שרשור עולה באש

שירשור המלצות לל"ג בעומר...

Damian Marley - Move Buju Banton & Nadine Sutherland - Wicked Dickie Macka b - Sex machine Baby cham - Ga'Long Ya Gal Ninja Man - More Reality SuperCat - Bubbling Nardo Ranks - Cemetry Elephant Man - Pum Pum Anthony B - Put It Pon Her General Degree - Soldier Girl Macka B - Jamaica No Problem Damian Marley - Ganja Bus beenie man sean paul buju banton devonte & tanto metro - up close reggae mix ghostface killah & elephantman - Girls Callin' Capleton - In Her Heart admiral bailey - Old Time Something יאללה האזנה נעימה ויום מוצלח -כשף!

idk

New member
המצלה לל"ג בעומר- תשרפו את בבילון

וסחתיין על ההמלצות!

../images/Emo117.gifשרשור עולה באש../images/Emo117.gif

חג אש שמח לכולם!!! מה קורה חברים וחברות? יוצאים היום? חסר לכם שלא, ל"ג בעומר שלי מעולם לא היה חגיגי פחות מהנוכחי... אז למרות שאני צריך לישון מוקדם היום במקום ללכת להופעה של קנגרו הבאתי אותה בשירשור שירי אש! בשנה שעברה, עוד בקומונה חגגנו עם קינג שאנדו, הלא הוא קפלטון. השנה הכנתי לקט של טיונים מכל התקופות שקשורים לאש. אתם מוזמנים להמליץ בעצמכם על כל שיר שעושה לכם אש בנשמה! ואל תשכחו sum important ting about fayah-האש נועדה לטהר את העולם, היא גם יכולה להיות דבר מסוכן. אין לנו מה לשרוף את האחים שלנו והבתים שלהם, אבל את באבילון נשרוף עם להביורים, seeeeen? BUN DEM EACH & EVERY DAY. sight? נתחיל עם זמר שורף לחלוטין-אדמירל ביילי, עם טיון בשם fire inna hole. תהנו!

../images/Emo213.gifנביא אותה בקצת דאנסהול../images/Emo59.gif

כי אתם יודעים איזה מוזיקה היום תביא הכי הרבה בחורות והכי הרבה אש, כן? אז למי שעדיין לא מכיר, יש זמר חדש בשטח, העונה לשם איידוניה. ממליץ מאוד על הטיון שלו LOLY, טיון חריף
לגמרי בפולקה סטייל. בכל מקרה, הטיון הזה הוא מהשנה החולפת, על רידים העונה לשם התמוה האלו מוטו. וזה הולך ככה.

rudeboy sound

New member
YOU KNOW ITS I-DI-DI-DI-DONYA

נכנס חזק לסטייל של קרטל וביזי, מטורף! כדאי לשמוע גם את - CHICKEN HEAD שלו על ה - GALORE רידם אלוף, זמר מטורף... כמו שצריך!

ונסיים בשיר מרגש שממיס את הלב

שיר brand new של אחד הזמרים האהובים עליי, I Wayne יחד עם זמר ששמו(איך לא-שרשור אש...) Fire Chess. שיר אהבה ותודה לאמא ואבא שהביאו אותנו לכאן. חזק לחלוטין! מופיע אגב גם במיקס החדש של איי מאר שיצא למכירה בקרמבו רקורדס, חובה בכל בית! ולשיר: i wayne and fire chess-mama and papa לכולכם אני מאחל חג שמח, מקווה שאתם קוראים את השירשור הזה רק מחר כי אתם עושים מדורה עכשיו ואוכלים קרטושקעס, כי זה בדיוק מה שהייתי עושה עכשיו אם לא הייתי צריך לחזור לצבא מחר בבוקר... חג אש שמח לכולם!

תודה על התודות

אבל חברים, אין לאף אחד חוץ מmi i-dren shockbit שגם הוא רשם לי רק במסרים איזה קרש למדורה?? עד שיגמר החג אני רוצה לראות כאן מהם שירי השריפות שלכם, אז השירשור נעוץ עד הערב. מחכה לעוד תגובות.

Nechi Nech

New member
כמובן שאי אפשר לחגוג את ל"ג בעומר

בלי טיונים שורפים של אש האש AKA קינג שנגו
Capleton - Fire Time Capleton feat. Jah Thunder - Fire Capleton - Bun Dem Every Day היה לי ל"ג בעומר שורף במיוחד, מקווה שגם לכם..

למעלה