סיכום שבועי

../images/Emo104.gifסיכום שבועי../images/Emo104.gif

השבוע עסקנו בכל מיני נושאים.... אחד מהם על מפגש פורום... למי שלא רשם איפה הוא גר אז שירשום... אנחנו רוצים לארגן את הפגישת פורום שתהיה במקום שיהיה נוח כמה שיותר לכולם!! אז תשתפו פעולה...
דיברנו על קפה הבימה שהוא הולך להיסגר (הערבי סלסה) כי חייבים לזוהר הרבה כסף שם... ובקיצור הערבים שם יסגרו
המצב בישאראל:
נפתח שרשור על הודיה ונור שתי הילדות שנרצחו גם היה שרשור על ההפגנה של המילואימניקים...
הועלתה שאלה דיי חשובה שהרבה אנשים שואלים את עצמם - איפה ניתן להוריד מילים לשירי סלסה?? כמו כן... גם יש תשובות
(לחצו כאן!)
נפתח שרשור מאוד נחמד על : איך כל אחד התחיל לרקוד סלסה איך הוא נכנס לעולם הסלסה?? - חבל שלא הרבה השתתפו...
(כניסה לשרשור - לחץ כאן) - מי שעוד לא השתתף מוזמן..
|
נפתח שרשור על פסטיבל הסלסה! שהתחיל אתמול!! (פרטים בקטגורייה - אירועים)
היה שרשור על הבצפר החדש אמיגוס לוקוס שאיתו נפתח ערב סלסה חדש בקאמל קומדי קלאב
ניסינו להתאים שירים למסיבה של כיתות ה´
שאלו כאן שאלות על איך לרקוד כמה מריקודי השורות... יש תשובות לכל מי שרוצה ללמוד - הזדמנות קישור לשרשור
גם יש לי שאלה שאני מחכה לפתרונה כבר הרבהההה זמן
ואף אחד לא יודע למה אני מתכוון....
השבוע לא ענו הרבה על הסקר אז שבוע הבא אני רק ייתן תשובות לסקר וגם יעלה סקר חדש... - מי שלא ענה על הסקר זה הזמן לענות
ד"א במסגרת הפינה השבועית של שיר השבוע.. מהשבוע הבא אלכס ( Lechko ) ירשום שירים מומלצים הישר מקובה!! יש למה לצפות
וזהו בינתיים... סופשבוע נעים
שאלות תגובות הערות וכו´... מומזנים לפנות אליי: איי סי קיו : 128183871 אימייל: [email protected] וכמובן שיש את המסרים...

CluBeRiT

New member
../images/Emo88.gif וואי, כיסית הכל!

כל הכבוד מאמי! סיכום ממצא אם לאמר..... אני רוצה להוסיף, שהשבוע רוב המועדונים בשישי היום סגורים מלבד הביי לטינו..... שאני אישית לא אוהבת בכלל... אבל זו אני. וזהו!

למעלה