סיכום פברואר

dovky

New member
../images/Emo109.gifסיכום פברואר../images/Emo109.gif

שם:
איך עבר החודש:
דבר טוב שקרה החודש:
דבר רע שקרה החודש:
שיר החודש של מיוז:
שיר החודש בכללי:
אלבום החודש:
להקת החודש:
סרט החודש:
ספר החודש:
איש החודש:
ציטוט החודש:
תכנית הטלוויזיה החודש:
תכנונים לחודש הבא:

new born1

New member
sir yes sir!

שם: תומר גיל: 15 וחצי אזור: נתניה איך עבר החודש: מגניב דבר טוב שקרה החודש: טיול שנתי, הכרתי מיליון אנשים, והיה חודש כיפי כזה. דבר רע שקרה החודש: קרו הרבה דברים.. מעדיף לשכוח שיר החודש של מיוז: new born. ללא ספק שיר החודש בכללי: אמממ.. כל השירים של מיוז. פשוט לא יצא לי לשמוע שירים אחרים חוץ ממיוז. אלבום החודש: showbiz להקת החודש: מיוז XD סרט החודש: תעביר את זה הלאה, ויומן נעורים ספר החודש: אין איש החודש: כל החבר'ה ציטוט החודש: *אני מנגן בגיטרה שיר מטאליסטי במיוחד, וחירבשתי וזה יצא כבד ואז הפסקתי כזה בבת אחת* וידידה שלי: "אכלת לי תאגוזים" בשיא המזרחיות. די התעלפתי מצחוק בגלל זה. זה נשמע מעפן אבל שרואים את זה זה כ"כ מצחיק. תכנית הטלוויזיה החודשית: אממ לא יודע. היו הרבה תכנונים לחודש הבא: בגרויות :(

Musedol

New member
מממ

שם: דור
אזור: מרכז
איך עבר החודש: מעולה
דבר טוב שקרה החודש: המון דברים, בעיקר מסיבה מגניבה שזכורה לטובה
דבר רע שקרה החודש: הרבה מיגרנות
שיר החודש של מיוז: לא שמעתי אותם בכלל
שיר החודש בכללי: 9 crimes
אלבום החודש: אין אחד ספציפי
להקת החודש: לא להקה, זמר, Damien Rice
סרט החודש: -
ספר החודש: דקסטר חולם חלומות אפלים מאת ג'ון לינדסי
איש החודש: אני
ציטוט החודש: לא זכור לי משהו
תכנית הטלוויזיה החודש: דקסטר
תכנונים לחודש הבא: יומולדת 18, מסיבה מטורפתתתת, בגרות בתיאטרון
חודש נפלאאא

Musedol

New member
חח יאפ, אבל אני בספק אם היא מכירה אותי..

חוץ מבשם... התגייסתן יחד?? אני חושבת שהיא התגייסה לפני שובעעיםם ככה..

dovky

New member
../images/Emo109.gif

שם: דב גיל: עוד 13 יום 18 אזור: ירושלים איך עבר החודש: סבבה דבר טוב שקרה החודש: כרטיס להופעה של דרים דבר רע שקרה החודש: החורף התחיל שיר החודש של מיוז: Futurism שיר החודש בכללי: Camel - Aristillus אלבום החודש: Dream Theater - Train of Thaught להקת החודש: Nut Crackers (להקה של חברים שלי www.myspace.com/nutcrackers1) סרט החודש: סרטי קונג פו מעפנים משנות השבעים ספר החודש: -,- איש החודש: אין מישהו ספציפי ציטוט החודש: A donkey, a donkey, my kingdom for a donkey תכנית הטלוויזיה החודש: לא ראיתי יותר מדי טלוויזיה תכנונים לחודש הבא: להשתכר בפורים, וביומולדת שלי 3 ימים אחרי

Djerry

New member
איזו עייפות

שם: דגנית גיל: 19 וחצי אזור: קריות איך עבר החודש: הרבה עליות וירידות דבר טוב שקרה החודש: דבר רע שקרה החודש: מעדיפה להדחיק שיר החודש של מיוז: בליס וסיטיזן אירייזד שיר החודש בכללי: אינקומפליט של הבקסטריט בויז אלבום החודש: דיסק תצפית להקת החודש: קולדפליי סרט החודש: המסור ספר החודש: מלכים ג' איש החודש: החברה הכי טובה שלי מהבסיס ציטוט החודש: ביי. ביי. ביי. ביי. ביי. תכנית הטלוויזיה החודש: אבודים תכנונים לחודש הבא: לחשוב לפני שאני עושה משהו

שלומות!!

שם: נלי גיל: 18.5 אזור: כרגע..השרון. איך עבר החודש: ממ סביר כזה. דבר טוב שקרה החודש: הפז"מ התחיל לזוז כבר, השמן הזה. דבר רע שקרה החודש: מ"כיות.. שיר החודש של מיוז: אעע..שום דבר חדש. שיר החודש בכללי: mad world- Gary Jules אלבום החודש: אני לא סגורה על זה. להקת החודש: דרים, על זה שהם באים =) סרט החודש: לשום דבר ממה שהיה באוסקר מגיע להיות כאן, ב'סרט החודש', חוץ מל'ואלס עם באשיר', אבל ראיתי אותו מזמן, אז אומר...פרספוליס. ספר החודש: סדרת דמדומים
, נער החידות ממומביי, וקורות הציפור המכנית של הרוקי מורקמי. איש החודש: הרבה אנשים איכזבו אותי החודש. ציטוט החודש: (כשפתרנו תשחץ ובהגדרה היה כתוב 'ראש ממשלה של ישראל') "בנגו ריון...מי זה?!" תכנית הטלוויזיה של החודש: סקס והעיר הגדולה. תכנונים לחודש הבא: מתחילה קורס ספציפי, תחזיקו לי אצבעות שזה כטב"מ.

../images/Emo148.gif

שם: מייט
אזור: דרום
איך עבר החודש: סביר..
דבר טוב שקרה החודש:
דבר רע שקרה החודש:
שיר החודש של מיוז: פינק אגו בוקס
שיר החודש בכללי: בייבי איי'ם יורז- הארקטיק מאנקיז
אלבום החודש: -
להקת החודש: קינגז אוף ליאון.
סרט החודש: סיפורו המופלא של בנג'מין באטן.
ספר החודש: צילה של הרוח. תיכף מסיימת אותו..
איש החודש: אמא.
ציטוט החודש: לא עולה לי כרגע
תכנית הטלוויזיה החודש: גוסיפ גירל
תכנונים לחודש הבא: להרוויח כסף מהשיעורים הפרטיים ולצאת לרקוד איפהשהוא, דחוף.

שיץץ

New member
../images/Emo151.gif

שם: ניצן גיל: 17.5 אזור: מרכז איך עבר החודש: לחוץץץץץ דבר טוב שקרה החודש: סיימתי את מגמת מחוללל דבר רע שקרה החודש: סיימתי את מגמת מחול?! :( שיר החודש של מיוז: host + pink ego box שיר החודש בכללי: pink ego box!!! אלבום החודש: do we need this להקת החודש: כרגיל... :) MUSE סרט החודש: לא ראיתי סרט החודש חחח תכנית הטלוויזיה החודש: הבורר תכנונים לחודש הבא: ?!

למעלה