שאלון בראשון

../images/Emo103.gifשאלון בראשון../images/Emo132.gif

אז.. מה השעה עכשיו? רוצה לעשות צניחה חופשית? צופה אהבות חדשות השנה? מורה חדשה או אותה המורה של שנה שעברה? שם של החבר הכי טוב? תכנית שלא הפסדת אף פרק שלה: סרט שאתה יכול לראות 70 פעם ולא ימאס: תן משפט אחד עכשיו מסרט שאתה זוכר בע"פ: מקום שאתה מגדיר כ"בית שני": קורא הרבה? ספר אחרון שקראת? היי או ביי? יודע לשיר יפה? ולרקוד יפה? יש יומולדת למישו שאתה מכיר בחודש הקרוב? קורה לך שהרמקולים במחשב לא עובדים לפעמים? הפורום הכי שולט בתפוז: איזה אנציקלופדיה יש לך בבית? מישו שממש בא לך לחבק עכשיו: היית בים החופש? ובחו"ל? ובמלון בארץ? המקום האחרון שהיית בו בבית? האיש האחרון שהתחבר לאיסיקיו/מסנג'ר: הסרטים שראית ביום כיפור: ספר על איש אחד שאתה פוגש אותו פעם הרבה זמן: לשון או הבעה? פיזיקה או ביולוגיה? אור או חושך? אוהב מיץ תפוזים? אוהב שייק פירות? ומילקשייק? וקפה? ושוקו? מכיר את ויטמינצ'יק? תכנונים לחופש סוכות? שיר שמתנגן כרגע בווינאמפ? בונה סוכה? יושב בה? ספר 3 עובדות עליך: ו...מה השעה עכשיו?

עונה

אז.. מה השעה עכשיו?: 20:37 רוצה לעשות צניחה חופשית?: למה לא
בכיף
צופה אהבות חדשות השנה?: הלוואי מורה חדשה או אותה המורה של שנה שעברה?: שנה שעברה שם של החבר הכי טוב?: חברות? יעל, שירי, מיכל, מיכל, יובל, יובל, אורטל וקרן חבר הכי טוב? שחר תכנית שלא הפסדת אף פרק שלה: חחח אלביס רוזנטל והאישה המסתורית
סרט שאתה יכול לראות 70 פעם ולא ימאס: מלך האריות
תן משפט אחד עכשיו מסרט שאתה זוכר בע"פ: וואו יש הרבה... אממ... "האוו זה כאב!" ."או כן, העבר מכאיב לפעמים, אבל כמו שאני רואה את זה אתה יכול לברוח ממנו... או... למוד ממנו!" מקום שאתה מגדיר כ"בית שני": הבית של יעל
קורא הרבה?: לא ממש, פעם קראתי יותר ספר אחרון שקראת?: הארי פוטר ומסדר עוף החול נראה לי
היי או ביי?: היי! יודע לשיר יפה?: לא
ולרקוד יפה?: איכ איכ לא! יש יומולדת למישו שאתה מכיר בחודש הקרוב?: יפ קורה לך שהרמקולים במחשב לא עובדים לפעמים?: לא שזכור לי הפורום הכי שולט בתפוז?: סרטים מצויירים ודיסני
אבל... אבל... גם זה! איזה אנציקלופדיה יש לך בבית?: אביב חדש מישו שממש בא לך לחבק עכשיו: יזהר?
היית בים החופש?: הגדול? כן ובחו"ל?: לא ובמלון בארץ?: לא המקום האחרון שהיית בו בבית?: חוץ מהחדר עכשיו? במקלחת האיש האחרון שהתחבר לאיסיקיו/מסנג'ר: לא יודעת הסרטים שראית ביום כיפור: אמממ... נו.......................... פולי מה שאני זוכרת ספר על איש אחד שאתה פוגש אותו פעם הרבה זמן: אח שלי לשון או הבעה?: הבעה פיזיקה או ביולוגיה?: ביולוגיה אני מניחה אור או חושך?: חושך נראה לי אוהב מיץ תפוזים?: כן
אוהב שייק פירות?: אהא
ומילקשייק?: כן
וקפה?: לא
ושוקו?:
יותר מדי!!!!!!!! מכיר את ויטמינצ'יק?: כן
תכנונים לחופש סוכות?: אין משהו מיוחד... מפגש פורום שיר שמתנגן כרגע בווינאמפ?: לא מתנגן בונה סוכה?: לא יושב בה?: ... ספר 3 עובדות עליך: אני קנאית, עצבנית, ורגישה
ו...מה השעה עכשיו?: 20:44

kittycatbone

New member
יו, ענית על זה יחסית מהר!!../images/Emo2.gif../images/Emo12.gif

ומפגש פורום של איזה פורום??

נמנמנמ..תראו-תאהבו-תפנימו-../images/Emo141.gif-!

אז.. מה השעה עכשיו?אמ.. רגע..20:35
רוצה לעשות צניחה חופשית?אמ... כן האמת שחשבתי על זה..מגניב לא?..
צופה אהבות חדשות השנה? נמנמ.. כן מ-ת-ן-! מורה חדשה או אותה המורה של שנה שעברה? אמ.. חדשה אבל אני אולי עוברת כיתה...
שם של החבר הכי טוב? יונתן.. אבל קוראים לו יוני ורק אני ג'ונתן אז אני קוראת לו ג'וני ואז זה מזכיר לי את ג'וני דפ.. נחמד דווקא..
תכנית שלא הפסדת אף פרק שלה: צבי הנינג'ה.. בעצם כן הפסדתי כי אחותי שכחה להקליט לי ואז לא דיברתי איתה כל היום..יואוא כמה בכיתי.. חמוד לא?..
סרט שאתה יכול לראות 70 פעם ולא ימאס: שחקי אותה מותק ושה"ק..(<=== אני כבר יודעת את כל השורות של ג'וני ואורלי בעל פה..)
תן משפט אחד עכשיו מסרט שאתה זוכר בע"פ:אמ... לא כל כך זוכרת...
מקום שאתה מגדיר כ"בית שני": הבית של יעלושקה..
קורא הרבה?משתדלת.. עכשיו התחלתי ספר בשם "אורי"
ספר אחרון שקראת? נמנמ.. לא זוכרת.. אמ... הרבה זמן לא יצא לי אז ככה ש..
היי או ביי? היי
יודע לשיר יפה?אם זה לפי מה שקארין אומרת (-והיא משקרת-) אז.. כן ואם לפי דעתי אז לא..
ולרקוד יפה? יואואו אני ממש מצטערת על ההתלהבות אבל לרקוד אני כאילו יודעת פיצוץ שזה משו מטורף ואני בחוג לריקוד שנה שלישית כולה.. וואו מה עובר עליי אני כל כך התלהבתי עכשיו אל תחשבו שאני כזאת לא בדרך כלל..
יש יומולדת למישו שאתה מכיר בחודש הקרוב?נמנמ.. נינט.. חחיחיחיחי..
קורה לך שהרמקולים במחשב לא עובדים לפעמים? לא..אמ.. בעצם לעיתים רחוקות..
הפורום הכי שולט בתפוז: של אורלנדו כי כאילו בין אלה שאני נמצאת.. אז זה כי אתן הכי חמודות שאפשר ומ..
איזה אנציקלופדיה יש לך בבית? אביב..
מישו שממש בא לך לחבק עכשיו: מתן..
היית בים החופש? כן..
ובחו"ל? לא מה בא לך לבאס אותי..? סתם כל מי שהייתה מקווה שנהנתה..
ובמלון בארץ?.. נאפ... וואי חרא חופש פסדר יופי עכשיו אני מרגישה חרא.. תודה באמת..
המקום האחרון שהיית בו בבית? אמ.. בחדר..
האיש האחרון שהתחבר לאיסיקיו/מסנג'ר: לא 'דעת לא הייתי כל היום באיסיקיו ובמסנג'ר..
הסרטים שראית ביום כיפור: אני שומרת..
ספר על איש אחד שאתה פוגש אותו פעם הרבה זמן: אמ.. לא 'דעת..
לשון או הבעה? הבעה..
פיזיקה או ביולוגיה? עוד לא הגעתי לזה..
אור או חושך? אור.. ואם כבר אור אורלנדו..
אוהב מיץ תפוזים? כן... במיוחד טבעי..
אוהב שייק פירות?כן במיוחד את זה שבשינקין ממולץ בחום קוראים לזה..: "המיצים של שינקין".. טעים לאללה..
ומילקשייק? כן...
וקפה? נסחפת.. עוד לא..
ושוקו? ברור..
מכיר את ויטמינצ'יק? כן.. זה הכי טעים..
תכנונים לחופש סוכות? קייאקים בכפר בלום
שיר שמתנגן כרגע בווינאמפ? אין..
בונה סוכה? לא המרפסת קטנה מידי..
יושב בה? לא..
ספר 3 עובדות עליך:אמ.. נמנמ.. יודעת לרקוד.. מצחיקה.. ואמ.. שחורה מבחוץ - בלונדה בפנים.. ו...מה השעה עכשיו?

פוף.

אז.. מה השעה עכשיו? - 00:41 רוצה לעשות צניחה חופשית? -כה
צופה אהבות חדשות השנה? - לא ממש מורה חדשה או אותה המורה של שנה שעברה?- אותה מורה שם של החבר הכי טוב?- חברה.. דנה תכנית שלא הפסדת אף פרק שלה: הישרדות סרט שאתה יכול לראות 70 פעם ולא ימאס: שה"ק תן משפט אחד עכשיו מסרט שאתה זוכר בע"פ: will, nice hat מקום שאתה מגדיר כ"בית שני": ממ לא יודעת קורא הרבה?- לא..פעם קראתי יותר ספר אחרון שקראת?- אה..ספר ביולוגיה:S היי או ביי? - היי יודע לשיר יפה? - לא
ולרקוד יפה? - משתדלת יש יומולדת למישו שאתה מכיר בחודש הקרוב?- יאפ.. אמא
קורה לך שהרמקולים במחשב לא עובדים לפעמים?- חח ברור הפורום הכי שולט בתפוז: עעע.. מכירים פורום מס' 849? זה
איזה אנציקלופדיה יש לך בבית? - אנציקלופדיה 2000.. או משו
מישו שממש בא לך לחבק עכשיו: אותו=\ היית בים החופש? - דה ובחו"ל? - נופ ובמלון בארץ? - יאפ המקום האחרון שהיית בו בבית?- מטבח
האיש האחרון שהתחבר לאיסיקיו/מסנג'ר: אדוה הסרטים שראית ביום כיפור: חח לא ראיתי.. ראיתי אבודים ו-Numb3rs ספר על איש אחד שאתה פוגש אותו פעם הרבה זמן: אע? לשון או הבעה?- לשון פיזיקה או ביולוגיה?- ביולוגיה אור או חושך?- אור אוהב מיץ תפוזים?- יאפ אוהב שייק פירות? - לא משו ומילקשייק? - כה וקפה? - כןןןן$%# ושוקו? - כן מכיר את ויטמינצ'יק?- נראה לי |: תכנונים לחופש סוכות?- לנצל עד הסוף כי אח"כ אין עד חנוכה
שיר שמתנגן כרגע בווינאמפ?- לא מתנגן בונה סוכה?- לא יושב בה?- לא ספר 3 עובדות עליך: 1. נולדתי בלידת עכוז
2. בגיל 3 עברתי ניתוח בצוואר [עד היום יש לי צלקת, נה
] 3. אני מכורה לסיני מיניס
ו...מה השעה עכשיו?- 00:46

../images/Emo103.gif../images/Emo132.gif

אז.. מה השעה עכשיו? 01:47 רוצה לעשות צניחה חופשית? כן, אבל מפחדת צופה אהבות חדשות השנה? הלוואי מורה חדשה או אותה המורה של שנה שעברה? חדשה שם של החבר הכי טוב? תם תכנית שלא הפסדת אף פרק שלה: האו.סי,טלנובלה בע"מ,חברים(!) סרט שאתה יכול לראות 70 פעם ולא ימאס: מטריקס
תן משפט אחד עכשיו מסרט שאתה זוכר בע"פ: "There is no spoon.." מקום שאתה מגדיר כ"בית שני": שבט צחור קורא הרבה? כן, בעיקר בזכות אמא שקונה לי ספרים ללא הפסקה
ספר אחרון שקראת? בעיקרון הספר האחרון שקראתי היה ה"פ ה-6 [אינגליש], כרגע אני קוראת את "קיץ אחד ביחד" אבל לא סיימתי אותו עדיין היי או ביי? היי יודע לשיר יפה? בסדר ולרקוד יפה? אה יש יומולדת למישו שאתה מכיר בחודש הקרוב? אמממממ כן קורה לך שהרמקולים במחשב לא עובדים לפעמים? קרה לי פעם אחת וזה היה כ"כ מעצבן הפורום הכי שולט בתפוז: זה, אופקורס איזה אנציקלופדיה יש לך בבית? העברית המלאה מישו שממש בא לך לחבק עכשיו: בן מקנזי
היית בים החופש? כן! והרבה! ובחו"ל? לא
אלא אם כן סיני נחשב חו"ל
ובמלון בארץ? כן המקום האחרון שהיית בו בבית? מה?? האיש האחרון שהתחבר לאיסיקיו/מסנג'ר: טל שהרבני
הסרטים שראית ביום כיפור: לא ראיתי סרטים, סיימתי לראות את העונה ה-2 של האו.סי. ספר על איש אחד שאתה פוגש אותו פעם הרבה זמן: אמממ... לשון או הבעה? הבעה, אין חוקים נאחסים פיזיקה או ביולוגיה? ביולוגיה אור או חושך? חושך אוהב מיץ תפוזים? כן
כל בוקר. אוהב שייק פירות? כן! ומילקשייק? כןןןןןןןןןן וקפה? כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן ושוקו? כן מכיר את ויטמינצ'יק? כן
תכנונים לחופש סוכות? לישון והרבה... לנסוע לת"א עם חברות, ולהביא חברים להתנחל פה כי ההורים בחו"ל שיר שמתנגן כרגע בווינאמפ? Radiohead- Black Star בונה סוכה? לא.. אבל בנינו בשבט יושב בה? לא.. אבל בסוכה שבשבט כן.. הרגע חזרתי ממנה ספר 3 עובדות עליך: *אני די עייפה כרגע *ראיתי היום את הפרק הראשון של העונה השלישית של האו.סי. *אני לבד לגמרי בבית למשך שבועיים ו...מה השעה עכשיו? 01:53 לילה טוב

shaya23

New member
../images/Emo13.gif עונה..

אז.. מה השעה עכשיו? לצערי 07:57 רוצה לעשות צניחה חופשית? כן.. צופה אהבות חדשות השנה? אולי. מורה חדשה או אותה המורה של שנה שעברה? אותה מורה.. שם של החבר הכי טוב? יש לי חברים הכי טובים לא אחד.. אז.. שקד טל תמר בעיקרון.. תכנית שלא הפסדת אף פרק שלה: אהה לא יודעת.. חח סרט שאתה יכול לראות 70 פעם ולא ימאס: איך להיפטר מבחור ב10 ימים.. תן משפט אחד עכשיו מסרט שאתה זוכר בע"פ: האקונה מטטה.. חה.. מקום שאתה מגדיר כ"בית שני": לא יודעת.. קורא הרבה? כן ספר אחרון שקראת? העיתון רייטינג.. חה.. היי או ביי? היי יודע לשיר יפה? כה ולרקוד יפה? נראה לי.. יש יומולדת למישו שאתה מכיר בחודש הקרוב? כן.. קורה לך שהרמקולים במחשב לא עובדים לפעמים? כן הפורום הכי שולט בתפוז: מה נראה לכם? פורום טלנובלה בע"מ ברור.. חח סתם.. אורלנדו בלום.. דהה איזה אנציקלופדיה יש לך בבית? לא יודעת.. מישו שממש בא לך לחבק עכשיו: חברה שלי בארצות הברית.. המדרךי שי..
היית בים החופש? כה חופש גדול.. ובחו"ל? חופש הגדול..כה ובמלון בארץ? לא המקום האחרון שהיית בו בבית? החדר שלי.. האיש האחרון שהתחבר לאיסיקיו/מסנג'ר: [email protected] הסרטים שראית ביום כיפור: לא הייתי בבית כמעט.. אבל ראיתי שרק2 ספר על איש אחד שאתה פוגש אותו פעם הרבה זמן: ? לשון או הבעה? לשון.. פיזיקה או ביולוגיה?לא זה ולא זה אור או חושך? אור אוהב מיץ תפוזים?כן.. אוהב שייק פירות? כה ומילקשייק? כה וקפה? כה ושוקו? כה מכיר את ויטמינצ'יק? כה תכנונים לחופש סוכות? כלום.. כלום.. וכלום.. שיר שמתנגן כרגע בווינאמפ? שום שיר.. בונה סוכה? לא יושב בה?לא ספר 3 עובדות עליך: אני שונאת בלגן.. -אין לי כוח לסדר וזה... אבל אם אני רואה בלגן זה מעצבן אותי ואני חייבת לסדר... -באלי ספגטי.. -וקולה.. ו...מה השעה עכשיו? 08:01 קר לי!!!

A Radcliffe

New member
עונה באיחור כהרגלי....../images/Emo129.gif

אז.. מה השעה עכשיו? 10:00 רוצה לעשות צניחה חופשית? אולי צופה אהבות חדשות השנה? לא מורה חדשה או אותה המורה של שנה שעברה? מלא מורות חדשות שם של החבר הכי טוב? נועה, יובל.... תכנית שלא הפסדת אף פרק שלה: אה..... אין... בכל תוכנית שאני אוהבת פספסתי פרק או שניים.... סרט שאתה יכול לראות 70 פעם ולא ימאס:אנסטסיה, הארי פוטר תן משפט אחד עכשיו מסרט שאתה זוכר בע"פ: "אתה דימיטרי? אולי תלוי מי מחפש אותו... קוראים לי אניה אני זקוקה לאשרת יציאה..." וזה ממשיך וממשיך וממשיך.... מקום שאתה מגדיר כ"בית שני":אה... קורא הרבה?כה ספר אחרון שקראת?הארי פוטר וחדר הסודות היי או ביי? היי יודע לשיר יפה? לא. הייתי רוצה ולרקוד יפה? אני מקווה יש יומולדת למישו שאתה מכיר בחודש הקרוב? אה... כה... קורה לך שהרמקולים במחשב לא עובדים לפעמים? כה הפורום הכי שולט בתפוז: זאת שאלה רטורית? איזה אנציקלופדיה יש לך בבית? אביב החדש מישו שממש בא לך לחבק עכשיו: אה.... היית בים החופש? לא ובחו"ל? לא ובמלון בארץ? לא המקום האחרון שהיית בו בבית? הספה בסלון האיש האחרון שהתחבר לאיסיקיו/מסנג'ר: לא יודעת הסרטים שראית ביום כיפור: אנסטסיה ועוד כמה ספר על איש אחד שאתה פוגש אותו פעם הרבה זמן: ... לשון או הבעה? לשון פיזיקה או ביולוגיה? ביולוגיה אור או חושך? אור אוהב מיץ תפוזים? כה אוהב שייק פירות? כה ומילקשייק? כה וקפה? כה ושוקו? כה מכיר את ויטמינצ'יק? כה תכנונים לחופש סוכות? אין שיר שמתנגן כרגע בווינאמפ? אין לי ווינאפ.... בונה סוכה?לא יושב בה?לא ספר 3 עובדות עליך: 1.אני זוכרת בעל פה כמעט את כל אנסטסיה, 2.אני זוכרת בעל פה כמה שורות מהסרטים של הארי פוטר, 3.השירים היחידים שאני שומעת בזמן האחרון הם שירים מאנסטסיה... ו...מה השעה עכשיו?10:06

קמימונת

New member
טרלהלהלה ../images/Emo3.gif

אז.. מה השעה עכשיו? לפי השעון במחשב 14:21.
רוצה לעשות צניחה חופשית? יום אחד
צופה אהבות חדשות השנה? אמן!
מורה חדשה או אותה המורה של שנה שעברה? ישנה
שם של החבר הכי טוב? אין הכי טוב
תכנית שלא הפסדת אף פרק שלה: האו.סי
סרט שאתה יכול לראות 70 פעם ולא ימאס: שודדי הקאריביים
ולמצוא את ארץ לעולם לא.
תן משפט אחד עכשיו מסרט שאתה זוכר בע"פ: "They are taking the Hobbits to Isengard!"
מקום שאתה מגדיר כ"בית שני": הבי"ס ואל תשאלו למה.
קורא הרבה? לצערי לא.
ספר אחרון שקראת? עוד מעט אני אסיים את פיטר פאן.
היי או ביי? ביי
יודע לשיר יפה? לא
ולרקוד יפה? מדי פעם
יש יומולדת למישו שאתה מכיר בחודש הקרוב? כן כן! מחר!
קורה לך שהרמקולים במחשב לא עובדים לפעמים? כן
הפורום הכי שולט בתפוז: נו, אורלנדו כמובן
איזה אנציקלופדיה יש לך בבית? אביב
מישו שממש בא לך לחבק עכשיו: צליל בת דודתי!
היית בים החופש? לא
ובחו"ל? לא
ובמלון בארץ? לא
המקום האחרון שהיית בו בבית? החדר הזה?
האיש האחרון שהתחבר לאיסיקיו/מסנג'ר: רוניתי
הסרטים שראית ביום כיפור: "סיפורו של וויל האנטינג"
ספר על איש אחד שאתה פוגש אותו פעם הרבה זמן: פעם הרבה זמן? לא הבנתי.
לשון או הבעה? לשון
פיזיקה או ביולוגיה? פיזיקה
אור או חושך? אור
אוהב מיץ תפוזים? כן
אוהב שייק פירות? כן
ומילקשייק? כן
וקפה? לא.
ושוקו? כן כן כן
מכיר את ויטמינצ'יק?
כן
תכנונים לחופש סוכות? ממ.. 2 מסיבות ואולי נסיעה לכפר סבא
שיר שמתנגן כרגע בווינאמפ? לא מתנגן.
בונה סוכה? לא
יושב בה? נו, מה?
ספר 3 עובדות עליך: 1. אני אוהבת שוקולד
2. אני שומעת הרבה מאוד מוזיקה
3. אהה.. יש לי שיער חום
ו...מה השעה עכשיו? 14:31

קמה למה בית שני../images/Emo46.gifהא..

..אוי תאיר את רעה.. "..אני רעה אנד איי לייק איט.." חיחיחיחיחי.... נמנמנמנמ.. נדפק לי המוח..

Sweet 8teen

New member
../images/Emo15.gif עונה!!

אז.. מה השעה עכשיו? לפי השעון שבמחשב - 16:13 רוצה לעשות צניחה חופשית? כן למרות שזה מפחיד אותי לאללה. צופה אהבות חדשות השנה? מקווה לכאלה, לפחות לאחת. מורה חדשה או אותה המורה של שנה שעברה? כאילו מה עדיף? אממ אין לי מורה חדשה (סיימתי ללמוד). שם של החבר הכי טוב? חבר או חברה<? תכנית שלא הפסדת אף פרק שלה: אין חחחחח... אבל אני משתדלת לעקוב אחרי כמה. סרט שאתה יכול לראות 70 פעם ולא ימאס: הרבה, אני חולה על סרטייים! תן משפט אחד עכשיו מסרט שאתה זוכר בע"פ: "עשיתי המון טעויות השבוע.." חחח.. מקום שאתה מגדיר כ"בית שני": אין לי. קורא הרבה? המון ספר אחרון שקראת? בת יפתח של נעמי רגן, סיימתי אותו היום ב-5 בבוקר. היי או ביי? ביי ביי יודע לשיר יפה? במקלחת כן ולרקוד יפה? לדעתי זה לא מחריד מידי... יש יומולדת למישו שאתה מכיר בחודש הקרוב? כל למי לא... ל-4 חברים, לאחותי לאחי לבת דודה שלי... קורה לך שהרמקולים במחשב לא עובדים לפעמים? לא הפורום הכי שולט בתפוז: כמובן שזה. איזה אנציקלופדיה יש לך בבית? האנציקלופדיה החדשה לנוער. מישו שממש בא לך לחבק עכשיו: את ידיד שלי. היית בים החופש? לא.. ובחו"ל? כן! ובמלון בארץ? לא המקום האחרון שהיית בו בבית? במרפסת. האיש האחרון שהתחבר לאיסיקיו/מסנג'ר: לא יודעת חחח חברה שלי סטפני.. הסרטים שראית ביום כיפור: הלו! כיפור... לא ראיתי. ספר על איש אחד שאתה פוגש אותו פעם הרבה זמן: הא? לשון או הבעה? אף אחד מהם... פיזיקה או ביולוגיה? כנ"ל. אור או חושך? חושך. אוהב מיץ תפוזים? אמממ לא מתה על זה אבל לא שונאת. אוהב שייק פירות? כן למה לא. ומילקשייק? מאוד. וקפה? לא ושוקו? כן!! מכיר את ויטמינצ'יק? שמעתי על זה. תכנונים לחופש סוכות? לעשות כלום כמו כל היום :) שיר שמתנגן כרגע בווינאמפ? לא בא לי לשמוע של הדורבנים. בונה סוכה? לא יושב בה? כן ספר 3 עובדות עליך: אני יפה מצחיקה ואוהבת לעזור...
סתם, לא יודעת... ו...מה השעה עכשיו? 16:21

ringe lotte

New member
עונה...../images/Emo13.gif

מה השעה עכשיו? 16:41 רוצה לעשות צניחה חופשית? זה אפשרי... צופה אהבות חדשות השנה? יש לי כבר אחת תודה! עומר מספיק לי הוא לא יאהב אם יהיה לי מישהו אחר... מורה חדשה או אותה המורה של שנה שעברה? כבר סיימתי... אבל באופן עקרוני אין על טל (מורה שלימד אותי בתיכון) שם של החבר הכי טוב? עומר (במקרה הוא גם החבר שלי) תכנית שלא הפסדת אף פרק שלה: אין דבר כזה! רק אולי כוכב נולד1 סרט שאתה יכול לראות 70 פעם ולא ימאס: יש הרבה... "יומני הנסיכה", "10 דברים שאני הכי שונאת אצלך" (בשניהם עברתי מזמן את ה70 פעם) תן משפט אחד עכשיו מסרט שאתה זוכר בע"פ: "אני לא רוצה להיות נסיכה, אני עדיין מחכה..." אני לא זוכרת בדיוק את המשך המשפט אבל משהו כמו "שיופיעו חלקי גוף נורמאליים שלי" מקום שאתה מגדיר כ"בית שני": קשה, לפעמים אצל ענבל ויולי שתי החברות הכי טובות שלי... באופן עקרוני גם המגמה שלי בתיכון היא סוג של בית שני.. קורא הרבה? די... היו תקופות שקראתי יותר.. ספר אחרון שקראת? קוראת עכשיו את "מקום מקלט"/נורה רוברטס היי או ביי? תלוי... יודע לשיר יפה? אולי... סביר... ולרקוד יפה? סביר... יש יומולדת למישו שאתה מכיר בחודש הקרוב? היום יש לחברה שלי ולבן דוד של החבר שלי, מחר יש לעוד חברה שלי... וזה מה שעולה לרשי עכשיו.. קורה לך שהרמקולים במחשב לא עובדים לפעמים? לא... רק אם הם לא דלוקים או שהווליום נמוך מדי.. הפורום הכי שולט בתפוז: 302 בקסטריט! איזה אנציקלופדיה יש לך בבית? בריטניקה לנוער החדשה מישו שממש בא לך לחבק עכשיו: עומר! (שאלה רטוירית כאילו!) היית בים החופש? ברור... ובחו"ל? לא ובמלון בארץ? לא המקום האחרון שהיית בו בבית? חוץ מעכשיו החדר של המחשב, הייתי במטבח... האיש האחרון שהתחבר לאיסיקיו/מסנג'ר: אין לי מושג... אה, עינת... (לשניהם) הסרטים שראית ביום כיפור: לא איתי סרטים... הייתי עם חברים עם עומר, עם המשפחה ראינו כמה פרקים של זהות בדויה... ספר על איש אחד שאתה פוגש אותו פעם הרבה זמן: אין לי מושג... בני דודים שלי?! לשון או הבעה? לשון! פיזיקה או ביולוגיה? פיזיקה אור או חושך? אור אוהב מיץ תפוזים? כן אוהב שייק פירות? לא ממש ומילקשייק? ברור!(שוקו כמובן) וקפה? נחמד לפעמים... ושוקו? ברור!!!! מכיר את ויטמינצ'יק? כן... תכנונים לחופש סוכות? לחג עצמו כלום חוץ מלהפגש עם חברה כי החבר שלי שהיה אמור להיות אצלי עכשיו בסוף נשאר בבסיס
יום רביעי יש לו טקס השבעה ואני נוסעת עם אמא שלו,יום חמישי מפגש פורום בקסטריט(עומר אולי יצטרף-הוא מסיים טירונות), שישי שבת עם עומר ולבלות קצת עם אור ולסןע לבקר את הילה בבסיס, יום ראשון כנראה לסוע לחיפה עם עומר כדי שהוא יבחר חדר במעונות (עתודאי בטכניון), שני מסיבת גיוס שלי, שלישי בילוי עם עומר את היום שלפני הגיוס, רביעי אני מתגיסת... באמצע מתי שהו אני אארגן תיק לצבא... שיר שמתנגן כרגע בווינאמפ? BSB - Divine Intervention וזה במדייה פליר... בונה סוכה? לא יושב בה? לא ספר 3 עובדות עליך: 1. אני מטורפת על עומר ואני אובססיבית ברמות! 2. אני מטורפת על הבקסטריט בויז ולכן כל החדר שלי מלא בפוסטרים שלהם (יש גם שניים של אורלנדו) 3. אני אוהבת את עומר! (והוא אותי) ו...מה השעה עכשיו? 17:06 (כן לקח לי הרבה זמן)

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gif

אז.. מה השעה עכשיו? 18:00 רוצה לעשות צניחה חופשית? לא =[ |מפוחד| צופה אהבות חדשות השנה? אה, לא.
מורה חדשה או אותה המורה של שנה שעברה? same שם של החבר הכי טוב? הו..... די. =[ תכנית שלא הפסדת אף פרק שלה: ארמ.... לודע :X סרט שאתה יכול לראות 70 פעם ולא ימאס: אושן 11. פורסט דאמפ. איי אמ סאם.
תן משפט אחד עכשיו מסרט שאתה זוכר בע"פ: אוה... ארמ.... לוזוכרת כרגע. :X אואו. "it would be much worse without her." *מביט למעלה בדרמתיות* *מביטים למעלה ומחפשים*
מקום שאתה מגדיר כ"בית שני": אוה.... אמ... אמ... אמ... מיי באס
סתםנו, לודעת. קורא הרבה? כן. בזמן האחרון לא ממש =[ ספר אחרון שקראת? עיקול בדרך של ניקולאס ספארקס
היי או ביי? ביי. ^_^ יודע לשיר יפה? חה. ולרקוד יפה? חה. ^^ יש יומולדת למישו שאתה מכיר בחודש הקרוב? אמ כן אני מניחה. >< קורה לך שהרמקולים במחשב לא עובדים לפעמים? כן =[ הפורום הכי שולט בתפוז: זה. =] איזה אנציקלופדיה יש לך בבית? לודעת
מישו שממש בא לך לחבק עכשיו: לא לכאן &_& היית בים החופש? נופ ובחו"ל? יא
כאילו, בחופש הגדול. =[ ובמלון בארץ? נופ המקום האחרון שהיית בו בבית? המטבח. ושעווה קרה זה הכי אכזרי שקיים. =[ האיש האחרון שהתחבר לאיסיקיו/מסנג'ר: לודעת, לא הייתי שם כמה זמן &_& הסרטים שראית ביום כיפור: גאווה ודעה קדומה
ספר על איש אחד שאתה פוגש אותו פעם הרבה זמן: נמ אני מניחה שבדודה שלי שגרה במרילנד. והילדים שלה
לשון או הבעה? אפחד. =[ אבל לשון. אבל איכ כרמלה. |מקיא| פיזיקה או ביולוגיה? אממממ פיזיקה אור או חושך? תלוי אוהב מיץ תפוזים? כעעעע
אוהב שייק פירות? כע
ומילקשייק? כע
וקפה? וארייייייייייי
ושוקו? כע מכיר את ויטמינצ'יק? כן. תכנונים לחופש סוכות? נמנ כלום בעיקר. ולעבוד. ודודים. שיר שמתנגן כרגע בווינאמפ? אינלי ווינאמפ, אבל בווינדוסמדיהפלייר- 2+2=5 של רדיוהד
בונה סוכה? וי יושב בה? וי, לא כל הזמן אני מניחה. בטח כשיהיה גשם שוב ^_^ ספר 3 עובדות עליך: אוה..... אמ.... אני גרה בגולן, רוצה שיהיה כבר גשם שוב [אתמול היה קצת!! ^_^ |מאושר|], וכואבות לי הרגליים מאוט. =[ ו...מה השעה עכשיו? 18:07

Galadriel 3000

New member
בלה

אז.. מה השעה עכשיו? 8:32 רוצה לעשות צניחה חופשית? כה! צופה אהבות חדשות השנה? כה, אבל לא בטוח שימומשו. מורה חדשה או אותה המורה של שנה שעברה? תלוי אם ההיא היתה טובה או לא שם של החבר הכי טוב? מורן תכנית שלא הפסדת אף פרק שלה: אין, אבל אני עוקבת אחרי האוס. סרט שאתה יכול לראות 70 פעם ולא ימאס: גרין מייל, שר הטבעות. תן משפט אחד עכשיו מסרט שאתה זוכר בע"פ: when you wanna shoot- shoot. don't stand there and talk frankly my dear, I don't give a damn מקום שאתה מגדיר כ"בית שני": אממ אין כזה כל כך קורא הרבה? כה ספר אחרון שקראת? המסעדה שבסוף היקום- דוגלאס אדאמס היי או ביי? היי יודע לשיר יפה? לא ולרקוד יפה? לא. יש יומולדת למישו שאתה מכיר בחודש הקרוב? אולי קורה לך שהרמקולים במחשב לא עובדים לפעמים? כה :/ הפורום הכי שולט בתפוז: זה, וקומונת האוס. איזה אנציקלופדיה יש לך בבית? ישנות. מישו שממש בא לך לחבק עכשיו: אנשים... היית בים החופש? לא ובחו"ל? כה. ובמלון בארץ? לא נראה לי המקום האחרון שהיית בו בבית? החדר הזה האיש האחרון שהתחבר לאיסיקיו/מסנג'ר: לאדת... כבר מזמן לא ראיתי הסרטים שראית ביום כיפור: חחח הצלצול, תא טלפון וכל דבר אחר. ספר על איש אחד שאתה פוגש אותו פעם הרבה זמן: פעם *ב*הרבה זמן? אין לי כוח לשון או הבעה? לשון כי נגמר. פיזיקה או ביולוגיה? ביולוגיה רולזזזזזז! אור או חושך? אור אוהב מיץ תפוזים? כה אוהב שייק פירות? לא ממש ומילקשייק? כה וקפה? כה ושוקו? כה מכיר את ויטמינצ'יק? כה תכנונים לחופש סוכות?להפגש עם המון אנשים ולסיים את חצוצרה בואדי. שיר שמתנגן כרגע בווינאמפ? אין וינאמפ, אין שיר :( בונה סוכה?לא יושב בה? ספר 3 עובדות עליך:אני עצלנית, רעשנית וחסרת ביטחון. ו...מה השעה עכשיו?8:38

היי../images/Emo13.gif../images/Emo19.gif../images/Emo42.gif

אז.. מה השעה עכשיו? 17:31 רוצה לעשות צניחה חופשית? לאתודה. צופה אהבות חדשות השנה? ממ. כן. מורה חדשה או אותה המורה של שנה שעברה? אותו המורה >< שם של החבר הכי טוב? אביד. ודני ומעיין. תכנית שלא הפסדת אף פרק שלה: זהות בדויה. סרט שאתה יכול לראות 70 פעם ולא ימאס: שרהטבעות
תן משפט אחד עכשיו מסרט שאתה זוכר בע"פ: מנמ. אנילאזוכרת. מקום שאתה מגדיר כ"בית שני": הדוג'ו. קורא הרבה? כן. ספר אחרון שקראת? וסיימתי? "המנכ"ל" של ג'וזף פיינדר. היי או ביי? היי. יודע לשיר יפה? לא. ולרקוד יפה? לא. יש יומולדת למישו שאתה מכיר בחודש הקרוב? ממ. כן. שני הדודים שלי. קורה לך שהרמקולים במחשב לא עובדים לפעמים? לא. הפורום הכי שולט בתפוז: 849? איזה אנציקלופדיה יש לך בבית? יבנה :X מישו שממש בא לך לחבק עכשיו: ממ. אביעד :[ היית בים החופש? כן. ובחו"ל? כן. ובמלון בארץ? לא. הייתי בקיבוץ
המקום האחרון שהיית בו בבית? אני פה. בחדר. האיש האחרון שהתחבר לאיסיקיו/מסנג'ר: פפ. בתדודהשלי. הסרטים שראית ביום כיפור: כופרים! אני לא רואה סרטים ביוםכיפור!!!
ספר על איש אחד שאתה פוגש אותו פעם הרבה זמן: מה?! לשון או הבעה? לשון. כי קיבלתי 98 סופי
פיזיקה או ביולוגיה? ביולוגיה. אור או חושך? אור. אוהב מיץ תפוזים? כן. אוהב שייק פירות? כן. ומילקשייק? לא. וקפה? לא ושוקו? ברווווווווווווור. מכיר את ויטמינצ'יק? לא. תכנונים לחופש סוכות? עבודות בהיסטוריה, מבחן בכימיה ומתמטיקה, המווווווווון אימונים ושופינג. שיר שמתנגן כרגע בווינאמפ? Fix You בונה סוכה? לא. יושב בה? לא. ספר 3 עובדות עליך: 1. יש לי פאטיש לבלונדינים. 2. אני מכורה לקראטה. 3. ולישון. ו...מה השעה עכשיו? 17:38

למעלה