Gaunt

New member
../images/Emo103.gif../images/Emo103.gif../images/Emo103.gif../images/Emo15.gif

אפשר לעשות סקר, נכון?
איזה סרטים עם אלייז'ה ווד ראית?
איזה מהם הכי אהבת?
איזה סרט עם אלייז'ה ווד עוד לא ראית והיית רוצה לראות?

Gaunt

New member
../images/Emo15.gif

איזה סרטים עם אלייז'ה ווד ראית? שר הטבעות ושר הטבעות ושר הטבעות. אה, ראיתי גם
נצחית בראש צלול.
איזה מהם הכי אהבת? שר הטבעות. כולם
איזה סרט עם אלייז'ה ווד עוד לא ראית והיית רוצה לראות? סין סיטי [שכחתי איך זה בעברית..
] וסיוט בחדר המורים... אה, כן. גם אוליבר טוויסט..

פירחון 1

New member
סקרים זה תמיד נחמד../images/Emo142.gif

איזה סרטים עם אלייז'ה ווד ראית? ראיתי את.....שר התבעות, שר התבעות, ושר התבעות, שמש ניצחית בראש צלול, אוליבר טוויסט, הורים בהזמנה, try seventeen, ממממ....זהו ניראה לי...i'll let you know אם אני יראה עוד משו... איזה מהם הכי אהבת? תכלס..את שר התבעות אחוות הטבעת. איזה סרט עם אלייז'ה ווד עוד לא ראית והיית רוצה לראות? אויי!! כל כך הרבה!!! אבל בעיקר הבן הטוב, והדבורה בכל זאת עפה ופגיעה קטלנית...

מיה ווד

New member
עונה... ../images/Emo13.gif

איזה סרטים עם אלייז'ה ווד ראית? אממ בוא נראה:שר הטבעות -כולל המורחבים.. סיוט בחדר המורים פליפר סין סיטי הדבורה בכל זאת עפה אפר יום ד' שמש נצחית בראש צלול ספיי קידס (לשתי שניות שהוא הופיע.. חח) ו הרפתקאותיו של האקלברי פין..
איזה מהם הכי אהבת? הממממ שר הטבעות !!!
איזה סרט עם אלייז'ה ווד עוד לא ראית והיית רוצה לראות? the war forever young green street hooligans everithing is illuminated

7שילי7

New member
עונה B-[

איזה סרטים עם אלייז'ה ווד ראית? הממ.. שרה"ט כל הטרילוגיה, סיוט בחדר המורים, שמש ניצחית בראש צלול.
איזה מהם הכי אהבת? בדוגרי.. כמו כולם.. שרה"ט
איזה סרט עם אלייז'ה ווד עוד לא ראית והיית רוצה לראות? הדבורה עדין עפה וfor ever youg וכמובן גם את החדשים שיצאו.

תשובות ../images/Emo9.gif

איזה סרטים עם אלייז'ה ווד ראית? אממ שר הטבעות, סיוט בחדר המורים, הדבורה בכל זאת עפה, סופת קרח, האקלברי פין, בחזרה לעתיד שהוא היה אז קטן וחמוד(קטע מסכן
).
איזה מהם הכי אהבת? שר הטבעות
איזה סרט עם אלייז'ה ווד עוד לא ראית והיית רוצה לראות? אממ הורים בהזמנה (כל הסרטים שהוא היה קטן
), אוליבר טוויסט, ועוד כמה סרטים שאני לא זוכרת את השם...

מיה ווד

New member
סרט על ספר קומיקס

בסגנון פילם נואר.. ממש חיכיתי לראות אותו אבל הוא לא היה כזה מדהים תאמת... חברה צרבה לי את זה אז זה היה כזה משעמם שהפסקתי לראות עד שאלייז'ה כבר להופיע מהסיבה הפשוטה ש.......
מישהו תפס את אלייז'ה, קשר אותו לעץ ונתן לאיזה כלב זאב כזה לאכול אותו.. .. אלוהים וכל הזמן שהכלב אכל אותו אלייז'ה חייך בצורה מזה חולנית... חחח ובסוף נשאר רק הראש שלו מחייך.....חחחחח

Gaunt

New member
../images/Emo12.gifוזה הכל?../images/Emo15.gif

ובעברית זה נקרא עיר החטאים

well../images/Emo182.gif

הסרטים שראיתי - שמש נצחית בראש צלול שר הטבעות (שלושתם) ספיי קידס (רק את הקטע שהוא מופיע בו כי זה סרט נורא גרוע) אפר יום ד' שחור ולבן סיוט בחדר המורים פגיעה קטלנית סופת קרח פליפר הורים הזמנה (נורת') הבן הטוב הרפתקאות האקלברי פין צעיר לנצח
הבן הטוב זה סרט דיי אהוב, אבל הוא מפחיד אותי, אני אוהבת גם את שמש נצחית ושר הטבעות כמובן זו לא שאלה בכלל...:]
כרגע אני הכי רוצה לראות את סין סיטי, אה וגם את כמעט טיפשים.

למעלה