מה אתם חושבים על.......

../images/Emo104.gif מה אתם חושבים על.......

הקטלוג החדש של fox :):):) אני אישית לא הבנתי למה הם נסעו לברזיל... בישביל גג 3 תמונות שאולי לא הייתה אפשרות לעשות אותם בארץ ובאמת רואים שזה ברזיל:):) חוץ מזה כל התמונות אפשר לעשות בארץ ...חלק ביפו חלק בצימר בצפון..חלק בפלמחים בים....בישביל זה לא צריך לנסוע לברזיל:) הייתי פה:):) וווששייי

Gal Nissan

New member
חחח השניה חזרתי מפוקס כנסו

הקטלוג יצא ממש יפה לדעתי והבגדים שם נראים סוף הדרך...אבל.........................עכשיו חזרתי מהחנות והבגדים במציאות לא ניראים כמו בקטלוג בגרושששש הבגדים ממש זוועה....הדגמחים דקים כאלה וממש לא מיודים כמו שניראים בתמונות...הגופיות רחבות כאה....קיצר ביאוס לפנים

mariush66

New member
לפי דעתי

הקטלוד חמוד מאוד.. בגדים יפים..אבל הם יפים על דוגמנים כשבן אדם מודד אותם הכל נראה שונה לגמרי.. חוץ מזה הקלוג סקסי...וזה מה שמושך בו..אבל אם הוא לא היה כזה..עם כל הפוזות תנוחות והנשיקות האם האנשים היו מסתכלים בו..מעניין... אני יותר אהבתי את הקלוג של אירית..הוא כ"כ יפה...בר רפאלי ממש יפה.. גם קטלוג של קסטרו יפה...ואפשא למשוך תשומת לב גם בלי סקס...אכן זה רק דעתי.. מחכה לתגובות לגבי התמונות שהעלתי

תגובה על משהו:):)../images/Emo13.gif

למי שראה את הקלוג יש תמונה של יהודה לוי ברכב ומאחוריו דוגמנית בעירום אני אישת לא מבין מה זה נותן לפי דעתי זה סתם מגעיל עוד משהו בגב של הקטלוג לא איפה שיעל בר זוהר..מאחור יש שם תמונה של דוגמן שרואים את הגוף שלו ושל 2 דוגמניות מברזיל ואין שם שום משהו שמראה על fox אני אישת לא אהבתי את הקטלוג:(:(:( אבל ויש אבל:):):) אחלה בגדים יש להם השנה:):) את הבגדים אהבתי (וגם את הדוגמניות:)..) וווששייי היה פה עשה שמח והלך:):)

למעלה