מגוון היום בתפוז אנשים

../images/Emo104.gif../images/Emo34.gif מגוון היום בתפוז אנשים

היום בשעה 16:00 יתארח משה גרין, יו"ר מפלגת צומת וממשיך דרכו של רפאל (רפול) איתן, ויענה לשאלותיכם על המפלגה המתחדשת. האירוח יצולם וישודר בשידור חי בבלוג TV ניתן להעלות שאלות בפורום תנועת צומת כבר עכשיו
היום בשעה 17:00 יתארח הפסיכו-סקסולוג ד"ר אילן בירן, ויענה לשאלות הגולשים בכל הנוגע לזהות מינית, ולסוגיה אם ניתן להפוך הומוסקסואל לסטרייט. ד"ר בירן מנהל את המרכז למיניות, ובו למדו לדבריו עשרות רבות של הומוסקסואלים, כיצד ניתן לבנות קשר זוגי עם נשים, באמצעות טיפולי סרוגייט.זהו האירוח הראשון בסדרת אירוחים בנושא, בה ננסה להציג דיעות שונות. שאלות בנושא ניתן להעלות בפורום זהות מינית כבר עכשיו
יעקב וינברג, מומחה לפתרון בעיות רגליים ישיב לשאלות הגולשים בנושאים הקשורים לנעליים, אימונים, וקשיים וכאבים נפוצים החל מהשעה 20:00. שאלות ניתן להשאיר כבר עכשיו בפורום מתגייסים גלישה נעימה

../images/Emo63.gifסרטי אליהו השבוע!../images/Emo124.gif

יום חמישי- יס 2, 21:45, "שר הטבעות- אחוות הטבעת". המסיכה, פיטר פן, קודי בנקס, בלה בלה בלה, אה כן! יום שישי- יס 2, 21:45, "שר הטבעות- שני הצריחים". צ'יפמנקס, שלישיית בלאוויל, אושן 11, עולם הדיסק, אגדת הלפרקונים, גלובוס הזהב, בלה בלה בלה, והנה זה. יום שני, הוט אקשן, 22:00, "סיוט בחדר המורים". נראה לי שזהו זה. כן, זה הכל. לא, זה לא הכל. יום שלישי- הוט אקשן, 19:35, "שר הטבעות- שני הצריחים". עכשיו זה נגמר. שבוע טוב שיהיה לכם

cutieliji

New member
יש לי את כל הסרטים האליהואים האלה

בבית.
עכשיו אני לא צריכה להתלונן על כך שאין לי כבלים! הא! אבל אני רוצה לראות את אושן 11 אז זה דווקא כן מבאס אותי. *סניף* דרך אגב, מישהו הולך לראות את "הטינה"?

cutieliji

New member
אין לי ערוץ 10. P:

לא נורא, אני כבר אמצא דרך להשיג. ובאותה הזדמנות גם כדאי לי להשיג מישהו ללכת איתו אל "הטינה", כל מי ששאלתי עד עכשיו לא רוצה... P:

moe7

New member
עוד לא החלטתי, "הטינה" הנוכחי הוא

של זה, של אותו הבמאי. נראה שטרנד הוליוודיזציה של סרטי אימה יפניים טופס חזק. עדיין לא חלטתי אם זה טוב או רע, במקרה של "הצלצול"\"רינג 1,2,0" הם היו כ"כ שונים וכך גם חוויות הצפייה בהם. נשאר עוד משהו כמו חודש ל"הצלצול2", נכון?

moe7

New member
*"הטינה הנוכחי הוא רימייק

של זה, של אותו הבמאי".

moe7

New member
לינק ארור!

"זה"= Ju-on: The Grudge= http://imdb.com/title/tt0364385/?fr=c2l0ZT1kZnxteD0yMHxzZz0xfGxtPTIwMHx0dD1vbnxwbj0wfHE9SlUgT058aHRtbD0xfG5tPW9u;fc=2;ft=21;fm=1

למעלה