חוק עירוני תמוה,

W a r r i 0 r

New member
../images/Emo119.gif חוק עירוני תמוה,

הידעתם שפארק ציבורי רבין סגור בימי ראשון? לי אישית זה מאוד מוזר, הרי מדובר בפארק ציבורי, לא משהו פרטי שניתן לסגור אותו מתי שבא. היום הייתי שם, ובאמת יושב איזה בחור בכניסה ואומר שאין כניסה, וזה כמובן על חשבון משלם המיסים, על חשבוננו. נשאלת השאלה - האם זה חוקי? מישהו אולי יודע מה קורה פה?

dafgol

New member
לקרוא לילד בשמו?

לא רוצים ששכניינו \ בני דודיינו יכנסו לשם ביום השבת שלהם ובחגם. בעיניי זו חוצפה

לולי72

New member
דפנה - היית בפארק פעם ביום ראשון אחרי הצהריים

או בשבת אחר הצהריים? כי לי יצא להיות פעם אחת ביום ראשון והרגשתי לרגע שהגעתי בטעות ליפיע, ועם כל הכבוד, אני חושבת שהפארק הזה שנבנה במליוני שקלים זה לא המקום שלהם להסתובב, ואולי תקראו לי גזענית, אבל זה מגעיל, הילדים שלהם משתוללים, הם באים עם כל החמולות שלהם, אני הרגשתי לא נעים והייתי רק עם יובל בלי לירון, למה אני בפארק שלי בעיר שלי, צריכה להרגיש אי נעימות? וללכת בלי שהילדה תהנה, מסביב שמעתי רק את השפה הערבית ולדעתי אולי היה עוד הורה עם ילד וזהו, גם הוא הסתלק, למה? האם את נוסעת לגני משחקים שלהם? אני מאמינה שלא. מספיק יש לנו את בני הנוער שלנו כאן בעיר שעושים בלאגן, לא שאני מצדיקה את זה חלילה, גם זה כמובן לא בסדר, אבל בני דודינו לא צריכים לבלות כאן, שיבנו להם אצלם פארקים ויבלו שם. אני בטח שלא אבוא לבלות בפארקים שלהם והם שלא יבואו לכאן.

LANIT1

New member
לא ידעתי שסגור ביום ראשון אבל לאור האמור לעיל

טוב שכך..

למעלה