הקורבן
סליחה על האיחור

Rage Of Fire

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo105.gif../images/Emo41.gifהקורבן../images/Emo41.gif סליחה על האיחור

השבוע יש לנו את רותם הידוע בכינויה Charlie Hypermusic, הסרט האהוב עלייה הוא איך לא, המספריים של אדוארד, היא מנגנת בגיטרה ויש לה תוכי שמדבר! מגניב לא? D: בואו לא נמשיך בחפירות ונעבור לשאלות:
שם:
דרכי תקשורת:
סרט אהוב לא של טים:
משהו על עצמך שלא ידענו?
משהו אצלך שכל מי שמכיר אותך יודע עליו?
תאריך לידה:
משהו שמאוד חשוב לך לאמר:
תמונה של עצמך (חובה): אנשים, בבקשה, לענות על השאלות שאני כותב ולשאול שאלות, ורותם, תעני על הכל! ותמונה היא חובה.

theEscapist

New member
אני אגיד לך מה- אני אראה שהיא עונה על השאלות

שלך, אני אוסיף עוד. סבבה?

Rage Of Fire

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo105.gifWTF?! זה שלח לבד ><

קיצר, באתי לכתוב סבבה...

../images/Emo3.gif חח

שם: רותם גיל: עוד 6 ימים 18 מקום מגורים: כפר סבא דרכי תקשורת: מסנג'ר [email protected] סרט אהוב לא של טים: עולם משלו, גאוה ודעה קדומה ושאיפות משהו על עצמך שלא ידענו? אני מכורה למוזיקה ומגיעה לבית ספר לעיתים רחוקות.. ואוו אין לי שמץ משהו אצלך שכל מי שמכיר אותך יודע עליו? שכיף איתי חח
(לפי דברי אחרים כן?
) ומתברר שרוב האנשים שמכירים אותי חושבים שאני דומה לדמיאן מ"אות משמיים" תאריך לידה: 10/5/90 משהו שמאוד חשוב לך לאמר: כשמשעמם לכם תכנסו לויקיפדיה! תמונה של עצמך (חובה): הכי עדכנית שיש לי יש לציין שאני לא ישנתי כברה הרבה זמן ואני די חולה וסביר להניח שהייתי עונה אחרת על חלק מהשאלות :]]

LauraLF

New member
רותם יש לך עיניים מדהימות :)

ויש לנו אותו תאריך לידה!

LauraLF

New member
אנחנו נעשה שרשור יומולדת מטורף :) ../images/Emo23.gif../images/Emo65.gif

theEscapist

New member
אוקי, אז אני אוסיף שאלות../images/Emo9.gif

מוזיקה מועדפת? איזה סרט של טים ראית ראשון? את אוהבת את המספריים של אדוארד. אני אוהבת אותך. (לא, זאת לא שאלה
) לא אוהבת בצפר? אפשר להבין. איזה מגמות את לומדת? יש לך יומולדת עוד 6 ימים?! מזל טוב
וכמובן, מה שלומך? :)

אוקי אז אני אענה עליהן ../images/Emo9.gif

מוזיקה מועדפת? רוקנרול בייבי!! בריטפופ, אלטרנטיבית, Pאנק וFאנק, קצת גראנג' (נירוונה).. אני אוהבת מוזיקה איזה סרט של טים ראית ראשון? המספריים של אדוארד כשהייתי קטנה והתאהבתי..! את אוהבת את המספריים של אדוארד. אני אוהבת אותך. (לא, זאת לא שאלה) חח תודה גם אני אוהבת אותך לא אוהבת בצפר? אפשר להבין. איזה מגמות את לומדת? אני בכיתת מב"ר מה שאומר שיש לי מורחב אחד ושלא אני בחרתי אותו שהוא תאטרון והוא לא כיפי בכלל אבל בקרוב נגמור עם זה
יש לך יומולדת עוד 6 ימים?! מזל טוב, תודה! וכמובן, מה שלומך? :) נחמד :]

Oyster Girl

New member
../images/Emo54.gif

כמה אייקיו את חושבת שצריך להיות לבנאדם כדיי שהוא ידע שבירה זה חמץ
? אם היית כדור גלידה, איזה טעם היית? מהם הדגנים האהובים עלייך (אני בדיוק אוכלת ואין לי מה לשאול
)?

../images/Emo54.gif

כמה אייקיו את חושבת שצריך להיות לבנאדם כדיי שהוא ידע שבירה זה חמץ?
אם היית כדור גלידה, איזה טעם היית? רום מהם הדגנים האהובים עלייך (אני בדיוק אוכלת ואין לי מה לשאול)? קוקו פופס למרות שאף פעם לא קונים לי את זה וכריות וכנ"ל לגביי זה

wolfyy

New member
../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

מה שלומך? את יודעת קוד מורס? היית רוצה לטוס לחלל? את אוהבת קומיקס? איפה הכי היית רוצה לבקר בעולם? אם היית יכולה לקבל כל חיה שבעולם, רק מדברת ומכונפת לשירותך, איזו היית רוצה? אפרסק עם מלון - כן או לא? (אלוהים כן!
) מעיל ארוך או קצר? אולסטרס קצרות או ארוכות? איזה טעם מסטיק את מעדיפה?

:]

מה שלומך? רעעעעע יש לי מתכונת מחר ועוד לא התחלתי ללמוד את יודעת קוד מורס? כן ברור..
היית רוצה לטוס לחלל? האמת שיותר לא מכן את אוהבת קומיקס? כן כן! איפה הכי היית רוצה לבקר בעולם? אירלנד ואוסטרליה אם היית יכולה לקבל כל חיה שבעולם, רק מדברת ומכונפת לשירותך, איזו היית רוצה? דוב פנדה או פיל אפרסק עם מלון - כן או לא? (אלוהים כן! ) רק אפרסק מלון זה איכסה מעיל ארוך או קצר? חח מה זה מעיל קצר? אולסטרס קצרות או ארוכות? ארוכות ברור איזה טעם מסטיק את מעדיפה? פירות.. העטיפה האפורה עם חצי צהוב פשוט כי יש לזה טעם של אנטיביוטיקה

למעלה