שאלון בראשון

../images/Emo103.gifשאלון בראשון../images/Emo132.gif

גנוב מפורום סקרים ושאלונים מתי בפעם האחרונה.... אכלת דלעת? ישנת על יד מישהו? נסעת על אופניים? ראית מופע? ענית על שאלון? קראת ספר לימוד להנאתך? שמעת את ההצבעה באו"ם? התגייסת למלחמה בעד עיקרון? ניגנת בפסנתר? שברת כד? פיהקת? נפל לך משהו על הראש? הלכת לבית הספר? הכנסת את ראשך לאקווריום? רכבת על סוס? רכבת על בן-אדם? ליטפת חתול? דיברת עם תוכי? נשכו אותך? הסתפרת? כתבת מכתב? דיברת עם מישהו מחו"ל? ראית גמל? ראית פרת משה רבינו? ראית צבי הנינג'ה? חבשת כובע? דרכת על נמלה? סתם האם אתה חבר בחברה להגנת הטבע? האם אתה רוצה להיות? האם אתה משתתף בתנועת נוער? האם היא תנועה פוליטית? ימין, שמאל או מרכז? מה תעשה על מנת להפגין על הדעות שלך? האם אתה שקרן? האם שיקרת לחבר טוב? אתה משוגע? האם חבריך חושבים שאתה משוגע? האם אתה מדמיין אנשים סגולים? האם יש להם קרניים? האם היית רוצה זנב? כנפיים? קרניים? צוואר ארוך? האם לדעתך חוש הריח שימושי או מיותר? האם אתה אדם של מגע? אתה אוהב לטייל ברגל? מה הפתגם האהוב עליך? האם אתה אוהב חריקות? האם כפות רגליים עושות לך את זה? מה עושה לך את זה יותר מכפות רגליים? האם אתה אוהב רופאים? האם אתה אוהב מחטים? האם אתה סטרילי? האם אתה אוהב ניקיון? מה אתה רואה כשאה פותח את התריס? האם אנשים נוהגים להביט בך בחשדנות? בזלזול? ביראת כבוד? בפחד? האם אתה מברך לשלום עוברים ושבים? אתה עייף? מה דעתך על אוטובוסים? כמה זמן נשאר עד היומולדת שלך? האם אתה מכור לפורומים? אילו? האם אתה משועמם? האם אתה מבלה שעות מול המחשב? מתי בפעם האחרונה יצאת מהבית? לאן הלכת? מי האדם האחרון שאמר לך שלום? מי האדם האחרון שטפח לך על השכם? מי האדם האחרון שהחטיף לך סטירה? מי האדם האחרון שנישק אותך? מי האדם האחרון שהתנצלת בפניו? מי האדם האחרון שיצאת איתו לסרט? מי האדם האחרון שהתארחת בביתו? האם השם "תומס דייטס" אומר לך משהו? האם פגשת את שלמה ארצי? היית רוצה לפגוש? את מי הכי היית רוצה לפגוש? (שלא פגשת מעולם) איזה בנאדם קרוב אתה הכי רוצה לפגוש כרגע?

../images/Emo103.gif../images/Emo132.gif

מתי בפעם האחרונה.... אכלת דלעת? NEVER ישנת על יד מישהו? אתמול נסעת על אופניים? ביום כיפור נראה לי לקחתי למישהו.. ראית מופע? לפני כמה שבועות ענית על שאלון? ביום ראשון שעבר
קראת ספר לימוד להנאתך? וואו... אין לי מושג שמעת את ההצבעה באו"ם? הא?? התגייסת למלחמה בעד עיקרון? אתמול ניגנת בפסנתר? היום שברת כד? לפני הרבה זמן פיהקת? היום נפל לך משהו על הראש? הלכת לבית הספר? לפני החופש הכנסת את ראשך לאקווריום? עכשיו רכבת על סוס? מזמן.. בכיתה ז' בערך רכבת על בן-אדם? חחחח.. ליטפת חתול? לפני כמה שבועות דיברת עם תוכי? -- נשכו אותך? --- הסתפרת? לפני שנתיים בערך כתבת מכתב? השבוע דיברת עם מישהו מחו"ל? היום
עם אמאבא ראית גמל? טוווב ראית פרת משה רבינו? מזמן ראית צבי הנינג'ה? וואי מלא זמן.. חבשת כובע? יום שישי דרכת על נמלה? -- סתם האם אתה חבר בחברה להגנת הטבע? לא האם אתה רוצה להיות? לא האם אתה משתתף בתנועת נוער? יאאאאאפ. צופים לעתיד טוב יותר האם היא תנועה פוליטית? לא! ימין, שמאל או מרכז? היא לא אבל. מה תעשה על מנת להפגין על הדעות שלך? הרבה
האם אתה שקרן? לא האם שיקרת לחבר טוב? בטוח מתישהו אתה משוגע? אולי האם חבריך חושבים שאתה משוגע? תשאלו אותם האם אתה מדמיין אנשים סגולים? לפעמים האם יש להם קרניים? לא האם היית רוצה זנב? לא כנפיים? כן!! קרניים? לא צוואר ארוך? לא האם לדעתך חוש הריח שימושי או מיותר? בטח שימושי האם אתה אדם של מגע? תלוי עם מי אתה אוהב לטייל ברגל? לא ממש מה הפתגם האהוב עליך? מפני שיבה תקום. סתם
האם אתה אוהב חריקות? לא האם כפות רגליים עושות לך את זה? לא ממש מה עושה לך את זה יותר מכפות רגליים? ידיים
האם אתה אוהב רופאים? אבא רופא ואני אוהבת אותו אז כן האם אתה אוהב מחטים? לא האם אתה סטרילי? בצורה מטורפת. האם אתה אוהב ניקיון? כן. מה אתה רואה כשאה פותח את התריס? גינה של שכנים שלי האם אנשים נוהגים להביט בך בחשדנות? לא בזלזול? לא ביראת כבוד? ברור בפחד? לא האם אתה מברך לשלום עוברים ושבים? תלוי מי, בדר"כ אני סנובית קצת אתה עייף? כרגע לא מה דעתך על אוטובוסים? סבבה כמה זמן נשאר עד היומולדת שלך? אממ..5 חודשים בערך האם אתה מכור לפורומים? כן אילו? זה, קומונות גאנז.. האם אתה משועמם? קצת האם אתה מבלה שעות מול המחשב? בזמן האחרון הרבה פחות מפעם מתי בפעם האחרונה יצאת מהבית? לפני שעתיים בערך לאן הלכת? לסופר האם השם "תומס דייטס" אומר לך משהו? לא האם פגשת את שלמה ארצי? לא היית רוצה לפגוש? למה לא את מי הכי היית רוצה לפגוש? (שלא פגשת מעולם) בן מקנזי
איזה בנאדם קרוב אתה הכי רוצה לפגוש כרגע? אמא ואבא
תחזרו

מיטל101

New member
עונה

מתי בפעם האחרונה.... אכלת דלעת?בראש השנה ישנת על יד מישהו?ביום חמישי...על בני הבוסטוני נסעת על אופניים?כבר שנים לא נסעתי ראית מופע?ביום חמישי הייתי בהופעה של אהוד ואביתר בנאי ענית על שאלון?עכשיו קראת ספר לימוד להנאתך?אף פעם שמעת את ההצבעה באו"ם?מה? התגייסת למלחמה בעד עיקרון?לויודעת ניגנת בפסנתר?לפני שנה שברת כד?כד?אף פעם פיהקת?לפני חמש דקות נפל לך משהו על הראש?חחח...לפני שבוע...כדור הלכת לבית הספר?לפני יום כיפור הכנסת את ראשך לאקווריום?בחיים רכבת על סוס?כשהייתי קטנה רכבת על בן-אדם?אתמול ליטפת חתול?לפני שבוע דיברת עם תוכי?אף פעם נשכו אותך?ביום שישי...ועכשיו יש לי סימן כחול הסתפרת?בחופש הגדול כתבת מכתב?ליומולדת של מישל..לפני חודש בערך דיברת עם מישהו מחו"ל?עכשיו ראית גמל?איזה קטע....אתמול ראית פרת משה רבינו?לא יודעת ראית צבי הנינג'ה?לפני כמה חודשים חבשת כובע?אתמול דרכת על נמלה?היום סתם האם אתה חבר בחברה להגנת הטבע?לא האם אתה רוצה להיות?לא האם אתה משתתף בתנועת נוער?לא האם היא תנועה פוליטית?--- ימין, שמאל או מרכז?מרכז מה תעשה על מנת להפגין על הדעות שלך?הכל האם אתה שקרן?לפעמים האם שיקרת לחבר טוב?נראה לי אתה משוגע?לפעמים...חחח האם חבריך חושבים שאתה משוגע?כן האם אתה מדמיין אנשים סגולים?שולט האם יש להם קרניים?לא האם היית רוצה זנב?לא כנפיים?לא קרניים?לא צוואר ארוך?לא האם לדעתך חוש הריח שימושי או מיותר?שימושי האם אתה אדם של מגע?ככה ככה אתה אוהב לטייל ברגל?תלוי איפה מה הפתגם האהוב עליך?אל תיקח את החיים יותר מדי ברצינות ממילא לא תצא מהם בחיים האם אתה אוהב חריקות?לא האם כפות רגליים עושות לך את זה?לאאאאא מה עושה לך את זה יותר מכפות רגליים?הכל האם אתה אוהב רופאים?לא האם אתה אוהב מחטים?לא האם אתה סטרילי?לא האם אתה אוהב ניקיון?כן אבל עד גבול מסוים מה אתה רואה כשאה פותח את התריס?יער מדהים ומערה האם אנשים נוהגים להביט בך בחשדנות?לא ממש בזלזול?לא ביראת כבוד?תלוי בפחד?לא האם אתה מברך לשלום עוברים ושבים?כן אתה עייף?כן מה דעתך על אוטובוסים?אוקי כמה זמן נשאר עד היומולדת שלך?מלאאאאא האם אתה מכור לפורומים?כן אילו?כל מיני האם אתה משועמם?לא כל כך האם אתה מבלה שעות מול המחשב?כן מתי בפעם האחרונה יצאת מהבית?אתמול לאן הלכת?הייתי בטיול מי האדם האחרון שאמר לך שלום?בני:) מי האדם האחרון שטפח לך על השכם?בני מי האדם האחרון שהחטיף לך סטירה?חברה-רבנו בצחוק מי האדם האחרון שנישק אותך?בני:) מי האדם האחרון שהתנצלת בפניו?בני מי האדם האחרון שיצאת איתו לסרט?חברות מי האדם האחרון שהתארחת בביתו?ירין האם השם "תומס דייטס" אומר לך משהו?לא האם פגשת את שלמה ארצי?לא היית רוצה לפגוש?לא את מי הכי היית רוצה לפגוש? (שלא פגשת מעולם)אורלנדו בלום איזה בנאדם קרוב אתה הכי רוצה לפגוש כרגע?מישל

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gif|סומראשמאגניבעםבליאף|

מתי בפעם האחרונה.... אכלת דלעת? הו אני מניחה שמתישו שנה שעברה. [פסטיבל הדלעות XDDDD אוח, עזבו.
] ישנת על יד מישהו? נמנ לוזוכרת. בעצם בראש השנה. נסעת על אופניים? הו, שנים.
בכיתה ה' או משו בטח ^^ ראית מופע? באוגוסט
ענית על שאלון? ממ שבוע שעבר בטח
קראת ספר לימוד להנאתך? להנאתי? רייט. שמעת את ההצבעה באו"ם? מממ... התגייסת למלחמה בעד עיקרון? נאבא ניגנת בפסנתר? לפני יותר מדי זמן :| ותכננתי היום.
שברת כד? מממממ מתישו? ^^ פיהקת? לפני כמה זמן. נפל לך משהו על הראש?
דונו הלכת לבית הספר? לפני יומכיפור הכנסת את ראשך לאקווריום? לפני דקה מה
רכבת על סוס? לפני הרבה הרבה יוצר מדי זמן =[ שבועיים בערך.
רכבת על בן-אדם?
ליטפת חתול? היום מתישו דיברת עם תוכי? ממ נשכו אותך? דונו הסתפרת? קצוות עשו לי לפני שבוע או משו, ולפני זה... לפני שנה, שנתיים
כתבת מכתב? מממ דונו, אבל אם אימייל אז לפני יומיים |מתלהב בטירוף| *jumps up and down* פירוט יבוא אחכך איפשהו.
דיברת עם מישהו מחו"ל? מממממ לפני חצי שעה בערך נראלי
ראית גמל? דונו ראית פרת משה רבינו? דונו ראית צבי הנינג'ה? מזמן =[ חבשת כובע? היום. לאחותי יש את הכובע קואבוי הכי מגניב בעולם מקנדה ^^ דרכת על נמלה? שלשום :X סתם האם אתה חבר בחברה להגנת הטבע? נופ האם אתה רוצה להיות? לא נראלי האם אתה משתתף בתנועת נוער? בעיקרון. אבל לא באמת. ^^ האם היא תנועה פוליטית? אה, לא. ימין, שמאל או מרכז? למעלה ולמטה. ^^ מה תעשה על מנת להפגין על הדעות שלך? כלום =] האם אתה שקרן? לא, אינני חושבת כך האם שיקרת לחבר טוב? וי אתה משוגע? וי האם חבריך חושבים שאתה משוגע? וי
האם אתה מדמיין אנשים סגולים? וי
אבל כבשים.
האם יש להם קרניים? וי
האם היית רוצה זנב? ממ לא ממש כנפיים? וי קרניים? נו צוואר ארוך? נה האם לדעתך חוש הריח שימושי או מיותר? שימושי...?
האם אתה אדם של מגע? ממ קיינדה אתה אוהב לטייל ברגל? תלוי מתי ^^ ועם מי. ואיפה. מה הפתגם האהוב עליך? כרגע בשנייה הזו? "Strawberry fields foreverrrrrrrrrrr"
אבל יש יותר מדי בעיקרון.
האם אתה אוהב חריקות? נו =[ האם כפות רגליים עושות לך את זה? וארי לא =[ מה עושה לך את זה יותר מכפות רגליים? כל דבר שהוא לא כפות רגליים ^^ האם אתה אוהב רופאים? מממ תלוי.
האם אתה אוהב מחטים? נו, אבל אינלי בעיה איתם בעיקרון. האם אתה סטרילי? קצת האם אתה אוהב ניקיון? וארי מה אתה רואה כשאה פותח את התריס? עצים, וקצת מהחרמון [העצים מסתיקים ^^] האם אנשים נוהגים להביט בך בחשדנות? מממ יא, כל הזמן
בזלזול? דונו, אני מניחה שכן אבל אני מתתעלמת אז אינלי מושג. ^^ ביראת כבוד? כנ"ל בפחד? אני תמיד מפחידה אנשים. XDDD בעיקר ילדים קטנים. :X האם אתה מברך לשלום עוברים ושבים?בקיבוץ כן.
אתה עייף? וי =[ מה דעתך על אוטובוסים? הם מעצבנים אותי. =[ כמה זמן נשאר עד היומולדת שלך? מממממממ הרבה, אינלי כוח לחשוב
האם אתה מכור לפורומים? וי. [i'm a Loft add!!!
help meeeeeeeeeeee
] אילו? לופט. ^^ האם אתה משועמם? וארי האם אתה מבלה שעות מול המחשב? ממ די הרבה :X מתי בפעם האחרונה יצאת מהבית? היום. בצהריים. לחד"א. לאן הלכת? לחד"א. ^^ מי האדם האחרון שאמר לך שלום? אמאבא מי האדם האחרון שטפח לך על השכם?
ממ מי האדם האחרון שהחטיף לך סטירה? ממ.... מי האדם האחרון שנישק אותך? ממ... מי האדם האחרון שהתנצלת בפניו? מממ.... >< מי האדם האחרון שיצאת איתו לסרט? מממממממממ.......
מי האדם האחרון שהתארחת בביתו? אמ דודים האם השם "תומס דייטס" אומר לך משהו? לא, לא ממש האם פגשת את שלמה ארצי? לא היית רוצה לפגוש? ממ לא ממש ^^ את מי הכי היית רוצה לפגוש? (שלא פגשת מעולם) יש יותר מדי =[ איזה בנאדם קרוב אתה הכי רוצה לפגוש כרגע? אמאמאאמאמאמאמאמאמ דונו

shaya23

New member
עונה!

מתי בפעם האחרונה.... אכלת דלעת? אף פעם ישנת על יד מישהו? שלשום.. נסעת על אופניים? מזמןןן ראית מופע? אהה חודש? ענית על שאלון? עכשיו! קראת ספר לימוד להנאתך? אף פעם שמעת את ההצבעה באו"ם? אף פעם.. התגייסת למלחמה בעד עיקרון? אף פעם ניגנת בפסנתר? לא זוכרת.. שברת כד? לא זוכרת פיהקת? הרגע.. נפל לך משהו על הראש? לא זוכרת.. הלכת לבית הספר? לפני החופש הכנסת את ראשך לאקווריום? א"פ (אף פעם..) רכבת על סוס? לא זוכרת.. רכבת על בן-אדם? לא זוכרת.. ליטפת חתול? לא זוכרת.. דיברת עם תוכי? לא זוכרת.. נשכו אותך? חברה שלי לפני שלושה חדושים.. חח הסתפרת? בחופש הגדול.. כתבת מכתב? יום שישי.. דיברת עם מישהו מחו"ל? לא זוכרת.. ראית גמל? חופש גדול ראית פרת משה רבינו? חופש גדול ראית צבי הנינג'ה? ? חבשת כובע? לא זוכרת.. דרכת על נמלה? כל היום בערך.. סתם האם אתה חבר בחברה להגנת הטבע?לא האם אתה רוצה להיות?לא האם אתה משתתף בתנועת נוער? כה האם היא תנועה פוליטית? לא ימין, שמאל או מרכז? נייטרלית.. מה תעשה על מנת להפגין על הדעות שלך? לא יודעת האם אתה שקרן? לא! האם שיקרת לחבר טוב? לא אתה משוגע? לפעמים.. האם חבריך חושבים שאתה משוגע? לפעמים.. האם אתה מדמיין אנשים סגולים? לא האם יש להם קרניים?לא האם היית רוצה זנב?לא כנפיים?אולי.. קרניים?לא צוואר ארוך?לא האם לדעתך חוש הריח שימושי או מיותר? שימושי ביותר האם אתה אדם של מגע? כה אתה אוהב לטייל ברגל? לא מה הפתגם האהוב עליך?לא יודעת כל מיני האם אתה אוהב חריקות?לא האם כפות רגליים עושות לך את זה?לא מה עושה לך את זה יותר מכפות רגליים? אורלנדו בלומים.. האם אתה אוהב רופאים? לא האם אתה אוהב מחטים?לא האם אתה סטרילי??? האם אתה אוהב ניקיון? כה מה אתה רואה כשאה פותח את התריס? מושב.. האם אנשים נוהגים להביט בך בחשדנות? לא בזלזול?לא ביראת כבוד?לא בפחד?לא האם אתה מברך לשלום עוברים ושבים? כה אתה עייף? כה מה דעתך על אוטובוסים? סבבה.. חח חוץ מבתל אביב כמה זמן נשאר עד היומולדת שלך? 11 חודשים בדיוק! האם אתה מכור לפורומים? כה אילו? הפורום הזה.. האם אתה משועמם? כה האם אתה מבלה שעות מול המחשב? לפעמים מתי בפעם האחרונה יצאת מהבית? לפני שלוש שעות.. לאן הלכת? חוג מי האדם האחרון שאמר לך שלום? ידיד של אחותי.. מי האדם האחרון שטפח לך על השכם? ?? מי האדם האחרון שהחטיף לך סטירה? ?? מי האדם האחרון שנישק אותך? אמא שלי מי האדם האחרון שהתנצלת בפניו? ?? מי האדם האחרון שיצאת איתו לסרט? ?? מי האדם האחרון שהתארחת בביתו??? האם השם "תומס דייטס" אומר לך משהו? לא האם פגשת את שלמה ארצי? לא היית רוצה לפגוש?לא את מי הכי היית רוצה לפגוש? אורלי.. איזה בנאדם קרוב אתה הכי רוצה לפגוש כרגע? חברה שלי בארצות הברית.. (??=לא זוכרת)

עונה../images/Emo3.gif

מתי בפעם האחרונה.... אכלת דלעת?: נראה לי פעם אחת טעמתי לפני מלא מלא זמן ישנת על יד מישהו?: אחותי נחשב?
אתמול
נסעת על אופניים?: לפני שנה בערך, מעדיפה קורקינט
ראית מופע?: וואו, לא זוכרת ענית על שאלון?: בטוח לא מזמן קראת ספר לימוד להנאתך?: אף פעם
שמעת את ההצבעה באו"ם?: אמממ התגייסת למלחמה בעד עיקרון?: לא זוכרת ניגנת בפסנתר?: ממש ניגנתי?
לא ממש, אני מנגנת מדי פעם אבל לא משהו רציני שברת כד?: לא נראה לי שעשיתי את זה
פיהקת?: נראה לכם ששמתי לב?
נפל לך משהו על הראש?: לא זוכרת ממש הלכת לבית הספר?: אמממ שבוע שעבר?
הכנסת את ראשך לאקווריום?: אף פעם רכבת על סוס?: לפני איזה שנתיים רכבת על בן-אדם?: חחח לא זוכרת
לפעמים יש אנשיםשמסכימים לעשות לי שקמח
ליטפת חתול?: אני נוהגת לעשות את זה מלא, יש לי חתולים בבית דיברת עם תוכי?: כנר נחשב? אתמול
נשכו אותך?:
, החתולה שלי לפעמים נשיכות קטנות הסתפרת?: לפני כמה חודשים כתבת מכתב?: לא זוכרת דיברת עם מישהו מחו"ל?: לא זוכרת ראית גמל?: לפני כמה שנים טובות ראית פרת משה רבינו?: לא זוכרת ראית צבי הנינג'ה?: מזמן
כי אני רוצה את הישנים
חבשת כובע?: אהמ, לפני איזה יומיים נראה לי דרכת על נמלה?: לא שמתי לב סתם האם אתה חבר בחברה להגנת הטבע?: לא
האם אתה רוצה להיות?: כן, אני מניחה... אני בעד האם אתה משתתף בתנועת נוער?: בערך האם היא תנועה פוליטית?: מאיפה לי? ימין, שמאל או מרכז?: לא יודעת, אם מדעה פוליטית אז שמאלית לא קיצונית מה תעשה על מנת להפגין על הדעות שלך?: לא יודעת כל מיני האם אתה שקרן?: בגדול לא, אבל יוצא לי לשקר האם שיקרת לחבר טוב?: אני מניחה שכן אתה משוגע?: חחחחחחחח
האם חבריך חושבים שאתה משוגע?: לא ברצינות
האם אתה מדמיין אנשים סגולים?: לא
האם יש להם קרניים?:
האם היית רוצה זנב?: לפעמים זה נראה לי מגניב
כנפיים?: כן
קרניים?: לא צוואר ארוך?: לאאאאאאאאאאאאאאאאא האם לדעתך חוש הריח שימושי או מיותר?: שימושי בהחלט, אבל לפעמים מיותר האם אתה אדם של מגע?:
אתה אוהב לטייל ברגל?: רק בלילות מה הפתגם האהוב עליך?: :אם העולם מפנה לך את גבו תפנה אתה את גבך לעולם" האם אתה אוהב חריקות?: לא במיוחד האם כפות רגליים עושות לך את זה?: כן
מה עושה לך את זה יותר מכפות רגליים?: גב, שיער, עיניים חלק עליון גברי אם הוא יפה ושפתיים אם הן יפות
האם אתה אוהב רופאים?: תלוי האם אתה אוהב מחטים?: לאאאאאאא
האם אתה סטרילי?: מה זה?
האם אתה אוהב ניקיון?: לא מפריע לי מה אתה רואה כשאה פותח את התריס?: מה שיש בחוץ! האם אנשים נוהגים להביט בך בחשדנות?: לא יודעת
בזלזול?: יש כאלה
ביראת כבוד?: לא יודעת! בפחד?: לא
האם אתה מברך לשלום עוברים ושבים?: לפעמים, בדרך כלל כן אתה עייף?: קצת מה דעתך על אוטובוסים?: הם מ]חידים ואתי ברמות, חוץ מההסעות של בית ספר כמה זמן נשאר עד היומולדת שלך?: עוד 3 חודשים פחות יום
האם אתה מכור לפורומים?: כן, ל-2 אילו?: לפה ולסרטים מצויירים ודיסני האם אתה משועמם?: קצת האם אתה מבלה שעות מול המחשב?: הרבה פעמים כן מתי בפעם האחרונה יצאת מהבית?: שלשום, היום חזרתי לאן הלכת?: לאחותי מי האדם האחרון שאמר לך שלום?: לא זוכרת מי האדם האחרון שטפח לך על השכם?" לא זוכרת! מי האדם האחרון שהחטיף לך סטירה?: לא זוכרת! מי האדם האחרון שנישק אותך?: בלחי? אהמ... לא יודעת מישהו המשפחה אני מניחה
מי האדם האחרון שהתנצלת בפניו?: חברה שלי נראה לי מי האדם האחרון שיצאת איתו לסרט?: אחותי מי האדם האחרון שהתארחת בביתו?: אחותי הגדולה
האם השם "תומס דייטס" אומר לך משהו?: לא האם פגשת את שלמה ארצי?: לא היית רוצה לפגוש?: מה אכפת לי?! את מי הכי היית רוצה לפגוש? (שלא פגשת מעולם): לא יודעת אחד מה-4: אורלנדו, ג'וני, אשטון, רופרט. איזה בנאדם קרוב אתה הכי רוצה לפגוש כרגע?: יזהר...

בוּ../images/Emo12.gif

מתי בפעם האחרונה.... אכלת דלעת?- נארה לי בחיים לא אכלתי דלעת :| ישנת על יד מישהו?- אה.. לפני שבוע בערך כשישנתי אצל חברה נסעת על אופניים?- יום כיפור לפני 4 שנים או משהו כזה
ראית מופע?- לא זוכרת ענית על שאלון?- עכשיו? קראת ספר לימוד להנאתך?- איכ
שמעת את ההצבעה באו"ם?- הא? התגייסת למלחמה בעד עיקרון?- ^^ ניגנת בפסנתר?- לפני כמה ימים.. באורגן של אחי, לא נחשב
שברת כד?- לא זוכרת פיהקת?- אתמול בלילה נפל לך משהו על הראש?- חחח לא זוכרת הלכת לבית הספר?- יום ראשון שעבר הכנסת את ראשך לאקווריום?- לא נראה לי שהכנסתי ת'ראש לאקווריום מתישהו.. רכבת על סוס?- לא זוכרת.. בטח כשהייתי קטנה.. אני רוצה לרכב
רכבת על בן-אדם?-
ליטפת חתול?- בטח אצל בני דודים שלי דיברת עם תוכי?- פחח יש לי תוכים אבל אני בד"כ לךא מדברת איתם:| נשכו אותך?- אנערף הסתפרת?- לפני חודשיים כתבת מכתב?- בע לוזוכרת דיברת עם מישהו מחו"ל?- אתמול ראית גמל?- הממ ביולי.. בדרך לאילת
ראית פרת משה רבינו?- דונט ריממבר ראית צבי הנינג'ה?- xD בגיל 7? חבשת כובע?- בטיול שנתי נראה לי דרכת על נמלה?- אני אמורה לשים לב כשזה קורה?:| סתם האם אתה חבר בחברה להגנת הטבע? לא האם אתה רוצה להיות? לא האם אתה משתתף בתנועת נוער? לא האם היא תנועה פוליטית? לא ימין, שמאל או מרכז? לא סגורה על זה מה תעשה על מנת להפגין על הדעות שלך?- תלוי.. אני לא קיצונית בדעות, סביר להניח שאני פשוט רק אדבר על זה האם אתה שקרן?- שקרנית כרונית לא, אבל בינינו מי לא משקר פה ושם?
האם שיקרת לחבר טוב?- כן=/ אתה משוגע? בזמני הפנוי האם חבריך חושבים שאתה משוגע? לא יודעת
האם אתה מדמיין אנשים סגולים?- לפעמים האם יש להם קרניים? כן האם היית רוצה זנב? לא כנפיים? כן קרניים? לא צוואר ארוך? לא האם לדעתך חוש הריח שימושי או מיותר?- שימושי האם אתה אדם של מגע?- איזה מגע?
אתה אוהב לטייל ברגל?- כה מה הפתגם האהוב עליך?- "פתגם סיני עתיק אומר שכשאין לך משהו חשוב להגיד תגיד פתגם סיני עתיק אומר..."
האם אתה אוהב חריקות?- לא האם כפות רגליים עושות לך את זה? ממש לא מה עושה לך את זה יותר מכפות רגליים?- עיניים האם אתה אוהב רופאים?- לא אבל הם אנשים טובים האם אתה אוהב מחטים?- לא האם אתה סטרילי? קצת האם אתה אוהב ניקיון? מדי פעם מה אתה רואה כשאה פותח את התריס? את החצר של השכנים:| האם אנשים נוהגים להביט בך בחשדנות? לא..?oO בזלזול? לא חושבת ביראת כבוד? ^^ בפחד? ^^ האם אתה מברך לשלום עוברים ושבים? אם אני מכירה אותם.. אתה עייף? קצת מה דעתך על אוטובוסים?- שימושיים מאוד כמה זמן נשאר עד היומולדת שלך? הממ פחות מ-3 חודשים האם אתה מכור לפורומים? אכן אילו? זה
האם אתה משועמם? כן האם אתה מבלה שעות מול המחשב? כן מתי בפעם האחרונה יצאת מהבית? לפני חצי שעה לאן הלכת? לאכול במסעדה עם המשפחה מי האדם האחרון שאמר לך שלום? חברה מי האדם האחרון שטפח לך על השכם? אנערף מי האדם האחרון שהחטיף לך סטירה? ^^ מי האדם האחרון שנישק אותך? אמא מי האדם האחרון שהתנצלת בפניו? לא זוכרת מי האדם האחרון שיצאת איתו לסרט? חברה מי האדם האחרון שהתארחת בביתו? ^^ האם השם "תומס דייטס" אומר לך משהו? לא האם פגשת את שלמה ארצי? לא היית רוצה לפגוש? אה..לא את מי הכי היית רוצה לפגוש? (שלא פגשת מעולם): סלבריטיז וכאלה? אורלנדו
איזה בנאדם קרוב אתה הכי רוצה לפגוש כרגע?: ידיד טוב שלי שלא יודעת אם יצא לי לפגוש בזמן הקרוב או בכלל

קמימונת

New member
להלהלה ../images/Emo9.gif

מתי בפעם האחרונה....
אכלת דלעת? מזמן..
ישנת על יד מישהו? לא נראה לי שעשיתי זאת..
נסעת על אופניים? וואו. מזמן.
ראית מופע? ממ חצי שנה בערך..
ענית על שאלון? שבוע שעבר
קראת ספר לימוד להנאתך? ספר לימוד? לא עשיתי זאת..
שמעת את ההצבעה באו"ם? NEVER
התגייסת למלחמה בעד עיקרון?
ניגנת בפסנתר? לפני שנה בערך.. האמת למדתי בערך שנה וחצי אבל כבר לא..
שברת כד? מזמן
פיהקת? לפני חצי שעה..
נפל לך משהו על הראש? אהה..
הלכת לבית הספר? לפני החופש
הכנסת את ראשך לאקווריום? ><
רכבת על סוס? לפני 3-4 שנים בערך
רכבת על בן-אדם? ><
ליטפת חתול? אממ..
דיברת עם תוכי? אני מדברת עם קורקי יומם וליל!-
סתם.. שמתן לב שהוא בחץימה שלי?
נשכו אותך? ><
הסתפרת? בחופש הגדול
כתבת מכתב? שנים.
דיברת עם מישהו מחו"ל? שבוע שעבר
ראית גמל? מזמן ><
ראית פרת משה רבינו? ><
ראית צבי הנינג'ה? תמיד שנאתי את זה..
חבשת כובע? בתחילת החופש הגדול
דרכת על נמלה? >< סתם
האם אתה חבר בחברה להגנת הטבע? לא
האם אתה רוצה להיות? לא
האם אתה משתתף בתנועת נוער? אכן כך
האם היא תנועה פוליטית? אכן כך
ימין, שמאל או מרכז? שמאל
מה תעשה על מנת להפגין על הדעות שלך? אממ הרבה אבל בלי הגזמה.
האם אתה שקרן? לא
האם שיקרת לחבר טוב? כן
אתה משוגע? טיפה
האם חבריך חושבים שאתה משוגע? טיפה
האם אתה מדמיין אנשים סגולים? לא, עד שאומרים לי לא לדמיין אותם..
האם יש להם קרניים? לא
האם היית רוצה זנב? ממש לא
כנפיים? אולי..
קרניים? לא
צוואר ארוך? לא וזה גם לא בריא
האם לדעתך חוש הריח שימושי או מיותר? שימושי ביותר
האם אתה אדם של מגע? לא ממש..
אתה אוהב לטייל ברגל? כן
מה הפתגם האהוב עליך? אממ.. התפוח לא נופל רחוק מהעץ? נו, עכשיו שאתם אומרים את זה לא עולה לי בראש..
האם אתה אוהב חריקות? לא ממש
האם כפות רגליים עושות לך את זה? לא ממש
מה עושה לך את זה יותר מכפות רגליים? עיניים
האם אתה אוהב רופאים? תלוי..
האם אתה אוהב מחטים? לא ממש
האם אתה סטרילי? די
האם אתה אוהב ניקיון? כן
מה אתה רואה כשאה פותח את התריס? אין לי תריסים בבית
האם אנשים נוהגים להביט בך בחשדנות? לא ממש..
בזלזול? לפעמים
ביראת כבוד? לפעמים
בפחד? לפעמים
האם אתה מברך לשלום עוברים ושבים? לא ממש
אתה עייף? קצת
מה דעתך על אוטובוסים? הם לא יפים כשהם מתפוצצים
כמה זמן נשאר עד היומולדת שלך? אממ..לא כולל את שאר החודש- 3 חודשים ו-3 ימים
האם אתה מכור לפורומים? כן די
אילו? זה, האו.סי ועוד ועוד..
האם אתה משועמם? כן די
האם אתה מבלה שעות מול המחשב? לצערי כן
מתי בפעם האחרונה יצאת מהבית? היום בבוקר
לאן הלכת? לארוחת חג מאוד משפחתית
מי האדם האחרון שאמר לך שלום? קרובי משפחה..
מי האדם האחרון שטפח לך על השכם? ממ..
מי האדם האחרון שהחטיף לך סטירה? ><
מי האדם האחרון שנישק אותך? דקל
מי האדם האחרון שהתנצלת בפניו? אייל.. טמבל שכמותו..
מי האדם האחרון שיצאת איתו לסרט? נראה לי שאח שלי..
מי האדם האחרון שהתארחת בביתו? מעיין, שלשום בלילה עד אתמול בבוקר.
האם השם "תומס דייטס" אומר לך משהו? ממש, אבל ממש לא.
האם פגשת את שלמה ארצי? לא, אבל בן דוד שלי ראה אותו באוטו והשיג את המספר טלפון שלו XD ואחרי כמה זמן (זה היה ממש מזמן) השארנו לו הודעה "שלום, זה אוטובוס הקסמים?" XD
היית רוצה לפגוש? לא
את מי הכי היית רוצה לפגוש? (שלא פגשת מעולם): את הנסיך וויליאם
*סגידה*
איזה בנאדם קרוב אתה הכי רוצה לפגוש כרגע? דני
מה, זה הכל?

../images/Emo103.gifאגב תנועות נוער....

את באה לעצרת רבין הממלכתית? הבנתי שעוד תנועות נוער מגיעות

קמימונת

New member
אממ

דבר ראשון אני בטוחה שהשומר הצעיר באים, ודבר שני אני לא יודעת אם אני אבוא אבל בטח ידברו איתנו על זה כי יש לי מדריכה קומונרית השנה אז אנחנו קצת יותר פעילים.
אולי.

../images/Emo103.gifאויש,

שכחתי שאת לא שכב"ג [זה נשמע מתנשא אבל זה באמת לא נאמר בנימה כזאת] אני לא חושבת אז שחניכים באים...

למעלה