משפט האטריק ורוני היום בתפוז

../images/Emo108.gif משפט האטריק ורוני היום בתפוז

בשעה 17:00 תגיע לפורום משפט האינטרנט וההיי טק ד"ר נעמה כרמי, שתדון עם הגולשים בשאלה אם ניתן ורצוי לאכוף חוקי אתיקה ומשפט ברשת האינטרנט. אתם מוזמנים להשתתף בדיון ולהעלות שאלות בנושא. עוד אירוחים לקראת כנס העשור לאינטרנט בישראל, בעמוד הזה: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/communityEvent.asp?id=29710
בשעה 18:00 יתארח בפורום האטריק רענן ברון, אחד המנג'רים הותיקים במשחק ההאטריק ומהאחראים על קהילת ההאטריק בישראל. רענן חוגג זכייה בתואר שלישי בליגת העל של המשחק ובא לדבר על הכל בפורום אתם מוזמנים להעלות שאלות כבר עכשיו לפורום האטריק.
רוצים להיפגש עם רוני סופרסטאר
תפוז אנשים מארגנים מפגש מעריצים, ואולי אתם תהיו מבין 50 המאושרים שיזכו להגיע למפגש. בואו לנסות
עוד אירועים ואירוחים בלוח האירועים המעודכן של תפוז: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/eventsAll.asp

RuNoOsH

New member
נצל"ש, סתם שמתי לב..

היום נשארי בבית (
חולה אני) והסתכלי בעיתון 24 שמצורף לידיעות אחרונות, ובאחד העמודים האחרונים הייתה רשימה של 10 סלבריטיס שהםלא נחמדים כי הם תמיד בתנגדים לתת חתימות למעריצים (בינהם: ליאנורדו דיקפריו [ברור], וטובי מקגוויר [גם דיי ברור.. עושה ת'צמו נחמד.. לא משנה...]) ואז הייתה רשימה של 10 סלבריטיס נחמדים במיוחד והם תמיד טובי לב ומוכנים לתת חתימות ובינהם, איך לא, אלייז'ה! וגם ג'וני דפ... נ.ב: רק עכשיו ראיתי ת'אייקונים החדשים, איזה מצחיק הוא:
חחחחחח וגם הוא:
חחח

moe7

New member
-"האיש עם השפם היה אומר":

YEP. ואני מוסיפה: "יס" ציינו בכל חור מגזינם כי החודש ישודר "שיבת מלך" במסגרת ערוץ האוסקר ההו-כה-חיוני שפתחו. הרי הפרסומת הקצת מטופשת אבל הדי מגניבה, שהכינו לצורך עניין:

moe7

New member
*"ב-מגזינם", "לצורך ה-עניין".

עימכם הסליחה.

Piece of Wood

New member
גם בהוט אמור להיות

אבל אני לא בטוחה שגם שיבת המלך ישודר.... למרות שבטח אין לי אף מהערוצים שזה משודר בהם.... חבל, זה בטח יהיה חודש מעניין....

באמת? נחמד..?

מעט משעשע. *מחשבות שבראשי כעת* אולי אקח את האייקון התרופתי אהפוך אותו לפלסיבו ואאמץ אותו P: לה לה

נצ"לש- ראיתי את 'סיוט בחדר

המורים'. על המחשב. אי אפשר להגיד שזה לא היה מעניין. כי היה מאד מעניין. וג'וש הרטנט חתיך. וגם יש לו קול מאד יפה. בס עמוק כזה. זה חמוד לדעתי. ולאלייז'ה יש צחוק ממש ממש ממש מוזר. אפילו יותר ממה שהיה באיסטראג. מילא.

Piece of Wood

New member
חחחחחחחחחחחח

זה הסרט הכי קורע בעולם XD למרות שאליהו מסכן בהתחלה P: אבל כשהוא מתחרפן זה קורע "חיחיחיחיי....you taken if..."
אני באמת צריכה לראות את זה שוב...

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gifיופי! חשבתי שאני היחדה שחושבת

שג'וש ממש שווה, חברות שלי אומרות שהוא מפחיד... אני מתה עליו הוא ממש חתיך, ראיתי לפני כמה ימים סרט חמוד שלו, היה לו משפט מזה קורע... חחחחחחחחחח *נזכרת בזה* חחחחח מישהו רצח סטייל הוליווד? או שזה היה שוד סטייל הוליווד... לא משנה..

../images/Emo63.gifאכן ואכן.

ג'וש בהחלט שווה ביותר. אז חברות שלך אומרות. אז מה? גם חברות שלי אומרות שלאורלנדו יש אוזניים מצחיקות, רק כי הן חושבות שהוא בעצם לגולאס. ו?

moe7

New member
*כיחכוך*

כמובן שג'וש נאה, אבל אנחנו פורום רציני מכדי לדון בנושאי סרק שכאלה (בדיוק ניצלתי הודעה לשם דיסקוס תספורתו של אליהו, אין רציני ואקטואלי מזה).
למרבה התדהמה, אהבתי מאוד את "רצח סטייל הוליווד". ציפיתי לקומדיה טיפשית עם סצינות מרדף ו-הפתעה! -הסרט התגלה כקומדיה טיפשית עם סצינות מרדף וקמצוץ אירוניה. קצת כמו "תפוס את שורטי", שהמשכו יגיע ממש בקרוב: "BE COOL" (בשניהם מתארח מיסטר אנדרה 3000, הידוע גם כ50% מצמד OUTKAST). (אני עורכת סיקור של סרטים שיעלו השנה על המסכים ובינתיים נראה שזה נמשך נצח
)

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gifאני לא ייודעת אם זוכרת, אבל

יש בסרט הזה קטע שפשוט הרג אותי. גוש והריסון רודפים אחרי 2 אנשים וג'וש נכנס למכונית שבה יש אישה ושני ילדים, והם מתחילים לצרוח (הילדים): "i dont want to die!" וג'וש כזה "no no you are not going to die" והם עוד פעם אומרים "are we going to die?!" ואז ג'וש אמר "yes, eventually we all gonna die" ושהוא אמר את זה זה היה כל כך מצחיק!!! אני נקרעתי, ומה שרשמתי למעלה זה בערך... טוב לא משנה..

למעלה