רוק עצמאות ב-
אנשים

../images/Emo104.gif רוק עצמאות ב-../images/Emo43.gif אנשים

* אביב גפן והתעויוט * עברי לידר * היהודים * מוניקה סקס * מופע הארנבות של קספר * * סינרגיה * בית הבובות * יוני בלוך* שייגעצ * terry poison * אלכס * מרפסות * 30 כרטיסים זוגיים לפסטיבל רוק עצמאות 2008 מחכים לכם! ענו על החידון ואולי תזכו בכרטיס זוגי מתנה: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=575&msgid=115777234

Reyoga

New member
נצל"ש: התלהבתי מ Blood Stain Child

שמעתי את זה ממש במקרה יש לציין שאין לי מושג במוזיקה יפנית. טוב, חוץ מפתיחות וסיומות של אנימה.. ואולי גם OST למיניהם... וגם שמעתי פעם Orange Range.... טוב, בסדר! יש בי J רוקר שמת להתפרץ!!! איפה אני מתחיל? יש איזה מצעד TOP 20 של יפן שמקביל לגלגלץ שלנו או משהוא?

ayumi3000

New member
יש...

ORICON TOP 20 WEEKLY. זה מצעד שסופר מכירות ומקומות כמו ה - Billboard האמריקאי, אני אשמח לשתף בשל השבוע שעבר (שקיבלתי בקובץ כבר) XD וכמובן במקרה הזה של סינגלים ולא של אלבומים, לא נראה לי שתרצה להוריד 20 אלבומים של זמרים שאתה עוד לא מכיר XD. ושתדע שלא הכל (וברוב המקרים הרוב זה לא ג'יירוק) אין מצעד של ג'יירוק בנפרד הכל מחובר. תהנה XD *1 ayumi hamasaki 「Mirrorcle World」 *2 羞恥心 「羞恥心」 *3 ZARD 「翼を広げて/愛は暗闇の中で」 *4  安室奈美恵 「60s 70s 80s(NEW LOOK/ROCK STEADY/WHAT A FEELING)」 *5 青山テルマ feat.SoulJa 「そばにいるね」 *6 徳永英明 「抱きしめてあげる/花束」 *7 L'Arc~en~Ciel 「DRINK IT DOWN」 *8 水森かおり 「輪島朝市」 *9 ジェロ 「海雪」 10 244ENDLI-x 「Kurikaesu 春」 11 Plastic Tree 「アローンアゲイン、ワンダフルワールド」 12 すぎもとまさと 「吾亦紅」 13 木山裕策 「home」 14 大橋卓弥 「ありがとう」 15 HOME MADE 家族 「EASY WALK」 16 高橋秀幸(Project.R)/Project.R(谷本貴義・SisterMAYO・大石憲一郎)with 炎神キッズ 「炎神戦隊ゴーオンジャー/炎神ファーストラップ-Type Normal-」 17 中孝介 「春」 18 山下達郎 「ずっと一緒さ」 19 ET-KING 「さよならまたな」 20 天童よしみ 「幸せはすぐそこに…」

Reyoga

New member
יש לך רשימה ברומנג'י?

יש לך את זה באותיות לועזיות? אני גייג'ין מעפן שלא יודע יפנית, גומנסאי!

One Missed Call

New member
../images/Emo207.gif קינקי קידס. אני צכה קצת הסברים

כרגע אני רואה את הדרמה סאמר סנואו~ והשיר נושא שלה הוא Natsuo no Ousama [המלך של הקיץ- תרגמתי נכון?
]. אז בטבעיות שכזו הלכתי לבדוק את הPV. כי מאווווווד ציפיתי לראות שם ים וחוף ואת דומוטו [מישו להזכיר לי את השם פרטי?] בבגד ים. אבל לא! מישו יודע מה היה הצעד לעשיית הPV המדכא והארור הזה?!

למעלה