../images/Emo12.gif

אילו: 1.אילו היית אלוהים-מה הדברים העיקריים שהיית משנה בעולם? 2.אילו היית חולם חלום נפלא והיו נותנים לך אפשרות להמשיך לחיות את החלום במקום המציאות שלך,האם היית רוצה להמשיך לחיות את החלום או בכל זאת להתעורר לחייך המציאותיים? 3.אילו היית מיליארדר-האם היית עובד בכל זאת? 4.אילו הייתה לך אפשרות לגנוב בגרויות ולאחר מכן גם תואר ראשון ושני של איזה אדם גאון,מבלי שאף אחד יידע מכך,האם היית עושה את זה? 5.אילו לרצוח היה מותר ומקובל-אתה מאמין שהיית רוצח עד היום כמה אנשים שיצא לך להכיר? 6.אילו היית יכול להעניק חיים מושלמים לבן אדם מסויים בעולם(פרט ממך!)-מי זה היה? 7.אילו היה אפשר לאכול ללא הגבלה מבלי להשמין ומבלי בעיות בריאות כאלה ואחרות-כמה ארוחות היית אוכל ביום,לדעתך?נסה לפרט גם כמה היית אוכל באותן ארוחות... 8.אילו היית ראש בעירך-האם אתה חושב שתושביי העיר היו מרוצים מתיפקודך? 9.אילו החיות היו חכמות ומפותחות כבני האדם-מה היה קורה לדעתך?איך העולם היה נראה? זה או זה: 1.מי לדעתך מנצח בקרב-סופרמן או מוחמד עלי(מתאגרף לשעבר)? 2.מה יותר מגניב-פיות או מלאכים? 3.שתייה קרה או חמה? 4.עוף או נקניקיות? 5.מה יותר מרגיז-להירטב במיים באמצע הרחוב,או לחטוף קרמבו על הראש בזמן מסיבה? 6.סבתא או סבא? 7.מה יותר יפה-עיניים חומות או כחולות? 8.סוודר או מעיל? 9.שקט או רעש? 10.מרק או דייסה? 11.מיסטיקה או פסיכולוגיה? 12.מי יפה יותר-אליענה בקייר או יעל שרוני? שאלות אסוציאציות: 1.אורלנדו בלום 2.יין: 3.שמחה: 4.ריקודים: 5.ציפור: 6:מוזיקה: 7.בעלי חיים: 8.ג'ינס: 9.חיים: 10.מוות: 11.אהבה: 12.שינאה: 13.ילדים: 14.הורים: 15.חברים: דברים אהובים: 1.מאכל אהוב? 2.שתייה אהובה? 3.אומניי מוזיקה אהובים? 4.עונה אהובה? 5.צבע אהוב? 6.רגש אהוב? 7.מתקן לונה-פארק אהוב? 8.חיה אהובה? 9.חמש האנשים האהובים ביותר? 10.סרט אהוב?

...

אילו: 1.אילו היית אלוהים-מה הדברים העיקריים שהיית משנה בעולם?: אמממ... את המלחמות, הייתי גורמת להן להפסיק 2.אילו היית חולם חלום נפלא והיו נותנים לך אפשרות להמשיך לחיות את החלום במקום המציאות שלך,האם היית רוצה להמשיך לחיות את החלום או בכל זאת להתעורר לחייך המציאותיים?: כמה שחלום זה דבר נפלא, צריך להמשיך לחיות את המציאות... להקדיש זמן של לילה לחלומות ואת שאר היום לחיות באמת... כי חלום זה לא כמו המציאות בכל זאת, גם אם הוא הרבה יותר יפה ממנה 3.אילו היית מיליארדר-האם היית עובד בכל זאת?: כן, אני רוצה להאמין שכן 4.אילו הייתה לך אפשרות לגנוב בגרויות ולאחר מכן גם תואר ראשון ושני של איזה אדם גאון,מבלי שאף אחד יידע מכך,האם היית עושה את זה?: אני רוצה להאמין שלא 5.אילו לרצוח היה מותר ומקובל-אתה מאמין שהיית רוצח עד היום כמה אנשים שיצא לך להכיר?: לא 6.אילו היית יכול להעניק חיים מושלמים לבן אדם מסויים בעולם(פרט ממך!)-מי זה היה?: רק אחד?
אז אמא, כי אבא יודע לחיות יותר טוב את החיים 7.אילו היה אפשר לאכול ללא הגבלה מבלי להשמין ומבלי בעיות בריאות כאלה ואחרות-כמה ארוחות היית אוכל ביום,לדעתך?נסה לפרט גם כמה היית אוכל באותן ארוחות... : אממממ כל הקטע של השמנה לא מפריע לי במיוחד... ואני דיי אוכלת מה שאני רוצה, למרות שאני מנסה להגביל את עצמי... אז אני מאמינה שבאותה תדירות כמו עכשיו... 8.אילו היית ראש בעירך-האם אתה חושב שתושביי העיר היו מרוצים מתיפקודך?: אין לי שמץ... 9.אילו החיות היו חכמות ומפותחות כבני האדם-מה היה קורה לדעתך?איך העולם היה נראה?: יותר טוב... זה היה ממש מגניב לדעתי זה או זה: 1.מי לדעתך מנצח בקרב-סופרמן או מוחמד עלי(מתאגרף לשעבר)?: סופרמן
2.מה יותר מגניב-פיות או מלאכים?: פיות 3.שתייה קרה או חמה?: חמה
שוקו
4.עוף או נקניקיות?: עוף, אני לא אוהבת נקנקיות 5.מה יותר מרגיז-להירטב במיים באמצע הרחוב,או לחטוף קרמבו על הראש בזמן מסיבה?: לחטוף קרמבו על הראש... כי אם זה בקיץ להירטב ממים באמצע הרחוב זה כיף ומצחיק
ואם זה בחורף זה סתם מצחיק>< 6.סבתא או סבא?: חחחח אל תאלצו אותי לבחור 7.מה יותר יפה-עיניים חומות או כחולות?: חומות 8.סוודר או מעיל?: סוודר, אבל ג'קט 9.שקט או רעש?: שקט 10.מרק או דייסה?: מרק 11.מיסטיקה או פסיכולוגיה?: פסיכולוגיה 12.מי יפה יותר-אליענה בקייר או יעל שרוני?: יעל שרוני שאלות אסוציאציות: 1.אורלנדו בלום: גרר 2.יין: משתבח 3.שמחה: אושר 4.ריקודים: מסיבה 5.ציפור: ציף ציך 6:מוזיקה: חיים
7.בעלי חיים: חמודים 8.ג'ינס: כחול 9.חיים: מוות 10.מוות: סוף 11.אהבה: כואב 12.שינאה: חבל 13.ילדים: זאת שמחה 14.הורים: אמאבא 15.חברים: החברות שלי דברים אהובים: 1.מאכל אהוב?: וואו... חחח 2.שתייה אהובה?: שוקו 3.אומניי מוזיקה אהובים?: ביטלס, אלביס, בוב מרלי, פרנק סינטרה, לואיס אמסטרונג... 4.עונה אהובה?: אביב 5.צבע אהוב?: כחול 6.רגש אהוב?: שמחה 7.מתקן לונה-פארק אהוב?: הו רכבת הרים
בסופרלנד זאת הקומבה... אבל בעצם לא הייתי על אףרכבת הרים אחרת בחיים שלי
טוב הייתי באיטליה על רכבת בצורת זחל שנחשבה רכבת הרים>< אבל זכב זאת הגדרה יותר מתאימה 8.חיה אהובה?: כלכלכלכלכל היונקים
9.חמש האנשים האהובים ביותר?: אמא, אבא, סתיו, כרמית ושגיא 10.סרט אהוב?: מלך האריות

Funky Fish1

New member
יאא ראשונה!!../images/Emo9.gif

אילו: 1.אילו היית אלוהים-מה הדברים העיקריים שהיית משנה בעולם? פחות מלחמות, רעב בעולם, אסונות (אני יודעת שזה נשמע כמו נאום של מלכת יופי, אבל מה לעשות-זה הדברים הכי נוראיים בינתיים). 2.אילו היית חולם חלום נפלא והיו נותנים לך אפשרות להמשיך לחיות את החלום במקום המציאות שלך,האם היית רוצה להמשיך לחיות את החלום או בכל זאת להתעורר לחייך המציאותיים? נראה לי שהייתי מתעוררת לחיים האמיתיים, כי אי אפשר שהכל יהיה מושלם (מזכיר לי את הפרק עם המתגשמים במכושפות) 3.אילו היית מיליארדר-האם היית עובד בכל זאת? כן. זה משעמם כל היום ליהיות בבית או לטייל. צריך גם קצת שגרתיות. 4.אילו הייתה לך אפשרות לגנוב בגרויות ולאחר מכן גם תואר ראשון ושני של איזה אדם גאון,מבלי שאף אחד יידע מכך,האם היית עושה את זה? לא, כי אז מה הטעם? לא מרגישים שמשיגים משהו. 5.אילו לרצוח היה מותר ומקובל-אתה מאמין שהיית רוצח עד היום כמה אנשים שיצא לך להכיר? אני חושבת שכן, כי יש רגעים שממש בא לי לעשות את זה, אבל אח"כ אני בטוחה שהייתי מצטערת על זה. |הגדש| 6.אילו היית יכול להעניק חיים מושלמים לבן אדם מסויים בעולם(פרט ממך!)-מי זה היה? קשה. מישהו שממש ממש קרוב אלי ושהוא באמת צריך את זה. 7.אילו היה אפשר לאכול ללא הגבלה מבלי להשמין ומבלי בעיות בריאות כאלה ואחרות-כמה ארוחות היית אוכל ביום,לדעתך?נסה לפרט גם כמה היית אוכל באותן ארוחות... נראה לי שכמו עכשיו. אני אוכלת המון, ובכמויות שאני אוהבת. אני לא עושה שום דיאטה-מבחינתי זה בזבוז זמן. הערה: אל תעשו דיאטות!! תפטמו את עצמם! אוכל זה טוב!!
8.אילו היית ראש בעירך-האם אתה חושב שתושביי העיר היו מרוצים מתיפקודך? אני מאוד מקווה שכן. 9.אילו החיות היו חכמות ומפותחות כבני האדם-מה היה קורה לדעתך?איך העולם היה נראה? ת'אמת שאין לי מושג... זה או זה: 1.מי לדעתך מנצח בקרב-סופרמן או מוחמד עלי(מתאגרף לשעבר)? סופרמן. הבן-אדם יכול להרים בניין שלם ביד אחת. 2.מה יותר מגניב-פיות או מלאכים? פיות. 3.שתייה קרה או חמה? קרה. 4.עוף או נקניקיות? עוף. 5.מה יותר מרגיז-להירטב במיים באמצע הרחוב,או לחטוף קרמבו על הראש בזמן מסיבה? קרמבו על הראש במסיבה. אפשר ללכת לשירותים להתנקות. לעומת זאת להירטב ממים בכביש לא כל כך טוב. במיוחד אם לובשים משהו לבן. 6.סבתא או סבא? שניהם. 7.מה יותר יפה-עיניים חומות או כחולות? חומות. 8.סוודר או מעיל? מעיל. 9.שקט או רעש? תלוי מתי. 10.מרק או דייסה? מרק. 11.מיסטיקה או פסיכולוגיה? שניהם...חחח 12.מי יפה יותר-אליענה בקייר או יעל שרוני? יעל שרוני. והיא שחקנית הרבה יותר טובה. שאלות אסוציאציות: 1.אורלנדו בלום-סרטים 2.יין: אלכוהול 3.שמחה:חיוך 4.ריקודים: כיף 5.ציפור: לעוף. 6:מוזיקה: חיים. 7.בעלי חיים: אהבה 8.ג'ינס: רגליים. 9.חיים: הכל. 10.מוות: סיום. 11.אהבה: רגשות. 12.שינאה: כעס. 13.ילדים: התחלה. 14.הורים: חונכים (מושפעת מספרות) 15.חברים: חיבוק. דברים אהובים: 1.מאכל אהוב? הרבה. פיצה, ספגטי, שוקולד, תותים, בננות, פלאפל...בטח יש עוד אבל שכחתי. 2.שתייה אהובה? אממ...מים, מיץ תפוחים, קולה וספרייט. 3.אומניי מוזיקה אהובים? אין ספציפיים. 4.עונה אהובה? כולם
5.צבע אהוב? שחור, כתום, אדום, לבן וירוק. 6.רגש אהוב? אהבה, התרגשות ושמחה. 7.מתקן לונה-פארק אהוב? נראה לי שהאבובים
8.חיה אהובה? סוס וכלב. 9.חמש האנשים האהובים ביותר? אין 5. יש המון. 10.סרט אהוב? אין ממש. אני אוהבת קומדיות בעיקר. וואו. זה ארוך. קראת? תגיבי

Primula

New member
עניתי ../images/Emo3.gif

אילו:
1.אילו היית אלוהים-מה הדברים העיקריים שהיית משנה בעולם? דבר ראשון, איך לא- הייתי יוצרת שלום. אחר כך מטפלת גם ברעב ובסוף מורידה בהרבה את מחירי הדיסקים
2.אילו היית חולם חלום נפלא והיו נותנים לך אפשרות להמשיך לחיות את החלום במקום המציאות שלך,האם היית רוצה להמשיך לחיות את החלום או בכל זאת להתעורר לחייך המציאותיים? להתעורר.
3.אילו היית מיליארדר-האם היית עובד בכל זאת? ממ דילמה
4.אילו הייתה לך אפשרות לגנוב בגרויות ולאחר מכן גם תואר ראשון ושני של איזה אדם גאון,מבלי שאף אחד יידע מכך,האם היית עושה את זה? לא
5.אילו לרצוח היה מותר ומקובל-אתה מאמין שהיית רוצח עד היום כמה אנשים שיצא לך להכיר? מממ. לא נראה לי.
6.אילו היית יכול להעניק חיים מושלמים לבן אדם מסויים בעולם(פרט ממך!)-מי זה היה? שלא ייצא מפה
- אמא.
7.אילו היה אפשר לאכול ללא הגבלה מבלי להשמין ומבלי בעיות בריאות כאלה ואחרות-כמה ארוחות היית אוכל ביום,לדעתך?נסה לפרט גם כמה היית אוכל באותן ארוחות... הייתי אוכלת אותו הדבר
8.אילו היית ראש בעירך-האם אתה חושב שתושביי העיר היו מרוצים מתיפקודך? לא תמיד
9.אילו החיות היו חכמות ומפותחות כבני האדם-מה היה קורה לדעתך?איך העולם היה נראה? זה מאוד קשה. יש לזה הרבה צדדים. זה או זה:
1.מי לדעתך מנצח בקרב-סופרמן או מוחמד עלי(מתאגרף לשעבר)? סופרמן.
2.מה יותר מגניב-פיות או מלאכים? פיות
3.שתייה קרה או חמה? קרה
4.עוף או נקניקיות? עוף
5.מה יותר מרגיז-להירטב במיים באמצע הרחוב,או לחטוף קרמבו על הראש בזמן מסיבה? חח
קרמבו
6.סבתא או סבא? שניהם!!
7.מה יותר יפה-עיניים חומות או כחולות? כחולות. אבל אני גם מאוד אוהבת עיניים חומות. אחרי הכל העיניים שלי חומות
8.סוודר או מעיל? סוודר.
9.שקט או רעש? שקט!
10.מרק או דייסה? דייסה.
11.מיסטיקה או פסיכולוגיה? מיסטיקה
12.מי יפה יותר-אליענה בקייר או יעל שרוני? מי זאת יעל שרוני?
שאלות אסוציאציות:
1.אורלנדו בלום:פורום
2.יין: הלצה (?!)
3.שמחה: אושר
4.ריקודים: שמחה!
5.ציפור: מעוף
6:מוזיקה: חיים
7.בעלי חיים: מחיה
8.ג'ינס: צריך ודחוף!
9.חיים: לא הכל
10.מוות: סוף
11.אהבה: רגש
12.שינאה: ייצר רע
13.ילדים: עתיד
14.הורים: מלווה
15.חברים: משפחה לבחירה דברים אהובים:
1.מאכל אהוב? הכל!
2.שתייה אהובה? מים
3.אומניי מוזיקה אהובים? הו >< רדיוהד, פינק פלויד, אואזיס (כמובן) מארון5 ועוד ועוד!
4.עונה אהובה? אביב
5.צבע אהוב? סגול
6.רגש אהוב? שמחה
7.מתקן לונה-פארק אהוב? הנדנדה הזאת שעפים בה גבוה ובאויר >< נו איך להסביר?
8.חיה אהובה?
9.חמש האנשים האהובים ביותר? זה לא פיר
: כל 4 בני המשפחה הקרובה, והמקום החמישי פתוח לאנשים רבים
10.סרט אהוב? שרה"ט בונאפטיט!

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifכרגע עניתי על זה, תפוזונים.

גרררר. אילו: 1.אילו היית אלוהים-מה הדברים העיקריים שהיית משנה בעולם? את היחס של אנשים לכל מיני דברים, מלחמות, גזענות, שנאה, דברים כאלו. 2.אילו היית חולם חלום נפלא והיו נותנים לך אפשרות להמשיך לחיות את החלום במקום המציאות שלך,האם היית רוצה להמשיך לחיות את החלום או בכל זאת להתעורר לחייך המציאותיים? לחיות את החלום 3.אילו היית מיליארדר-האם היית עובד בכל זאת? כן, אבל אז הייתי יכולה להרשות לעצמי גם לעבוד בעבודה שאני *באמת* אוהבת. 4.אילו הייתה לך אפשרות לגנוב בגרויות ולאחר מכן גם תואר ראשון ושני של איזה אדם גאון,מבלי שאף אחד יידע מכך,האם היית עושה את זה? לא. 5.אילו לרצוח היה מותר ומקובל-אתה מאמין שהיית רוצח עד היום כמה אנשים שיצא לך להכיר? LOL אני חושבת שלא. לא באמת. בתיאוריה, כ. באמת- לא. לא הייתי מסוגלת לקחת חיים של מישהו. 6.אילו היית יכול להעניק חיים מושלמים לבן אדם מסויים בעולם(פרט ממך!)-מי זה היה? אני מעדיפה לא להגיד פה 7.אילו היה אפשר לאכול ללא הגבלה מבלי להשמין ומבלי בעיות בריאות כאלה ואחרות-כמה ארוחות היית אוכל ביום,לדעתך?נסה לפרט גם כמה היית אוכל באותן ארוחות... פרובבלי הייתי אוכלת שוקולד, המוןהומןהמון שוקולד, כל הזמן. אוה, רגע. that ship has sailed...
8.אילו היית ראש בעירך-האם אתה חושב שתושביי העיר היו מרוצים מתיפקודך? אני לא גרה בעיר, ורוב הסיכויים שלא. 9.אילו החיות היו חכמות ומפותחות כבני האדם-מה היה קורה לדעתך?איך העולם היה נראה? ממ אינ לי שמץ של מושג. *grins* זה או זה: 1.מי לדעתך מנצח בקרב-סופרמן או מוחמד עלי(מתאגרף לשעבר)? סופרמן, דע
2.מה יותר מגניב-פיות או מלאכים? ארמ תלוי במצברוח שלי 3.שתייה קרה או חמה? חמה 4.עוף או נקניקיות? חבר'ה, אני צחמונית מוצהרת. loud and proud.
אז תפסיקו לאכול חיות יו חבורת בהמות, קניבלים!
5.מה יותר מרגיז-להירטב במיים באמצע הרחוב,או לחטוף קרמבו על הראש בזמן מסיבה? הקרמבו.
6.סבתא או סבא? סתמו, נו. 7.מה יותר יפה-עיניים חומות או כחולות? זה מאוד מאוד תלוי 8.סוודר או מעיל? אני חושבת שסוודר. 9.שקט או רעש? שקט 10.מרק או דייסה? תלוי איזה מרק. וגם במצברוח שלי. 11.מיסטיקה או פסיכולוגיה? כנ"ל. כאילו, לא תלוי איזה מרק LOL, תלוי במצברוח שלי.
12.מי יפה יותר-אליענה בקייר או יעל שרוני? who?
שאלות אסוציאציות: 1.אורלנדו בלום- יאמה. 2.יין: אדום 3.שמחה: התרגשות 4.ריקודים: מסיבה/זיעה/איכס 5.ציפור: חופש 6:מוזיקה: חיים 7.בעלי חיים: טבע?
8.ג'ינס: כחול >< 9.חיים: אהבה 10.מוות: געגוע 11.אהבה: אכזבה 12.שינאה: כעס 13.ילדים: צעקות. >< 14.הורים: צעקות ^^ 15.חברים: אכזבה. דברים אהובים: 1.מאכל אהוב? פרובבלי שוקולד.
2.שתייה אהובה? קפה
3.אומניי מוזיקה אהובים? הו. "אומניי מוזיקה"? >< עילגות, מישהו? ><>< אניוואיז, כן אמ. אלכס. ג'ון בונג'ובי. אקסל. דאף ^___^ [נונו התאהבתי בו. ><] כריס מרטין. הסולן של OURS. אלאניס. טראוויס. קורט קוביין. etc., etc., etc. 4.עונה אהובה? חורפ
מי נשאר היום בבית בגלל השלג מי?
that's right, אני.
5.צבע אהוב? אין. שחור. לא, אין. 6.רגש אהוב? אמאמאמאמאמ. נו די כבר. 7.מתקן לונה-פארק אהוב? אני לא אוהבת כאלו.
אבל אני מניחה שההוא של POTC. וגם ההוא בפריז, מה זה היה? אוה, פיטר פן, נראה לי. והמתקן של הסוכר. ^_____^ 8.חיה אהובה? חתול בטח 9.חמש האנשים האהובים ביותר? לא יכולה להגיד 10.סרט אהוב? ממ יש מיליונים, אבל בטופ בטח תמצאו את Star Wars, POTC, LOTR, I Am Sam, Where the Heart Is וכוכוכו. זהו. ><

N E S T E A

New member
כמה זמן לא הייתי פה ../images/Emo13.gif

אז אני עונה... אילו: 1.אילו היית אלוהים-מה הדברים העיקריים שהיית משנה בעולם? הייתי מעייפה את כל התכונות הגרועות שיש בבני אדם..ובראשונה קנאות כי אפשר לסבול את זה - לפחות אני לא
2.אילו היית חולם חלום נפלא והיו נותנים לך אפשרות להמשיך לחיות את החלום במקום המציאות שלך,האם היית רוצה להמשיך לחיות את החלום או בכל זאת להתעורר לחייך המציאותיים? מה רע לחלום? הייתי רוצה להיות מאושרת לנצח..אז אני מניחה שכן להמשיך את החלום
|סדגש 3.אילו היית מיליארדר-האם היית עובד בכל זאת? לא..מה אני צריכה לעבוד..הייתי יושבת רגל על רגל
4.אילו הייתה לך אפשרות לגנוב בגרויות ולאחר מכן גם תואר ראשון ושני של איזה אדם גאון,מבלי שאף אחד יידע מכך,האם היית עושה את זה? בתשובה אחת חד משמעית ל - א .. אני פוגעת רק בעצמי בידע שלי בחוכמה שלי ואני פוגעת בבנאדם אם הוא היה חכם ללמוד ולהגיע לתוצאות האלה..זה שלו
5.אילו לרצוח היה מותר ומקובל-אתה מאמין שהיית רוצח עד היום כמה אנשים שיצא לך להכיר? יש מצב
סתם.. לא הגעתי למצב כזה שממש רציתי לרצוח מישהו לא נראה לי
6.אילו היית יכול להעניק חיים מושלמים לבן אדם מסויים בעולם(פרט ממך!)-מי זה היה? לאימא שלי לאבא שלי לאחיות שלי.. מגיע להם
7.אילו היה אפשר לאכול ללא הגבלה מבלי להשמין ומבלי בעיות בריאות כאלה ואחרות-כמה ארוחות היית אוכל ביום,לדעתך?נסה לפרט גם כמה היית אוכל באותן ארוחות... הייתי אוכלת בלי סוף פשוט..נשמע לי חלום
8.אילו היית ראש בעירך-האם אתה חושב שתושביי העיר היו מרוצים מתיפקודך? לא בטוחה..מקווה שכן למרות שזה לא בתכנונים שלי בכלל
9.אילו החיות היו חכמות ומפותחות כבני האדם-מה היה קורה לדעתך?איך העולם היה נראה? היה מדהים
נשמע מעניין נחמד מאוד לדבר עם כלב...
זה או זה: 1.מי לדעתך מנצח בקרב-סופרמן או מוחמד עלי(מתאגרף לשעבר)? שו?!
2.מה יותר מגניב-פיות או מלאכים? מלאאאךך
3.שתייה קרה או חמה? חמה...
4.עוף או נקניקיות? שום דבר... 5.מה יותר מרגיז-להירטב במיים באמצע הרחוב,או לחטוף קרמבו על הראש בזמן מסיבה? להרטב במים..
6.סבתא או סבא? סבא אין בכלל..
כנראה שסבתא
7.מה יותר יפה-עיניים חומות או כחולות? כחולות!!! 8.סוודר או מעיל? סוודר.. 9.שקט או רעש? מממ תלוי במצב
10.מרק או דייסה? שום דבר מהם.. 11.מיסטיקה או פסיכולוגיה? פסיכולוגיה..אני אוהבת
12.מי יפה יותר-אליענה בקייר או יעל שרוני?יעל שרוני.. שאלות אסוציאציות: 1.אורלנדו בלום
2.יין:
3.שמחה:
ברור 4.ריקודים: אחד מהתחביבים שלי..והעיסוקים שלי
5.ציפור:
6:מוזיקה: 7.בעלי חיים: 8.ג'ינס: 9.חיים: 10.מוות: 11.אהבה: 12.שינאה: 13.ילדים: 14.הורים: 15.חברים: דברים אהובים: 1.מאכל אהוב? 2.שתייה אהובה? 3.אומניי מוזיקה אהובים? 4.עונה אהובה? 5.צבע אהוב? 6.רגש אהוב? 7.מתקן לונה-פארק אהוב? 8.חיה אהובה? 9.חמש האנשים האהובים ביותר? 10.סרט אהוב?

N E S T E A

New member
כמה זמן לא הייתי פה ../images/Emo13.gif../images/Emo2.gif

אז אני עונה... אילו: 1.אילו היית אלוהים-מה הדברים העיקריים שהיית משנה בעולם? הייתי מעייפה את כל התכונות הגרועות שיש בבני אדם..ובראשונה קנאות כי אפשר לסבול את זה - לפחות אני לא
2.אילו היית חולם חלום נפלא והיו נותנים לך אפשרות להמשיך לחיות את החלום במקום המציאות שלך,האם היית רוצה להמשיך לחיות את החלום או בכל זאת להתעורר לחייך המציאותיים? מה רע לחלום? הייתי רוצה להיות מאושרת לנצח..אז אני מניחה שכן להמשיך את החלום
|סדגש 3.אילו היית מיליארדר-האם היית עובד בכל זאת? לא..מה אני צריכה לעבוד..הייתי יושבת רגל על רגל
4.אילו הייתה לך אפשרות לגנוב בגרויות ולאחר מכן גם תואר ראשון ושני של איזה אדם גאון,מבלי שאף אחד יידע מכך,האם היית עושה את זה? בתשובה אחת חד משמעית ל - א .. אני פוגעת רק בעצמי בידע שלי בחוכמה שלי ואני פוגעת בבנאדם אם הוא היה חכם ללמוד ולהגיע לתוצאות האלה..זה שלו
5.אילו לרצוח היה מותר ומקובל-אתה מאמין שהיית רוצח עד היום כמה אנשים שיצא לך להכיר? יש מצב
סתם.. לא הגעתי למצב כזה שממש רציתי לרצוח מישהו לא נראה לי
6.אילו היית יכול להעניק חיים מושלמים לבן אדם מסויים בעולם(פרט ממך!)-מי זה היה? לאימא שלי לאבא שלי לאחיות שלי.. מגיע להם
7.אילו היה אפשר לאכול ללא הגבלה מבלי להשמין ומבלי בעיות בריאות כאלה ואחרות-כמה ארוחות היית אוכל ביום,לדעתך?נסה לפרט גם כמה היית אוכל באותן ארוחות... הייתי אוכלת בלי סוף פשוט..נשמע לי חלום
8.אילו היית ראש בעירך-האם אתה חושב שתושביי העיר היו מרוצים מתיפקודך? לא בטוחה..מקווה שכן למרות שזה לא בתכנונים שלי בכלל
9.אילו החיות היו חכמות ומפותחות כבני האדם-מה היה קורה לדעתך?איך העולם היה נראה? היה מדהים
נשמע מעניין נחמד מאוד לדבר עם כלב...
זה או זה: 1.מי לדעתך מנצח בקרב-סופרמן או מוחמד עלי(מתאגרף לשעבר)? שו?!
2.מה יותר מגניב-פיות או מלאכים? מלאאאךך
3.שתייה קרה או חמה? חמה...
4.עוף או נקניקיות? שום דבר... 5.מה יותר מרגיז-להירטב במיים באמצע הרחוב,או לחטוף קרמבו על הראש בזמן מסיבה? להרטב במים..
6.סבתא או סבא? סבא אין בכלל..
כנראה שסבתא
7.מה יותר יפה-עיניים חומות או כחולות? כחולות!!! 8.סוודר או מעיל? סוודר.. 9.שקט או רעש? מממ תלוי במצב
10.מרק או דייסה? שום דבר מהם.. 11.מיסטיקה או פסיכולוגיה? פסיכולוגיה..אני אוהבת
12.מי יפה יותר-אליענה בקייר או יעל שרוני?יעל שרוני.. שאלות אסוציאציות: 1.אורלנדו בלום
2.יין: בריחה 3.שמחה: הרגשה שאין כמוה 4.ריקודים: דרך חיים 5.ציפור: תעופה 6:מוזיקה: מילים 7.בעלי חיים: נאמנות 8.ג'ינס: כחול 9.חיים: התחלה 10.מוות: סיום 11.אהבה: ... 12.שינאה: כעס 13.ילדים: שמחה 14.הורים: אהבה 15.חברים:כנות דברים אהובים: 1.מאכל אהוב? פיצהההה
2.שתייה אהובה? נסטיייייי
3.אומניי מוזיקה אהובים? מוקי |כתר 4.עונה אהובה? קיץ
5.צבע אהוב? חום ותכלת 6.רגש אהוב? התאהבות 7.מתקן לונה-פארק אהוב? לונהההה 8.חיה אהובה? כלבבב
9.חמש האנשים האהובים ביותר?אפשר 6?! אימא ,אבא, ליאת , שגית , ליהיא ועדי
10.סרט אהוב? ממ..מה נשים רוצות

למעלה