המלצת השבוע

../images/Emo106.gifהמלצת השבוע../images/Emo47.gif

פינה חדשה נפתחת (אשתדל לעשות אותה באופן סדיר! רציתי לדעת על מקום/ חנות בעיר שאתם ממליצים עליו השבוע או לחילופין לא ממליצים: צריכים להיות לכך כמה קריטריונים: 1. שהייתם בו בתקופת הזמן המדוברת (השבוע). 2. ספרו קצת על החוויה שלכם, מה ניתן לשפר ומה אהבתם וניתן לשמר. 3. רמת השירות שקיבלתם במקום (אם בכלל). 4. עם מה יצאתם משם- והאם המחירים סבירים (במידה ומתאים). וכל קריטריון אחר שיעלה על דעתכם. אז מי מתחיל?

ShaniNaor

New member
אה... :)

טוב אז, המלצת השבוע ל"צליל"! חחחחח 1. הייתי שם אתמול... ביחד עם.. שני ידידים. אמ. חח כן. ^^ 2. טוב למעשה, אני די חורשת על החנות הזאת. (אחת הסיבות הבודדות שבגללן אני מסתובבת בקניון), אז לאחרונה הייתי בקניון שבצומת-מה-שמו שבת"א (נו משו כזה...) חחח ונכנסתי לחנות מוזיקה שם, והיא הייה ממש מינאטורית, אז אני מעריכה את "צליל" הרבה יותר. בעיקרון, כיף להכנס ל"צליל" גם אם לא הולכים לקנות שם משהו, המוזיקת רקע שם מאוד מגוונת ומנעימה את הזמן שמסתובבים שם. (כןכן, גם אם נתקעים שם שעה בניסיון למצוא מתנה אחת מעצבנת ולמצוא משהו שמתאים לתקציב שלך!!) 3. השירות הוא בסדר גמור, אבל אל תנסו לפרוט שם כסף, זה לא ילך לכם. 4. המחירים די סבירים. יצאנו משם, עם דיסק של "שבק ס'" ואמ... מה עוד זה היה? המ... לא זוכרת, אבל עם פתק החלפה!

גם אני נמצאת שם לפעמים../images/Emo45.gif

בחופש הגדול הייתי שורצת שם שעה-שעתיים ביום, או עד שאחד המוכרים היה שואל אותי מה אני מחפשת
.

Adidason326655

New member
בקשר לצליל

אני לא מסכים איתך על הקטע שצליל טובים. הם יותר מדי מוכרים לאנשים את הדברים הצפויים ואין לאן להתפתח שמגיעים לשם. אם בן אדם רוצה לבוא לשם ולשמוע משהו חדש, רוב הסיכויים שהוא ימצא אבל לא כמו באוזן השלישית בת"א.

ShaniNaor

New member
המ..

אני מסכימה עם זה שהאמנים ב"צליל" מאוד מקובעים. זתומרת... נו. חחחח אין הפתעות בחנות... איפה זה האוזן השלישית? נשמע מעניין. אבל שניה.. מה היה הדיסק השני?!

למעלה