מה עשה לי תשבוע?

../images/Emo103.gifמה עשה לי תשבוע?

ערב טוב
אתן מוזמנות לספר לנו מה עשה לכן את השבוע- אירועים, שירים, תמונות וכל מה שבא לכן. מבחינתי... זה היה שהלכתי לראות ה"פ אחרי שחיכיתי הרבה זמן ושהיה לי שישבת כיפי כזה, עם המון שעות שינה,וצחוקים, ואממ זהו. שירים
Audioslave- Be Yourself Santana Feat. Steven Tyler- Jest Feel Better Nickelback- Photograph תמונת השבוע http://www.image-dream.com/membre/up/ipphy/1112913432.31.jpg זה פשוט....מדהים.
סופ"ש מעולה לכולנו

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifכן, די. :|

ממ... מה עשה לי ת'שבוע... בייסיקלי, כלום. |מקורי| קיבלתי 88 בדף שבועי... נמ, אם זה רק היה מרגש מישהו. [זה חות מ92, עובדה. |מגלגל|] ו... הו כן, קיבלתי את החבילה מאמה *יאיי* היא חמודה. וזה בכלל לאלקח הרבה זמן. ייאיי. 3> ו... זהו. =] שירים: הרבה. טראוויס למיניהם. גאנס למיניהם. Crazy- Alanis Morissette Angel- the Dave Mathews Band ובעיקרון עוד הרבה שלהם. Imagin- John Lennon Bon Jovi; I'll Be There For You, Always, Runaway, I Wanna Be Loved, Wellcome to Wherever You Are, Last Man Standing, Complicated, Everyday, These Days. Pink Floyd- Shinne On You Crazy Diamond, Learning to Fly ועוד הרבה. ועוד כלמיני של כלמיני. הו. The Calling- One By One, Our Lives, Things Will Go My Way, Chasing the Sun, Believing, If Only, Anything... בייסיקלי כל Two.
ו-וואראבאר.
והלייב-אקוסטיק של Carol of the Bells כי זה כ"כ פ יפה. והכי חשוב, the Calling- Your Hope. איזה מזל שיש אותו, אחרת לא הייתי פה בטח.
|דיכאון| וזהו. תמונה? ראיתי אותה באחד המסג'בורדים, והיא ממש הצחיקה אותי, בעיקר כי אני מכירה כ"כ הרבה אנשים שזה מתאים להם. :XXXX ועוד הרבה, ש... נמ לא אכפת לכן ממילא. =] שבוע טוב.

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifהו, ונזכרתי.

[מזל רק שאני החלטית. |מגלגל|] העובדה שסופסופ הלכתי לאורטופד. לא היו חדשות טובות, אבל ניחא, ראיתי את זה בא. [לפחות לא צריך ניתוח. so far.] וכל הקטע הזה ב28, בwww.amb.com. , ב Q&A.
עשה לי את החיים בערך. [מפתיע שיש כאלו
] אבל לא אכפת לכן ממילא.
ואני חייבת רק את התמונה הזו. כי ככה.

../images/Emo103.gifאף פעם אין חדשות טובות אצל

אורתופדים. הם זונות. Been there, done that.
וסופסוף התחלת להתחנך- נירוונה, פינק פלויד, לא רק הבחורות שלך.

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo11.gif

|מגלגל| אבל רגע. לך הם ציירו זווית של 25 מעלות על הברך?
כי אם לא... אז אני יותר קולית ממך.
|חורצלשון|

shaya23

New member
מה עשה לי את השבוע?

טוב.. אז ממש אבל ממש הפעולה ביום שישי.. לא יודעת זה היה כיף הרבה יותר מכל הפעולות השנה.. דיי מאעפן אבל לא יודעת... וגם היחדיעה שהארי פוטר 4 סוף סףו יצא לקולנוע!! אני הולכת לראות עם חברות שלי.. ושב20.12 יוצא הספר השישי בעברית..
שירים? לא מיוחדים.. אותם שירים כל הזמן.. תמונה? כיבשהה

איש הזבל מכה שנית?../images/Emo19.gif../images/Emo42.gif

טפוי. אני מעדיפה אותם נקיים, תודה
בכלללמקרה. השבוע? הממ. היה יוםהורים שהיה דווקא בןןן זונה [קיבלתי 100 בספרות. מלכה.
]. והיו אימוניםניםנים שהיה כיף בהחלט. כמו תמיד. ו.. אה! ביום שישי היה מין.. אירוע כזה בגלל שיש לי בתדודה חדשה [יחסית. בת חודשיים.] והיה גם נחמד
ואחשלי חזר הביתה וזה גם חביב. ו.. זהו. שירים: כשזה עמוק - קורין אלאל ואביתר בנאי ברוש - אביתר בנאי [אבל במקור זה אריאל זילבר.] כמעיין המתגבר - ברי סחרוף.

kittycatbone

New member
מנסה להיות קשורה..XP

חח הממ כן
אז אני מניחה שמה שעשה לי את השבוע
היה שהייתי בגרמניה
והיה ממשממש כיף
פגשתי אנשים חמודים. ניגנתי בכמה קונצרטים שזה היה חביב.... ובקיצור זה היה שבוע מעולה!
קניתי כלמיני דיסקים וכאלו.. והממ
שירים-
pearl jam - black pearl jam - jeremy radiohead (נו לא יודעת איזה שירים, פשוט שירים שלהם^^) evanescence -גם אין לי כוח לפרט
ולא דעת מה עוד
הממ כן. זהו אני מניחה. הייתי שמה תמונה מגרמניה, אבל צריך להקטין אותם ובינתיים אין לי ממש איך

למעלה