יא מאנ'ז

Domnastic

New member
../images/Emo120.gifיא מאנ'ז../images/Emo120.gif

שלום =] אני שי רובך, יוצר מוזיקה מזה כבר 4 שנים, גיטריסט וקלידן. אמנם אני רק בכיתה י' אבל אני מקצועי הייתי אומר
אתמול יצא לי לעשות קטע רגאיי [אקורדים נפוצים] והוספתי סולו סקסופון וגיטרה. אחלה פורום
תשמעו תקטע חח, תרגישו חופשיים לחבר מלים
סטלות והזיות נעימות שיהיו לכם
.....בררררררררררררררר

טובא

New member
אחלה קטע

קצת באנלי מבחינת האקרודים אבל הכלי נשיפה מוסיפים המון בהמשך. תעלה עוד קטעים כאלה לכאן אם יש לך כבוד

מזכיר ת'מנגינות של השירים של פעם..

אממ תראה טאכלס זה סבבה, אולי עם שירה בטונים הנכונים זה יהיה אחלה.. אנ'לא מבינה גדולה במוזיקה אבל לפי מה שהאוזניים שלי שומעות צריך שיפור.. אה, וגם תלוי איך אתה אוהב ת'מוזיקה שלך.. אני למשל הייתי מעדיפה משו יותר ראגה בגלל זה.. אתם מכירים ת'דיסקים האלה שהם רק מנגינה- אז זה זה חחח.. לי אף פעם לא קרצו הדיסקים האלה- אולי בגלל זה לא מצא חן בעיני כל כך.. קיצר חופשי זיינתי בשכל- מחכה לשמוע את הקטע עם שירה.. יאללה יום נעים.. -כשף!

Domnastic

New member
תודה לכולם, כעקרון האקרדים מבוססים

על שיר מוכר אם שמתם לב, אני הספתי סקסופון וגיטרה אקסטית עם קצת אפקטים. הרעיון הוא שנוכל לעשות מזה שיר, אני פשוט בלי מוזה בחודש הזה

fleaboy

New member
כמה רעיונות לשיפור

קודם כל... כל הכבוד על הקטע הוא שמע סבבה לגמרי :] וכמה רעיונות... 1. תכתוב לו תפקיד באס... כי למרות שיש פה באס, הוא מנגן את הצ'ופים במקום לזרום איתם ולתת לשיר את הוייב שלו 2. הצ'ופים צריכים ליהיות הרבה יותר סטקטו 3. חסרה קצת התפתחות בשיר... הוא כל הזמן נשאר סטטי, תחשוב על דינמיקה ומה אתה רוצה לעשות איתו. אבל בגדול כל הכבוד... אחלה שיר :]

Domnastic

New member
זה לא משוקע סתם נתתי לכם דגימה =]

אני אשפר עוד נוציא מזה משהו חבר'ס

ron massive

New member
NICE ONE

מזכיר במקצת את הpeace riddim
החביב... סתם בשביל הרקורד...מאיפה אתה בארץ?

tulikon

New member
P:

באמת אחלה קטע.. אם אתה רוצה זמרת.. אני פנויה להצעות. ובאמת התפקיד של הבאס וכלל הלחן חייב להתפתח לאנשו, בכל שיר יש הרי את רגע השיא ואת הציפיה.. בהצלחה! ארזי.

למעלה