דפנה שלנו מתגייסת

Rony 05

New member
../images/Emo12.gifדפנה שלנו מתגייסת../images/Emo24.gif../images/Emo195.gif

מחר דפנה מתגייסת ומצטרפת למשך שנתיים (או יותר) למשפחת צה"ל.
אני מזהירה מראש לפעמים אין הגיון, ושלפעמים קצת קשה, ופוגשים אנשים דיי מוזרים אבל לומדים גם דברים חדשים על עצמנו , מכירים אנשים מדהימים ומתמודדים עם דברים שבחיים לא היית נתקלת בהם בלי הצבא אז אני מאחלת לך מכל הלב,
שלא תתייאשי מהר ושתגלי שאת מסוגלת להרבה יותר ממה שחשבת שתכירי המון המון חברים חדשים תצליחי בכל המבחנים והמשימות ותהני כמה שרק אפשר! וכמובן שתשמרי על עצמך....! בהמון המון אהבה והצדעה רוני

דפנה!!../images/Emo24.gif

וואוו כבר מחר את מתגייסת מ-ז-ל ט-ו-ב!! את כבר יודע לאיזה תפקיד או איזה באיזה חיל תהיי?(אני אישית ממליצה לך חיל אויר דה בסט!) בכל מקרה לא משנה איפה תהיי העיקר שתהני ושתעברי את השירות ואת הטירונות בסבבה כי באמת שזה הכל ח-ו-י-ה אחת גדולה!! והכי חשוב שתתרמי מעצמך כמה שיותר,תכירי אנשים חדשים ובקיצור תהני מהכל ותאמיני לי שגם אם יהיו לך רגעים קשים את תצאי יותר מחוזקת ובוגרת.. מאחלת לך המון בהצלחה צ'יקיטה! שירה

דפנושית

New member
גראסיאס../images/Emo24.gif

המלצות לא ממש יעזרו, זה לא שיש יותר מדי בחירה כשמדובר בשירות צבאי
אבל בכל מקרה, אני מודיעין. תודה רבה
נשיקות!!

דפנושית

New member
רוניל'ה../images/Emo23.gif

תודה רבה רבה רבה על הכל! על האיחולים כאן, על השיחות במסנג'ר, על העצות...
ושפתחת את השרשור הזה!
שלא יהיה לך ספק שאת תזכי לשמוע ממני חוויות...
נדבר בקרוב! אוהבת אותך

Rony 05

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo25.gif../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif

אין על מה !!!! אוהבת מאוד בחזרה

דפנושית

New member
חברים יקרים../images/Emo70.gif

אני לא נפרדת, כי אני לא הולכת לשום מקום, אני רק מתגייסת... אז אני אבקר אתכם כאן קצת פחות, אבל אני לא נעלמת. תשמרו על הפורום! ותאחלו לי בהצלחה
נשיקות לכולם

YBNS

New member
היי דפי, בהצלחה../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif

תשמרי על עצמך
( וברור שאת לא הולכת לשום מקום!!)

דפי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אני לא יודע מאיפה להתחיל... צבא זה עניין גדול, שינוי משמעותי בחיים, למרות שזה נראה ברור מאליו לכולנו... אני מניח שהטירונות שלך היא לא הדבר הכי קשה בעולם, אז אני מקווה שיהיו לך שם הרבה צחוקים וחוויות, ובאמת שתקחי את כל הקטע הקצר הזה בקלות הרבה בהצלחה בקורס (סוף סוף תדעי מה זה ללמוד) ובתפקיד. תשאפי תמיד להכי טוב שאת יכולה, ואני מקווה שתתקדמי בתפקידים שיעניינו אותך. תצרי הרבה קשרים, והרבה חברים וחברות חדשים, כי זה תמיד עוזר ותשמרי עלינו...
בהצלחה
ואם את צריכה משהו אני רק במרחק של יבשת

Rony 05

New member
אויי דווקא איתך הייתי צריכה לטעות

התכוונתי ברוך הבא!

דפנושית

New member
ניר!!! ../images/Emo140.gif

טירונות זה באמת לא כזה ביג דיל (לפחות 02
)... דווקא עוברת בסדר בינתיים
ואיך אתה מבלה? אני מבינה שחזרת לארגנטינה