שרשור חיובי

Mrs Brightside

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo42.gifשרשור חיובי../images/Emo42.gif

מקווה שלא שכחתם
: פשוט מאוד אתם צריכים לרשום את הדברים הטובים שהולכים לקרות בשבוע הקרוב[פירוט על כל יום]. שבוע מתוק לכולם

Mrs Brightside

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo122.gif

אבל ננסה
יום ראשון-עבודה
[אני לא בטלפונים היום
] *מכחישה שחברה שלי מתגייסת היום* יום שני-עבודה
יום שלישי-עבודה
יום רביעי-אלוהים עבודה
יום חמישי-עבודה,ואולי עזריאלי
יום שישי-אני אולי צובעת את השיער [וגם חברה שלי
],וגםם חברה שלי [זאת שהתגייסה יום ראשון] חוזרת לשישיבת
יום שבת-אולי אני סוף סוף יצליח לראות בנות גילמור+דה אוסי+מגרש ביתי בשקט

shaya23

New member
../images/Emo79.gif

ראשון- אני חוןזרת ללימודים.. [היה לי גשר] זה טוב.. אני אראה את כולם וזה.. וגם מחזירים את המבחנים מתמטיקה [מקווה] אלב אני לא יודעת אם זה חיובי או לא... ויש פיתוח קול.. שני- אהה.. לא יודעת.. שלישי- מחזירים את המבחנים באנגלית וזה יהיה טוב.. (80 ומעלה..) רביעי- אהה.. לא יודעת. חמישי- סופ"ש אה ויש בת מצווה לשכנה שלי אבל אני לא בטוח הולכת כי היא שנה מתחתיי וזה... פאדיחות.. שישי+שבת- סופ"ש!

Galadriel 3000

New member
או הו... זה אחד קשה.

ראשון- אני אפילו לא מנסה. אני מפסידה שעתיים תקשורת לטובת הרצאה מפגרת. שני- קשה. אממ... כלום? שלישי- שעור פסנתר. נניח שזה נחמד. חמש שעות בבצפר. שעתיים תקשורת. רביעי- אוה מסריח. חמישי- ארבע שעות תקשורת. פסדר, זה כל שבוע. שישי- יום לפני יום שבת. יום שבת- לא לומדים, וגם יש האוס. (יום שבת זה יום יפה)

Maya Lavigne

New member
מיה. לחשוב חיובי. *הומממממ* ../images/Emo122.gif

לא שבוע מי-יודע-מה, אבל צריך להתעודד. ולעשות יוגה. יום ראשון - יש לי 2 מבחנים שלא למדתי אליהם. איזה כיף. חוג כתיבה יוצרת, אז נגיד שזה נחמד. אני אשוויץ בבצפר עם החתימה של אדם.
יום שני - שומדבר מיוחד. אה, שעתיים התעמלות, וגם הולכים לבקר את הדודים שלי, ובקי ודייויד יעצבנו אותי, בקי תתלהב מעצמה שוב, רחלי תשכח מקיומי וטל סתם תהיה עציץ. מי אמר שביקורים זה דבר נחמד?
יום שלישי - בת מצווה.
יום רביעי - מגיע ראש1, נחמד. [הלוואי שיהיו תמונות של אורלי בסלבריטי]. יש לי מבחן בלשון, נחמד. יום חמישי - חברות, שופינג, בלה בלה. יום שישי - חופשש!! שבת - מעצבן, צריכה לסוע לאבא שלי ואין לי חשק, השבת נכנסת מוקדם מדי, במוצאי שבת אחים שלי יתפסו את הטלוויזיה ואני לא אוכל לראות "האו.סי".

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gif.

גשם. ערפל. קור רוח חורף. כיף. וחוצמזה, כלום באמת. יום חמישי אולי רכיבה אחרי שמלא זמן לא היה. למרות שבטח יטבתל בגלל הגשם. יש גם חסרונות לגור פה
אוה ומחר פסנתר אחרי שלא היה לי בערך 4 שבועות ברצף. כ"כ הרבה זמן לא ניגנתי, שאני כבר לא בטוחה אם זה חלק טובה שיהיה השבוע.
וזהו. שיהיה חורף נעים, קפוא וגשום לכולן.

Funky Fish1

New member
מיף. אני מתגעגעת לרכיבה. ../images/Emo7.gif

כבר כמה שנים שלא רכבתי. את רוכבת כל שבוע?

Funky Fish1

New member
איזה כיף לך. ../images/Emo10.gif

אני כל כך רוצה ללכת לרכב... הייתי אמורה ללכת עם אח שלי כשהוא עבד בבקר של הקיבוץ, אבל הוא נסע לחו"ל בתחילת החודש...

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifסלחי לי על השאלה הגסה,

אבל אמ נמ איפה את גרה? >< [אם זה לא אמ חסוי או אמ משו
] ובלה כע, אני אוהבת לרכב

Funky Fish1

New member
חח בכלל לא גס לשאול...

אני גרה בקיבוץ בצפון...ממש ממש ממש בצפון...והשם במסרים

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifחוח כלעוד אני לא גסה ../images/Emo9.gif

יה רייט
אניוואי. |מגלגל| *שיעול*מסר*שיעול*
ואינני חטטנית כלל וכלל. ^____^

kittycatbone

New member
הממממממ...|חושב|

טוף, אז- ראשון- היה שיעור גיטרע! כעף!^^ שני- יש אומנות. אני אמשיך את הציור, או יותר נכון אתחיל. וגם יש מוזיקה..
שלישי- הממ... בוחן במתמטיקה?
(מה טוב בזה
) רביעי- לא יודעת.. XP חמישי- שיעור כינור..
למרות שזה יותר מלחיץ מטוב
לפחות השבוע..XP שישי- סופשבוע! אולי אני נוסעת לחברים בנתניה, או לחברים בעין חרוד
שבת- המשך הנסיעה או לשם או לשם

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo2.gif

עין חרוד זה שתי דקות מאיפה שסבתא שילי גרה! ^_^ אבל נראלי כבר אמרתי לך את זה, לא?

kittycatbone

New member
חח../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

עין חרוד זה הקיבוץ הראשון שקם
וזה גם קרוב אליי
כאילו אני גרה בעמק יזרעאל. וזה גם בעמק יזרעאל. הקטע הוא שאני בקצה אחד של העמק ועין חרוד זה בקצה השני

למעלה