סיכום שבועי

Robin Sparkles

New member
../images/Emo113.gifסיכום שבועי../images/Emo113.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: הודגש באמצעות מדגישומטיק

Robin Sparkles

New member
הפריעו לי לישון../images/Emo46.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:קיבלתי 98 בבגרות בע"פ
אה ובחודש הקרוב אבא אמר שייכנס לי הרבה כסף לחשבון!
כי יש איזה משו בעבודה שלו..שנה שעברה הביאו לי 3000..עכשיו יש לי 400 חחח משהו רע שקרה לך השבוע:המלחמה..שתיגמר כבר. אה והשבוע עשיתי כביסה בפעם הראשונה
. הייתי צריכה לכבס את המיטה של החתול שלי ואני גרועה בזה. אכזבת השבוע:יש יותר מידי.. שיר שלא הפסקת לשמוע:the corrs-the right time
Lady Gaga - Pocker Face התחדשות השבוע: תוכנית השבוע:תכלס לא ראיתי כלום חוץ מהישרדות (איך עבדו על רנדי
). וראיתי גם קצת שושלת טיודור סרט השבוע:דיזסטר מובי ספר השבוע: מאכל השבוע:פתיתים. יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:סופסוף יהיה מה לראות במחשב! חח ושיעור נהיגה 28
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:המורה הבירה לנו על הבגרות בע"פ.. תלמידה:"זה בוחן או בוחנת?" חברה:"מה זה משנה..מחשוף לא יעזור" ~~~~ חברה החזירה לחברה אחרת בקבוק והבקבוק נפל חברה:"הפלת לי את הבקבוק!" חברה שזרקה:"סליחה באמת שלא כיוונתי את הזריקה" ~~~~~ המורה חילקה חוברות ואמרה שלא כולם יקבלו כי אין מספיק תלמיד:"שוט גאן על החוברת!"
~~~~ אתמול בשיעור אזרחות צחקנו קצת וחברה שלי ישבה על הכיסא בצורה מוזרה ולאט לאט היא נפלה אחורה מהכיסא והיא לא עצרה את עצמה חחחחחחחח
~~~~ מורה לתנ"ך (בשיעור תנ"ך!!):"מה החודש השביעי?" תלמידה:"יולי!"
תמונת השבוע:של הכלב שלי שצילמתי אתמול בפלאפון של אח שלי..אם אני יעביר למחשב אני אעלה אותה התוכניות שלי לשבוע הבא:שיעור נהיגה 28,מבחן בהבעה,ולראות מגרש ביתי אחרי חודש שלא היה!!!!!!!! ועוד כמה דברים.. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:טוווווווווווווווווווב הודגש באמצעות מדגישומטיק

happy apple

New member
מסכמת ../images/Emo125.gif../images/Emo23.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:התחלתי ללכת למכון כושר, כיף בעבודה , אני וחברה החלטנו לטוס לברצלונה בפבואר סופית , לחברה הכי טובה היה יומלדת והיה כיף אתמול שיצאנו , חזרתי לקשר עם חברה שניתקנו קשר משהו רע שקרה לך השבוע: כול המלחמה הזאת מזעזעת ו כמעט כול החברים שלי סוגרים שבת בגלל זה , אכזבת השבוע:שלא יצאתי בסילבסטר שיר שלא הפסקת לשמוע:Justin Timberlakeft.T.I.-My Love The Pussycat Dolls - I Hate This Part מטרופולין - האמת העירומה Beyonce - Diva
התחדשות השבוע: צעיף לבן ועגילי פרפר כאלו מדיווה תוכנית השבוע:פרויקט מסלול עונה 5 סרט השבוע:- ספר השבוע:- מאכל השבוע:ספגטי ברוטב פסטו יציאת השבוע:אתמול למסעדה ולסנוקר משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:לעבוד ללכת למכון כושר ושישי לצאת למסיבה אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:- אדם שעשה לך את השבוע:- ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:חחח אתמול חברה שלי משרתת בצבא לא במשטרה צבאית במשטרה כחולה כאילו שוטרת רגילה , אז היא אומרת לנו יו את כולם מקפיצים אם יקפיצו אותי , חח אז ידיד שלנו אמר"אותך יקיפצו על חבל לא יקיפיצו אותך!" חחח באותו רגע זה היה ממש מצחיק תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא:במה שמצפה ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:סבבה

sukrazit

New member
סופשש D:

משהו טוב שקרה לך השבוע: תלאביב משהו רע שקרה לך השבוע: מבחן במדעי החברה אכזבת השבוע: סילבסטר שיר שלא הפסקת לשמוע: sing התחדשות השבוע: צעיפים תוכנית השבוע: לא יצא יל לראות טלויזיה סרט השבוע: אין ספר השבוע: "על חוף צ'זיל" מאכל השבוע: אין יציאת השבוע: אין משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: קצת מנוחה אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: מישהו מהאינטרנט אדם שעשה לך את השבוע: לא היה ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: אין תמונת השבוע: אין התוכניות שלי לשבוע הבא: אין ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: טוב ורע

MeItOsH

New member
העייפותתתתתתת../images/Emo199.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:היום,שופינג דיי בדיזינגוף סנטר עם הBFF והיה ממש ממש נחמד!,יום שלישי,יומולדת לחברה,ועשיתי המון טיזינג ונהניתי מכל רגע. משהו רע שקרה לך השבוע:ממ מתכונת בלשון שלא הלכה לי משהו,והסילבסטר שהיה ממש מעפן. אכזבת השבוע:סילבסטר..
שיר שלא הפסקת לשמוע:The man who can't be moved - the script התחדשות השבוע:זוג מכנסיים שחורים,סניקרס לבנות,תיק אפור תוכנית השבוע:לא ראיתי השבוע טלוויזיה/לא ראיתי במחשב סרט השבוע:
ספר השבוע:
מאכל השבוע:אטריות אורז ואטריות זכוכית בסנטר...ואייס בלנד מוקה על בסיס סויה בקופי בין
יציאת השבוע:היום:] משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:ימי הולדת לחברות אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:
אדם שעשה לך את השבוע:לינוי,הBFF ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:
תמונת השבוע:אין לי כוח
התוכניות שלי לשבוע הבא:
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:היום עליות ומורדות,אבל בסופו של דבר נפלא:]

MeItOsH

New member
*נזכרתי בסרט השבוע../images/Emo122.gif

The curious case of Benjamin Button. הסרט הזה טחן אותי 2 וחצי,אבל נהניתי מכל דקה, והוא באמת אחד הסרטים הטובים!

Robin Sparkles

New member
אני מתה לראות את הסרט הזה..

אבל אני לא יכולה לראות סרטים ארוכים כ"כ ברצף.. בסרט של כמעט שעתיים עשיתי 3 הפסקות ואפילו לא סיימתי לראות

MeItOsH

New member
גמני עשיתי הפסקות..

אבל היה שווה אתזה..ראיתי כבר סרטים ארוכים פחות שהרגישו לי יותר, אבל זה סרט ששווה כל דקה.

Galuush

New member
גם אני מסכמת../images/Emo9.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: קניות
ופגשתי את המפקדת שלי מהקורס! משהו רע שקרה לך השבוע: המלחמה הזו ואנשים אטומים בפורום סלין דיון העולמי אכזבת השבוע: האנשים בפורום סלין העולמי שיר שלא הפסקת לשמוע: המממ לא יודעת התחדשות השבוע: בגדים, מגפיים, עגילים, שני ספרים
. בקצב הזה לא יישאר לי כסף! תוכנית השבוע: אין
סרט השבוע: החופשה ספר השבוע: יומני הנסיכה. אני לקראת הסוף, בלי עין הרע מאכל השבוע: אוכל של אמא יציאת השבוע: עזריאלי
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: הערוצים החדשים של הוט... אויי אני פטתית
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: הממ אין לי מושג אדם שעשה לך את השבוע: מיכלי
כפרעליה!!! ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: נמנמ לא זכור לי... תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא: צבא וסרט חדש של מריל סטריפ, בלי עין הרע ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: סבבה

Just Freckles

New member
אנייייי../images/Emo9.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: הפגישה עם החברות בסילבסטר, 100 בדוברי אנגלית(יששששששששששש
), והצופים בכיכר היום.. מקווה שנגייס הרבה כסף
משהו רע שקרה לך השבוע: אכזבת השבוע: אין את New Moon באף חנות
שיר שלא הפסקת לשמוע: Love story-Taylor Swift Billie Jean- David Cook Livin' in a world without you- The Rasmus התחדשות השבוע: שתי חולצות ארוכות, ג'קט, צעיף ותיק תוכנית השבוע: אממ.. המרוץ למיליון? חח אני רואה את זה הרבה. סרט השבוע: ג'ון טאקר מה זה גמור
ספר השבוע: לב של דיו מאכל השבוע: כל כך האייסקפה של קפהקפה. הוא הציל אותי היום מהתייבשות
יציאת השבוע: עם החברות בסילבסטר.. אף אחת מאיתנו לא יצאה עם מישהו
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: העונה החדשה של אבודיםם
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אין מישהו מיוחד. אדם שעשה לך את השבוע: היו הרבה אנשים כאלה.. אבל בעיקר החברות
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: אין.. מה שיבוא ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: ממששש טוב.

RayoDeLuz

New member
סופשבוע ><

משהו טוב שקרה לך השבוע: ראיתי מלא סרטים
משהו רע שקרה לך השבוע: הלכתי לאיבוד כשניסיתי למצוא בית של חברה >< אכזבת השבוע: הנל שיר שלא הפסקת לשמוע: WALK WAY של היי סקול התחדשות השבוע: פד לעכבר תוכנית השבוע: אין סרט השבוע: יס מאן
, מארלי ואני
, שרק 2, כשהארי פגש את סאלי, דמדומים, two weeks notice... ספר השבוע: אין מאכל השבוע: מרק שום
יציאת השבוע: עם חברה לראות יס מאן משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: להתחיל קולג' ולהיפגש עם חברה(ות) אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברה שלי אדם שעשה לך את השבוע: חברה שלי =] ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: מתוך השיר NOW OR NEVER של ORIANTHI: "Coz I'll be alright all I need is a sign /It's a long road/But I'm hoping things would just get better.." תמונת השבוע: אין התוכניות שלי לשבוע הבא: לימודים חברות סרטים ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: פסדר ><

למעלה