שרשור חיובי

Mrs Brightside

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo42.gifשרשור חיובי../images/Emo42.gif

זה רק אני או שהשבוע עבר ממש מהר
? ומצטערת על האיחור
. בכל מקרה
: פשוט מאוד אתם צריכים לרשום את הדברים הטובים שהולכים לקרות בשבוע הקרוב[פירוט על כל יום]. שיהיה לכם שבוע נעים,וחג שמח

shaya23

New member
התעוררתי מוקדם אז..

יום ראשון- הייתי בקרית גת ועשיתי פן.. יצא יפה דווקא.. יום שני- אהה.. חופש?! והיום ערב חג.. הולכים לדודה שלי.. יום שלישי- אווירת חג נחמדה כזאת.. חח לא יודעת חופש! רביעי- נוסעת לתל אביב.. חמישי , שישי,שבת-חופש! *שבוע מאוד מעניין*

../images/Emo103.gif

אין לי פירוט יומי, אבל כל השבוע הזה הולך להיות מעולה מ2 סיבות: ההורים בחו"ל חופש. שבוע טוב

kittycatbone

New member
טוף אז...

מחר (יום שלישי) - שום דבר מיוחד.... חוץ מלהתאמן בכינור על הדברים לכנס, לארוז, ולנסות להספיק לעשות דברים לפני שיוצאים לכנס...
יום רביעי- כנס^^ יום חמישי, שישי, שבת, ראשון- כנס^^ למרות שמצד אחד כנס של התזמורת זה כיף מאוד... אני מפספסת מלא דברים טובים בגלל זה..
וזה ממש מעצבן אותי

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifand i shouldn't be here....

would u forgive me love if i stay all after noonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn?????????????? אני מתה על השיר הזה :| יום ראשון- היה פסדר- ישנתי הרבה, הכנתי עוגה, הכנתי סוכה, וזהו בעיקרון.
אה, ושמו לי מנורה חדשה.
שני- גם בערך אותו דבר... ^_^ אמ לא עשיתי ממש כלומ חוצ מלישון ולעשות סוכה. אה והייתה את הארוחת חג. היה פסדר.
שלישי- חופש. ^^ רביעי- חופש. ^^ חמישי- נמ, אני צכה לעבוד אז לודעת =[ שישי- כנ"ל. שבת- חופש.

מיטל101

New member
אמממ...

אממ... יום ראשון-היה חרא של יום... יום שני-היה היום יום נחמד..ארוחה משפחה וכאלה... יום שלישי-אני מניחה שנעשה שיעורים וכאלה יום רביעי-אממ...לא יודעת...צריך לסדר תיק.. יום חמישי-יוצאים לטיול של 3 ימים עם המשלחת מבוסטון( אני מארחת מישהו מבוסטון אז עושים לנו טיול גיבוש של 3 ימים) אז התכנון ליום חמישי זה מדבר יהודה והופעה של אהוד בנאי!!! יום שישי-עלייה למצדה ואחר כך נוסעים לשחות בים המלח... יום שבת-נהיה בעין גדי...יהיה שולט... וזייהו...שבוע חביב מאוד..

מיטל101

New member
ממממ...

עברה עליי תקופה ממש קשה לאחרונה... אני מקווה לחזור למסלול בימים הקרובים... אבל התגעגעתי מלא מלא

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifהו, אני מקווה שהכל ייסתדר לך

וגמנחנו [אני לפחות :|] התגעגענו המון

RRonitka

New member
באיחור../images/Emo98.gif../images/Emo110.gif

ראשון- המבחן במתמטיקה! האאא נקווה שהצלחתי
שני- חופש, וזה.. ארוחת חג.. כל הדברים האלה
שלישי- שוב, חופש רביעי- חופש חמישי- חופש ^^ שישי- חופש
שבת- חופש+ קאמבק של העדכון השבועי

קמימונת

New member
בלה. חג שמח../images/Emo70.gif (מאחרת)

ראשון- מממ..
שני- ערב סוכות- היה לי הכי כיף בעולם!
שלישי- יש מסיבה
רביעי- יום חופשי
חמישי- אולי נסיעה לכפר סבא!
שישי- כפר סבא
שבת- כפר סבא ואם לא אז אהה.. לא יודעת

שלי../images/Emo3.gif

שלשום- הייתי אצל חברה שלי והיה ממש כיף אתמול- הערב חג שאר השבוע חופש וזה... לא יודעת

למעלה