תחבורה מצורן החוצה ופנימה

Master Stav

New member
../images/Emo112.gif תחבורה מצורן החוצה ופנימה ../images/Emo112.gif

תחבורה ציבורית 03/07/08 14:26 מאת: רוני ממליץ ליגה שלום, מאד מפריע לי שאין תחבורה ציבורית סדירה יותר מצורן, לפחות עד רכבת בית יהושע. התדירות של קוים 11 /12 נמוכה מאד והנסיעה בהם נמשכת נצח. בשיחות שהיו לי עם אנשים מהמועצה לפני שנה נמסר לי שפנו למשרד התחבורה בעניין, אבל שום דבר לא זז. לפחות בשעות השיא בבוקר ואחר הצהריים מן הראוי היה להגדיל את תדירות הקוים. האם אני בין הבודדים שהנושא הזה מציק לו? -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- אינך היחיד. 03/07/08 20:06 מאת: Ooowah oO לי אין רשיון נהיגה, כך שאני תלוי על הנסיעה בתחבורה ציבורית. אחת מן הבעיות היא שיש רק קו לרכבת מצורן, ואין קווים ליישובים הסמוכים כמו פרדסיה, תל מונד והמושבים. ואנו, הנוער בצורן, צריך לסמוך על טרמפים והורים. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- מה בעצם הבעיה של הישוב ? האם ניתן לדוגמא לעשות קו שמגיע על פי הזמנה האם יש אנשים שנוסעים יום יום בשעות קבועות ? האם לבני הנוער לא מגיע הסעות החוצה ופנימה מהיישוב גם אחרי השעה שמונה בערב ? פרנסי היישוב אייכם ?

Ooowah oO

New member
רצוי להוסיף.

שגם לבני הנוער אין שום דרך גם בשעות אחר הצהריים לבלות עם חבריהם שאינם מצורן, קדימה או אבן יהודה, ללא טרמפים. אין בכלל קו שמגיע לאזור תל-מונד, שבו ממוקם התיכון שבו לומדים ילדי צורן. או למושבים ופרדסיה, כי אני אישית לומד בדרור.

Master Stav

New member
את כנראה מנותקת מהמציאות

איש לא בא לגור ביישוב בו הוא מנותק מהעולם אלא עם יש בו הרצון לחיים אחרים חיים אותם ניתן להשיג במיצפים בצפון או בדרום לחיות מהקרקע ..צימרים וכדומה וגם אז משום המ הדברים הבסיסים אליהם הורגנלו כמו קופ"ח סניף דואר , כספומט מכולת וכדומה מין הראוי שיהיו בקרבתצ מקום אחת הנקודות היורת כואבות ובעיקר לבני נוער מתחת לגיל 17 היא חוסר המעש ביישוב יתרה מכך מרביתם לומדים בבני דרור ובתל מונד מה שאורמ שחברתית הם מעורבבים עם היישובים האלו אבל בתכלס מנותקים מהם תחבורתית החל מהשעה בה הם חוזרים מבית הספר טוהאפשרות היחידה היא שירות הסעות אבא/אמא ..... כבן למתבגרת אני יודע כמה זה קשה והנה יש לך פה עוד 2 מתבגרים שאומרים אותו דבר ..... את אולי מחפשת את הניתוק ....האם יש לך זכות לכפות זאת על בני הנוער ? ביישוב שקרוב מרחק יריקיה מהיישובים איתם הוא מעורבב חברתית מבחינה איזורית ולימודית ?

למעלה