מה עשה לי תשבוע?

../images/Emo103.gifמה עשה לי תשבוע?

ערב טוב. אתן מוזמנות לספר מה עשה לכן את השבוע, אירועים, שירים, תמונות בלה בלה בלה.... שבת שלום

RRonitka

New member
../images/Emo110.gif

ההופעה של עברי.
וזהו.
היה כ"כ מדהים, ואיך שהוא התייחס לקהל, ואיך שהוא שר, והיו לו קטעים כאלה חמודים... אע.
שירים- להבין את המים- עברי לידר (הוא עשה ביצוע כ"כ מדהים בהופעה
) יום טוב- עברי לידר כבשים- עברי לידר[
] לאונרדו- עברי לידר ("עברי, בבקשה תשיר לאונרדו!" "מה את חושבת?"
)

Funky Fish1

New member
אני צרודה...../images/Emo10.gif

הממ...שומדבר מיוחד, חיים שגרתיים... קיבלתי 94 במבחן וזה ממש...וואו. חחח ונגמרה תקופת המבחנים- שזה ממש מעודד
חוצמזה, יש לי עבודות להגיש, לקרוא 2 ספרים. אבל יהיה טוב..
שירים (יש הרבה): three doors down-here without you, kryptonite deep purple-smoke on the water nickelback-figured you out ramones-my brain is hanging upside dowm, rockaway beach steven tyler-just feel better alanis morisette-crazy, ironic led zeppelin-immigrant song וזייהו...
תמונה-the madness of hatred של סלינה פנץ'.

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifשלום.

guess what? כלום. אולי זה שביום חמישי לא הלכתי לביצפר [כי אני חכמה ואיחרתי את ההסעה ולא היה לי איך להגיע.
] מה שאחרי הכל היה מצויין כי כ"כ, כ"כ לא היה לי מתאים להתמודד עם הכל. אולי אתמול והיום, שנסענו לסבאסבתא בת"א כדי לחגוג לסבא יומולדת, והיום גם לבנידודים שלי שאני מתעליהם. אבל.... לא משנה. הו, הTour Diarys, בלי ספק.
["Where am I? Is it time to go to the airport yet? There's someone on the roof? I know there's someone on the roof....... yhea, just go to sleep crazy b*tch." או, יש גם- "dropped dead, in my own bed... dreaming in red... OK, that's really stupid:)"
או, "MINI PINGY PONGY!!!! או, טוב נמ לא משנה.] אניוואיז. שירים; כל Away From the Sun של 3 Dorrs Down [דאמיט הוא מצויין.] the Truth- Alex Band כלמיני של בונג'ובי וניקלבאק the Calling- Stigmatized, Wherever You Will Go, Could It Be Any Harder, Just That Good, Things Don't Always turn Out That Way ו... כל קאמינו בעיקרון. גאד אני מתה על הדיסק הזה. וכל הדמואים/לייב/וואטאבאר שאני שומעת עכשיו מהדיסק הישןןןןישן שצרבתי לפני מאה שנה או משו. ואני מניחה שעוד מלא. תמונה? יש הרבה.

kittycatbone

New member
טוף..

הממ, עקרונית בתחילת השבוע עדיין הייתי בגרמניה, אז נגיד שזה מה שעשה לי את השבוע
סתם.. היה אבל שבוע כזה... הזוי במידה מסויימת.. בגלל שהייתי צריכה להשלים דברים בבצפר, ואני עדיין צריכה. וגם גיליתי ביום שחזרתי שיש לנו בחן במתמטיקה, ויום אחרי מבחן בתנ"ך... אניוואי. שיהיה.. XD
שירי השבוע
pearl jam - jeremy pearl jam - black ועוד שירים מהדיסק ten (שאגב
גיליתי שהאלבום שקניתי בגרמניה הוא עם כמה שירי בונוס שיש בגירסא גרמנית מיוחדת! חיחי^^) radiohead והממ עזבו אין לי מושג מה לשים בשירים
ו...תמונה.. בלע, שוב הייתי שמה תמונה מגרמניה, אבל אין לי איך להקטין.. XP

kittycatbone

New member
הו../images/Emo70.gif

וגם שאתמול חברה שלי שלא יוצא לי לראות אותה כל יום, או שבוע, או חודש, באה אליי בערב באופן ספונטני ביותר
אהה, אבל משו מעצבן זה שיש לי עבודה במחשבים להגיש למחר אבל אין לי איך לעשות אותה כי התוכנה לא פועלת לי על המחשב.. << ועכשיו אחרי שאמרתי במיוחד למורה שאני אגיש לה ביום ראשון את העבודה, כי הייתי אמורה מתי שהייתי בגרמניה להגיש, אני צריכה להגיד לה שלא היה לי איך לעשות את העבודה ושאין לי אותה.. ><

למעלה