הפרקים האחרונים כאן בארץ

../images/Emo104.gifהפרקים האחרונים כאן בארץ../images/Emo8.gif

מה אתם חושבים על מה שקורה אצלנו בזמן האחרון? שרון וניק! תמיד אני יורדת על שרון על איך שהיא מרחיקה את ניק ממנה. לפני כל הקטע עם ההשתכרות של ניק וו"ההתנפלות" שלו על קארי, גם כעסתי עליה קצת ואמרתי שהיא ממש מגזימה בזה שהיא ממשיכה להאשים את ניק במוות של התינוקת ולא רוצה לראות אותו! אבל! עכשיו אני יותר מבינה אותה! קודם כל היא היתה אחרי לידה וההורמונים שלה השתוללו, ולפני זמן קצר היא דווקא הבינה שהגזימה ורצתה להיפגש עם ניק והוא דווקא זה שהתחמק בתירוץ שהיא תרצה רק לדבר והוא רוצה לממש את אהבתו. ניק חשב רק על עצמו. קודם כל הגיע אליה שיכור, אח"כ התנפל עליה ואח"כ נישק אשה אחרת בלי לחשוב פעמיים. והפעם, אני ממש מבינה את שרון במיוחד אחרי שהוא בגד בה עם גרייס. ניק בטח ימשיך לבכות על זה שהיא עוזבת אותו ולא ייקח אחריות על המעשה הטיפשי שלו. נכון, היה קשה לו כששרון דחתה אותו ,אבל לרוץ לבקבוק ולאשה אחרת זו התנהגות של תינוק ולא של גבר שהיה כבר אמור ללמוד מהטעות שלו בעבר! מה אתם חושבים? ועכשיו בקשר למקנזי החדשה! באמת! לא מספיק שהחליפו את מאק החמודה באיטריה ארוכה חסרת כל חן, עכשיו גם מתברר שהשתילו לה מוח של ציפור. איך לעזעזל היא מאשימה את בילי במעקבים אחריה? באיזה סרט היא חיה? הכי כיף לראות את בריטני וראול ביחד! מי היה מאמין?!

pumiki25

New member
האמת?

יצא לי לצפות בפרק המדובר - והסיפור עם שרון וניק נאמן למציאות: בעוד אנו, הנשים, תרות אחר קשר רגשי ורומנטיקה - הגברים חושבים עם הקטן שלהם, שאיתו הם מאמינים ניתן לפתור כל דבר. (זו לא האשמה, אגב - אבחנה בלבד!) בריטני וראול אכן נראים טוב ביחד - הם עושים חסד האחד לתדמית השני. אהבתי!

pumiki25

New member
ריק'וש! גם אני ../images/Emo24.gif

הייתי כותבת יותר - אבל אני עמוסה עד מעל לראש - במה-לא. אני לא שוכחת אותך לרגע וגם לא הפורום המקסים הזה, ותמיד באה לבקר. גם כששקט
מחבקת המונים!

dvd3434

New member
ושובה של גרייס.

סוףסוף, אירוע משמח כשמחזירים שחקנית מאוד אהבתי, זו שמשחקת את גרייס טרנר (הם יכולים להוציא עכשיו את פני עכבר-אוליביה בכדי לא להרחיב את הקאסט) משהו מוזר שהיה בפרק היום זה שבפלאשבאק של מאק מהאירוע שלה עם ראלף היא היתה בדיוק באותו גיל כמו זה שהיא עכשיו...פאשלה של המפיקים שלא לקחו שחקנית יותר צעירה וקצת דומה למאק לעשות את הצילום הקצר של הפלאשבאק. וזהו...זה כל מה שקורה מסעיר...ניתן לסדרה לרוץ בעוד 3 פרקים שאני לא אראה ונקווה להתרחשויות בפרקי חמישי-ראשון שאני רואה.

junny

New member
האמת פרקים מרגשים לאחרונה!!

קצת נמתח כבר סיפורה של אשלי.. במיוחד שלא מצליחים ליצור שם דרמות אמיתיות, ואשלי לא מצליחה להוציא משחק מרגש עד דמעות. אותי זה מתיש. על שרון אני מרחמת, היא באמת ניסתה להתקרב לניק לאחרונה, עכשיו היא באמת כואבת. ואני אוהבת את העמידה שלה מול ויקטוריה ואחר כך ויקטור, היא חזקה ואמיתית. ראול מפתח קווי אופי חדשים. זה נחמד ויותר כייף שזה יחד עם בריטני, שגם אותה אני יותר מחבבת מאז שהיא עם ראול, הם מוציאים אחד מהשני רק טוב! פיליס כמובן.. כהרגלה מקסימה. אוףףף כמה שהיא נהדרת, לעומת אשלי היא מוציאה מעצמה משחק מצויין! ראיתם היום בסוף הפרק שהיא ראתה את דיאן וג'ינה מסתכלות בתמונות? ולסוף.. מקנזי. לא הייתי אוהדת גדולה שלה אבל לפחות היה לה אופי. מבט אנושי בפנים. הרסו את הדמות.

Jolleen

New member
נצל"ש- היי כולם../images/Emo24.gif

כמה זמן לא הייתי פה
פשוט נוסטלגיה.. חח כ"כ הרבה זמן לא ראיתי צח"מ.(הייתה תקופה משעממת בסדרה).ועכשיו אתמול והיום ראיתי את הפרקים.. ובא לי לחזור לראות שוב..
אבל בקרוב מאוד ממש לא יהיה לי זמן לצפות בפרקים כי.. אני מתגייסת!
(בעוד שבוע וחצי! איזה לחץץ!). אז רציתי לשאול אם למישהו פה יש יכולת להקליט פרקים ולהעלות אותם לשרת .. ? אני יודעת שזו בקשה נורא גדולהה.. אבל אני נורא אשמח אם מישהו יוכל לעשות את זה בשבילי.. ואולי זה ישמש גם אנשים אחרים שמפספסים את הפרקים.. אממ וזהו. נ.ב- התגעגעתי

python 4

New member
שיהיה גיוס קל ונעים!../images/Emo24.gif

לצערי אני לא יכול לעזור לך בבקשתך.. אבל אם את פנויה בימי שישי את יכולה לראות את כל פרקי השבוע, החל משעה 10:00 בבוקר ועד 13:30 - זה מה שאני נאלץ לעשות..

Jolleen

New member
תודה רבה!../images/Emo13.gif

אז זהו שאין לי מושג מתי בדיוק אני אגיע הבייתה בימי שישי.. תודה בכל מקרה

למעלה