ריח חריף של עשן,

W a r r i 0 r

New member
../images/Emo119.gif ריח חריף של עשן,

מורגש ב-4 ימים אחרונים ליד ביתי. זה מתחיל בסביבות 4 בלילה, נגמר לקראת 10 בבוקר. ולפעמים זה בא והולך גם ביום. העניין שלא ממש רואים את מקור העשן. האם יש פה עוד מישהו שמרגיש? (אני גר ליד שפע שוק למי ששאל\ה)

dafgol

New member
לפני כמה ימים הרחנו ריח שרוף באמת

זה היה משהו כמו ריח של שריפת ניירות או משהו כזה ונמשך כמה שעות, חשבתי שמישהו פשוט החליט לשרוף ניירת ישנה "לשרוף" ת'זמן. מעבר לזה לא הרגשנו ריח מיוחד....חוץ מהריח מנגל שהשכנים עושים כל שני וחמישי בערך
איך הולך עם הפסיכומטרי ? מתי הבחינה?

W a r r i 0 r

New member
../images/Emo119.gif הקטע שזה נמשך כבר כמה ימים. זה מרגיז.

במיוחד שיש לי אסטמה, בעעעעעע. הפסיכו גומר אותי, אני שקוע כל הזמן בלימודים, עוד 3 שבועות....בע"ה יהיה טוב!!!

shinon28

New member
הריח מנילית

הם משחררים "לחץ" במיוחד בסופי שבוע , כולל חלקיקים צהובים נוזלים ,אני עובד לידם והרכב שלי מלא בחלקיקים האלה

dafgol

New member
../images/Emo5.gif לא יודעת אם זה מסוכן או לא

אבל זה לא בסדר ונשמע קצת מפחיד לא ?

W a r r i 0 r

New member
../images/Emo119.gif מ-ה?!

זה הרי מפגע סביבתי איום! גררררררררר, הצד הירוק שבי משתגע מזה פשוט. הבעיה זה למי לפנות? כב"א? עיריה?

dafgol

New member
אני מניחה שקודם כל למפעל

לעירייה, לתמ"ת שמפקחים על המפעלים (אני מקווה) לארגונים הירוקים. ככל שאאני חושבת על זה יותר...זה מקומם מכעיס ומפחיד אותי יותר....

si17

New member
היו שבוע שעבר 2 שרפות גדולות באזור

אחת של מתבן קש ביפעת ואחת של כותנה מתחת מגדל העמק. שתיהן עדיין מעשנות

S r 35

New member
בקיבוץ יפעת שורפים כל הזמן דברים

זה גרם לריח איום באזור שההורים שלי גרים בו. לפני שנים, הוחתמה עצומה שהוגשה למשרד לאיכות הסביבה. זה עזר לזמן מה ... אבל, לדעתי, הקיבוץ חזר לסורו. לא שמעתי מהורי תלונות לאחרונה - אני באמת צריכה לברר איתם. מעצבן

si17

New member
במקרה הזה

כנראה הצתות של חברה משועממים ממגדל העמק

למעלה