שאלון ב....

../images/Emo103.gifשאלון ב....../images/Emo132.gif

שני, כי בראשון לא היה זמן לחפש אחד.
שאלון צבעים
אדום 1- מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר? 2- אתה אהב עגבניות? 3- וגמבה? 4- ותותים? 5- אתה נגעל מדם? 6- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם? 7- יש לך בגדים באדום בארון? 8- מה הדבר האדום הקרוב אליך: 9- מה לדעתך מסמל הצבע האדום? 10- אוהב את הצבע? צהוב 1- מה דעתך על לימון? 2- אוהב חרדל? 3- וגבינ"צ? 4- גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור? 5- באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך? 6- רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה... 7- נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב? 8- מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך? 9- מה לדעתך צהוב מסמל? 10- אוהב את הצבע הזה? ירוק 1- היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע? 2- אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן) 3- אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם? 4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק? 5- מה עדיף: עלה או גבעול? 6- תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק: 7- נכון האיר פוטר 3 ירוק? הווא ספר מהמם? 8- מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך? 9- מה לדעתך ירוק מסמל? 10- אוהב את הצבע הזה? כחול 1- מה דעתך על הדרדסים? 2- ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול? 3- תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת? 4- אוהב ללכת לים? 5- אוהב את הבריכה יותר טאו פחות מהים? 6- כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד? 7- כמה תחתונים עם כחול יש לך? 8- מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך? 9- מה לדעתך הצבע כחול מסמל? 10- אהב את הצבע הזה? ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה? 2- פקאצות- סטיגמה, או אמת? 3- יש לך בגדים ורודים? כמה? 4- זה צבע רק לבנות? 5- אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו? 6- מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? (חוץ מעצמך, אם אתה כזה) 7- החיים ורודים? 8- מה הדבר הורוד הכי קורב אליך? 9- מה לדעתך צבע זה מסמל? 10- אוהב את הצבע? כתום ואחרון: 1- אוהב תפוזים? 2- וקלמנטינות? 3- וגזר? 4- היית בעד או נגד ההתנתקות? 5- הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות? 6- אורנג' חברה טובה? 7- ומה עם "תפוז אנשים"? 8- מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך? 9- מה דעתך מסמל הצבע הזה? 10- אוהב אותו?

../images/Emo19.gif

אדום 1- מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר?- אמא, אבא, אח שלי, חברה הכי טובה.. זהו נראה לי 2- אתה אהב עגבניות? כה 3- וגמבה? לא 4- ותותים? כה 5- אתה נגעל מדם? ברוב המקרים לא... 6- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם? LOL עכשיו.. אבל זה מגעיל. אז תנחשו לבד >< [נו. אתן בנות
] 7- יש לך בגדים באדום בארון? כה 8- מה הדבר האדום הקרוב אליך: עט 9- מה לדעתך מסמל הצבע האדום? אהבה 10- אוהב את הצבע? לא הכי צהוב 1- מה דעתך על לימון? טעים ^^ 2- אוהב חרדל?- כה 3- וגבינ"צ? כה 4- גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור? כן.. ובדרך יוצאים לי המון אפצ'ים >< 5- באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך?- צהוב? 6- רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה...-
7- נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב?- טוב. 8- מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך? חולצה שלי 9- מה לדעתך צהוב מסמל? זריחה? 10- אוהב את הצבע הזה?- לא ירוק 1- היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע?- לא 2- אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן)- ההפך.. אני מתה על ריח של דשאאא [אחרי כיסוח
] 3- אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם?- כן 4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק?- אתמול.. חולצת בצפר
5- מה עדיף: עלה או גבעול?- עלה 6- תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק: בננה
7- נכון האיר פוטר 3 ירוק? הווא ספר מהמם?- אינדיד
8- מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך?- חח העיניים שלי אני מניחה.. אבל אם לא אז הפיג'מה שאני לובשת עכשיו
9- מה לדעתך ירוק מסמל?- צמיחה 10- אוהב את הצבע הזה?- יאפ כחול 1- מה דעתך על הדרדסים?- חח אהבתי כשהייתי קטנה 2- ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול? - לא רואה >< 3- תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת?- לא 4- אוהב ללכת לים?- יאפ 5- אוהב את הבריכה יותר טאו פחות מהים?- פחות מהים 6- כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד?- לא! 7- כמה תחתונים עם כחול יש לך?- הרבה 8- מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך?- סרגל
9- מה לדעתך הצבע כחול מסמל?- שלווה 10- אהב את הצבע הזה?- יאפ.. my favorite ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה?- מסטיק 2- פקאצות- סטיגמה, או אמת?- אמת. לצערנו. 3- יש לך בגדים ורודים? כמה?- נראה לי רק חולצה אחת אי שם במעמקי הארון. אני מכחישה כל קשר. 4- זה צבע רק לבנות?- לא 5- אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו?- לא 6- מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? (חוץ מעצמך, אם אתה כזה)- אנערף 7- החיים ורודים?- not really 8- מה הדבר הורוד הכי קורב אליך?- הממ.. אין. כמה מפתיע
9- מה לדעתך צבע זה מסמל?- תמימות 10- אוהב את הצבע?- לא כתום ואחרון: 1- אוהב תפוזים? כה 2- וקלמנטינות? כה 3- וגזר? לא כ"כ 4- היית בעד או נגד ההתנתקות?- בעד 5- הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות? לא 6- אורנג' חברה טובה?- ממ כן 7- ומה עם "תפוז אנשים"?- גם 8- מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך?- הגרביים שלי >< 9- מה דעתך מסמל הצבע הזה? - עליזות [?] 10- אוהב אותו?- יאפ :)

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gif.

אדום 1- מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר? ......... נקסט.
2- אתה אהב עגבניות? וי 3- וגמבה? וי 4- ותותים? וי
5- אתה נגעל מדם? קצת. :X 6- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם? היום בזמן הטקס.
7- יש לך בגדים באדום בארון? וי 8- מה הדבר האדום הקרוב אליך: המאחורה של העכבר שיוצא ממנו כזה אור אדום. ^^ 9- מה לדעתך מסמל הצבע האדום? אהבה/שנאה, חיים/מוות
10- אוהב את הצבע? וי =] צהוב 1- מה דעתך על לימון? חביב ^^ 2- אוהב חרדל? לא
3- וגבינ"צ? וי 4- גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור? נמ וי 5- באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך? נמ אפור וצהוב?
6- רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה...
7- נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב? לא
זה תמיד כחול משומה.
8- מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך? שקית/קלסר 9- מה לדעתך צהוב מסמל? חיים?
דונו 10- אוהב את הצבע הזה? וי ירוק 1- היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע? לא, אני מאוד ידידותית אל כל האבוקדואים שלי
|אבוקדו||דניאל| 2- אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן) קצת ^^ 3- אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם? מממממממ אולי. >< 4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק? כרגע 5- מה עדיף: עלה או גבעול? תלוי מתי. ^^ 6- תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק: עגבנייה
|מקורי| 7- נכון האיר פוטר 3 ירוק? הווא ספר מהמם? האה?
8- מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך? הלמטה של הספל [קפה
] 9- מה לדעתך ירוק מסמל? דשא.
10- אוהב את הצבע הזה? וי כחול 1- מה דעתך על הדרדסים? יאמי
או במילים אחרות, שמקס
2- ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול? :$$ 3- תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת? אה וי 4- אוהב ללכת לים? ממ תלוי 5- אוהב את הבריכה יותר או פחות מהים? יותר ^^ 6- כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד? ממ לא ממש. ^^ 7- כמה תחתונים עם כחול יש לך? דונו, לא הרבה נראה לי 8- מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך? פקקשלעט 9- מה לדעתך הצבע כחול מסמל? שמיים.
סתם. חופש. 10- אהב את הצבע הזה? וי ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה? ממ ברבי >< 2- פקאצות- סטיגמה, או אמת? ממ דונו 3- יש לך בגדים ורודים? כמה? נראה לי שיש לי גופייה אחת.
4- זה צבע רק לבנות? לא ^_^ 5- אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו? תלוי איך הוא לובש את זה ^^ 6- מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? (חוץ מעצמך, אם אתה כזה) *שיעול*קטיה*שיעול*אובססיה*שיעול* כן. |מגלגל| 7- החיים ורודים? לא 8- מה הדבר הורוד הכי קורב אליך? סרט עטיפה בפח.
9- מה לדעתך צבע זה מסמל? תקוות שווא. ^^ 10- אוהב את הצבע? וי כתום ואחרון: 1- אוהב תפוזים? ויייייייייי 2- וקלמנטינות? ויייייייייי 3- וגזר? וי 4- היית בעד או נגד ההתנתקות? הייתי בוגאס וזה תירוץ מסיק טוב.
[או במילים אחרות, לא ממש הייתה לי דעה.
] 5- הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות? דונו 6- אורנג' חברה טובה? לודעת, לי יש סלקום מוהא. 7- ומה עם "תפוז אנשים"? מממ....... *שותקת* 8- מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך? מן קלסר שכזה. 9- מה דעתך מסמל הצבע הזה? ממממממממ דונו 10- אוהב אותו? וי =]

shaya23

New member
../images/Emo79.gif

אדום 1- מי הם 5 החברים... החשובים לך ביותר? טל , תמר, שקד , ענב וטליה 2- אתה אהב עגבניות? בערך 3- וגמבה? בערך. 4- ותותים? כה 5- אתה נגעל מדם?תלוי.. 6- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם? לא זוכרת.. לפני שבועיים נראהלי 7- יש לך בגדים באדום בארון? כה 8- מה הדבר האדום הקרוב אליך: מפית כזאת 9- מה לדעתך מסמל הצבע האדום? אהבה 10- אוהב את הצבע? כה צהוב 1- מה דעתך על לימון? חמוץ.. חחח 2- אוהב חרדל? לא 3- וגבינ"צ? כה 4- גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור? כה 5- באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך? צהוב? 6- רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה... אוקיי 7- נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב? לא 8- מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך?שומדבר 9- מה לדעתך צהוב מסמל?שנאה.. חח לא יודעת.. אור 10- אוהב את הצבע הזה? לא כל כך ירוק 1- היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע? כה.. קראו לו שימי..
2- אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן) לא 3- אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם? כן זה כיף.. 4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק? לא זוכרת.. 5- מה עדיף: עלה או גבעול? עלה 6- תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק: עגבנייה יהיה 7- נכון האיר פוטר 3 ירוק? הווא ספר מהמם???? 8- מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך? גומייה 9- מה לדעתך ירוק מסמל? דשא.. 10- אוהב את הצבע הזה? קצת.. כחול 1- מה דעתך על הדרדסים? עזבו יש לי סיוטים 2- ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול? נו ומנט 3- תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת? לא יודעת. 4- אוהב ללכת לים? לכל כך 5- אוהב את הבריכה יותר טאו פחות מהים? יותר 6- כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד? כהההה 7- כמה תחתונים עם כחול יש לך? הרבה 8- מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך? השימי שלי.. כדור כזה מגניב.. 9- מה לדעתך הצבע כחול מסמל?אוויר 10- אהב את הצבע הזה? כההה ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה? פקצות 2- פקאצות- סטיגמה, או אמת? אמת. 3- יש לך בגדים ורודים? כמה? לא הרבה.. 4- זה צבע רק לבנות? כן.. 5- אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו? תלוי מי זה 6- מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? (חוץ מעצמך, אם אתה כזה) אופיר ב. 7- החיים ורודים? כה 8- מה הדבר הורוד הכי קורב אליך? גומייה 9- מה לדעתך צבע זה מסמל? פקצות.. חח 10- אוהב את הצבע? לא כל כך כתום ואחרון: 1- אוהב תפוזים? כה 2- וקלמנטינות? כה 3- וגזר? כה 4- היית בעד או נגד ההתנתקות? נייטרלית 5- הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות? לא 6- אורנג' חברה טובה? כה 7- ומה עם "תפוז אנשים"? כההה 8- מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך? שומדבר 9- מה דעתך מסמל הצבע הזה? לא יודעת 10- אוהב אותו? כההה מאוד!

Primula

New member
יאיי ../images/Emo9.gif

אדום
1- מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר? א. אמא ב. אבא ג. אח1 ד. אח2 ה. שירה. 2- אתה אהב עגבניות? פעם לא סבלתי. היום הן יותר בגדר של "למה לא?" 3- וגמבה? כן 4- ותותים? כן כן מאוד! 5- אתה נגעל מדם? לא תמיד
6- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם? היום. הקרבתי את האצבע שלי בשביל לתלות שלט. 7- יש לך בגדים באדום בארון? אכן 8- מה הדבר האדום הקרוב אליך: הלב (הנה זה מגיע- אווו..) 9- מה לדעתך מסמל הצבע האדום? רתיחה, שיא, אהבה. 10- אוהב את הצבע? מאוד
צהוב
1- מה דעתך על לימון? הנה עוד אחד מאותם ה"למה לא?"ים. 2- אוהב חרדל? ממש לא! 3- וגבינ"צ? כן
4- גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור? כן 5- באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך? צהוב 6- רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה... מי ייתן ותחווי עוד אושר רב בחייך. 7- נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב? כשהוא לא רקוב, כן. 8- מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך? השמש.
9- מה לדעתך צהוב מסמל? אופטימיות. 10- אוהב את הצבע הזה? מאוד
ירוק
1- היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע? לצערי הרב, לא. 2- אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן): לא. 3- אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם? מדי פעם.. 4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק? ממ לפני כמה ימים לבשתי גופיה ירוקה מתחת לסוודר. נחשב? 5- מה עדיף: עלה או גבעול? עלה 6- תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק: בננה 7- נכון האיר פוטר 3 ירוק? הווא ספר מהמם? אז ככה. דבר ראשון, אין לי מושג אם הארי פוטר 3 ירוק, האמת, זה ממש לא מעניין אותי. ודבר שני- לא, זה ספר רע.
8- מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך? הטבע. 9- מה לדעתך ירוק מסמל? חופשיות. 10- אוהב את הצבע הזה? קצת פחות, אבל עדיין
כחול
1- מה דעתך על הדרדסים? סוטים. 2- ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול? עוד יותר סוטים. 3- תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת? מדי פעם.. 4- אוהב ללכת לים? כן, בייחוד שהוא לא בנמצא באזור שלי. 5- אוהב את הבריכה יותר טאו פחות מהים? פחות. 6- כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד?
7- כמה תחתונים עם כחול יש לך? 3+ 8- מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך? שמיים. 9- מה לדעתך הצבע כחול מסמל? רוגע, מחזוריות, החלל החיצון. 10- אהב את הצבע הזה? מאוד
ורוד
1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה? בנות. 2- פקאצות- סטיגמה, או אמת? לצערי, אמת. 3- יש לך בגדים ורודים? כמה? 4+ 4- זה צבע רק לבנות? כן. בימינו לא ממש, אבל עדיין- כן. 5- אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו? כן. 6- מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? (חוץ מעצמך, אם אתה כזה): ממפ. לגולאס. 7- החיים ורודים? ממש ממש לא. 8- מה הדבר הורוד הכי קורב אליך? הפיג'מה שלי. 9- מה לדעתך צבע זה מסמל? חולשה, הצטמקות, בועה. 10- אוהב את הצבע? לא ממש.
כתום ואחרון:
1- אוהב תפוזים? כן, הרבה ויטמין C 2- וקלמנטינות? גם 3- וגזר? גם 4- היית בעד או נגד ההתנתקות? בעד 5- הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות? ממש ממש ממש ממש לא. 6- אורנג' חברה טובה? כן, יש להם את הקריין הכי כלי. 7- ומה עם "תפוז אנשים"?
8- מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך?לא מצליחה לחשוב על משהו. 9- מה דעתך מסמל הצבע הזה? אני צריכה לחשוב על זה. 10- אוהב אותו? כן. תגידי שחר, את ממציאה את השאלונים האלה?

../images/Emo103.gif

אדום 1- מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר? אמא, אבא, אחי, אחותי, חברה הכי טוב 2- אתה אהב עגבניות? כן 3- וגמבה? לא 4- ותותים? כן! 5- אתה נגעל מדם? כ"כ כן. 6- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם? ממ... שלשום 7- יש לך בגדים באדום בארון? יאפ 8- מה הדבר האדום הקרוב אליך: קופסה 9- מה לדעתך מסמל הצבע האדום? דם 10- אוהב את הצבע? בורדו כן. צהוב 1- מה דעתך על לימון? סבבה לו 2- אוהב חרדל? לא! 3- וגבינ"צ? יאפ 4- גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור? כן 5- באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך? צהוב?
6- רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה... 7- נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב? נכון, זה נראה כמו פיפי 8- מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך? דיסק 9- מה לדעתך צהוב מסמל? אור 10- אוהב את הצבע הזה? לא ממש ירוק 1- היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע? לא
2- אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן) לא 3- אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם? כןן
4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק? טיול 5- מה עדיף: עלה או גבעול? עלה 6- תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק: תפוז 7- נכון האיר פוטר 3 ירוק? הווא ספר מהמם? לא, הוא אדום. הרביעי ירוק. וכן הוא מאמם, כאילו 8- מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך? הארי פוטר 4 [נו מה, יוצא ביום שישי הסרט אז אני עושה הכנה
קוראת בפעם ה11 בערך] 9- מה לדעתך ירוק מסמל? שבט צחור
10- אוהב את הצבע הזה? כן. כחול 1- מה דעתך על הדרדסים? סתם אנטישמים. תגידו, כשדרדס נחנק, לאיזה צבע הוא הופך? 2- ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול?
3- תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת? כן 4- אוהב ללכת לים? כן
5- אוהב את הבריכה יותר טאו פחות מהים? ים ים ים 6- כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד? לא זה סתם מכוער 7- כמה תחתונים עם כחול יש לך? הרבה 8- מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך? מחברת 9- מה לדעתך הצבע כחול מסמל? מים, שמים, אינסופיות.... 10- אהב את הצבע הזה? כןןן
ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה? פקצות 2- פקאצות- סטיגמה, או אמת? אמת 3- יש לך בגדים ורודים? כמה? אין לי 4- זה צבע רק לבנות? רצוי לאף אחד 5- אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו? לא 6- מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? (חוץ מעצמך, אם אתה כזה) כן 7- החיים ורודים?
8- מה הדבר הורוד הכי קורב אליך? אממ.. צמיד של ניצנים שתלוי על הלוח שעם בחדר 9- מה לדעתך צבע זה מסמל? פקצות 10- אוהב את הצבע? לא כתום ואחרון: 1- אוהב תפוזים? כן
2- וקלמנטינות? כן אבל פחות 3- וגזר? לא 4- היית בעד או נגד ההתנתקות? בעד
5- הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות? לא, עם כחול. 6- אורנג' חברה טובה? לא יודעת 7- ומה עם "תפוז אנשים"?
8- מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך? שעון בחדר 9- מה דעתך מסמל הצבע הזה? עכשיו הפכו אותו לדבר מגעיל.. פעם הוא סימל קיץ מבחינתי. 10- אוהב אותו? עכשיו, פחות. מעלה לי אסוסיאציות.

../images/Emo103.gif../images/Emo6.gif

רק עכשיו הבנתי שהכוונה לסרטי פורנו ולא הסרטים הכחולים בעד ההתנתקות :X

../images/Emo19.gif../images/Emo42.gif

אדום 1- מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר? אמא, אבא, אחי, אחותי וסבתא שלי מצד אמא. 2- אתה אוהב עגבניות? כן. 3- וגמבה? כן. 4- ותותים? כן. 5- אתה נגעל מדם? בד"כ לא. 6- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם? אהה. היום? 7- יש לך בגדים באדום בארון? כן. 8- מה הדבר האדום הקרוב אליך: הMP3
9- מה לדעתך מסמל הצבע האדום? אהבה. 10- אוהב את הצבע? כן.. בד"כ. צהוב 1- מה דעתך על לימון? אין חיים בלי לימון!!! 2- אוהב חרדל? כן. 3- וגבינ"צ? בהחלט!
4- גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור? אה.. כן. גם? 5- באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך? מאיפה לי
6- רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה... 7- נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב? אה.. כן. צהוב כתום כזה. 8- מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך? אה. דפדפת צהובה. 9- מה לדעתך צהוב מסמל? קנאה. אבל גם חיים אז זה קצת בעיה לבחור. 10- אוהב את הצבע הזה? לא. ירוק 1- היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע? ממש לא. אבוקדו זה ה-דבר
2- אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן) לא. 3- אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם? כן. 4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק? איכס מה?! מזמןןןן. וליתר דיוק: 11.10.05 [חח אם לא מחשיבים תחתונים.] 5- מה עדיף: עלה או גבעול? עלה. 6- תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק: בננה!! 7- נכון הארר פוטר 3 ירוק? הוא ספר מהמם? זה שאלה? אז כן. 8- מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך? ממ. אין כזה דבר. 9- מה לדעתך ירוק מסמל? צמיחה אנאערף. 10- אוהב את הצבע הזה? לא ממש. כחול 1- מה דעתך על הדרדסים?
2- ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול? אה. אה?! 3- תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת? כן. 4- אוהב ללכת לים? לא. 5- אוהב את הבריכה יותר או פחות מהים? שונאת את שניהם במידה שווה. 6- כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד? לא! 7- כמה תחתונים עם כחול יש לך? אה.. לאיודעת. אף פעם לא ספרתי :X 8- מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך? עיפרון מכני. 9- מה לדעתך הצבע כחול מסמל? אין לי מושג! 10- אוהב את הצבע הזה? כן. מאוד. ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה? אה. אהבה? מאיפה לי ;[ 2- פקאצות- סטיגמה, או אמת? אמת. 3- יש לך בגדים ורודים? כמה? כן. די הרבה, האמת. איזה 4 גופיות, 3 זוגות מכנסיים.. זוג תחתונים אחד וכמה זוגות גרביים. וטופ! 4- זה צבע רק לבנות? לא. 5- אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו? לא. 6- מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? (חוץ מעצמך, אם אתה כזה) אה. אחותי? 7- החיים ורודים? לא תמיד
8- מה הדבר הורוד הכי קורב אליך? ספר מתמטיקה של אחי הגדול. 9- מה לדעתך צבע זה מסמל? שמחה בד"כ. 10- אוהב את הצבע? כן. כתום ואחרון: 1- אוהב תפוזים? כן. 2- וקלמנטינות? כן. 3- וגזר? כן. 4- היית בעד או נגד ההתנתקות? בעד. 5- הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות? לא יודעת.. 6- אורנג' חברה טובה? כן. 7- ומה עם "תפוז אנשים"? גם.. 8- מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך? פרח כזה שתפור לי על הקלמר. 9- מה דעתך מסמל הצבע הזה? שמחה. 10- אוהב אותו? קצת. שבוע טוב!!

Funky Fish1

New member
שאלון בשלישי יותר נכון...חחח

אדום 1- מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר? הממ...הורים, אחים, חברות...איי דונו
2- אתה אהב עגבניות? יאפ 3- וגמבה? לא. 4- ותותים? מאוד
בא לי תותים... 5- אתה נגעל מדם? לא ממש 6- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם? הממ...אתמול-חתכתי את הרגל שלי בטעות שגילחתי. 7- יש לך בגדים באדום בארון? אהא. 8- מה הדבר האדום הקרוב אליך: הממ...שדכן. 9- מה לדעתך מסמל הצבע האדום? אהבה/תשוקה/דם 10- אוהב את הצבע? מאוד. צהוב 1- מה דעתך על לימון? טעים בתה ובסלט 2- אוהב חרדל? לא ממש. 3- וגבינ"צ? כן. אבל אני לא יכולה לאכול הרבה כי זה עושה לי מיגרנה
4- גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור? חחח כן. 5- באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך? זהב? 6- רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה...
7- נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב? כן! והמיץ בצבע של שתן...אבל הטעם לא
8- מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך? הממ...הנורה הקטנה שברמקול שאומרת שהוא עובד...זה יותר ירוק/צהוב. 9- מה לדעתך צהוב מסמל? שמחה? 10- אוהב את הצבע הזה? אהא ירוק 1- היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע? כן. יש סוג מיוחד שיש לו "שערות" בפנים...זה ממש דוחה >< 2- אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן) לא...אבל כשאני יושבת/שוכבת עליו הרבה זמן מגרד לי. 3- אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם? כן. 4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק? הממ...לפני עידן ועידנים. 5- מה עדיף: עלה או גבעול? תלוי במה... 6- תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק: בננה?
7- נכון האיר פוטר 3 ירוק? הווא ספר מהמם? אהא
ביחוד כי סיריוס שם
8- מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך? הממ...מנורת שולחן. 9- מה לדעתך ירוק מסמל? טבע. 10- אוהב את הצבע הזה? אהא. כחול 1- מה דעתך על הדרדסים? הם נחמדים. הם אפילו הצלצול שלי בפלאפון. 2- ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול? -אין תגובה- 3- תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת? כן. 4- אוהב ללכת לים? מאוד!! 5- אוהב את הבריכה יותר או פחות מהים? פחות. ים עדיף 6- כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד? לא. 7- כמה תחתונים עם כחול יש לך? אממ...1 8- מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך? הסרגל שלים שבמחשב. 9- מה לדעתך הצבע כחול מסמל? הממ...רוגע?
10- אהב את הצבע הזה? אהא ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה? פקאצות? 2- פקאצות- סטיגמה, או אמת? לא'דעת.. 3- יש לך בגדים ורודים? כמה? אין לי...אני לא מחשבבת אותו. 4- זה צבע רק לבנות? תלוי אם הוא בהיר או כהה. 5- אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו? תלוי אם הצבע כהה או בהיר. 6- מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? (חוץ מעצמך, אם אתה כזה) אממ...חברה שלי. 7- החיים ורודים? לא ממש... 8- מה הדבר הורוד הכי קורב אליך? מובייל מוזר בחדר. 9- מה לדעתך צבע זה מסמל? שמחה? 10- אוהב את הצבע? לא ממש. כתום ואחרון: 1- אוהב תפוזים? לא ממש. 2- וקלמנטינות? לא
3- וגזר? כן
4- היית בעד או נגד ההתנתקות? בעד. אבל יש גם סיבות נגד. 5- הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות? לא בכוונה... 6- אורנג' חברה טובה? לא'דעת..אני עם פלאפון. 7- ומה עם "תפוז אנשים"? בסיידר
8- מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך? המפ...הודעה מהבהבת במסנג'ר. 9- מה דעתך מסמל הצבע הזה? שמחה! 10- אוהב אותו? מאוד.

עונה../images/Emo3.gif

אדום 1- מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר?: אין לי ספציפים, זאת בעעיה... כל המשפחה שלי, כל החברות והחברים שלי וכל החיות שלי... לא יכולה ממש ספציפים 2- אתה אהב עגבניות?: איכ, לא 3- וגמבה?: לא ממש 4- ותותים?: כןןןן
5- אתה נגעל מדם?: לפעמים, תלוי... 6- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם?: לא ממש זוכרת... יורד לי דיי הרבה... אבל מעט... בימים האחרונים אני מניחה 7- יש לך בגדים באדום בארון?: כן... 8- מה הדבר האדום הקרוב אליך?: לא יודעת............. 9- מה לדעתך מסמל הצבע האדום?: דם, נו... לא יודעת 10- אוהב את הצבע?: בהחלט
צהוב 1- מה דעתך על לימון?: יאמי
2- אוהב חרדל?: איכ... לא 3- וגבינ"צ?:
במיוחד מותכת
4- גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור?: כן 5- באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך?: חחחח מה? 6- רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה...:
7- נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב?: נמ כן בערך
8- מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך?: איזה שאלות.... 9- מה לדעתך צהוב מסמל?: שמש|לשון| חופשששששששששש 10- אוהב את הצבע הזה? ירוק 1- היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע?: נו בוודאי הרי כל הזמן אני יוצרת קשרים עם אבוקדואים! 2- אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן): לא... אבל הוא מגרד אותי אחרי שאני נמרחת עליו 3- אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם?: I do 4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק?: לא זוכרת! 5- מה עדיף: עלה או גבעול?: גבעול 6- תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק: דובדבן 7- נכון האיר פוטר 3 ירוק? הווא ספר מהמם?: הוא לא ירוק רק הכתב שלו ירוק וכן הוא ספר ממש טוב 8- מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך?:
9- מה לדעתך ירוק מסמל?: דשא, עלים, טבע... 10- אוהב את הצבע הזה?: כןהוא חביב ביותר כחול 1- מה דעתך על הדרדסים?: כחולים
2- ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול?:
3- תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת?: ניסיתי את זה, בטח שכן 4- אוהב ללכת לים?:
5- אוהב את הבריכה יותר טאו פחות מהים?: פחות, אבל גם היא סבבה 6- כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד?: לא זה טעים! 7- כמה תחתונים עם כחול יש לך?: הרבה 8- מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך?: נו דיי עם השאלות האלה! 9- מה לדעתך הצבע כחול מסמל?: אני לא אגיב
סתם
מן שמיים וים כזהP 10- אהב את הצבע הזה?: הכיייייייי
ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה?: פקאצה 2- פקאצות- סטיגמה, או אמת?: יש כאלה באמת 3- יש לך בגדים ורודים? כמה?: יש לי, מעט ואני בקושי הולכת איתם 4- זה צבע רק לבנות?: חחח נו
זה מצחיק שבנים לובשים את זה
5- אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו?: לאו דווקא.... אבל זה מצחיק
6- מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? (חוץ מעצמך, אם אתה כזה): אמממ... לא ממש 7- החיים ורודים?: לא במיוחד 8- מה הדבר הורוד הכי קורב אליך?: הפקאצות בשכבה שלי
סתם השאלות האלה מעצבנות... 9- מה לדעתך צבע זה מסמל?: פקאצות
10- אוהב את הצבע?: לא כתום ואחרון: 1- אוהב תפוזים?: כןןןןןןןןן
2- וקלמנטינות?: לא ממש 3- וגזר?: לא במיוחד 4- היית בעד או נגד ההתנתקות?: בעד 5- הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות?: אני מניחה שכן... 6- אורנג' חברה טובה?: שיהיה 7- ומה עם "תפוז אנשים"?:
8- מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך?:
9- מה דעתך מסמל הצבע הזה?: תפוחים
10- אוהב אותו?: מאוד

m i c k e y 15

New member
../images/Emo13.gifעונההההההה

אדום 1- מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר? אמא, אבא,אח,סבתא,בעל חיים נחשב? אם כן אז הכלבה שלי צ'וצ'ו.. 2- אתה אהב עגבניות? לא 3- וגמבה?גם לא 4- ותותים? לא 5- אתה נגעל מדם? לא 6- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם?לפני יומיים, שלושה 7- יש לך בגדים באדום בארון? כן 8- מה הדבר האדום הקרוב אליך: החגורה של הכלבה 9- מה לדעתך מסמל הצבע האדום? אהבה, ודם 10- אוהב את הצבע? כן צהוב 1- מה דעתך על לימון? חמוץ 2- אוהב חרדל? לא 3- וגבינ"צ? לאא 4- גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור? בדרך כלל כן 5- באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך? ברור שצהוב 6- רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה...
7- נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב? קצת? 8- מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך? שקית ניילון 9- מה לדעתך צהוב מסמל? סכנה\שנאה\שמש\אור 10- אוהב את הצבע הזה?למה לא ירוק 1- היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע? לא..גם לא אוהבת אבוקדו 2- אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן) מאיפה לי 3- אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם? כן בסבבה שלי.. 4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק? פחחח..לפני שנה? 5- מה עדיף: עלה או גבעול? עלה 6- תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק: בננה 7- נכון האיר פוטר 3 ירוק? הווא ספר מהמם? אין לי מושג 8- מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך? דיסקט 9- מה לדעתך ירוק מסמל? שלווה\נוף 10- אוהב את הצבע הזה? תלוי באיזה גוון..חח כחול 1- מה דעתך על הדרדסים? מתה עליהם! 2- ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול? XXX 3- תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת? כן 4- אוהב ללכת לים? לא ממש.. 5- אוהב את הבריכה יותר טאו פחות מהים? יותר 6- כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד? לא 7- כמה תחתונים עם כחול יש לך? 3 8- מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך? עט 9- מה לדעתך הצבע כחול מסמל? שמיים\חירות 10- אהב את הצבע הזה? כן מאוד! ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה? זוהר 2- פקאצות- סטיגמה, או אמת? סטיגמה 3- יש לך בגדים ורודים? כמה? כן יש לי ונראה לי 5 הרוב חולצות 4- זה צבע רק לבנות? כן 5- אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו? לא.. 6- מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? (חוץ מעצמך, אם אתה כזה) חברה שלי 7- החיים ורודים? לאאא 8- מה הדבר הורוד הכי קורב אליך? איפור 9- מה לדעתך צבע זה מסמל? גם אהבה\שמחה\תמימות\שלווה 10- אוהב את הצבע? כן כתום ואחרון: 1- אוהב תפוזים?לא 2- וקלמנטינות?לא 3- וגזר? מיץ גזר..חח 4- היית בעד או נגד ההתנתקות? נטרלי 5- הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות? כן 6- אורנג' חברה טובה? כן 7- ומה עם "תפוז אנשים"? חח..כן 8- מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך? החולצה שלי..עליי 9- מה דעתך מסמל הצבע הזה? חופשששש\שמחההה\חום\ועכשיו בערך גם התנתקות.. 10- אוהב אותו? מתה עליו!

מיטל101

New member
עונה..

שאלון צבעים אדום 1- מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר?רק 5?אמא אבא אחי אחי ואחותי 2- אתה אהב עגבניות?יאפ 3- וגמבה?יאפ 4- ותותים?לא 5- אתה נגעל מדם?כן 6- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם?אתמול 7- יש לך בגדים באדום בארון?ברור 8- מה הדבר האדום הקרוב אליך:הצמיד על היד שלי 9- מה לדעתך מסמל הצבע האדום?מוות אהבה רומנטיקה 10- אוהב את הצבע?הוא חביב בהחלט צהוב 1- מה דעתך על לימון?חמוץ 2- אוהב חרדל?לא 3- וגבינ"צ?כן 4- גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור? כן 5- באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך?זהב 6- רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה...חבל 7- נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב?לא...הוא זהבהב 8- מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך?הצמיד על היד שלי.. 9- מה לדעתך צהוב מסמל?חמימות 10- אוהב את הצבע הזה?הוא חביב בהחלט ירוק 1- היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע?או כן...זיכרונות מרים 2- אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן)אני לא 3- אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם?כן...זה שוס 4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק?אתמול..לכבוד הניצחון של מכבי 5- מה עדיף: עלה או גבעול?עלה 6- תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק:אממ..עגבניה 7- נכון האיר פוטר 3 ירוק? הווא ספר מהמם?3?4 ירוק!והוא מהמם 8- מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך?חח...הצמיד על היד שלי...לא אשמתי שיש לי את כל הצבעים 9- מה לדעתך ירוק מסמל?מכבי חיפהההההההה 10- אוהב את הצבע הזה?חולה עליו כחול 1- מה דעתך על הדרדסים?אני חולה עליהם...כזה שוס 2- ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול?אמממ
3- תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת?לפעמים 4- אוהב ללכת לים?מאוד 5- אוהב את הבריכה יותר טאו פחות מהים?יותר 6- כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד?זה מגניב 7- כמה תחתונים עם כחול יש לך?הרבה...לא סופרת 8- מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך?הצמיד על היד שלי...אבל נגוון-גם השעון 9- מה לדעתך הצבע כחול מסמל?שמיים,מים,סמל החיים 10- אהב את הצבע הזה? ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה?בגדים 2- פקאצות- סטיגמה, או אמת?יש ויש 3- יש לך בגדים ורודים? כמה?יש לי הרבה ורוד 4- זה צבע רק לבנות?לא...ממש לא 5- אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו?לא...עכשיו זה באופנה 6- מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? (חוץ מעצמך, אם אתה כזה)כן 7- החיים ורודים?לא תמיד 8- מה הדבר הורוד הכי קורב אליך?הצמיד על היד שלי 9- מה לדעתך צבע זה מסמל?חברות,תמימות 10- אוהב את הצבע?מאוד כתום ואחרון: 1- אוהב תפוזים?אממ...ככה 2- וקלמנטינות?גם 3- וגזר?גם 4- היית בעד או נגד ההתנתקות?נגד 5- הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות?כן 6- אורנג' חברה טובה?מצויינת 7- ומה עם "תפוז אנשים"?הם אחלה 8- מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך?לשם שינוי אין לי צמיד כתום אז זה יהיה החזיר.. 9- מה דעתך מסמל הצבע הזה?חמימות,משפחה 10- אוהב אותו?כן... דרך אגב-אחלה שאלון

Sweet 8teen

New member
../images/Emo15.gif יאללה באמת המון זמן לא עשיתי

שאלון : אדום 1- מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר? רק חמש?! 2- אתה אהב עגבניות? אממ כן 3- וגמבה? כן מאוד!! 4- ותותים? גם, זה הכי טעים שיש!! 5- אתה נגעל מדם? לא ממש (הולכת להיות חובשת בצבא) 6- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם? וואו לא זוכרת, מניחה שלא יותר משבוע שעבר. 7- יש לך בגדים באדום בארון? המממ אני חושבת שכן... 8- מה הדבר האדום הקרוב אליך: מבחינה פיזית? העט שלי. 9- מה לדעתך מסמל הצבע האדום? אהבה 10- אוהב את הצבע? כן צהוב 1- מה דעתך על לימון? חמוץ
2- אוהב חרדל? לא אוהבת ולא שונאת. 3- וגבינ"צ? לא ממש. 4- גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור? גם כשאני מסתכלת עלייה? מישהו לא מסתנוור ממנה? 5- באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך? צהוב...? חחח לא יודעת.. 6- רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה... 7- נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב? נכון... 8- מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך? הכיסא פלסטיק של אחייניות שלי. 9- מה לדעתך צהוב מסמל? תקווה 10- אוהב את הצבע הזה? כן ירוק 1- היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע? חחחחחח הוא בגד בי עם עגבנייה.. 2- אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן) לא אני לא. 3- אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם? כן זה תמיד נחמד.. 4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק? לא זכור לי, לפני שנתיים 3... 5- מה עדיף: עלה או גבעול? עלה 6- תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק: עגבנייה 7- נכון הארי פוטר 3 ירוק? הווא ספר מהמם? הוא מקסים אני בדיוק קוראת אותו עכשיו!! (רק תיקון קטן - להארי פוטר 3 יש כתב ירוק הארי פוטר 4 ירוק לגמרי) 8- מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך? הארי פוטר 9- מה לדעתך ירוק מסמל? קנאה 10- אוהב את הצבע הזה? כן כחול 1- מה דעתך על הדרדסים? הממ לא גיבשתי עליהם דעה... 2- ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול? מלאים עלילה! 3- תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת? חחחח כשאני אנסה אני אגיד לך! 4- אוהב ללכת לים? כן מאוד אבל לא להיכנס. 5- אוהב את הבריכה יותר או פחות מהים? פעם אהבתי אותה יותר , היום אני לא הולכת לבריכות. 6- כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד? חחחח לא זה מצחיק! 7- כמה תחתונים עם כחול יש לך? אין לי מושג.. 3-4-5... 8- מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך? החולצה שאני לובשת. 9- מה לדעתך הצבע כחול מסמל? הממ מאין לי מושג, אולי רוגע.. 10- אהב את הצבע הזה? כן ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה? פקאצות..חחח.. 2- פקאצות- סטיגמה, או אמת? אמת. 3- יש לך בגדים ורודים? כמה? הממ כן אני חושבת שיש אחד. 4- זה צבע רק לבנות? כן!!! 5- אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו? לא בהכרח. 6- מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? (חוץ מעצמך, אם אתה כזה) לא ממש. 7- החיים ורודים? לפעמים.. 8- מה הדבר הורוד הכי קורב אליך? אויי שאלה קשה... הםם יש פה נרות ורודים. 9- מה לדעתך צבע זה מסמל? אופטימיות. 10- אוהב את הצבע? כן כתום ואחרון: 1- אוהב תפוזים? כן לפעמים. 2- וקלמנטינות? לא כל כך. 3- וגזר? כן גזר זה אחלה. 4- היית בעד או נגד ההתנתקות? לא ולא. 5- הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות? לא. 6- אורנג' חברה טובה? סבירה. (פלאפון שולטים!! חח..) 7- ומה עם "תפוז אנשים"? סובלים אותו בשקט
8- מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך? אני חושבת שיש גזר במקרר.. במטבח..חחח.. 9- מה דעתך מסמל הצבע הזה? וואו אין לי מושג! 10- אוהב אותו? כן, אני לא שונאת צבעים! חחח מגניב! שאלון ממש נחמד =)

ssdd12345

New member
היי

אדום 1- מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר? daron malakian\אבא\אמא\אני\ואורלנדו 2- אתה אהב עגבניות? ככה 3- וגמבה? כן 4- ותותים? כן 5- אתה נגעל מדם? לא 6- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם? אתמול 7- יש לך בגדים באדום בארון? כן 8- מה הדבר האדום הקרוב אליך: הסוודר שלי 9- מה לדעתך מסמל הצבע האדום? דם 10- אוהב את הצבע? כן צהוב 1- מה דעתך על לימון? טעים 2- אוהב חרדל? לא 3- וגבינ"צ? כן 4- גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור? כן 5- באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך? אפור וצהוב 6- רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה... 7- נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב? איכס 8- מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך? אין דברים צהובים לידי 9- מה לדעתך צהוב מסמל? שנאה 10- אוהב את הצבע הזה? ככה כן בסדר זה הצבע הכי אהוב על אורלנדו דרך אגב.. ירוק 1- היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע? ברור 2- אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן) לא 3- אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם? כן 4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק? אין לי בגדים ירוקים 5- מה עדיף: עלה או גבעול? גבעול 6- תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק: כמעט כל ירק.... 7- נכון האיר פוטר 3 ירוק? הווא ספר מהמם? לא קראתי 8- מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך? כיסא 9- מה לדעתך ירוק מסמל? שמח 10- אוהב את הצבע הזה? כן כחול 1- מה דעתך על הדרדסים? מבדרים עד גיל 7 2- ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול? לא ראיתי 3- תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים מסתובבים, זה עושה סחרחורת? כן 4- אוהב ללכת לים? כן 5- אוהב את הבריכה יותר טאו פחות מהים? ים 6- כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד? לא 7- כמה תחתונים עם כחול יש לך? 3 4 8- מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך? שמיכה 9- מה לדעתך הצבע כחול מסמל? שמים 10- אהב את הצבע הזה? ככה ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה? כלום לא חושבת עליו. 2- פקאצות- סטיגמה, או אמת? 3- יש לך בגדים ורודים? כמה? רק כובע שעשיתי 4- זה צבע רק לבנות? לא גם להומוהים...סתם... 5- אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו? לא 6- מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? (חוץ מעצמך, אם אתה כזה) חברה 7- החיים ורודים? לא 8- מה הדבר הורוד הכי קורב אליך? אין 9- מה לדעתך צבע זה מסמל? ורוד 10- אוהב את הצבע? לא כל כך כתום ואחרון: 1- אוהב תפוזים? כן 2- וקלמנטינות? כן 3- וגזר?כן 4- היית בעד או נגד ההתנתקות? בעד 5- הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות? כן 6- אורנג' חברה טובה? בסדר 7- ומה עם "תפוז אנשים"? אחלה 8- מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך? אין 9- מה דעתך מסמל הצבע הזה? שמחה 10- אוהב אותו? כן

Galadriel 3000

New member
...

אדום 1- מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר? אמא, חברה שלי, עוד חברה שלי, ידיד שלי ואני. 2- אתה אהב עגבניות? כה. 3- וגמבה? קצת פחות אבל גם. 4- ותותים? כן!!! 5- אתה נגעל מדם? לא יותר מדי. 6- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם? לא יכולה לזכור. בטח בגילוח... 7- יש לך בגדים באדום בארון? כן. 8- מה הדבר האדום הקרוב אליך: אני לא יודעת מה יותר קרוב אלי- חפיזהת סיגריות ברודוויי או ה"פאד" של העכבר. 9- מה לדעתך מסמל הצבע האדום? דברים חזקים ובולטים... אנאערף... 10- אוהב את הצבע? אני מתחילה לחבב אותו בזמן האחרון. צהוב 1- מה דעתך על לימון? חמוץ. 2- אוהב חרדל? לא. 3- וגבינ"צ? כן. 4- גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור? "גם"? לההה.... אני לא מסתנוורת כשאני מסתכלת על השמש. אני על אנושית. 5- באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך? צהוב. 6- רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה... 7- נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב? לא תמיד. 8- מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך? הפרסומת בצד. 9- מה לדעתך צהוב מסמל? חולצות ספורט. 10- אוהב את הצבע הזה? לא מתה עליו. ירוק 1- היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע? לא, אבל אני לא מתה על אבוקדו בכל מקרה. 2- אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן) לא. 3- אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם? כן. 4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק? לא זוכרת. 5- מה עדיף: עלה או גבעול? עלה 6- תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק: בננה. 7- נכון האיר פוטר 3 ירוק? הווא ספר מהמם? כן. (מה זה השאלון המפגר הזה?) 8- מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך? הספר השישי של הארי פוטר, גרסא אמריקאית. 9- מה לדעתך ירוק מסמל? צמחיה. 10- אוהב את הצבע הזה? מחבבת אותו. כחול 1- מה דעתך על הדרדסים? אוווף 2- ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול? הסרטים הכחולים? 3- תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת? כן
. גם הכל נראה כחול אחרי זה. 4- אוהב ללכת לים? דיי. 5- אוהב את הבריכה יותר טאו פחות מהים? פחות 6- כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד? לאכפת לי. 7- כמה תחתונים עם כחול יש לך? לא ספרתי 8- מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך? אריזה של עוגיות. 9- מה לדעתך הצבע כחול מסמל? דברים כחולים. 10- אהב את הצבע הזה? כן. ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה? פקאצות. 2- פקאצות- סטיגמה, או אמת? אמת (כי אני לא פקאצה אז לא אכפת לי) 3- יש לך בגדים ורודים? כמה? איזה ארבע חמש... 4- זה צבע רק לבנות? לאו דווקא. 5- אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו? יש מצב. 6- מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? (חוץ מעצמך, אם אתה כזה) אה חברה שלי. 7- החיים ורודים? לא תמיד. 8- מה הדבר הורוד הכי קורב אליך? ספר מחזור של אח שלי (זה הדבר הורוד היחיד בחדר) 9- מה לדעתך צבע זה מסמל? דברים שמחים. 10- אוהב את הצבע? לא מתה עליו כתום ואחרון: 1- אוהב תפוזים? כה. 2- וקלמנטינות?כה. 3- וגזר? כה. 4- היית בעד או נגד ההתנתקות? בעד. 5- הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות? לא בכוונה. 6- אורנג' חברה טובה? אני מניחה, אבל אין לי פלאפון שלה. 7- ומה עם "תפוז אנשים"?מעולה. 8- מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך? רק מה שיש במסך. 9- מה דעתך מסמל הצבע הזה? ויטמין A (חח סתם...) 10- אוהב אותו? לא ממש.

ringe lotte

New member
עונה באיחור רציני

אדום 1- מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר? עומר, ענבל, הילה, יוליה, אור, המשפחה 2- אתה אהב עגבניות? אפשר להגיד 3- וגמבה? לפעמים 4- ותותים? כן! 5- אתה נגעל מדם? כן 6- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם? לא מזמן 7- יש לך בגדים באדום בארון? ברור! 8- מה הדבר האדום הקרוב אליך: המכנס שלי 9- מה לדעתך מסמל הצבע האדום? מצד אחד דם ומוות ומצד שני אהבה
... 10- אוהב את הצבע? מאו! צהוב 1- מה דעתך על לימון? חמוץ 2- אוהב חרדל? כן 3- וגבינ"צ? מאוד 4- גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור? לא יכול להיות באמת? 5- באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך? צהוב מגעיל כזה.... 6- רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה... זכרונות אחרונים מסבתא שלי שנפטרה מצהבת... 7- נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב? זה לא צהוב... 8- מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך? הטלפון 9- מה לדעתך צהוב מסמל? חולי מצד אחד ומצד שני שמחה... 10- אוהב את הצבע הזה? צבע נחמד ירוק 1- היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע? לא 2- אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן) לא 3- אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם? זה נחמד 4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק? ביום ראשון- מדים(של צה"ל) רגילים.... 5- מה עדיף: עלה או גבעול? גם וגם? 6- תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק: עגבניה 7- נכון האיר פוטר 3 ירוק? הווא ספר מהמם? נראה לי... לא קראתי... 8- מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך? הסמל של האיסיקיו במחשב 9- מה לדעתך ירוק מסמל? קנאה... 10- אוהב את הצבע הזה? צבע בסדר כחול 1- מה דעתך על הדרדסים? חמודים! 2- ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול? איכס... 3- תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת? נראה לי 4- אוהב ללכת לים? כן... 5- אוהב את הבריכה יותר טאו פחות מהים? תלוי בחשק וכבר יותר משנה לא הייתי בבריכה 6- כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד? לא 7- כמה תחתונים עם כחול יש לך? לא מעט... 8- מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך? הרבה דברים- זהו נסיים את כל הצבעים שיש בשאלון הזה חוץ מורוד בגרביים שלי יש את כל הצבעים האחרים: אדום כחול ירוק כתום צהוב 9- מה לדעתך הצבע כחול מסמל? עצב ובדידות 10- אהב את הצבע הזה? מאוד ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה? צבע יפה 2- פקאצות- סטיגמה, או אמת? גם וגם 3- יש לך בגדים ורודים? כמה? יש ולא מעט 4- זה צבע רק לבנות? לא 5- אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו? לוא דווקא 6- מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? (חוץ מעצמך, אם אתה כזה) עוד חברה שלי 7- החיים ורודים? לפעמים 8- מה הדבר הורוד הכי קורב אליך? על הששרת של הפלא שלי יש את פו ואיה אז הסרט שעל הזנב של איה ורוד. 9- מה לדעתך צבע זה מסמל? טוב יופי... נאיביות 10- אוהב את הצבע? כן כתום ואחרון: 1- אוהב תפוזים? כן 2- וקלמנטינות? מאוד 3- וגזר? בסדר 4- היית בעד או נגד ההתנתקות? נמנעת 5- הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות? אולי 6- אורנג' חברה טובה? אפשר לגיד 7- ומה עם "תפוז אנשים"? נחמד מאוד 8- מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך? ראה שאלה זו בכחול 9- מה דעתך מסמל הצבע הזה? שקיעה... 10- אוהב אותו? צבע נחמד

למעלה