פרק 8.

Dolev יי

New member
תמונה טובה אבל

לא הכי. היא מאוד חול ואירופה אבל צליל לא עוברת בתמונה מבחינת הבעה ופנים שמבינים מה התמונה אמורה להביע. 8\10

x Marina x

New member
../images/Emo101.gifקטיה .

אויש קטיה תמיד תיהי יפה אני מאוד אוהבת את הפנים שלה, ובתמונה הזו יש הזדמנות להבליט את הפנים ואת היופי שלה,תמונה יפה אהבתי .

קטיה - הדרמה קווין שלנו

עם ההבעות מסרטים אילמים משנות ה-20. ( אובר אקטינג ) הפעם הצליח לה ובגדול

../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo118.gif

אין לי מה להוסיף - היא הדהימה אותי הפרק. לא ידעתי שיש לקטיה את זה. כל הכבוד לה O_O.. המצטיינת בשבילי הפרק.

JoNy Boi

New member
אלוהית!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

היא נראית כמו זאתי האלילת מין משנות החמישים ברח לי השם אניוואי הקפיצות שלה מדהימות היא פוטוגנית ולמרות שקארין לא רואה אותה ממטר קטיה ממהממת שולטת

x Marina x

New member
../images/Emo101.gifריטה .

ואחרונה למשימה היא ריטה, אוקיי אני לא מבינה למה מאוכזבים מהתמונה שלה ? לדעתי יש לה את זה גם ביופי וגם בהבעות פנים .. לדעתי לה ולאלה יצאו התמונות הכי יפות . למרות שהפעם היה קשה להחליט למי יצאה התמונה הכי יפה-הבנות ממש הפתיעו . :)

המונשרי

New member
כאן היא נראית כמו ילדה שהתחפשה בפורים

ולבשה את הבגדים של אמא ללא רשות האמא הגיעה במפתיע וריטה החליטה ( חרוז*) לנוס על נפשה.

ריטה .... ריטה.....ריטה.........

"לחנך את ריטה "
יש סרט כזה. כמה שלא ניסו להסביר לה מהי מטרת הצילומים - אך לשווא. הבחורה לא הפנימה שהיא צריכה לשדר משהו מעבר ליופי היא בורחת רודפים אחריה - ועל הפנים - כלום - נאדה..... א-כ-ז-ב-ה ! נראה לי שעפולה קרובה מתמיד.

התאכזבו ממנה כי

במהלך הצילומים היא התנהגה כמו ילדה שמשחקת בתופסת יותר מאשר דוגמנית. היו לה כמה תמונות שיצאו הפעם מזעזע. מה שכן, בחרו להציג את התמונה הכי טובה שלה- ובאמת היא היתה הכי טובה. אהבתי אותה בתמונה הספציפית הזאת כי היא לא נראה כמו "ריטה הרגילה". אין לה את החיוך החמוד הזה... ההבעה- מישהי פוחדת\מבוהלת\ספק בשוק. אני לא בטוחה שזה מה שהצלמים ניסו לשדר בתמונה... אבל יצא מזה דווקא משהו טוב למרות הכל.

אורישקי

New member
חמודה,יופי ממוצע,ולא יותר.

אבל יחסית תמונה יותר יפה מתמונות אחרות.

זהו, זה הכי מתמסר../images/Emo118.gif

היא נראית בורחת ואופנתית ביחד - שזה מצוין! מה איכפת לצלמים, תראו איך זה עבר בתמונה!

למעלה