שאלון בראשון

../images/Emo103.gifשאלון בראשון../images/Emo132.gif

מאמין/ה בגורל? מעדיף לישון או לקום? הדבר הראשון שאת/ה עושה בבוקר: הדבר האחרון שאת/ה עושה ליפני שאת/ה הולך/ת לישון: מה היית לוקח/ת לאי בודד? רגיש/ה לדיגדוגים? רוצה לגור במקום אחר? התחרטת על דברים שעשית? מילה שאת/ה אומר/ת הכי הרבה: בנאדם של יום או לילה? מעדיף/ה חוף או הרים?! טלוויזיה או מחשב?!: התמכרות <עד 5 דברים>: סטייה: מאמין/ה בזה ש-"..לפעמים חלומות מתגשמים.."? 3 דברים שאת/ה לא יכול/ה בלעדייהם: שם הכי יפה לבן: שם הכי יפה לבת: צבע: סיטואציה בעבר שאת/ה רוצה לחזור אלייה: דמות מוערצת: השאיפה הכי גדולה: מה אתה הכי אוהב לאכול? מי האחרון ששלח לך הודעה לפלאפון? מי האחרון ששלחת לו הודעה לפלאפון? מתי בפעם האחרונה קיבלת מכתב בדואר? ממי זה היה? יש לך מייל? משתמש בו? מה אתה הכי שונא בעצמך? מעשן? כמה זמן? עישנת סמים? כמה זמן אתה מול המחשב ביום? איך אתה רוצה שהעתיד שלך יראה? למי בא לך להביא מכות כרגע? ממה אתה הכי אוהב לצחוק? מה הכי מרגיע אותך? אתה אוהב שיחות נפש? אתה מאמין בפסיכולוגיה? מה החלום הכי מפחיד שחלמת? אתה מגדיר את עצמך בתור מישהו טוב? אתה מאמין באוטופיה (עולם מושלם)? מתי לדעתך אפשר להתחיל לקיים יחסי מין? באיזה גיל? מה אתה הכי לא אוהב בחברה הישראלית? מה אתה הכי אוהב בחברה הישראלית? מהו המקום שאתה מרגיש בו הכי בטוח? האם אתה מתבייש לבכות ליד אנשים? אתה בריב עם מישהו כרגע? מי הבנאדם האחרון שאמרת לו מילה טוב? מה יותר טוב? למות מאושר בגיל 60 או למות בגיל 100 אחרי כמה שנות מחלה? אתה חושב על מוות? מוות מפחיד אותך? איך אתה חושב שיזכרו אותך אחרי שתמות? מה התחביבים שלך? מה אתה הכי שונא בבני המין השני? מה אתה הכי אוהב בבני המין השני? מאמין במסתורין? מה הדבר הראשון שאתה עושה שאתה קם בבוקר? מה הזמן האהוב עליך? איזה מתנת יומולדת הכי אהבת לקבל? האם יש לך חפצים שיקרי ערך בעינך? מה התחפושת שהכי אהבת להתחפש אליה? האם לדעתך יש שלמות בעולם? אתה פרפקציוניסט?

עונה

מאמין/ה בגורל?: שהוא נקבע מראש לא, אני מאמינה שיש גורל ושתכלס אנחנו קובעים אותו לעצמינו מעדיף לישון או לקום?: לישון! הדבר הראשון שאת/ה עושה בבוקר?: הולכת להשתין הדבר האחרון שאת/ה עושה ליפני שאת/ה הולך/ת לישון: מצחצחת שיניים\הולכת להשתין מה היית לוקח/ת לאי בודד?: את כל החיות שלי ובן אדם אחד... רגיש/ה לדיגדוגים?: כן
רוצה לגור במקום אחר?: לא, טוב לי פה התחרטת על דברים שעשית?: ברור מילה שאת/ה אומר/ת הכי הרבה?: בזמן האחרון? וואטאבר בנאדם של יום או לילה?: אממ משתדלת של יום מעדיף/ה חוף או הרים?!: חוף טלוויזיה או מחשב?!: לא יודעת התמכרות <עד 5 דברים>: שוקולד, שוקו... סטייה: אממ... לאהוב תחת של בנים זאת סטייה?>< מאמין/ה בזה ש-"..לפעמים חלומות מתגשמים.."?: אמממ אין לי תשובה 3 דברים שאת/ה לא יכול/ה בלעדייהם: משפחה, חברים, חשמל שם הכי יפה לבן: שחף שם הכי יפה לבת: אור צבע: כחול סיטואציה בעבר שאת/ה רוצה לחזור אלייה: שאני אומרת ליזהר שאני אוהבת אותו>< רק שהייתי משנה כמה דברים דמות מוערצת: יותר נכון מוערכת. ג'וני דפ השאיפה הכי גדולה: להצליח במעשיי מה אתה הכי אוהב לאכול?: קשה מי האחרון ששלח לך הודעה לפלאפון?: כל המפגרים האלה שעוד ההודעות שלהם עולות לנו כסף
מי האחרון ששלחת לו הודעה לפלאפון?: אמממ אממממ אממממ נראה לי שחברה שלי אני לא בטוחה
מתי בפעם האחרונה קיבלת מכתב בדואר?: אמממ בסוכות זה היה?>< ממי זה היה?: חברה מפורום סמ"ו^^ יש לך מייל?: יפ משתמש בו?: לפעמים, אבל דיי מעט מה אתה הכי שונא בעצמך?: חיצוניות? שיניים! פנימיות? עצבנות וקנאות מעשן?: לא
כמה זמן?: 0 שנים 0 חודשים 0 שבועות 0 ימים 0 שעות 0 שניות 0 מאיות עישנת סמים?: לא כמה זמן אתה מול המחשב ביום?: יותר מדי:/ איך אתה רוצה שהעתיד שלך יראה?: תלוי מה הכוונה העתיד למי בא לך להביא מכות כרגע?: לקופל, מה חדש? ממה אתה הכי אוהב לצחוק?: מאנשים שמצחיקים אותי^^ מה הכי מרגיע אותך?: לשכב ולא לעשות כלום, אולי לשמוע מוזיקה שקטה אתה אוהב שיחות נפש?: שזה מתאים אז כן אתה מאמין בפסיכולוגיה?: כן מה החלום הכי מפחיד שחלמת?: לא יודעת היו דיי הרבה אתה מגדיר את עצמך בתור מישהו טוב?: נראה לי אתה מאמין באוטופיה (עולם מושלם)?: לא מתי לדעתך אפשר להתחיל לקיים יחסי מין? באיזה גיל?: אם מרגישים מוכנים מ-16 ומעלה מה אתה הכי לא אוהב בחברה הישראלית?: פוליטיקה מה אתה הכי אוהב בחברה הישראלית?: את הנופים ואת האנשים הטובים מהו המקום שאתה מרגיש בו הכי בטוח?: הבית האם אתה מתבייש לבכות ליד אנשים?: מתביישת? לא... אבל שונאת כי מתחילים לחקור אותי... גם תלוי ליד מי אתה בריב עם מישהו כרגע?: לא בדיוק... מי הבנאדם האחרון שאמרת לו מילה טוב?: קוניתע, ואם לא במסנג'ר אז אתמול בלילה לאחותי מה יותר טוב? למות מאושר בגיל 60 או למות בגיל 100 אחרי כמה שנות מחלה?: מאושר בגיל 60 אתה חושב על מוות?: לפעמים מוות מפחיד אותך?: מאוד איך אתה חושב שיזכרו אותך אחרי שתמות?: אני לא יודעת אני מקווה שלטובה מה התחביבים שלך?: יש לי כמה מה אתה הכי שונא בבני המין השני?: חיצונית? אני לא אפרט>< אופי? שמעו לכל אחד יש אופי אחר, אבל משהו שמאוד מאפיין בנים, חרמנות מה אתה הכי אוהב בבני המין השני?: חיצוניות? חלק עליון\שיער\עיניים לא יכולה לחליט
פנימיות? את הצד הזה שלהם שמגלים אותו רק שמכירים אותם לעומק מאמין במסתורין?: אמממ נראה לי מה הדבר הראשון שאתה עושה שאתה קם בבוקר?: כבר שאלו את זה!!!! הולכת לשתין!!!! מה הזמן האהוב עליך?: בחופשים? בוקר\לילה בית ספר? אחרי שחוזרים מבית ספר ומסיימים את כל השיעורים איזה מתנת יומולדת הכי אהבת לקבל?: אותו
האם יש לך חפצים שיקרי ערך בעינך?: כן מה התחפושת שהכי אהבת להתחפש אליה?: סופר מריו! האם לדעתך יש שלמות בעולם?: לא ממש אתה פרפקציוניסט?: נופ

Primula

New member
אני חולה ../images/Emo10.gif

מאמין/ה בגורל? כן.
מעדיף לישון או לקום? לישון.
הדבר הראשון שאת/ה עושה בבוקר: מתלבשת.
הדבר האחרון שאת/ה עושה ליפני שאת/ה הולך/ת לישון: קוראת.
מה היית לוקח/ת לאי בודד? מטוס עם טייס בפנים.
רגיש/ה לדיגדוגים? כן
רוצה לגור במקום אחר? עכשיו לא, בעתיד כן.
התחרטת על דברים שעשית? כמובן.
מילה שאת/ה אומר/ת הכי הרבה: "יאללה"
בנאדם של יום או לילה? לצערי הרב מאוד, לילה.
מעדיף/ה חוף או הרים?! חוף?!
טלוויזיה או מחשב?!: לא יודעת?!
התמכרות <עד 5 דברים>: שוקולד, מוזיקה, טלויזיה, מחשב, בית.
סטייה:
מאמין/ה בזה ש-"..לפעמים חלומות מתגשמים.."? אולי כזה באמת יקרה..
3 דברים שאת/ה לא יכול/ה בלעדייהם: מוזיקה, משפחה, אוכל.
שם הכי יפה לבן: בן? אממ... אמממממ.....
שם הכי יפה לבת: נו לודעת!
צבע: סגול
סיטואציה בעבר שאת/ה רוצה לחזור אלייה: טיול *כלשהו*
דמות מוערצת: אמ.
השאיפה הכי גדולה: אין לי הכי גדולה. השאיפה שלי לזמן הקרוב היא להצליח בהדסה.
מה אתה הכי אוהב לאכול? אמ.
מי האחרון ששלח לך הודעה לפלאפון? אין לי פלאפון חבר'ס. טלאכארד שולט.
מי האחרון ששלחת לו הודעה לפלאפון? נו.
מתי בפעם האחרונה קיבלת מכתב בדואר? הו..
ממי זה היה? לא זוכרת |אע|
יש לך מייל? כן
משתמש בו? כן
מה אתה הכי שונא בעצמך? ברגע זה? כמובן שאת האלרגיה.
מעשן? לאאא!!
כמה זמן?
עישנת סמים? לא.
כמה זמן אתה מול המחשב ביום? בזמן האחרון דווקא קצת פחות. אבל עדין די הרבה.
איך אתה רוצה שהעתיד שלך יראה? ככה-
למי בא לך להביא מכות כרגע? מכבי שגרם לאלרגיה שלי
מניאק
ממה אתה הכי אוהב לצחוק? חברי!
מה הכי מרגיע אותך? מוזיקה, אמא.
אתה אוהב שיחות נפש? תלוי עם מי/מתי
אתה מאמין בפסיכולוגיה? קצת.
מה החלום הכי מפחיד שחלמת? אמ.
אתה מגדיר את עצמך בתור מישהו טוב? חביב.
אתה מאמין באוטופיה (עולם מושלם)? לא.
מתי לדעתך אפשר להתחיל לקיים יחסי מין? באיזה גיל? החל מ-18.
מה אתה הכי לא אוהב בחברה הישראלית? פרחות, ערסים, פוליטיקה, חוצפה.
מה אתה הכי אוהב בחברה הישראלית? את האנשים הנורמאלים הקימים פה ושם.
מהו המקום שאתה מרגיש בו הכי בטוח?
האם אתה מתבייש לבכות ליד אנשים? לא, אבל תלי ליד מי.
אתה בריב עם מישהו כרגע? כן
מי הבנאדם האחרון שאמרת לו מילה טוב? אמא
מה יותר טוב? למות מאושר בגיל 60 או למות בגיל 100 אחרי כמה שנות מחלה? מאושר.
אתה חושב על מוות? כן, בייחוד בזמן האחרון.
מוות מפחיד אותך? לא. בעצם כן. בוא נעזוב?
איך אתה חושב שיזכרו אותך אחרי שתמות? אמ.
מה התחביבים שלך? מחשב, טלוויזיה, מוזיקה, ספרים, שמו"צ.
מה אתה הכי שונא בבני המין השני? אין להם חוש הבנה.
מה אתה הכי אוהב בבני המין השני? אמ.
מאמין במסתורין? אמ.
מה הדבר הראשון שאתה עושה שאתה קם בבוקר? אני לא עד כדי כך סנילית. השאלה נשאלה כבר.
מה הזמן האהוב עליך? שעה? סביבות 16:00
איזה מתנת יומולדת הכי אהבת לקבל? יש כמה.
האם יש לך חפצים שיקרי ערך בעינך? מאוד.
מה התחפושת שהכי אהבת להתחפש אליה? אמ. עשיתי הרבה פאשלות של תחפושות בחיי.
האם לדעתך יש שלמות בעולם? בין היתר.
אתה פרפקציוניסט? לא.

Nothing Else Matters

כבר כמה ימים בריפיט אצלי
מאמין/ה בגורל? כן מעדיף לישון או לקום? לישוןן הדבר הראשון שאת/ה עושה בבוקר: אומרת לאמא "עוד מעט"
הדבר האחרון שאת/ה עושה ליפני שאת/ה הולך/ת לישון: עוצמת עיניים? מה היית לוקח/ת לאי בודד? מחשב, טלויזיה, פלאפון רגיש/ה לדיגדוגים? לא רוצה לגור במקום אחר? ממ כרגע לא התחרטת על דברים שעשית? כן מילה שאת/ה אומר/ת הכי הרבה: "זה", "חחחח", "סבבה" בנאדם של יום או לילה? יום אבל אוהבת יותר את הלילה מעדיף/ה חוף או הרים?! מממ לךאדעת טלוויזיה או מחשב?!: קשה.. מחשב התמכרות <עד 5 דברים>: גלידה וניל עוגיות, מחשב, טלוויזיה, קולה, מוזיקה סטייה: מאמין/ה בזה ש-"..לפעמים חלומות מתגשמים.."? כו 3 דברים שאת/ה לא יכול/ה בלעדייהם: מחשב, טלויזיה, אמא שם הכי יפה לבן: יש המון, אבל הכי אוהבת תום שם הכי יפה לבת: מאי צבע: כחול וכתום סיטואציה בעבר שאת/ה רוצה לחזור אלייה: מממ.. טיול בת מצווה, אני בקושי זוכרת משו
דמות מוערצת: אין השאיפה הכי גדולה: להגשים את כל החלומות שלי מה אתה הכי אוהב לאכול? פיצה מי האחרון ששלח לך הודעה לפלאפון? חברה מי האחרון ששלחת לו הודעה לפלאפון? ^^^ מתי בפעם האחרונה קיבלת מכתב בדואר? מכתב ממש? כאילו לא מאלו ששולחים לך על הקופות גמל
אממ וואו מזמן, שנה וחצי בערך ממי זה היה? יש לך מייל? כן משתמש בו? כן מה אתה הכי שונא בעצמך? שאני בנאדם לחוץ, וקשה לי לקבל ביקורת מעשן? לא טפו כמה זמן? - עישנת סמים? NOPE כמה זמן אתה מול המחשב ביום? הרבה |: איך אתה רוצה שהעתיד שלך יראה? ורוד? סתם. לא יודעת. למי בא לך להביא מכות כרגע? לאפחד
ממה אתה הכי אוהב לצחוק? מהכל, אני בנאדם של צחוקים
מה הכי מרגיע אותך? ים אתה אוהב שיחות נפש? יאפ אתה מאמין בפסיכולוגיה? ממ לאדעת מה החלום הכי מפחיד שחלמת? לא זוכרת אתה מגדיר את עצמך בתור מישהו טוב? כן אתה מאמין באוטופיה (עולם מושלם)? לא מתי לדעתך אפשר להתחיל לקיים יחסי מין? באיזה גיל? מתי שמרגישים שזה הדבר הנכון לעשות, ומתי שמוכנים לזה, אין גיל ספציפי. מה אתה הכי לא אוהב בחברה הישראלית? את החוצפה הישראלית, הפקאצות, הערסים... מה אתה הכי אוהב בחברה הישראלית? שתמיד יש תחושה של ביחד מהו המקום שאתה מרגיש בו הכי בטוח? בבית האם אתה מתבייש לבכות ליד אנשים? ברוב המקרים כן אתה בריב עם מישהו כרגע? לא מי הבנאדם האחרון שאמרת לו מילה טוב? ממ חברה מה יותר טוב? למות מאושר בגיל 60 או למות בגיל 100 אחרי כמה שנות מחלה?- למות מאושר בגיל 60 אתה חושב על מוות? כן.. frakes me out מוות מפחיד אותך? מאוד איך אתה חושב שיזכרו אותך אחרי שתמות? נו מה זה השאלות האלה
מה התחביבים שלך? ממ מוזיקה, מחשב, טלוויזיה, סרטים, חברות, לנגן.. מה אתה הכי שונא בבני המין השני? את האגו המנופח מה אתה הכי אוהב בבני המין השני? רומנטיקה מאמין במסתורין? ממ לא מה הדבר הראשון שאתה עושה שאתה קם בבוקר? לא היה את זה? מה הזמן האהוב עליך? אחר הצהריים, של יום שישי במיוחד :) איזה מתנת יומולדת הכי אהבת לקבל? כסף, הכי טוב
האם יש לך חפצים שיקרי ערך בעינך? כן מה התחפושת שהכי אהבת להתחפש אליה? ממ.. נראה לי אינדיאנית, לפני שנתיים האם לדעתך יש שלמות בעולם? לא אתה פרפקציוניסט? אני די באמצע, לפעמים מתפשרת על הדברים הקטנים.

מיטל101

New member
אנוכי...

מאמין/ה בגורל? כן מעדיף לישון או לקום? ברור לישון הדבר הראשון שאת/ה עושה בבוקר: הולכת לשירותים
הדבר האחרון שאת/ה עושה ליפני שאת/ה הולך/ת לישון: רואה טלויזיה מה היית לוקח/ת לאי בודד? פיי...הרבה דברים רגיש/ה לדיגדוגים? מאודדד רוצה לגור במקום אחר? כן התחרטת על דברים שעשית? מאוד מילה שאת/ה אומר/ת הכי הרבה: ברלה בנאדם של יום או לילה? שניהם נחמדים...תלוי במצב מעדיף/ה חוף או הרים?! חוף טלוויזיה או מחשב?!:שניהם... התמכרות <עד 5 דברים>: אנונימי סטייה: backstreet boys
מאמין/ה בזה ש-"..לפעמים חלומות מתגשמים.."? בהחלט 3 דברים שאת/ה לא יכול/ה בלעדייהם: אני לא יכולה לתת 3 שם הכי יפה לבן: דניאל שם הכי יפה לבת: דניאל צבע: ירוק,סגול,ורוד,צהוב,כתום,תכלת,לבן,כל הבהירים סיטואציה בעבר שאת/ה רוצה לחזור אלייה: תורכיה
מישל
דמות מוערצת: לא עולה כרגע השאיפה הכי גדולה: להצליח ולהקים משפחה מה אתה הכי אוהב לאכול? נקניקיות וביצים
מי האחרון ששלח לך הודעה לפלאפון?חברה שלי מי האחרון ששלחת לו הודעה לפלאפון?חברה שלי מתי בפעם האחרונה קיבלת מכתב בדואר?שבועיים ממי זה היה?מבצפר יש לך מייל?יאפ משתמש בו?יאפ יאפ מה אתה הכי שונא בעצמך? את הרגישות שיש לי למשהו בלתי ידוע.. מעשן?חס וחסה כמה זמן?
עישנת סמים?חס ושלום כמה זמן אתה מול המחשב ביום? בערך שעתיים שלוש...תלוי במצב בצפר איך אתה רוצה שהעתיד שלך יראה? אני מעדיפה להשאיר את זה בגדר מחשבה למי בא לך להביא מכות כרגע? לחברה שלי ממה אתה הכי אוהב לצחוק? מהכל מה הכי מרגיע אותך? לדבר עם ידיד שלי אתה אוהב שיחות נפש? מאוד אתה מאמין בפסיכולוגיה? לפעמים מה החלום הכי מפחיד שחלמת? וואי...לפני יומיים...זה אישי אתה מגדיר את עצמך בתור מישהו טוב? בדרך כלל אתה מאמין באוטופיה (עולם מושלם)? ממש לא מתי לדעתך אפשר להתחיל לקיים יחסי מין? באיזה גיל? לדעתי צריך לקיים יחסי מין מתי שאתה מרגיש שאתה מוכן לזה-אבל לא לפני 15.. מה אתה הכי לא אוהב בחברה הישראלית? ?? מה אתה הכי אוהב בחברה הישראלית? ?? מהו המקום שאתה מרגיש בו הכי בטוח? בבית? האם אתה מתבייש לבכות ליד אנשים? ממש לא אתה בריב עם מישהו כרגע? לא מי הבנאדם האחרון שאמרת לו מילה טוב? חברה שלי מה יותר טוב? למות מאושר בגיל 60 או למות בגיל 100 אחרי כמה שנות מחלה? למות מאושר בגיל 60 אתה חושב על מוות?לפעמים מוות מפחיד אותך? מאוד איך אתה חושב שיזכרו אותך אחרי שתמות? בתור עצמי.. מה התחביבים שלך? יש מלא.. מה אתה הכי שונא בבני המין השני? שהם שוויצרים.. מה אתה הכי אוהב בבני המין השני? שהם בנים
מאמין במסתורין? כן מה הדבר הראשון שאתה עושה שאתה קם בבוקר? אומר-שיט צריך ללכת לבצפר.. מה הזמן האהוב עליך? כשנגמר בצפר איזה מתנת יומולדת הכי אהבת לקבל?טיסה האם יש לך חפצים שיקרי ערך בעינך? כן מה התחפושת שהכי אהבת להתחפש אליה? לכולם האם לדעתך יש שלמות בעולם? לא אתה פרפקציוניסט?לא

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifspoon. ../images/Emo13.gif

מאמין/ה בגורל? ממ לא ממש, לא נראה לי מעדיף לישון או לקום? לישוןןןןןן הדבר הראשון שאת/ה עושה בבוקר: שמה משקפיים.
ואז הולכת להתלח. או להתלבש.
הדבר האחרון שאת/ה עושה ליפני שאת/ה הולך/ת לישון: הוממ... מכוונת שעון מה היית לוקח/ת לאי בודד? מוזיקה. ואת צ'ארלי, כדי שאני אוכל לסמס ל*אהמ* אנשים שונים. |מגלגל| רגיש/ה לדיגדוגים? וארי רוצה לגור במקום אחר? ווווווווווווווואארייייי התחרטת על דברים שעשית? וארי מילה שאת/ה אומר/ת הכי הרבה: וארי?
לא, סתם. יש יותר מדי
בנאדם של יום או לילה? ממ תלוי מעדיף/ה חוף או הרים?! חוף, נראה לי. או הרים.
סתם. תלוי איזה הרים. ואיזה חוף
טלוויזיה או מחשב?!: מחשב. [אנשים שאני אוהבת.
] התמכרות <עד 5 דברים>: הו! מוזיקה. קפה. שוקולד. לופט. ארמ, עוד משו אחד?.. חורף/גשם/ערפל. סטייה: הוווווווווו יש הרבה
מאמין/ה בזה ש-"..לפעמים חלומות מתגשמים.."? לא. 3 דברים שאת/ה לא יכול/ה בלעדייהם: מוזיקה, קפה, ארמ... לודעת מה עוד. שם הכי יפה לבן: הו.. דונו. שם הכי יפה לבת: יש כמה. ^_^ ליאן, אלבה, ג'ואנה. [כמה סטיות שלי, עזבו ^______^] צבע: נמנ. סיטואציה בעבר שאת/ה רוצה לחזור אלייה: ארה"ב. דמות מוערצת: אלכס.
סתם נמ יש הרבה. השאיפה הכי גדולה: לעוף מפה. ועוד כלמיני דברים שהם נמ לא לפה.
מה אתה הכי אוהב לאכול? שוקולד!
ותפוחיאדמה כאלה טעימיםםםםםם אפויים בשמנת
נמ, don't get me started
מי האחרון ששלח לך הודעה לפלאפון? ג'ס ^^ מי האחרון ששלחת לו הודעה לפלאפון? ג'ס. מתי בפעם האחרונה קיבלת מכתב בדואר? ממ כשקיבלתי את החבילה מאמה |סוגד|, לפני שבועיים בערך. ממי זה היה? מאמה. ^^ יש לך מייל? ווי משתמש בו? ווי מה אתה הכי שונא בעצמך? הו, don't get me started. מעשן? נופ כמה זמן? כל חיי.
עישנת סמים? נופ כמה זמן אתה מול המחשב ביום? יותר מדי
איך אתה רוצה שהעתיד שלך יראה? שונה מההווה
למי בא לך להביא מכות כרגע? לחבורת פוסטמות האלו שחושבות לעצמן שהן יכולות @#%()!@%%)@%!@#%*@*@#$@#()!@(_#)@!%&$^)#&@$.
ממה אתה הכי אוהב לצחוק? Tour Diarys! ^_^ דפינטלי. ו... אמ נמ אלכס בכללי
ומארי ואמ אנשים שא ני אוהבת בלופט ונמ אנשים שאני אוהבת.
ובר מ ובתאל
מה הכי מרגיע אותך? מוזיקה אתה אוהב שיחות נפש? כן, כל עוד אני המרגיעה ולא המתלוננת.
אתה מאמין בפסיכולוגיה? שו? מה החלום הכי מפחיד שחלמת? הו, היו כמה אתה מגדיר את עצמך בתור מישהו טוב? לא אתה מאמין באוטופיה (עולם מושלם)? לא מתי לדעתך אפשר להתחיל לקיים יחסי מין? באיזה גיל? next מה אתה הכי לא אוהב בחברה הישראלית? הכל מה אתה הכי אוהב בחברה הישראלית? כלום. ואתכן כאילו.
מהו המקום שאתה מרגיש בו הכי בטוח? ארג בחדר לבד עם המוזיקה שלי. בעצם.... לא. כבר לא. לא מרגישה בטוח בשומקום כל עוד אני שם. הו, עזבו.
האם אתה מתבייש לבכות ליד אנשים? לא, אני פשט לא אוהבת להראות להם את החולשות שלי. [כי אני לא אוהבת אותם.] אתה בריב עם מישהו כרגע? לא, אבל אני די שונאת מישהואים כרגע. אבל הם לא יודעים. פרובבלי גם לא ידעו, כי לא אכפת להם
מי הבנאדם האחרון שאמרת לו מילה טוב? נמ בר מ... או שייק... או בתאל. או דביר
מישו מדרמה. :| מה יותר טוב? למות מאושר בגיל 60 או למות בגיל 100 אחרי כמה שנות מחלה? הראשון אתה חושב על מוות? ווי, לפעמים. מוות מפחיד אותך? תלוי של מי
איך אתה חושב שיזכרו אותך אחרי שתמות? הו. מה התחביבים שלך? מוזיקה, being stupid, לופט, bein a The Answering Machine! לול. מה אתה הכי שונא בבני המין השני? חוסר בגרות מה אתה הכי אוהב בבני המין השני? דונו מאמין במסתורין? האה? מה הדבר הראשון שאתה עושה שאתה קם בבוקר? שאלתם כבר.
מה הזמן האהוב עליך? זמן של גשם/שקט. איזה מתנת יומולדת הכי אהבת לקבל? גיטרה! ^_^ האם יש לך חפצים שיקרי ערך בעינך? וויפ מה התחפושת שהכי אהבת להתחפש אליה? הו... אני. האם לדעתך יש שלמות בעולם? לא. בעצם, כן. אתה פרפקציוניסט? כ"כ.

למעלה