סיכום שבועייייי

../images/Emo110.gifסיכום שבועייייי../images/Emo110.gif

בוקר טוב אנשים! ביום ראשון בבוקר ייפתח כאן סיכום חודשי דיי מטורף!!
אבל בנתיים שבוע עבר לו, וצריך להתייחס גם אליו, ספרו לנו מה עבר עליכם.. יאללה לסכמ"ש!!
שיר השבוע של נועם:
שיר השבוע בכלליות:
אלבום השבוע:
אומן שעשה לכם את השבוע:
תמונה שבועית:
3 דברם טובים שקרו השבוע:
דבר מבאס שקרה השבוע:
בילוי השבוע:
תכנונים לשבוע הבא:
ולשאלת השאלות, מי מגיע לבארבי?? יאללה שיהיה לכם סופ"ש כיפי וארוך

סכמ''ש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שיר השבוע של נועם: בורח שיר השבוע בכלליות: אין שמחים בלילה- אביב גפן, זרעי קיץ-מאיר אריאל אלבום השבוע: זה רק אור הירח אומן שעשה לכם את השבוע: אביב. תמונה שבועית: 3 דברם טובים שקרו השבוע: שבת עם אוריה בים.., הייתי אצל אבא והתפנקתי לי..דיסק חדש. דבר מבאס שקרה השבוע: מאיפה להתחיל.. בילוי השבוע: עכשיו! יוצאת לפאב:) תכנונים לשבוע הבא:.. הופעות!!

פלדלמן

New member
גמאני

שיר השבוע של נועם: כניראה שיר השבוע בכלליות: יש לי כמה
Jason Mraz - I'm Yours , Katy Perry - I kissed a girl , RIO - shine on , Will.I.Am - Heartbreaker , |מדגיש|קרן פלס - פג'ו 92 , Chris Brown & Jordin Sparks - No Air|סמדגיש| אלבום השבוע: קרן פלס - מבול אומן שעשה לכם את השבוע: כל מי שרשום ב"שיר השבוע בכלליות" תמונה שבועית: צולם השבוע...נכון לעכשיו, יש לי עוד 40 ימים...אז זה כבר לא עדכני XD 3 דברם טובים שקרו השבוע: הכרתי מישהו, יצאנו לדייט, החלטתי לזרוק אותו חחח דבר מבאס שקרה השבוע: אחי הרס לי הרגע את הסרט החדש של באטמן!! (נשים לא אמורות להיות אלו שמדברות במהלך כל הסרט???) בילוי השבוע: מממ...ים ים ים ים ים (בלילה) ו...סרט שנהרס ע"י אחי תכנונים לשבוע הבא: ההופעה של נועם
ולמצוא מישהו נורמלי לצאת איתו לדייט....

מסכמת

שיר השבוע של נועם: עכשיו את פה שיר השבוע בכלליות: פז'ו 92 של קרן פלס..... כל פעם שאני בשיעור נהיגה יש אותו בגלגלצ אלבום השבוע:
אומן שעשה לכם את השבוע:
תמונה שבועית:
3 דברם טובים שקרו השבוע: לא זוכרת כרגע דבר מבאס שקרה השבוע: קורס פסיכומטרי.... זה נוראי בילוי השבוע: ביליארד... אני כל כך פוקסיונרית שזה לא אנושי תכנונים לשבוע הבא: ב-א-ר-ב-י ולשאלת השאלות, מי מגיע לבארבי?? אני

בלה בלה בלה בלה בלה!

שיר השבוע של נועם: תנסה! שיר השבוע בכלליות: אוקטובר- אביב גפן, הרבה לד זפלין! אלבום השבוע: אין אומן שעשה לכם את השבוע: אין תמונה שבועית:
3 דברם טובים שקרו השבוע: עמיתי הייתה פה
, שיחה שפתרה המון דברים. דבר מבאס שקרה השבוע: תחושות בטן ממש גרועות לגבי ההמשך.. בילוי השבוע: אממ לוידעת, לא היה משהו מיוחד אבל היה שבוע סבבה
תכנונים לשבוע הבא: בתקווה להגיע למרכז ולהופעה של נועם.. הודגש באמצעות מדגישומטיק

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

רק רציתי לעדכן- התכנונים לשבוע הבא הם כבר לא בתקווה להגיע למרכז ולהופעה של נועם.. זה בטוח!!!
אז נראה את כולכם ממש עוד כמה ימים! אוהבת!

rotemotek1988

New member
../images/Emo192.gif../images/Emo129.gifרתמתוסכלת

שיר השבוע של נועם: בורח שיר השבוע בכלליות: Katy Perry - I kissed a girl אלבום השבוע: Kelly Clarkson - Breakaway אומן שעשה לכם את השבוע: עברי לידר! תמונה שבועית:
מי נמרח על מי?!?!? הא הא הא?! חחחחח
3 דברם טובים שקרו השבוע: תיאטרון, יומולדת זיויבון, הולמס פלייס גבעתיים. דבר מבאס שקרה השבוע: יותר מדי דמעות וכאב, פחות מדי בובון
בילוי השבוע: תיאטרון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תכנונים לשבוע הבא: מפגש תנל,הופעה נועם, קריוקי אוויטה, תיאוריה, פלב(?!).. ולשאלת השאלות, מי מגיע לבארבי??
אני

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gif../images/Emo201.gif

את מפתיעה אותי..
אנחנו בדיכאון באותם זמנים..
אני יותר ממקווה שעבר לך..
כי לבכות זה לא כיף..=/

עונה!:)

שיר השבוע של נועם: אני וכל המחשבות.. שיר השבוע בכלליות: החיים הטובים-שלומי שבן אלבום השבוע: עיר-שלומי שבן אומן שעשה לכם את השבוע: שלומי שבן. תמונה שבועית: אין לי כוח :) 3 דברם טובים שקרו השבוע: הופעה של שלומי,להבהיר עניינים חשובים,משכורת דבר מבאס שקרה השבוע: נסיעה לדרום זה לא דבר קל! בילוי השבוע: שלומי
תכנונים לשבוע הבא:הופעה!! ולשאלת השאלות, מי מגיע לבארבי?? אני אני:)))

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifיאללה, גם אני../images/Emo13.gif

שיר השבוע של נועם:כנראה שיר השבוע בכלליות:one way or another לא כזה שמעתי אותו אבל הוא היה תקוע לי בראש מתחילת שבוע (ועד עכשיו אפילו!) אלבום השבוע:אממ.. הדיסק הצרוב של the calling..
אז זה שני האלבומים יחד..
אומן שעשה לכם את השבוע: the calling תמונה שבועית:
3 דברים טובים שקרו השבוע:התחלתי לעבוד במוטורולה, הכרתי כמה בנות ממש חמודות ומצחיקות, קראתי ספר ממש ממש ממש טוב! דבר מבאס שקרה השבוע: קודם כל שאני נראת זוועה (יותר מכרגיל!!) ודבר שני..
נפל עליי דיכאון נוראי!! עד שהוא חזר מהצבא אני בוכה! וכל הדרך הביתה ברגל בכיתי..
ואני כ"כ שונאת לבכווווווות!!! אני בסוף אחזור לעשות את מה שהייתי עושה..
בילוי השבוע:אממ.. אין.. אני צריכה לחזור יותר מידי מוקדם כדי לקום יותר מידי מוקדם.. תכנונים לשבוע הבא:להמשיך לעבוד, לעשות חפיפה בפאב
ולשאלת השאלות, מי מגיע לבארבי?? למה להזכיר לי את זה?!
הייתי צריכה ללכת! היו לי כרטיסים!! אבל תשעה באב...
חודש טוב! צום קל תהנו בהופעה מי שהולך (גם בשבילי..
)

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifתודה מותק!!../images/Emo24.gif

אני כבר בסדר.. משום מה בזמן האחרון אני נכנסת לדיכאונות יותר מידי בקלות.. אבל עבר

למעלה