שאלון בראשון

../images/Emo103.gifשאלון בראשון../images/Emo132.gif

שם מלא: גיל: תאריך לידה: מזל: מצב הרוח שלך היום: מצב הרוח שלך בכלליות השבוע: הדבר הכי מעליב שאמרו לך: מתי בפעם האחרונה התחילו איתך? הפעם האחרונה שיצאת לשופינג: שופינג? הפעם האחרונה שצחקת: הבן אדם האחרון שאיתו דיברת בטלפון: הבן אדם הראשון שראית על הבוקר: הבן אדם שהכי היית רוצה לפוצץ כרגע: הבן אדם שאת הכי אוהבת בעולם: אירוע בו הרגשת כמו מיליון דולר: שיר ששומעת עכשיו: שיר להמלצה: הפעם האחרונה שבכית: הציונים שלך לבינתיים: היום הכי מדכא מתחילת השנה הייה: השיר האחרון שגרם לך לבכות:
/
נעלי דובי לבית? סיגריות? יחסי מין בגיל מוקדם? רוק? מוסיקה שחורה? בגדים לבנים? אודם לשפתיים? סנדלים? מכנס גיזרה גבוה? אלכוהול? פלאפונים? הברזות מבצפר? הורדות לא חוקיות?

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifRip out the wings of a

butterfly. שם מלא: ירוחמה בן דוד. או אור.
] מצב הרוח שלך היום: היה רע, עכשיו קצת יותר טוב. מצב הרוח שלך בכלליות השבוע: ממ, רע? הדבר הכי מעליב שאמרו לך: ממ.... דונו. מתי בפעם האחרונה התחילו איתך?
הפעם האחרונה שיצאת לשופינג: שופינג? never be's doin' gramar good, אה?
לא זוכרת. הפעם האחרונה שצחקת: ממ... אני מניחה ש... אמ.... מתישו היום?
אוה, אולי כשראיתי Sweet Home Alabama. הבן אדם האחרון שאיתו דיברת בטלפון: בר הבן אדם הראשון שראית על הבוקר: ממ אבא הבן אדם שהכי היית רוצה לפוצץ כרגע: הו. הבן אדם שאת הכי אוהבת בעולם: ממ... אירוע בו הרגשת כמו מיליון דולר:
שיר ששומעת עכשיו: Sugar, We're Going Down- Fall Out Boys שיר להמלצה: יש יותר מדי. הפעם האחרונה שבכית: ממ אתמול אולי. הציונים שלך לבינתיים: ממ. היום הכי מדכא מתחילת השנה הייה: הו, היו כ"כ הרבה כאלו.... היום אחד מהם.
אבל באמת שהיו יותר מדי בשביל לספור. השיר האחרון שגרם לך לבכות: ממ. Wellcome to Wherever You Are של בונג'ובי. ו-Last Man Standing. ו-Complicated.
/
נעלי דובי לבית?
סיגריות?
יחסי מין בגיל מוקדם? תלוי, בעיקרון לא. רוק?
!!
מוסיקה שחורה? ממ...
בגדים לבנים?
אודם לשפתיים? תלוי איזה
סנדלים?
. למרות שתלוי איזה מכנס גיזרה גבוה? מה אתם מחשיבים גבוה? אלכוהול?
פלאפונים?
הברזות מבצפר?
[לא קורה אבל. :|] הורדות לא חוקיות?

m i c k e y 15

New member
ME AND ONLY ME../images/Emo3.gif

שם מלא: מיכל מזרחי גיל: 15 תאריך לידה: 9.8.90 מזל: אריה מצב הרוח שלך היום: טוב מאוד מצב הרוח שלך בכלליות השבוע: ככה ככה הדבר הכי מעליב שאמרו לך: אממ..דונט נו מתי בפעם האחרונה התחילו איתך? לפני שבועיים הפעם האחרונה שיצאת לשופינג: גם לפני שבועיים הפעם האחרונה שצחקת: היום והרבה הבן אדם האחרון שאיתו דיברת בטלפון: דודה שלי סוזי הבן אדם הראשון שראית על הבוקר: אמא שלי הבן אדם שהכי היית רוצה לפוצץ כרגע: אח שלי הבן אדם שאת הכי אוהבת בעולם: המשפחה שלי אירוע בו הרגשת כמו מיליון דולר: החתונה של דודה שלי.. שיר ששומעת עכשיו: jessica sompson- with you שיר להמלצה: the all amrican rejects- move along ו- fall out boy- suger,were going down הפעם האחרונה שבכית: לפני הרבה זמן דווקא הציונים שלך לבינתיים: דיי טובים בלי שלילי אחד! היום הכי מדכא מתחילת השנה הייה: היו הרבה השיר האחרון שגרם לך לבכות: coldplay- speed of sound יש משו בשיר הזה שגורם להיות עצוב..שורה או 2
נעלי דובי לבית?
סיגריות?
יחסי מין בגיל מוקדם?
רוק?
ברור שכןןןן מוסיקה שחורה?
אבל קצת בגדים לבנים?
אודם לשפתיים?
סנדלים?
מכנס גיזרה גבוה?
ממש לא נראה לי אלכוהול?
פלאפונים?
הברזות מבצפר?
חחחחח הורדות לא חוקיות?
שאלון פצצתי! חח

מיטל101

New member
אני../images/Emo13.gif

שם מלא:מיטל
מצב הרוח שלך היום: עייפה אך מאושרת מצב הרוח שלך בכלליות השבוע:אחלה... הדבר הכי מעליב שאמרו לך:אממ...שקראו לי גרמניה ביסודי...באיזה מריבה אחת.. מתי בפעם האחרונה התחילו איתך? לפני איזה שבועיים הפעם האחרונה שיצאת לשופינג: לפני שבוע
הפעם האחרונה שצחקת: היום הבן אדם האחרון שאיתו דיברת בטלפון: ירין הבן אדם הראשון שראית על הבוקר: אמא שלי הבן אדם שהכי היית רוצה לפוצץ כרגע: במכות?ימית הבן אדם שאת הכי אוהבת בעולם: יש הרבה אירוע בו הרגשת כמו מיליון דולר: אממ..בינתיים בבת מצווה נראה לי אבל שהחתונה של אחותי תתעלה על זה שיר ששומעת עכשיו: nsync-tearin up my heart שיר להמלצה: יש פולללל הפעם האחרונה שבכית: אתמול הציונים שלך לבינתיים: הרוב בסדר גמור היום הכי מדכא מתחילת השנה הייה: היו הרבה השיר האחרון שגרם לך לבכות: climbing the walls-bsb ויש לזה סיבה..
/ נעלי דובי לבית?
סיגריות?
יחסי מין בגיל מוקדם? תלוי כמה מוקדם רוק?
מוסיקה שחורה?
אפשר בגדים לבנים?
אודם לשפתיים?
סנדלים?
מכנס גיזרה גבוה?
אלכוהול?
פלאפונים?
הברזות מבצפר?
הורדות לא חוקיות?
שבוע נעים לכולן

עונה

שם מלא: שקד, שם משפחה לא צריך
תאריך לידה: 24.1.1992 מזל: דלי מצב הרוח שלך היום: לא יותר, בעיקרון טוב אבל יותר מדי דברים רעים קרו מצב הרוח שלך בכלליות השבוע: נמ... היה והיה... ביום שישי היה הכי טוב שאפשר... אבל לא יודעת נו כמו שאמרתי הדבר הכי מעליב שאמרו לך: "בחיים לא יהיה לך חבר!" וששאלתי למה "סתכלת פעם במראה?"
... אבל זה היה מהתקף עצבים על מישהו אחר של אותה אחת... לא שאני מצדיקה את זה ובכל זאת... זה מה שאני זוכרת לפחות היו בטוח יותר מעליבים מתי בפעם האחרונה התחילו איתך?: אף פעם הפעם האחרונה שיצאת לשופינג: שופינג?: ביום שישי שעבר, עם חברות בתל אביב
משהו כמו שופינג הפעם האחרונה שצחקת: ממש ממש? נראה לי שאתמול בהארי פוטר בסצינת הנמייה
אבל כמובן שצחקתי גם היום
הבן אדם האחרון שאיתו דיברת בטלפון: נמ, אמא הבן אדם הראשון שראית על הבוקר: אמממ... אבא? הבן אדם שהכי היית רוצה לפוצץ כרגע: חן קופל
הבן אדם שאת הכי אוהבת בעולם: משפחה אירוע בו הרגשת כמו מיליון דולר: אמ... ביום שישי הרגשתי מעולה אבל לא הייתה סיבה מיוחדת... פשוט היה יום כל כך כיף... זה לא אירוע נכון? שיר ששומעת עכשיו: אף שיר שיר להמלצה: יש מלא! אני אתן לך כרגע את When U 64 של הביטלס כי התאהבתי בו לא מזמן
הפעם האחרונה שבכית: לפני כמה ימים הציונים שלך לבינתיים: לא משהו היום הכי מדכא מתחילת השנה הייה: היום ה-1 שהיה בו שעה שביעית ערבית השיר האחרון שגרם לך לבכות: אממ... / נעלי דובי לבית?: חמוד
אלא אם כן זה דוב אמיתי
ואז אני אומר "חס וחלילה
" סיגריות?: איכ, איכ ואיכ
יחסי מין בגיל מוקדם?: תלוי מזה גיל מוקדם, לפני גיל 16? איכ... מ-16 ומעלה? אם מרגישים מוכנים משני הצדדים זה סבבה רוק?: מוזיקה טובה
מוסיקה שחורה?: בוב
בגדים לבנים?: אני אוהבת
אודם לשפתיים?: לא על שלי
סנדלים?: כיף בקיץ
מכנס גיזרה גבוה?: וואטאבר
אלכוהול?: רק בריזר
פלאפונים?: נמ... אני הולכת איתו לכל מקום
מה נעשה? הברזות מבצפר?: לא טוב... אבל לפעמים יש חשק עז לעשות את זה
הורדות לא חוקיות?: למי אכפת?!

אה, אופס../images/Emo122.gif

נעלי דובי לבית?:
אלא אם כן זה מדובי אמיתי
סיגריות?:
יחסי מין בגיל מוקדם?: אמ... מתחת לגיל 16
רוק?:
מוסיקה שחורה?:
בגדים לבנים?:
אודם לשפתיים?:
סנדלים?:
מכנס גיזרה גבוה?:
... אלכוהול?: אין לא תשובה פלאפונים?: לא יודעת הברזות מבצפר?:
למרות שכולם רוצים לעשות את זה הורדות לא חוקיות?:

I can't see through the haze...

שם מלא: אושר גיל: 16 עוד מעט
תאריך לידה: 19.1.90 מזל: גדי מצב הרוח שלך היום: נחמד :)) מצב הרוח שלך בכלליות השבוע: כנ"ל הדבר הכי מעליב שאמרו לך: לאדעת מתי בפעם האחרונה התחילו איתך? ^^ הפעם האחרונה שיצאת לשופינג: מממ לפני שבוע וחצי
הפעם האחרונה שצחקת: לפני חצי שעה הבן אדם האחרון שאיתו דיברת בטלפון: אמא הבן אדם הראשון שראית על הבוקר: אמא הבן אדם שהכי היית רוצה לפוצץ כרגע: לא עולה לי הבן אדם שאת הכי אוהבת בעולם: יש יותר מאחד אירוע בו הרגשת כמו מיליון דולר: חתונה של בת דודה שלי שיר ששומעת עכשיו: לא יודעת משהו לא מזוהה בגלגל"צ שיר להמלצה: santana feat steven tyler - just feel better הפעם האחרונה שבכית: אתמול הציונים שלך לבינתיים: אנערף מי זוכר? היום הכי מדכא מתחילת השנה הייה: השיר האחרון שגרם לך לבכות: richard marx - right here waiting for you / נעלי דובי לבית? כן סיגריות? לא. טפו. יחסי מין בגיל מוקדם? לא רוק? כן!!!!! מוסיקה שחורה? לא. בגדים לבנים? למה לא? אודם לשפתיים? בכיף.. למרות שאני שונאת סנדלים? כן מכנס גיזרה גבוה? למה לא? אלכוהול? כן פלאפונים? כן הברזות מבצפר? כן הורדות לא חוקיות? לא ממש בעד.. אבל מי יכול בלי? אני משתדלת לקנות מקורי כמה שאני יכולה :)

Primula

New member
../images/Emo3.gif

שם מלא: רוצים גם תעודת זהות?
תאריך לידה: 3.2
מזל: דלי
מצב הרוח שלך היום: דווקא חביב
מצב הרוח שלך בכלליות השבוע: השבוע- לא משהו.
הדבר הכי מעליב שאמרו לך: ממ לא זוכרת.
מתי בפעם האחרונה התחילו איתך?
נבר.
הפעם האחרונה שיצאת לשופינג: ממ יום רביעי הבא?
הפעם האחרונה שצחקת: היום
הבן אדם האחרון שאיתו דיברת בטלפון: אממ.. נראה לי אייל.
הבן אדם הראשון שראית על הבוקר: אמא
הבן אדם שהכי היית רוצה לפוצץ כרגע: עמליה דואק. עזבו, סיפור ארוך.
הבן אדם שאת הכי אוהבת בעולם: ממ
אירוע בו הרגשת כמו מיליון דולר: מממ
שיר ששומעת עכשיו: למה תמיד יש את השאלה הזאת?? לא שומעת עכשיו!
שיר להמלצה: Oasis- Be Here Now
הפעם האחרונה שבכית: ממ מתישהו בחודש האחרון..
הציונים שלך לבינתיים: ממש טובים!
היום הכי מדכא מתחילת השנה הייה: לפני קצת יותר משבוע, ניפחתי את עצמי בשאלות פילוסופיות
השיר האחרון שגרם לך לבכות: אמ.
/
נעלי דובי לבית?
סיגריות?
יחסי מין בגיל מוקדם?
רוק?
מוסיקה שחורה?
בגדים לבנים?
למה לא?
אודם לשפתיים?
סנדלים?
מכנס גיזרה גבוה? אמ.