סופשבוע "רגוע"

adi dion

New member
אני ../images/Emo13.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: קניתי את הסימס החדש
וגם שתי טבעות ושרשרת
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: המחשב שלי החליט להתפגר (הוא עושה את זה יותר מדי בזמן האחרון -_-) אבל עכשיו הוא בסדר טפו טפו... משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: צבא.. מחרתיים יש לי יום עבודות שזה להישאר עד 8 בערב
וכבר לפני שבוע היה לי!!
סרט/סדרת השבוע: אוורווד (משהו חדש באקסטרה הוט) אופס התחיל פרק לפני 20 דקות ושכחתי
ספר השבוע: אין להקת השבוע: אין המלצת השבוע: לישון
ציטוט השבוע: לא זוכרת אבל בטוח היה משהו מצחיק
אתר השבוע: פורום טים!
תמונת השבוע: אין לי כוח
אחר (או: מסר חשוב לאומה): אני חייבת לראות סוויניייייייייייי!!!!

LadySilkworm

New member
דיליי, אבל אתם תסלחו לי:)

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: המ שבוע שעבר, היה טיול שנתי. דבר רע במיוחד שקרה השבוע: כלום, עבר:) משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: שיהיה טוב :) סרט/סדרת השבוע: אבודים, סרט על מריה קאלאס ספר השבוע: אממ התחלתי היום ספר שאוסף בתוכו כל מיני סיפורים על ערים אירופאיות.:) להקת השבוע: נייטוויש המלצת השבוע: תטיילו D: ציטוט השבוע: אתר השבוע: יוטיוב תמונת השבוע: אין:) אחר (או: מסר חשוב לאומה): blutengel טובים

LadySilkworm

New member
וול,

זה ספר שמצאתי אצל סבתא שלי, ספר ישן[הוא יצא ב1959], והוא מכיל בתוכו כל מיני סיפורים קצרים של סופרים שונים [אם אתם רוצים שמות אני אכתוב:}] שמתרחשים בערים אירופאיות שונות[כמו לונדון, דאבלין, אמסטרדם, פריס, וינה..]. יש כל מיני סוגי סיפורים.. יש סיפורי מתח, סיפורי אהבה, סיפורים הומוריסטיים ועוד, אבל בעיקרון זה אוסף סיפורים. הספר עצמו נקרא "מבחר הסיפור האירופאי [ערים]" והוא יצא בעריכת דן אורן. אולי בחנויות יד שנייה של ספרים אפשר למצוא :)

wolfyy

New member
תודה ../images/Emo13.gif

זה נשמע ממש מגניב... זה מתורגם מאנגלית?

OnlyLeigh

New member
גם אני בדיליי עצבני

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: סיימתי את רוב התחפושת לפורים והמועד רק מתקרב!
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: בעע.. קשה ומשעמם בלימודים. לא משהו ספציפי, הרגשה כללית.
משהו שמצפים לו שבוע הבא: ברור שפורים :) שיגיע כבר @_@
סרט/סדרת השבוע: אמאלה, ראיתי כל כך הרבה סרטים השבוע XD אבל הכי נהניתי מלראות המופע של טרומן שוב, סרט מצוין.
ספר השבוע: קראתי את ריקוד האדמה של הארוקי מורקמי, חמוד :)
להקת השבוע: בנתיים אני שומעת הכי הרבה סוויני טוד, אז נגיד מלחין השבוע, סונדהיים P:
המלצת השבוע: המופע של טרומן, למי שלא ראה, ולמי שראה שיראה שוב~

למעלה