הודעה

../images/Emo110.gifהודעה../images/Emo110.gif

אני רואה שלא כ"כ שמתם
להודעה שרשמתי למטה בשרשור של הסיכום השבועי (האחרון) אז.... שכחתי רק להגיד שאם מישהו רוצה לקחת על עצמו לרשום מאמר על נושא שקשור על סלסה או אם יש למישהו רעיונות לסקר או אם מישהו רוצה שאני אפרסם במסגרת השיר השבועי שיר שאתם נורא אוהבים אז אתם מומזנים לפנות אלי.. ד"א בשורה למעלה יש גם קטגורייה בשם "לוחות" אם אתם מחפשים משהו או רוצים להציע את עצמכם למשהו (שיעורים פרטיים נגיד) או כל דבר בסגנון... אז זה המקום לפרסום... אם שכחתי להודיע משהו אז אני אודיע בהמשך

SlamminDino

New member
כל מי שרוצה לנסוע לקובה או לאמריקה

ואני מדבר על ארצות אמריקה הלאטינית. אם תבואו עם הסלסה יאהבו אתכם!! אך כשתבואו עם סלסה ובייסבול, יתנו לכם בני זוג חינם!! ואתם יודעים איזה אנשים חמים יש שמה!! הדבר הלוהט כיום בארצות אמריקה הלאטינית זה הבייסבול! הסלסה והמקצב הלאטיני הולכים עם זה ביחד להגדלת החגיגה. אולי נביא לכם כתבה פה לגביי הבייסבול בארצות אמריקה הלאטינית. הרבה שחקנים לטיניים איכותיים נמצאים היום בטופ של הליגה הלאומית בארה"ב והם סופרסטארים גדולים. המדינות שמספקות הכי הרבה שחקנים כיום הם: הרפובליקה הדומיניקנית, פורטו ריקו, קובה, פנמה, ונצואלה ויש מעוד ארצות בסביבה. (הכוונה היא חוץ מארה"ב) משחק הבייסבול באיים הלאטיניים הוא מילה נוספת למהות החיים והאושר. הבייסבול מושתת באנשים שמה מילדות. אני מאמין שהבייסבול והסלסה כיום הולכים ביחד שכן השחקנים הלאטיניים משפיעים רבות על התקדמות המשחק המקצועני בארה"ב. אני יגיד לכם עוד משהו-- הם אנשים אינטלגנטיים, האנשים הלאטיניים. האנשים שגדלים באיזור של האיים הקאריביים הם מהאתלטים בעולם!! הם לא משחקים שם כדורגל!! כיאה לאנשים בעליי השכלה נורמלית. הם יודעים לרקוד ולשחק את המשחק בייסבול!! כן, ועלה ירוק היה מקבל מנדטים גם.... אז חברה-- אם אתם מתכננים חופשה באיזור הנפלא הזה, שתיי דברים: 1) תדאגו שאין איזו סופה באיזור הקרוב. ( אני אומר קרוב כי הסופות קמות ונופלות באיזור כמו שפה נופלות ממשלות) 2) תדעו בייסבול! בשביל זה יש את הפורום!! כן, גם בשביל לשתות הרבה בירה. אבל היי, אל תגידו לאף אחד . It´s Our Little Secret
תיהנו בינתיים!!

למעלה