סקר חורפי

dafgol

New member
../images/Emo113.gif סקר חורפי ../images/Emo183.gif../images/Emo188.gif

גשם או שלג?
שמיכת פוך או פליז?
מה את\ה הכי אוהב\ת לעשות ביום חורף?
יש לך מגפיים?
טעם קרמבו אהוב?
מרק אהוב?
מאכל חורפי נוסף שאתה אוהב?
איזה זיכרון יש לך מהחורף?
איזה שיר מזכיר לך את החורף?

dafgol

New member
../images/Emo187.gif עונה לי ../images/Emo215.gif

גשם או שלג? - גשם <שלג אמיתי חוויתי רק בחו"ל
>
שמיכת פוך או פליז? - פוך.
מה אתה הכי אוהב לעשות ביום חורף? - להתבטל ולהסתלבט בבית מול ה
מכורבלת מתחת לשמיכה במיטה.
יש לך מגפיים? - כן.
טעם קרמבו אהוב? - וניל
מרק אהוב? - עוף עם ירקות והר שקדי מרק.
מאכל חורפי נוסף שאתה אוהב? - חוץ מהמרק...ממממ...עוד הרבה מרק...יאNי יאNי....
איזה זיכרון יש לך מהחורף? - היום שברי נולד היה גשום וקר בטירוף , אבל כל כך חם ב
איזה שיר מזכיר לך את החורף? -
גשם גשם משמים כל היום טיפות המים
וגם "גשם" של מאיר בנאי וגם ובמיוחד השיר של GUNS N' ROSES
November Rain

S r 35

New member
עונה גם

גשם / שלג: לא זה ולא זה ... אבל אם כבר צריכים לבחור אז שלג. לא חוויתי את זה יותר מדי פעמים אבל חוויתי מספיק כדי לדעת שזה הרבה יותר יפה, רומנטי וכייפי מגשם.
פוך / פליז: פוך.
הכי אוהבת ביום חורף. להיות בבית, לשמוע את החורף בחוץ ולדעת שאני לא ממהרת לשום מקום ולא צריכה לצאת.
יש לי מגפיים - אבל לא כאלה שאפשר לקפוץ איתם בשלוליות
(שזה כייף בפני עצמו - עשיתי את זה לא מזמן עם ניר)
טעם
אהוב: וניל
מרק אהוב: חולה על מרקים באשר הם! אבל בחורף אוהבת במיוחד מרק שעועית חם וסמיך עם המון ירקות בפנים. ועם ריח של חורף.
מאכל חורפי נוסף: בעיקר מרקים וגם פשטידות חמות וטובות - שאנחנו אוכלים יותר בחורף בהשוואה לקיץ.
זיכרון מהחורף: שניים אם אפשר - הראשון - השלג שירד בחיפה לפני 15 שנה. הייתי אז באוניברסיטה וזה היה מ-ד-ה-י-ם! השותפה שלי לחדר במעונות העירה אותי בצווחות היסטריות וגררה אותי לחלון לראות ומאוחר יותר כל חיפה וסביבותיה עלו לאוניברסיטה לראות את הפלא הלבן. זה היה מופלא!
זיכרון שני - חורף בנורבגיה. גשם וקר, קור של אפס מעלות: מצאנו פונדק דרכים קטן וחמים וישבנו (הבעלול ואני) לאכול שם את ארוחת הבוקר הכי טעימה שאכלתי בחיי. לא שהאוכל היה יוצא דופן, אבל האווירה: הקור, הגשם והנופים המדהימים שבחוץ מול החמימות שבתוך הפונדק הזה .... הרגשתי כמעט כמו בסרט.
שיר שמזכיר לי חורף: RIDERS ON THE STORM - של ה DOORS, כל השירים של ליאונרד כהן (שירים שנכנסים איתם מתחת לפוך - רצוי עם שוקו חם), וגם ... "חורף, וגשם מטפטף על העורף, חורף וקר ..." של גידי גוב
ולסיום - למרות הכל, שונאאאאת חורף! יוחזר הקיץ
לאלתר

עונה

גשם או שלג? שלגגג
שמיכת פוך או פליז? נראה לי פוך (לא יודע מה ההבדל בין השניים
) מה את\ה הכי אוהב\ת לעשות ביום חורף? לשבת במחשב עם השמיכה עליי ולהסתכל דרך החלון (טחחח
) יש לך מגפיים? לא (לא מת על זה) טעם קרמבו אהוב? ונילללל
מרק אהוב? נראה לי ירקות מאכל חורפי נוסף שאתה אוהב? טוב זה לא בדיוק מאכל אבל תותיםםםםםם
איזה זיכרון יש לך מהחורף? אני זוכר איך אמא שלי העירה אותי בטלפון בבוקר לבצפר והיא אומרת לי אודי קום יורד שלג (זה היה בשנת 1998)
איזה שיר מזכיר לך את החורף? איזה שהוא שיר של מירי מסיקה לא זוכר איך קוראים לו "זוכר את נובמבר עננים עננים בעיניי"

O n y X

New member
תשובות..

גשם או שלג? שלג (כי אין פה) שמיכת פוך או פליז? פוך מה את\ה הכי אוהב\ת לעשות ביום חורף? לישון, או לשבת מול האח יש לך מגפיים? כן טעם קרמבו אהוב? מוקה מרק אהוב? אני ממש לא אוהבת מרקים אבל אם כבר אז את אלה שבשקית מאכל חורפי נוסף שאתה אוהב? תפוזים, קלמנטינות, אשכוליות, תותים ושאר פירות שאין בקיץ איזה זיכרון יש לך מהחורף? בחורף של לפני שנתיים כשהייתי בצבא, כל הבסיס היה מוצף (הוא היה על הר) שאי היה אפשר לעבור ממחלקה אחת לאחרת בלי להירטב עד הברכיים, והמדרגות בדרך לאחד המשרדים הוצפו במים כך שזה נראה כמו מפל...יש לי אפילו תמונה של זה איזה שיר מזכיר לך את החורף? שנינו יחד תחת מטריה אחת

התשובות שלי

סתם כדי שתראו שאני לא נעלמתי מדפי הפורום
גשם או שלג? אם כבר אז שלג
שמיכת פוך או פליז? פוך מה את\ה הכי אוהב\ת לעשות ביום חורף?לא אוהבת ימי חורף, הדבר היחידי שאפשר לעשות ביום חורפי להתחפר מתחת לפוך עם ספר או תוכנית טלויזייה טובה....ולחכות שיגיע כבר הקייץ! יש לך מגפיים?כן טעם קרמבו אהוב?מוקה מרק אהוב?אפונה עם בצקניות
מאכל חורפי נוסף שאתה אוהב?חמין {אלא מה?} בכלל בחורף אני אוהבת לאפות יותר דברים אוהבת ריח של אפיה ביום חורפי איזה זיכרון יש לך מהחורף?היום בו הגיע השלג לדרום, לצערי דווקא באותו היום אני הייתי חולה ולא ממש הרשו לי לרדת ולהינות ממנו
- היה מאוד מתסכל להסתכל על כולם מהחלון... איזה שיר מזכיר לך את החורף?"שנינו יחד תחת מטריה אחת...."
שיגמר כבר החורף... קרררררררררררררררררררר לי

frige

New member
גם אני עונה

גשם או שלג? אם כבר אז שלג שמיכת פוך או פליז? פוך ופליז יחד, כמה שיותר חם יותר טוב מה את\ה הכי אוהב\ת לעשות ביום חורף? לישון יש לך מגפיים? כן, אבל לא לשלוליות טעם קרמבו אהוב? שונאת קרמבו מרק אהוב? אוהבת מרקים. כמעט כל מרק מאכל חורפי נוסף שאתה אוהב? תותים ועם זה עם קצפת מה טוב. גם עם שמנת וסוכר נפלא. איזה זיכרון יש לך מהחורף? הרבה דברים. 2 עיקריים, בברית של אח שלי ירד מבוללללללללללללללל. ואת חורף 91 כשהייתי בבסיס בבאר שבע ירד שלג, איזה יופי. איזה שיר מזכיר לך את החורף? של גידי גוב - חורף וגשם מטפטף על העורף.

תשובות ל שאלות

שלג כי הכל מכוסה לבן וכיף לשחק עם זה ולגעת בזה דבר של פעם בחיים שמכית פןך כי זה מחמם ונעים ביום חורף אני אוהב בעיקר להשאר בבית לצפוות בטלויזה עם המזגו הדולק יותר מזה אין הרבה מה לעשות ביום חורפי כי מי שצריך לצאת למטרה מסוימת יוצא ולמי שלא הזה נשאר בבית מזמן עברתי את הגיל שנועלים מגפיים מוקה, קרמבו טעים במיוחד למרות שאני מזמן לא אכלתי בגלל הגיל זה לא מתאים כל כך מרק עוף פיצה בחורף זה טוב כי שקר מחפשים משיהו שהוא חם ופיצה זה הדבר יש לי זיכרון שהייתי קטן וירד כאן שלג במגדל העמק הזה הייתי בבית ספר והתלהבתי כמו כולם כי הכל היה לבן כמו בירושלים שיש שלג זה היה מחזה שלא נראה במגדל העמק לפני מהזה ועד היום אין שלג במגדל העמק רק ברד שזה לא משתווה לשלג גשם , גשם מי שמים כל היום טיפות המים... וגם בקרים ורעמים בלילה חורף קר .. שירים שמכניסים אותך לאווירת החורף ומזכירים לך את הזמן שבו את נמצא

rby74

New member
טוב.. גם אני אענה...

גשם או שלג? - שלג... שמיכת פוך או פליז? - פוך. מה אתה הכי אוהב לעשות ביום חורף? - לקפוץ בשלוליות ולטייל בגשם... יש לך מגפיים? - כן. טעם קרמבו אהוב? - מוקה מרק אהוב? -שעועית לבנה.... איזה זיכרון יש לך מהחורף? -יש הרבה.... איזה שיר מזכיר לך את החורף? - בואו עננים הבו גשם לגנים...

למעלה