הרבה הצלחה

דן צ

New member
../images/Emo104.gifהרבה הצלחה ../images/Emo104.gif

יש בכלל בישראל חקיקה בנושא האינטרנט?? אני גם מציע לך לשתף את חבר הכנסת מיכאל איתן אשר עוסק בנושא בכנסת בברכה , דן מנהל פורום נפגעי פעולות האיבה

התשובה חיובית!

קודם כל תודה על הברכות, לגבי ח"כ מיכאל איתן, אני מקווה שאכן יבוא להתארח, טוב הפורום חדש, עוד לא חשבתי על אירוחים למען האמת, יש לך קרש איתו? לשאלתך, אני אדהים אותך, התשובה היא כן, ולמה זה מדהים. כי בדרך כלל המשפט צועד צעד אחד או יותר מאחורי ההתפתחויות החברתיות, המוסריות, הטכנולוגיות וכו´ ואילו כאן הלך המחוקק שלנו כחלוץ לפני המחנה והביא לנו את חוק החתימה האלקטרונית - 2001, חוק שהוא כל כך מתקדם עד שעדיין לא ניתן ליישמו בארץ.

דן צ

New member
../images/Emo104.gifאם כך........./images/Emo104.gif

איפה ניתן לעיין בחוק החתימה האלקטרונית??? הייתי מעוניין לקרא את החוק ולהכירו. בעניין ח"כ מיכאל איתן , זאת לא בעייה, לאחר ביסוס הפורום תוכל ליצור איתו קשר באימייל בשיתוף הנהלת הפורומים ואני מאמין שהוא ישמח להשתתף בדיון בפורום , בכל מקרה אני מציע לך לשלוח לו אימייל ותיידע אותו בפורום. בברכה דן

אני אנסה לתת לך קישור כאן

אני מנסה לרכז במאמרים את דברי החקיקה הרלוונטיים, העניין הוא שמאמרים מוגבלים ל מספר התווים. הנה לינק ל אתר במידה ואתה לא מגיע ישר לוד, כי לא ניתן, כנס לפרק הקישורים שם, ויש שם פרק שלם של מאמרים על חוק חתימה אלקטרונית. כוונתי לאתר www.law.co.il אתר מלא תוכן על משפט האינטרנט וההיי - טק.

למעלה