מה עשה לי ת'שבוע?

../images/Emo103.gif../images/Emo32.gifמה עשה לי ת'שבוע?

אהלן, אהלן, צהריים טובים.
אני רוצה להסב את תשומת ליבכן שההודעה משבוע שעבר נמצאת ממש מתחתיי, מה שמעיד משהו על מצב הפורום
בכל מקרה, אני מניחה שזה בגלל תקופות לחץ וכאלה [לפחות זה הבעיה שלי] אבל עדיין, תקופת סרט חדש לאורלנדו וזה, והפורום די גוסס O___0 אתן מוזמנות לספר לנו מה עשה לכן את השבוע- אירועים, שירים, תמונות וכל מה שבא לכן. מבחינתי, היה ממש שבוע מעולה! נכשלתי במבחן פעם ראשונה, כמעט קרסתי מהלחץ, חניכים שלי פוצצו לי פעולה והמרכזת שלי הבהירה לי שאם אני ממשיכה להבריז לא נותנים לי לעשות מועד ב'.
בכל מקרה, באמת הדבר שעשה לי את השבוע היה היום מגמה שעשינו בת"א, ראינו הצגה והסתובבנו והיה פשוט כיף. ואליזבת'טאון, אופקורס. שירים, שירים, שירים..
Dream Theater- These Walls Guns N Roses- One in a Million ועדיין Duran Duran- Perfect Day אניוואיז, אני חוזרת למתמטיקה
ואחכ אני נוסעת לעצרת המרכזית בכיכר רבין תחיו את הפורום כבר תמונה
סופ"ש מעולה לכולנו

shaya23

New member
מה עשה לי את השבוע?!

טוב.. השבוע היה שבוע בסדר.. פיתוח קול.. היה ממש כיף ואמרו לי שאני שרה יפה..היה מבחן בערבית והוא היה מזה קל.. ומה שעשה לי את השבוע היה ביום חמישי- סתם חזרתי ב3 וגם המדריך שלי חזר והוא נתן לי שיעור בפוליטיקה.. חחח.. זה היה כיף.. אבל גם- מחקתי הרבה תמונות+שירים שלי כי זה עושה עומס על המחשב..
הפעולה הייתה לא משו ואני הולכת לעשות בדיקת דם..

RRonitka

New member
מחר אני נכשלת בפעם הראשונה!../images/Emo110.gif

מה יותר נהדר מזה..
מה עשה לי ת'שבוע? כלום, האמת. הכל חרא. מחר יש בוחן במתמטיקה, ואני לא יודעת כלום, ברור לי שאני אכשל. פספסתי בלט ביום חמישי כי חזרתי רק איזה שעה לפני מהטיול, ותצחקו כמה שבא לכן, אבל זה היה שיעור ארוך על פוינט וזה חרא להפסיד את זה. אני מעוצבנת על כולם... אולי הדבר היחיד החביב שהיה זה הטיול שהיה נחמד. יופי. שירים- עברי לידר- תמיד אהבה עברי לידר- כמה כוכב עברי לידר- זה לא אותו דבר דויד ברוזה- שניים John Lennon- Imagine The Calling- Could it be any harder Guns N Roses- Civil war ותמונה.. אין.

RRonitka

New member
הו, ונמ שחר,../images/Emo110.gif

תרגישי טוב!
ובהצלחה במועד ב'...

kittycatbone

New member
בהצלחה בבוחן!../images/Emo24.gif

זה אני או שלכולם יש מבחן/בוחן במתמטיקה בשבוע האחרון?
לי יש שבוע הבא מבחן במתמטיקה...

kittycatbone

New member
מה שעשה *לי* את השבוע..../images/Emo12.gif

הממ... את האמת ש.. לא ממש היו לי דברים שעשו את השבוע בכלל
היה מבחן בהסטוריה, והתכוננתי אליו. והוא לא הלך משו... וזהו..
הממ, אבל בסופשבוע, כלומר אתמול והיום נפגשתי עם חברות מהתזמורת, וככה ישנו בחדר בקיבוץ של אחת מהחברות.. וראינו סרטים, ודיברנו, והיום ככה טיילנו בקיבוץ והיינו בפינת חי ובמוזיאון (שגיליתי שהייתי בו כמה פעמים כשהייתי קטנה ונסענו עם הבצפר
) שהיו בו פוחלצים של חיות, ושל כמה חיות מוטציות (פרה עם שני ראשים) ועוברים של חיות
אניוואי, היה ממש ממש מגניבי ובעצם זה מה שעשה לי את השבוע
שירי השבוע
-עדיין שירים של רדיוהד
-שירי פרל ג'אם. -שירים של בלר
-שירים של סיסטם. -שירים של קרן אן. ובקיצור הבנתם שאין לי כוח לפרט לשמות של שירים
הממ וזהו. בהביי

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifתמונה יפה.

מה עשה לי את השבוע? כלום כלום כלום כלום כלום וכלום. היה השבוע הכי רע שהיה לי בערך. אחד מהם, זה בטוח. הקטע העצוב זה, שמילא, זה היה רק השבוע. זה לא. זה לא מפסיק.
שירים- Alanis Morissette- Crazy Bon Jovi- Wellcome To Wherever You Are, I Want To Be Loved, Bells Of Freedom, Last Man Standing, Complicated the Calling- We're Forgiven Alex Band- Hold Onto You, One (U2 cover), the Truth. שבוע טוב לכן.

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo25.gif טנקס.

ו... לא ממש.
זה גם לא ממש משו ספציפי, אז אמ לומשנה כבר :X יהיה טוב, נקווה.

Primula

New member
ממ

ייתכן שאליזבת'טאון. סרט יפה
מה שלא עשה לי את השבוע זה בהחלט הטיול שלא היה בשבילי.
והתמונה גדולה מדי ואין לי כוח להקטין אותה
מקווה שיהיה שבוע יותר טוב לי ולכולם

מיטל101

New member
אממ..

תאמת היה לי שבוע די קקה... רבתי עם החברות שלי,אני חולה מיום רביעי,אני מתגעגעת לבני,מישל מתעלם ממני ויש לי לחץ אטומי בבצפר..מה יכול להיות גרוע יותר? בכל אופן,מחר יש משחק של מכבי חיפה ואני מאוד מקווה שננצח...זה יעודד אותי מלא מלא מלא...ושבוע הבא-מכבי תל אביב
בכל אופן,שירים מומלצים,ויש הרבה: alice cooper-poison muse-hysteria muse-muscle museum muse-sunborn muse-time is running out muse-unintended n'sync-it's gonna be me n'sync-'tearin up my heart n'sync-i want you back n'sync-bye bye bye jesse mccartney-beautiful soul kelly clarkson-behind the hazel eyes anouk-michel the streets-dry your eyes mate the streets-fit but you know it the killers-somebody told me the killers-smile like you mean it the killers-mr.brightside the killers-all these things that i've dine the killers-midnight show the kaiser chiefs-kaiser chiefs the kaiser chiefs-modern way the kaiser chiefs-good bad right wrong backstreet boys-get down בית הבובות-סיגפו זהו... מי ייתן ויהיה שבוע טוב יותר...

הומממ

אז קודם כל מה שעשה לי ת'שבוע זה שקבלתי מחשב חדש
..יאיי! ואממ קבלתי 87 בהיסטוריה..אני ועוד שתי בנות מהכיתה ואלה הציונים הכי גבוהים
,ואממ זייהו..כעקרון היה לי שבוע עמוס מאוד ומעצבן בטירוף...אבל עבר ועכשיו מחכים שהשבוע הזה יעבור...יאללה שיעבור כבר...!

1Foxy Lady1

New member
נצל"ש

הייתי בעצרת אתמול... היה ממש יפה... ו...ו....ו.... ראינו מישו שממש דומה לאורלנדו!!!!!!!!! יוו....נמסתי לרגע... ואז...נזכרתי שאני בעצרת, ו.........נרגעתי... אחרי זה, בסוף, חיפשנו אותו כדי לבחון אם הוא קופי או לא... אבל לא מצאנו...אני והמזל שלי.... אם כבר הזכרתי, מי ממכן הייתה בעצרת? איך היה?....אתן מוזמנות לשרשר דעות.... לדעתי היה ממש מרגש....בהתחלה התלבטתי אם לנסוע, בכל זאת, לחזור ב2 בלילה, ויש בצפר, מבחן חשוב....אבל אני ממש לא הצטערתי שבאתי...חויה....

1Foxy Lady1

New member
אממ...סורי לא ידעתי איפה לשרשר אבל

החלטתי לשים את זה פה..כי זה אחד מהדברים ש"עשו לי ת'שבוע"...

../images/Emo103.gifאני הייתי.

היה.... היה מוזר. היה עצוב, היה מרגש, אבל גם היה מאכזב.. לא מבחינת העצרת, מבחינת הקהל, או לפחות חלקו..... לא משנה

למעלה