סיכום שבועי

Robin Sparkles

New member
../images/Emo117.gifסיכום שבועי../images/Emo117.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:

Robin Sparkles

New member
../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:המורה לאנגלית מגישה אותי על 95 ו-90 לאף וג'י משהו רע שקרה לך השבוע:
אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע:Keri Hilson-Return the Favor Feat. Timbaland Keri Hilson-Energy Lily Allen - Back To The Start Lily Allen - Not Fair וגם איזשהו שיר שבא לי עם הפלאפון חחחחח. קוראים לו never give up
התחדשות השבוע:מממ...שום דבר נראה לי
תוכנית השבוע:איך פגשתי את אמא,עקרות בית נואשות,ג'סיפ גירל סרט השבוע:לא ראיתי ספר השבוע: מאכל השבוע:פיצה,סושי יציאת השבוע:חתונה משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:לסיים עם אנגלית
ופרקים אחרונים של איך פגשתי את אמא ועקרות בית נואשות
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:אני:"יהיה סושי בחתונה?" אחותי וחבר שלה:"כן" אני:"כבר שווה לבוא" ~~~ תמונת השבוע:הכלב החמוד שלי. התוכניות שלי לשבוע הבא:בגרויות באנגלית,מתכונות או מה שזה לא יהיה בסוציולוגיה ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:התחיל רע..אבל עכשיו סבבה

JAP Noa

New member
"You would've thought by now, I'd have.."

learned something..
משהו טוב שקרה לך השבוע: סגרנו את אילת ויש לנו מקום לישון שהוא לא 70 שעות נסיעה לכל כיוון, הייתי ביום הסטודנט עם אהובתי והיה בנזונה
מוזיקה טובה, אווירה טובה..שכחתי לרגע מכל החרא שמסביב.
משהו רע שקרה לך השבוע: זה היה שבוע של חדשות רעות, נפילות, והרבה הרבה כאב. לפעמים נראה לי שמאז שהגעתי לבסיס שלי הכל הולך ומתדרדר.
אכזבת השבוע: מעצמי, ובעיקר מהמסגרת הזאת. כולם איכזבו אותי בה השבוע.
שיר שלא הפסקת לשמוע: אביב גפן & ברי סחרוף - יומן מסע [בלייב
] שרה ברילס - Many the miles Enrique iglesias & Ciara - Takin back my love
התחדשות השבוע: פלאפון חלופי?
וגם הוואינס סלים כסופות חדשות
, לאקי במבוק למשרד, דובי ניקי ורוד [לקישוט
].
תוכנית השבוע: עד עכשיו סגרתי את חיייי בבסיס, אבל עכשיו אני משלימה חשופים וגוסיפגירל ו90210.
סרט השבוע: חחחחחחחח סגרתי את הסופ"ש הקודם בבסיס, ומיום שני בערב [רק בשני בערב יצאתי הביתה] עד היום לא הייתה לי אפילו שנייה.
ספר השבוע: שומרת אחותי
כי עשיתי על זה מערך, וגם הזדמנות למשהו טוב שהתחלתי. ואני גם בתחילתו של בשבילה גיבורים עפים אבל הוא היה כבד מידי בשביל לסחוב אותו לבסיס.
מאכל השבוע: רביולי מדהים שהזמנו לבסיס השבוע מאיזה מסעדה באזור.
זה היה הדבר הכי טעים שאכלתי מזה הרבה זמן.
יציאת השבוע: הבייייייייייייתה אחרי שסגרתי את חמישי-שישי-שבת-ראשון בהתראה של..שעתיים?
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: איללללללללללללת.
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אילתייים?
ואת אהובותייי שלא ראיתי מיליארד שנה.
ואולי גם ללכת לראות את הקורסיסטיות החדשות, אבל אין הרבה סיכוי שזה יקרה
אדם שעשה לך את השבוע: ברני שלי
ציטוט\\\\\\יציאת\\\\\\מילת השבוע: "ערב טוב טכניון..אוי זה לא נשמע טוב..נו, ערב טוב חיפה.."
והיו מלאמלאמלא כי העברתי סוציומטרי לבנות שיותר צעירות מהן - אין! אחת מהן כולה באה לי באושר "הקשב המאבחנת.." חחחחחח טוב תודה תבואי כל יום
תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא: ראשון להיות תקועה בבסיס עד הלילה
שני - שלישי - רביעי באילת מהצבא
יש דברים טובים גם
חמישי תקועה בבסיס עד הלילה
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: היה מזעזע. פשוט מזעזע.
הודגש באמצעות מדגישומטיק

jasika siton

New member
עונה ..

משהו טוב שקרה לך השבוע: עברתי את הבגרות סופסופ :) משהו רע שקרה לך השבוע: ידיד שלי ואני רבנו, ועכשיו אנחנו לא מדברים |: אכזבת השבוע: חברה שלי. שיר שלא הפסקת לשמוע: when you're gone - avril lavigne i'm with you - avril lavigne התחדשות השבוע: תיק :) תוכנית השבוע: גוסיפ גירל - עוד 2 פרקים וזהו
סרט השבוע: לא ראיתי .. ספר השבוע: | מאכל השבוע: עוף + תפוחי אדמה של אמא יציאת השבוע: אתמול :) משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: להשלים עם ידיד שלי. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ידיד שלי. אדם שעשה לך את השבוע: אין מישהו כזה. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: ילדה מפגרת מהבציפר שלי " אח, כואב לי המרפק " ותוך כדי זה תופסת לעצמה בברך DD: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: לעבור את המגן. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: נחמד :)

../images/Emo66.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:נפגשתי עם כל האנשים שהולכים לעשות איתי שנת שירות,בשנה הבאה,לחברות שלי הייתה מסיבת סיום מצחיקה בטירוף ואחר-כך התיישבנו כל החבורה באיזה בר,פיתחתי לעצמי גישה יותר חיובית לחיים. משהו רע שקרה לך השבוע:מתכונת במתמטיקה,הגשתי אותה ריקה,אבל המורה אמרה לי שיש עוד מתכונת אז לא אכפת לי...
אכזבת השבוע:מחברה מסויימת שהבנתי שהיא מהמדכאות,פשוט כל שיחה היא מנסה לעקוץ,אני באמת לא מבינה אנשים כאלה.
שיר שלא הפסקת לשמוע:John Mayer - Clarity Daughters - John Mayer Jackson 5 - I Want You Back Red Hot Chili Peppers "Scar Tissue" התחדשות השבוע:תיק צד חמוד קיצי כזה,וגופייה חמודה של בארט סימפסון. תוכנית השבוע:גוסיפ,אי.אר(גרין מת,כמה בכיתי!!
),עוד מעט אמריקן איידול(כריס
). סרט השבוע:... ספר השבוע:.. מאכל השבוע:העל האש שעשיתי עם האנשים מהשנת שירות. יציאת השבוע:הממ היציאה עם החברותת לבר,והפגישה של שנת השירות. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:שהשבוע יעבור כי יש לי 3 מתכונות ובגרות..
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:ממ,אנשים לא נראה לי שאני אזכה לראות אור יום בשבוע הקרוב..
אדם שעשה לך את השבוע:ממ,הרבה אנשים טובים! ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:"וואו" במשך עשריםדקות רצוף,אני וכל החברות שלי נכנסו למין טרראנס זה היה הזוי! "תראה ללי לראות" תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא:לחרוש...ואולי לצאת ביום חמישי.. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:התחיל גרוע,נגמר טוב.

RayoDeLuz

New member
"אני ואתה נשנה את העולם..."

משהו טוב שקרה לך השבוע: הסתדרתי לשם שינוי עם אבא
משהו רע שקרה לך השבוע: אין אכזבת השבוע: ראיון עבודה בטלפון שיר שלא הפסקת לשמוע: אין התחדשות השבוע: בגדים תוכנית השבוע: גוסיפ, 90210, רוקדים עם כוכבים סרט השבוע: אין ספר השבוע: The Devil in the junior league/ Linda Francis Lee מאכל השבוע:פיצה האט יציאת השבוע: אין משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אמא חוזרת מההפלגה
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אמא P: אדם שעשה לך את השבוע: אחותי
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: אין תמונת השבוע: אין התוכניות שלי לשבוע הבא: לא יודעת ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: די טוב

liat012

New member
../images/Emo9.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: אמ. ל"ג בעומרD: ושביתה לשעתיים והיה שבוע כיפי! וכמובן היה לאחותי יומולדת השבוע. משהו רע שקרה לך השבוע: לא יודעת, אני שונאת ערבית. אכזבת השבוע: לא ניראה לי. שיר שלא הפסקת לשמוע:Kris Allen - Heartless איי לייק אמריקן איידול! התחדשות השבוע:שתי חולצות שהן סוג של עליונית תוכנית השבוע: CSI ניו יורק. ואמריקן איידול. וGOSSIP girl דע
סרט השבוע: מירוץ לזהב עם מתיו משהו. חמוד. ספר השבוע: כלום הפסקתי לקרוא השבוע מאכל השבוע: סלומוןןן! יציאת השבוע: על האש של ל"ג בעומר. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: הפרק האחרון של גוסיפפפפ!!!!!!!@!#@!$@!# אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: לא יודעת, בלאי לפגוש מפורסם ברחוב
אדם שעשה לך את השבוע:- ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: די אני לא זוכרת. תמונת השבוע:! התוכניות שלי לשבוע הבא: לגמור לסדר את החדר שלי. ולהתחיל להתכונן למתמטיקה. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: בסדר פלוס או מינוס.

RayoDeLuz

New member
טוסי לLA..

ולכי לBEVERLEY HILLS תפגשי שמה טונות של מפורסמים ברחוב
לא שאני טסתי לשם עדיין אבל, שמעתי...

jasika siton

New member
חח לי זה קרה,

לפני שנתיים בערך הייתי בהוליווד, והיה את הטקס פרסים הזה של ניקולדיאון, ועברתי שם אז ראיתי מלא צלמי פפארצי וטונות של אנשים ושומרי ראש, ואת ג'סטין טימברלייק נכנס לשם :) אבל אף אחד לא הצליח לדבר איתו או לגעת בו, השומרי ראש שלו העיפו את כולם .. בכל זאת, זה היה שווה לראות אותו חח.

RayoDeLuz

New member
חחח...

יאא.. אני רוצה לטוס לLA אבל אין לי עם מי לטוס.. אז מתישהו כבר אטוס לבד או עם מישהו

למעלה