The show must go on...

Mrs Brightside

New member
../images/Emo109.gifThe show must go on...

The show must go on Inside my heart is breaking My make-up may be flaking But my smile still stays on.. [Queen-The Show Must Go On]​
כי אני אוהבת קיטשיות מה
. אז זמני הגיע ללכת [חס ושלום אני לא גוססת
] מהפורום היקר הזה
. בכלל הפורום הזה היה מעין סגירת מעגל בשבילי,הגשתי לפני שהפורום הזה נפתח בקשה לפתוח את הפורום הזה,דחו את הבקשה שלי[
],ואחרי שנתיים שהוא נפתח אני מנהלת
. אבל עזבו את זה,שלא תחשבו חס וחלילה שום בצל שאני עוזבת את הפורום בגללכן,כי זה הכי לא נכון שבעולם
. אם כבר,אתן הסיבה שנשארתי עד עכשיו בניהול
. הרומן ביני לבין אורלנדו נגמר,הוא הלך לקייט אני אכלתי בגט.אבל באמת,אני והוא זה לא מה שהיה פעם
. שתדעו לכן שאני אוהבת כל אחת ואחת מכן,ואני שמחה שזכיתי לפגוש אפילו כמה מכן באחד ממפגשי הפורום שהיו [ואפילו מישהי מסוימת באיזה בי"ס מסוים
],תשמרו על הקהילה שנוצרה כאן,זה כ"כ חשוב. ואמ לא תפטרו ממני כ"כ בקלות,אני ברחבי תפוז מה שנקרא [אני מאמינה שאתן יודעות איפה למצוא אותי],ובכלל בכלל אני תמיד אשמח לצ'וטט במסרים,או במסנג'ר/אייסיקיו או בכל דרך שהיא. אני אבקר מדי פעם לראות שאתן לא עושות חיים קשים לזהר
[בצחוק
]. ואחרי כל המגילונת שעשיתי כאן,אני אסיים. יש לכם עכשיו מנהלת מדהימה,ובכלל יש כאן אנשים מדהימים
ואני אוהבת אתכם
ולהתראות

פרישת מנהלת הפורום

אנו מודים לMrs Brightside על ניהול הפורום, ומאחלים לה בהצלחה בהמשך דרכה בתפוז.

A Radcliffe

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo129.gif

No way!!!!!!!!!!!!! נתגעגע
רגע? עוד יש לי אותך בפורום MTV... נכון? כיף לי! כיף לי? לא טוב לי...... וויזלי:|

הילה../images/Emo7.gif

You say yes, I say no You say stop and I say go You say goodbye and I say hello, hello, hello אבל נראה לי שבמקרה הזה אני דווקא צריכה להגיד goodbye
אז, להתראות, הילה
את מנהלת מצויינת [אני לא רוצה להגיד 'היית'
], ואני אוהבת אותך
ומאד אתגעגע אליך.
ביי

Mrs Brightside

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo24.gifהיי מה אני עדיין פה../images/Emo10.gif

אוהבת אותך גם

מיטל101

New member
מה??../images/Emo2.gif../images/Emo7.gif../images/Emo24.gif

יואו...זה בא לי ממש ממש בהפתעה... בכל אופן, את היית מנהלת מדהימה...באמת באמת.. והיה ממש כיף לפגוש אותך במפגש פורום... ו....אני מקווה מאוד שבכל זאת תבואי לבקר בפורום... ושיהיה לך המון בהצלחה אוהבת מלא מלא מלא...מיטל

../images/Emo103.gif../images/Emo14.gif.

היל, קודם כל- אני לא אכחיש שאני בהלם
לא ציפיתי. [שכל הלילה אני ארקוד. לא משנה] קודם כל, את לא פורשת ולא מרשמלו עד שאת לא מבטיחה לי שאת נשארת כאן, שום ביקור- אמנם את כבר לא כחולה ומשליטה טרור, אבל אם את באמת אוהבת אותנו [ובמיוחד אותי]- אל תיעלמי [כמו המנהלות האחרונות שפרשו
] אז ככה, מותק- חבל לי שאת עוזבת, אני לא מסוגלת לדמיין מישהי יותר טובה ממך לניהול הפורום הזה, וזה היה פשוט כיף שהיית פה וניהלת כאן. בלי קשר לניהול, אני חושבת שאת אחת הבנות הכי הכי כאן, תמיד מצחיק לי איתך וכיף ו... ו...
אני אוהבת אותך מאוד, ושיהיה בהצלחה, בהכל
אני. [אגב, חסר לך שאת שוכחת אותי במסנ']

Mrs Brightside

New member
../images/Emo109.gifחסר לך אם את שוכחת אותי במסן

, ואוהבת אותך הכי בעולם
ותודה מותק

מה../images/Emo10.gif

חבל :( בכל מקרה, אנחנו מכבדות את ההחלטה שלך ותבואי לבקר מדי פעם שלא תחשבי שתפטרי מאיתנו כ"כ מהר ^_^

kittycatbone

New member
לאאאאאאאאאאא@$#@$!$!

DON'T DO IT!
אני יודעת שדיפ דאון אינסייד יו את עדיין אוהבת את אורלנדו
לא?
בכלל.. התחלפו כבר כל כך הרבה מנהלות
זה לא אמור להיות ככה
בהתחלה שרון... ואז דורית... ועכשיו את
למה אי אפשר שתי מנהלות באותו זמן??? הייתי ממש שמחה כשזוהר הצטרפה! אבל אני רוצה שתישארי כאן!!! שתהיו שתיכן
אבל אני מניחה שאי אפשר למנוע את זה
ככה שבייביי הילע!
גם אם לא תהיי עוד מנהלת תישארי כאן פליז עדיין בפורום
כי מי כמון בטח יודעת ושמה לב שרק משהו כמו שליש מהפורום באמת מדבר על אורלנדו ועדיין אפשר להיות פעילים פה ולא להתעניין בו יותר מדי
(לא שהוא לא מעניין
) בכל מקרה.... דרך צלחה!
את לא יודעת איך אני אתגעגע!!!
איי לאב יו!!!!!!!!!!

Mrs Brightside

New member
../images/Emo109.gifתמיד תהיה לי חיבה מסוימת אליו

הוא עדיין תלוי [אמנם בקטן] מעל המיטה שלי,נו יש לי פוסטר של שר הטבעות
. אני מבטיחה להישאר
[אחרי שביקשתן כ"כ יפה איך אפשר לסרב
] ויסמיני,אני אוהבת אותך כ"כ

קמימונת

New member
הילה ../images/Emo7.gif../images/Emo14.gif

כשהצטרפתי לפורום, את ניהלת אותו. מאז הצטרפותי לתפוז הבחנתי בהרבה מנהלים שאיך נגיד.. לא הקשיבו לעמם.
אבל לא את!
את היית מנהלת טובה, הכי בעולם! את מנהלת הרבה פורומים בתפוז וזה עצוב שאנחנו כבר לא נהיה חלק מאותם פורומים
את תמיד מנהלת מדהימה, ומדהימה גם בתור בנאדם
אני חולה עלייך, ורוצה שתזכרי שאני, ואני די בטוחה שכולן פה תמיד נשאיר בשבילך דלת פתוחה לבוא לבקר, לדבר, או אפילו לשפוך את הלב
אוהבת המווון
, אל תשכחי אותנו,
קמי
ולסיום סופי: זה לא נגמר, זה רק הסוף

RRonitka

New member
לא.../images/Emo10.gif../images/Emo110.gif

|הלם| לא
את כזאת חמודה, וכיף לי לדבר איתך (גם אם הרבה זמן לא דברנו.
) ואני רוצה שתאשרי כאן. לא ביקור, תשארי.=[ אוף
אל תשכחי אותנו=[ בהצלחה בהמשך
אוהבת המון

למעלה