הסיכום השבועי

../images/Emo121.gifהסיכום השבועי../images/Emo121.gif

היי מה שלומכם
השבוע הזה היה שבוע מעניין :) הרבה שרשורים נפתחו (יחסית) וכמו כן גם יש לנו כמה חדשים..(הלוואי שימשיך ככה
:) אז אני רוצה להגיד לכל החדשים והחדשות - ברוכים הבאים
ואני מקווה שתהנו בפורום... ולסיכום השבועי:
השבוע היו לנו הרבה עידכונים:
על המועדון החדש שהיפתח ביוים שבת (מחר) הלימוד מתחיל בשעה 21:30 וחשוב לציין שהכניסה היא לגילאי 17+ (עוד פרטים באתר של יניב ילון קישור לאתר - למטה)
היה לנו עדכון על המסיבת סלסה שיניב ילון עשה בקניון השרון אני הייתי שם וגם אלכס היה שם - אני רוצה לציין שהוא רוקד ממשש יפה
היו כמה עדכונים על אתרים כמו סלסה לוקה וסלסה מאפיה (למי שרוצה יש קישורים לאתרים האילו בדף הקישורים) בסלסה לוקה יש עכשיו גם סרטונים.. ובסלסה מאפיה זה לא חדש שיש שם סרטונים ויש שם מאגר ממש גדול של סרטונים 50+
גם רשמתי עדכון לגבי זה שעדכנתי את דף הקישורים וגם יש ארוע שהוא דיי חדש בדף הארועים.. (תסתכלו..)
היו לנו דיי הרבה שאלות על שירים ומועדונים או המלצות קטנות כאלה... ובד"כ אני לא רושם דברים כאלו בסיכום, אז נראה לי שהפעם הסיכום השבוע יהיה קצר..
פתחתי שרשור התייעצות עם כל חברי הפורום למרות שלא הייתה כ"כ הענות... אבל בכל זאת נקבע משהו.. - יותר פרטים יעלו בימים הקרובים (אני מקווה...) אם אתם רוצים אתם יכולים עוד לרשום את דעתכם ולהשתתף בשרשור..
היה לנו שרשור דיי גדול שגילי (גילו´ש מדריך סלסה 25) פתח... שכל המטרה הייתה בכלל להגיד שהוא חדש בפורום ומזה יצא שרשור גדול על כל מיני נושאים... אם לא קראתם ואתם רוצים לקראו את השרשור או סתם להגיד את דעתכם...לחצו כאן
נפתח דיון לכבוד הסילבסטר: "מה דעתכם על הסילבסטר?" השרשור נפתח ע"י ענבל (לולה לוליטה) ובעצם מטרת השרשור היה סתם לדעת לאן אתם יוצאים והשאלה המרכזית הייתה: האם אנשים בכלל מוכנים לתת צ´אנס לצאת למסיבות סלסה בסילבסטר
*השרשור עדיין פעיל..
והגענו לשיר השבוע
שירי סלסה:
Jose El Frances - Fuera de mi
(שיר שאני בזמן האחרון מאודדד אוהב)
Marcela Morelo - Eclipse
(שיר ישן)
Willy Chirino y Celia Cruz - Cuba Que Lindos Son Tus Paisajes
Willy Chirino - Gitanilla
Wayne Gorbea & Salsa Picante - el yoyo
שיר סמבה\ריקוד שורות:
Ax Bahia 2001 - Dig Now
Axe Bahia - Tudo Bem
Tic Boom - bom balanca
שירים קובניים:
(הפינה של אלכס
) *אני אעתיק את כל ההודעה שלו - תקראו ותבינו למה :) אחרי התלבטויות רבות (מאוד!!!) בחרתי בשיר החדש והיפיפה של irakere בשיתוף עם chucho vlades בשם הדו משמעי :) Rompiendo Coco (מי שרוצה להבין, שיקשיב) ולאלה מכם שרוצים שירים מהמועדונים: Los Van Van - El negro esta cocinando (השיר שאורי הזכיר השבוע בשיחתנו) Manolito y su Trabuco - Llego la musica cubana Willy Chirino - La Jinetera (לאלה מכם שעדיין אין להם) Ng La Banda - El Regreso De Lola טימבה במיטבה. לאחרונה גם קיבלנו עוד כמה המלצות: הראשונה - המלצה של ענבל השנייה (Pagra Baleben ) השיר:A mover la colite הההמלצה השנייה - של סלסה קינג *גם העתקתי את כל ההודעה: שיר של מלכת הסלסה celia cruz והיורשת la india la voz de la experiencia השילוב בקולות של 2 זמרות העל בשיר הזה מדהים עוד שיר septeto nacional-llora como llore קובה במיטבה וההמלצה השלישית - של גילי Anthony Cruz - Me tienes Loco תהנווו
בקשר לסקר: לבינתיים רק 15 אנשים השתתפו בסקר אז נראה לי ששוב אני אדחה את תוצאות הסקר לשבוע הבא... מי שעוד לא השתתף מוזמן להשתתף (קישור לסקר - למטה)
נפתח שרשור (שכבר עבר לדף 2) על שיר הקטשופ על זה שיש מרקידים שממציאים לזה ריקוד ואף שמים את הריקוד בחלק מן ההרקדה.. בדרך גם שמנו
לדעות של חברי הפורום על השיר ועל השמעתו במועדונים.. ו.....זהו
להערות,תלונות,הארות,בקשות,הצעות וכו´.... ניתן לפנות אליי דרך המסרים או באיי סי קיו: 128183871 או באימייל: [email protected] סופשבוע נעים....

למעלה