רגע לפני שאני הולכת..

MoNeT1

New member
../images/Emo105.gifרגע לפני שאני הולכת..

משחק
כרגע חשבתי על זה...חיחיחיח אז ככה אני שמה "תמונה" או יותר נכון משהו שיצרתי בצייר (כי אין לי פוטושופ
לא משנה..)וכל אחת צריכה לקחת את התמונה ששמתי לשפר אותה אבל להשאיר את הבסיס כמו שהוא נגיד את הכתוב לא משנים...עכשיו כל אחת שמשפרת את התמונה מותר לה להוסיף |דגש|רק משהו אחד עם זה תמונה עם זה עוד תמונה עם זה ציור או לא יודעת מה אתם יכולות גם להוסיף כיתוב אבל בלי לשנות את מה שהיה כתוב... =] יש שאלות
מקווה שלא והינה היצירה שלי
התחילו לשפר..

MoNeT1

New member
../images/Emo105.gifללללאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

התמונה לא עולה לי!! היצירה שלי לא עולה לי!!!! אולי מישהי תוכל להכין תמונה מכוערת פשוטה בלי הרבה דברים ושיהיה שם משפט שקשור כמובן לאלייז'ה ושכתוב גם אלייז'ה ווד.. אופ למה זה לא עולה לי!! מישהי תוכל לעשות? שתשים.. והסבר שוב על המשחק..זה כאילו את לוקחת את התמונה שמישהי תכין הפשוטה שהסברתי ואת משפרת אותה מוסיפה לך משהו או שמנה לך משהו אבל משהו אחד צריך להישאר אותו דבר וזה הטקסט שבתוך היצירה שיכינו את יכולה אפילו להכין אחד חדש פשוט שהטקסט יהיה אותו דבר מישהו הבין?

Piece of Wood

New member
לא ממש הבנתי...../images/Emo3.gif../images/Emo19.gif|אליהו|

אבל תנסי להקטין קצת את התמונה, כנראה שזה כבד מידי

MoNeT1

New member
../images/Emo105.gifכן זה מה שאני מנסה לעשות

עכשיו.. אוקיי אני יסביר שוב בשלבים: 1.אני שמה "רקע" שהכנתי בצייר (אין לי פוטושופ
) מכוער ופשוט. 2.ואז מגיע תפקידכן והוא לשפר את התמונה לשנות אותו להוסיף לה משהו לא ידועת מה לעשות לה כלומר: תוכלו להוסיף לה תמונה להוריד לה תמונה לשנות את הרקע לשנות את הכתב לשנות את הצבע לשנות מה שאתן רוצות חוץ מהטקטס שברקע (אתן תראו את הטקסט שהתמונה תעלה לי) זאת אומרת שאתן יכולות לשנות הכל חוץ מהטקסט, הטקסט צריך להישאר אותו משפט שכתוב שם. 3.כל אחת יכולה לשנות/להוסיף/לשפר משהו אחד בלבד ברקע 4.וככה הלאה אחת משפרת/מוסיפה/משנה ואז השניה משפרת/מוסיפה/משנה את התמונה שלה וככה הלאה עד שבסוף יצא רקע יפיפה שכולנו עשינו =] מבינות?

MoNeT1

New member
../images/Emo105.gifהנה התמונה..../images/Emo26.gif

אל תצחקו עשיתי אותה מכוערת בכוונה..

אוקיי נראה לי שהבנתי..

אפשר להגיד ששיפרתי..השארתי את הרקע, השארתי את מה שכתבת כפי שאמרת..שיניתי את מקום התמונה ואת הכתב ואפילו את הלב
.. אז יש עוד מקום לשיפורים מקווה שהבנתם..שמישהי תשפר אחרי
הנה

למעלה