תכנון שבועי

Robin Sparkles

New member
../images/Emo113.gifתכנון שבועי../images/Emo215.gif

ראשון-
שני-
שלישי-
רביעי-
חמישי-
שישי-
שבת-
|

Robin Sparkles

New member
הכלב שלי העיר אותי../images/Emo3.gif

הוא קפץ עלי
לא הספיק לו ב-6 בבוקר ראשון-מבחן בתנ"ך לצאת מהשיעור שלפני האחרון מוקדם וללכת לקניון לאכול ב-4 אחרי השיעור האחרון יש לי שיעור נהיגה ולקבוע עוד יום לשיעור נהיגה שני-לראות עקרות בית נואשות שלישי-לראות מגרש ביתי
,איך פגשתי את אמא,גוסיפ גירל וסמנתה מי רביעי-לראות 90210 חמישי-שיעור נהיגה בבוקר כי אני מתחילה מאוחר שישי-ללמוד למבחן בסוציולוגיה
שבת-ללמוד למבחן בסוציולוגיה

P i x i e s

New member
עמוס מדי ../images/Emo7.gif

ראשון- מבחן בקולנוע, לנסות להציל את השידור, אימון (?), עבודה (?) שני- בוחן בקיאות על ספר שהתחלתי לקרוא, איבדתי באמצע ועכשיו באורח פלא מצאתי שוב
, מקווה מאד שיהיה שידור בכלל כי כרגע זה ממש לא נראה באופק
שלישי- אמורה לעבוד, לא יודעת אם זה ייצא לפועל. לקנות מתנה לחברה שיש לה יומולדת, דחוף! רביעי- יומולדת לחברה, אימון (?), להתכונן לאזרחות! חמישי- מבחן באזרחות ובאותו יום יש עבודה להגשה באותו מקצוע. שישי- בטח לעבוד בצהריים ובערב מניחה שיומולדת של החברה מיום רביעי. בקיצור, שבוע עמוס

JAP Noa

New member
תמיד אני יכולה לבוא להתארח לך בשידור../images/Emo3.gif

ילדה במצוקה וזה חחחחחחח
שבוע טוב בוביייייי

P i x i e s

New member
חחחח מצוקה לדוגמה ../images/Emo6.gif

לא יכולה לקנות מעיל אברקרומבי כי זה "כבד לה מדי"

JAP Noa

New member
נקווה שיהיה השבוע המושלם בעולם../images/Emo13.gif

ראשון- בבוקר קוסמטיקאית, לקבוע תור למניקור פדיקור ולתספורת. ולברר על החלקה צרפתית. [כןכן, לא למדתי ת'לקח אפילו אחרי ההחלקה יפנית
] שיעור נהיגה - בתקווה שהאחרון בחיי!!!!1
בערב ללכת עם אמא לקניון לקנות דברים לצבא
שני- בבוקר אימון אישי, אח"כ אני מקווה שלעשות מניקור פדיקור אם יהיה לה מקום. בצהריים אני מביאה את אחותי מביצפר. אח"כ נפגשת עם הביאפאף בביתקפה.
לראות B&S
שלישי- בע"ה בע"ה בע"ה יום שלישי יהיה מלא בסידורים לקראת ארה"ב
ללכת לבנק להביא דולרים, ללכת לאורנג' לברר עם הפלא' של הביאפאף שלי עובד בחו"ל [כי לה קצת קשה ללכת בהתחשב בעובדה שהיא בצבא
] ללכת לקנות כל מיני דברים ממש הכרחיים, ולעשות רשימת מתנות לכל העולם ואשתו. [וגם רשימת מתנות לעצמי..אגגגגג
] מתישהו באמצע גם יהיה לי אימון אישי, ואני צריכה להביא את אחותי מביצפר. לראות
רביעי- בע"ה אם הכל יסתדר אז L.A ביייייייייייייייביי
בבוקר ללכת להסתפר, מניקור פדיקור!!!11 אח"כ לסיים אריזות [גאד, בטח כלכך חם שם..איזה כיף
] ולהכין את הכל, ובע"ה בלילה לשדה
הלוווואי אמן שהכל ייסתדר.
חמישי- יש 2 אופציות.. או LA אמןאמןאמן
עם הביאפאף והחיייייים הטובים
ואם לא ישחררו אותה מהצבא ולא ניסע אז אני והביאפאף השניייה נוסעות להשבעה שלה, כי הקטנה שלי כבר מסייימת טירונות. אני מעדיפה את האופצייה שכוללת ישיבה של שעות במטוס
שישי- בע"ההההההההה LA..אם לא אז סתם דברים רגילים של יום שישי.. סידוריםסידוריםסידורים, לישון המון, ולצאת בערב עם היפות שלייייי
למרות שאני מעדיפה LA.
שבת- סייייייים היר.
בקיצור, תחזיקו לי אצבעות שאני אסע ושבוע טוב לכולם

Just Freckles

New member
אני מצטערת שלא יצא../images/Emo201.gif

לא נורא. משהו אחד הלך, משהו אחר יבוא בתמורה

h e n y

New member
גרר זה אמור להיות ../images/Emo201.gif

הם כל כך דומים שזה מבלבל..

h e n y

New member
בוקר טוב לכולם!

ראשון- גיוס..מקווה שהוא ייגמר מהר שני- הפנייה{כלומר, חופש מהצבא!} שלישי- סוגרת בבסיס:( רביעי- עדיין לא ידוע..מקווה לפגוש מישהו חמישי- אחותי חוזרת מחו"ל... שישי- כול האחים והאחיינים שלי באים אלינו שבת- לישוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן שבוע טוב לכולם!!

למעלה