התפקדות מאיי- יאללה שתפו פעולה!

../images/Emo104.gifהתפקדות מאיי- יאללה שתפו פעולה!../images/Emo104.gif../images/Emo23.gif

היי כולם
אז היה לנו חודש מלא פעילות, מלא דברים התחדשו, הופעות ומופע בכורה בקרוב [בע"ה] וראיונות ברדיו ואנשים חדשים בפורום-כיף כיף כיף!!! אז אני רוצה לנצל ת'הזדמנות הזאת ולברך שוב את כל החדשים, אני שמחה שהצטרפתם, זה מחמם ת'לב
ומזל טוב לכל מי שהייתה לו יומולדת ופספסנו אותה
לא יקרה שוב!! ומקווה שיהיה לנו חודש יותר טוב ושקט
חברי הפורום הכי פעילים לחודש אפריל [יותר נכון מאז שהפורום קיים]: 5- shilgiah- נועה
עם 41 הודעות! 4- מאוהבת בשירים שלה- דנה
עם 50 הודעות! 3- rotemotek1988- רותם
עם 51 הודעות! 2- R a i n B o w 1 8- מיכלי
עם 85 הודעות! 1- הילי ילדת ירח1- אני
עם 134 הודעות! [וואו אני חופרת] אז כל הכבוד לכם!! תמשיכו ככה
שוב, מחמם את הלב....
עכשיו להתפקדות האמיתית, לכו על זה..
שם:
מסנג'ר/אייסיקיו/דרך לתקשר:
תמונת החודש:
שיר החודש [של נועם]:
שיר החודש [לא של נועם]:
אמן החודש:
אלבום שעשה את החודש:
שרשור שאהבתם במיוחד החודש [או מאז שהפורום קיים
]:
3 דברים טובים שקרו החודש:
3 דברים לא טובים שקרו החודש:
מישהו שאתם מצפים לראות בחודש מאי הקרב עלינו לטובה:
אירוע שאתם מצפים שיקרה בחודש מאי:
המלצת החודש:
אמממ... אולי משהו לאחל למדינה שלנו שבת 60 השנה? מאחלת לכולכם חודש מאי מקסים
תהנוו תהיו בריאים..
הילי.

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gifמתפקדת../images/Emo88.gif

שם:זהר גיל:15 וחצי מקום מגורים:ר"ג מסנג'ר/אייסיקיו/דרך לתקשר:מסרים תמונת החודש:אני ובת דודתי היפה!
(אני משמאל) שיר החודש [של נועם]:אם הייתי שיר החודש [לא של נועם]:מתי את חוזרת-סינרגיה אמן החודש:נועם,כי די גיליתי אותו חח אלבום שעשה את החודש:של נועם שרשור שאהבתם במיוחד החודש [או מאז שהפורום קיים]:של ההצטרפות שלי מה זאת אומרת?! חח 3 דברים טובים שקרו החודש:הוא,בגרות בצרפתית 98!!!,ליל הסדר 3 דברים לא טובים שקרו החודש:הוא,הוא ו...הוא! מישהו שאתם מצפים לראות בחודש מאי הקרב עלינו לטובה: אירוע שאתם מצפים שיקרה בחודש מאי:יום העצמאות? המלצת החודש:אממ אמממ... אולי משהו לאחל למדינה שלנו שבת 60 השנה?מזל טוב?

מתפקדת../images/Emo195.gif

שם: דנה לייפציגר גיל: 17 (בקרוב מאוד). מקום מגורים: חיפה מסנג'ר/אייסיקיו/דרך לתקשר: מסנג'ר: [email protected] ו... לא
לא נרדמתי על המקלדת
תמונת החודש:
שיר החודש [של נועם]: כנראה. שיר החודש [לא של נועם]: מים מתחת לגשר - איתי פרל אמן החודש: איתי פרל אלבום שעשה את החודש: מים מתחת לגשר - איתי פרל שרשור שאהבתם במיוחד החודש [או מאז שהפורום קיים]: ימי הולדת.... אחד הדברים שאני שואלת כל אחד שאני מכירה זה מתי היומולדת שלו.......... 3 דברים טובים שקרו החודש: היה חודשד די רגיל.... לא היו דברים קיצוניים, טובים או רעים. 3 דברים לא טובים שקרו החודש: היה חודשד די רגיל.... לא היו דברים קיצוניים, טובים או רעים. מישהו שאתם מצפים לראות בחודש מאי הקרב עלינו לטובה: אתת נועם אירוע שאתם מצפים שיקרה בחודש מאי: בגרויות... שיעברו כבר
המלצת החודש: תשתו "משקה נשי" ב-rebar בדיזינגוף סנטר... זה אחד הדברים היותר טובים שנתקלתי בהם אמממ... אולי משהו לאחל למדינה שלנו שבת 60 השנה? עד 120

rotemotek1988

New member
../images/Emo192.gif../images/Emo129.gifרתמלכה!!! 51 הודעות!!!

שם: רתמותק גיל: 20.3 מקום מגורים: פ"ת מסנג'ר/אייסיקיו/דרך לתקשר: 05454727... פחחחחח למה נראה לכם?!?! תמונת החודש:
שיר החודש [של נועם]: "ודווקא את הכי נצצת ..." שיר החודש [לא של נועם]: 30seconds to mars-the kill אמן החודש: דנה אינטרנשיונל בהופעה! אלבום שעשה את החודש: 30seconds to mars-beautiful lie שרשור שאהבתם במיוחד החודש [או מאז שהפורום קיים]: מה לחפור עכשיו בכל הפורום?! הא השירשור אחרי ההופעה בביאליק! "ממורמרת"
3 דברים טובים שקרו החודש: חידשתי\חיזקתי קשרים, מפגשי פורום!, ההופעה בפרילנד
3 דברים לא טובים שקרו החודש: גיליתי שלחברה שלי(לשעבר) יש חברה חדשה, נפלתי בצורה חזקה מדי והקב"ן אמר שניפגש כל שבוע (במקום פעם בחודשיים המצב ממש רע כנראה), נסעתי לידיד שלי והוא לא ענה איזה חצי שעה בזמן שהייתי כבר באיזור שלו מישהו שאתם מצפים לראות בחודש מאי הקרב עלינו לטובה: אוסי ונעמה ! אירוע שאתם מצפים שיקרה בחודש מאי: נס משמיים המלצת החודש: תחיו טוב אחרת בקבר תתחרטו על כל דקה של עצב אמממ... אולי משהו לאחל למדינה שלנו שבת 60 השנה? יאללה... רגל אחת בקבר מה אפשר כבר להגיד?!

יאללה מתפקדת../images/Emo195.gif

שם: הילי [הילה]
מקום מגורים: כרמיאל מסנג'ר/אייסיקיו/דרך לתקשר: [email protected] תמונת החודש:
שיר החודש [של נועם]: בורח, שמתי לב, פרחים נבולים.. וואו קשה לבחור
שיר החודש [לא של נועם]: לפעמים-אביב גפן, כמו פעם-ג'נגו אמן החודש: אביב גפן ונועם.. אלבום שעשה את החודש: כל החדשים שלי וגם הדיוידי מההופעה בתמונע
שרשור שאהבתם במיוחד החודש [או מאז שהפורום קיים]: ממש אהבתי ת'שרשור שנועם כתב לראשונה בפורום, זה היה מרגש.. וגם הצטרפו אז חדשים אני זוכרת
3 דברים טובים שקרו החודש: נסיעה לרמת גן בתחילת החודש, חזרה משמעותית לצופים, מיכלי באה אליייי
3 דברים לא טובים שקרו החודש:לא הייתי באינטימית של אביב בזאפה
, ריבים עם ההורים, דכאון >< מישהו שאתם מצפים לראות בחודש מאי הקרב עלינו לטובה: את כל מי שבא מחר להופעה של כפיר [תבואוו!!!] ואת כל מי שיבוא לרוק"צ וכל מיני
אירוע שאתם מצפים שיקרה בחודש מאי: מחרמחרמחר!!
רוקעצמאות כמובן... וימי הולודת לאנשים חשובים ^_^ המלצת החודש: תמונות בהשראת שירים XD אמממ... אולי משהו לאחל למדינה שלנו שבת 60 השנה? רק שלום
הודגש באמצעות מדגישומטיק

../images/Emo204.gifשיהיה אחלה מאי!

שם: שוּשה גיל: 17 מקום מגורים: פ"ת מסנג'ר/אייסיקיו/דרך לתקשר: ממ במסרים
תמונת החודש: פוקייי
שיר החודש [של נועם]: אחד בתוך השני, בורח. שיר החודש [לא של נועם]: אפרת גוש - לא שרע לי, נורית גלרון - אתה פה חסר לי. אמן החודש: נועם ואפרת גוש אלבום שעשה את החודש: הסליחה ואני של אפרת גוש. שרשור שאהבתם במיוחד החודש [או מאז שהפורום קיים]: 3 דברים טובים שקרו החודש: עברתי טסט
הופעות טובות (במיוחד ההופעה של ריטה שמרגישה כלכך מזמן
) ואנשים חדשים. 3 דברים לא טובים שקרו החודש: בצפר והתעודות, אכזבה עצמית. ויש עוד כמה.. מישהו שאתם מצפים לראות בחודש מאי הקרב עלינו לטובה: יש המוןןןן.
מקווה לראות את שלוצ ורייצ' בעיקר ובע"ה זה יקרה. אירוע שאתם מצפים שיקרה בחודש מאי: וואע מתחילים עם כל המתכונות והבגרויות, לא מצפה לזה בכלל
המלצת החודש: ממליצה על הדיסק של אפרת גוש שאני לא יכולה להפסיק לשמוע
אמממ... אולי משהו לאחל למדינה שלנו שבת 60 השנה? אאלה שיהיה מזל טוב ושיהיה כבר שלום..

עייפה....

שם:מיכל גיל:18 מקום מגורים:ראשל''צ מסנג'ר/אייסיקיו/דרך לתקשר:[email protected] תמונת החודש: שיר החודש [של נועם]: שמתי לב שיר החודש [לא של נועם]: קונפורמיסט-מוניקה סקס אמן החודש: יואב דגני אלבום שעשה את החודש: שומקום שרשור שאהבתם במיוחד החודש [או מאז שהפורום קיים]: נועם כותב בפורום 3 דברים טובים שקרו החודש: הופעות,חופש,נסיעה להיליק 3 דברים לא טובים שקרו החודש: כל השאר מישהו שאתם מצפים לראות בחודש מאי הקרב עלינו לטובה: כל הבננות מחר אירוע שאתם מצפים שיקרה בחודש מאי: הופעה של כפיר, רוקעצמאות,ל''ג בעומר המלצת החודש: איתמר מאירי
אמממ... אולי משהו לאחל למדינה שלנו שבת 60 השנה? לא..

moriboy666

New member
../images/Emo13.gif

שם:גל גיל:20 מקום מגורים:רמת גן מסנג'ר/אייסיקיו/דרך לתקשר:www.myspace.com//aliceinkland [email protected] תמונת החודש:אני אחפש משהו שיר החודש של נועם:אני והמחשבות שיר החודש: איך לאהוב אותך בביצוע של אלכס ואביב גפן ובכלל השיר הוא אחד היפים אלבום שעשה את החודש:Malcolm McLaren - Paris. רק לפני שבוע שמעתי אותו פעם ראשונה מיוחד מיוחד 3 דברים טובים שקרו החודש:פסח נשמר, לא זוכר יותר 3 דברים לא טובים שקרו החודש:לא זוכר. .. סנילי נו.. מישהו שאתם מצפים לראות בחודש מאי הקרב עלינו לטובה: שיגמר אירוע שאתם מצפים שיקרה בחודש מאי:המוות שלי?
חחח מאיפה לי המלצת החודש: לא המליצו לי כלום החודש. אני יכול להמליץ על סרטים ואלבומים ..אני עושה את זה כל הזמן וכרגע אין לי עצבים לזה אמממ... אולי משהו לאחל למדינה שלנו שבת 60 השנה? אךךךךךךךךךךךךךךךךךךך כלכך כלכך כלכך כלכך כלכך כלכך...... ב ו ק ר ט ו ב א י ר א ן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שנינה11

New member
אני!

שם: שניניניD: גיל: 14 וקצת יותר מחצי מקום מגורים: אור יהודה עיר בירהD: מסנג'ר/אייסיקיו/דרך לתקשר: מסר! תמונת החודש: אין לי כוח שיר החודש [של נועם]: אני וכל המחשבות שיר החודש [לא של נועם]: אף אחד משנינו-עברי לידר אמן החודש: שלומי שבן! אלבום שעשה את החודש: עיר-שלומי שבן שרשור שאהבתם במיוחד החודש [או מאז שהפורום קיים]: ממ.. ההודעה של נועם
3 דברים טובים שקרו החודש:
טיול אתגר
האנשים שהכרתי אחרי טיול אתגר
ששכחתי:) 3 דברים לא טובים שקרו החודש:
הקושי שלחזור הביתה אחרי הטיול
ששכחתי:)
לוח מבחנים שהתחיל בסוף החודש): מישהו שאתם מצפים לראות בחודש מאי הקרב עלינו לטובה: כל האנשים מהאתגר ברוקע"צ:) אירוע שאתם מצפים שיקרה בחודש מאי:
לוח מבחנים יגמר
רוקע"צ המלצת החודש: מממ. לא יודעת! אמממ... אולי משהו לאחל למדינה שלנו שבת 60 השנה? מזל טוב:) עוד דבר חשוב מאוד! יום שלישי הקרוב בערוץ 10 בשעה 9 (אני לא בטוחה בזה) יש תוכנית על עמר אלקבץ לזכר יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל כדי לכם מאוד מאוד לראות זה סרט שעשה עליו שלמה ארצי ממליצה מאוד!

יאללה גם אני../images/Emo13.gif

שם:
מורן גיל:
20 מקום מגורים:
ת"א מסנג'ר/אייסיקיו/דרך לתקשר:
מסרים
תמונת החודש:
עומר הביא לנו ד-א-ב-ל!
שיר החודש [של נועם]:
לעולם לא תדעי שיר החודש [לא של נועם]:
הממ כל השירים של אפרת גוש אמן החודש:
אפרת גוש אלבום שעשה את החודש:
הסליחה ואני שרשור שאהבתם במיוחד החודש [או מאז שהפורום קיים]:
אני סנילית משהו... 3 דברים טובים שקרו החודש:
1. דאבל
2. עלייה לפיינל (יאבא איזה לחץ!!) 3. בטח היה עוד משהו שאני לא זוכרת
3 דברים לא טובים שקרו החודש:
1. הכאבים חזרו. 2. האורטופד הפחיד אותי. 3. פסח... מישהו שאתם מצפים לראות בחודש מאי הקרב עלינו לטובה:
הממ להישמע עוד יותר פנאטית? תנו לי להיות מאושרת ביום ראשון בלילה... זה יספיק. אירוע שאתם מצפים שיקרה בחודש מאי:
יום העצמאות וכאלה? אפילו שאני לא יודעת אם בכלל אני אלך לאנשהו המלצת החודש:
ללכת לישון ב 4 וחצי
אמממ... אולי משהו לאחל למדינה שלנו שבת 60 השנה?
מאחלת שהכל ישתפר... ה-כ-ל.

Lior Maman

New member
../images/Emo13.gif .

שם: ליאוריק . גיל: עוד מעט 16 . מקום מגורים: יקנעם . מסנג'ר/אייסיקיו/דרך לתקשר: מסר .. תמונת החודש:. שיר החודש [של נועם]: עכשיו את פה , שיר החודש [לא של נועם]: מתי את חוזרת / עד שהכל יגמר - סינרגיה . אמן החודש: אביב גפן .. אלבום שעשה את החודש: של אביב . שרשור שאהבתם במיוחד החודש [או מאז שהפורום קיים]: של נועם .. 3 דברים טובים שקרו החודש: אממ .. משכורת, והציון בהיסטוריה, וזהו . 3 דברים לא טובים שקרו החודש: המבחן במת' שהלך גרוע וכל השאר וזה .. מישהו שאתם מצפים לראות בחודש מאי הקרב עלינו לטובה: אתמול ראיתי
. אירוע שאתם מצפים שיקרה בחודש מאי: ימי הולדת לאנשים חשובים . המלצת החודש: הממ.. אמממ... אולי משהו לאחל למדינה שלנו שבת 60 השנה? מזלטוב ?

למעלה