משחק ^^

shiraz cohen

New member
ברור שמכנסי כדורסל. ../images/Emo6.gif

לא אוכלת לא כשר.
הממ... להיות מעולה באנגלית אבל ממש גרוע במתמטיקקה או מעולה במתמטיקקה אבל ממש גרוע באנגלית? חוסר מקוריות משווע.

mcfly danna

New member
אנגלית..

אני אוהבת את שניהם, אבל לדעתי אנגלית יותר חשוב... לא לסקול.. אמממ ללכת לבית-כלא על פשע שלא עשית או ללכת לאיבוד באמצע יערות הגשם במשך שבוע?

ללכת לאיבוד^^

במיוחד אם יש לי את כל הציוד הדרוש כדי לשרוד.. וחוצמזה להיות בכלא זה כ"כ אחד המדכאים ביותר ><" וול, חיים בלי טלוויזיה או, חיים בלי אינטרנט.

mcfly danna

New member
בלי טלויזיה..

בלי אינטרנט אני לא אשרוד...
לעמוד על במה ולהקיא ושכולם יזרקו עלייך עגבניות או שתלכי לים ותראי זקנה בת 90 בחוטיני ללא חזייה... השניה קרתה לי... טראומה לכל החיים..

Goldsmiths

New member
לראות זקנה בחוטיני...

אחרי שראיתי פעם אישה זקנה רצה עירומה ברחוב שום דבר לא יפתיע אותי:S מה עדיף? לשכב על מיטת מסמרים בארון מלא ג'וקים ועכבישים ועקרבים או לקפוץ מעל תהום מעמוד לעמוד עם עיניים עצומות ומקשיבים למוזיקה (ולא אני לא מדבר על הלהקה האהוב עליכם, אהמ... פאראמור למשל... אני מדבר על משהו גרוע באמת=)

../images/Emo220.gifללכת לאיבוד ביערות הגשם..

נשמע מגניב!! כאילו אני בנאדם של טבע,אוכל להסתדר אני מקווה.. לטוס להופעה של להקה בידיעה שהם הולכים להופיע בארץ שלך(ובלי אפשרות ללכת לשתיהם) או לא לטוס וללכת להופעה בארץ?

האפשרות השנייה. (מיישרת את השרשור)

מהסיבה הברורה לעין [לפחות מבחינתי] שאני וחרקים לא מסתדרים. חה ~ברוח טקסי המוזיקה~ לראות EMA עם החבר או VMA (האמריקאי) עם אמא?

mili2828

New member
VMA עם אמא ../images/Emo6.gif../images/Emo210.gif

כי אני מרגישה שנונה בטקסים כאלו
אז..... להיות מותקף ע"י ערסים חסרי טקט או ע"י חברות פאקאצות שרק גילו שפיט לא פנוי?

mcfly danna

New member
ערסים..

תתפלאו... אני יותר מחבבת ערסים מאשר פאקצות שמדברות שנוסף למייקל עוד ריבוע... טוב... להכנס לתא עם 50 נחשים ארסיים בלי שום נוגדן או יעשו לך קעקוע על כל הגוף... בלי לעצור. הזוי...:)

למעלה