שיר השבוע

AndreaCorr ©

New member
../images/Emo121.gif שיר השבוע ../images/Emo121.gif

השיר הנבחר לשבוע הזה הוא עם כלות הסופה
דעתכם הכללית על השיר? האם השיר נמצא ברשימת השירים המועדפים שלכם של יזהר? אם לשיר לא היו קוראים "עם כלות הסופה", איך הייתם קוראים לו? השיר מעלה בכם קונוטציות עצובות או שמחות? מה דעתכם על הקליפ של השיר? משפט מועדף בשיר? אמן שהייתם חושבים שמתאים לו לעשות קאבר לשיר? הערות כלליות בנוגע לשיר?

Drorrrrrr

New member
רעמים וברקים בליל חורף קר ../images/Emo121.gif

האם השיר נמצא ברשימת השירים המועדפים שלכם של יזהר
כן. אחד השירים שלו שאני יותר אוהב. אם לשיר לא היו קוראים "עם כלות הסופה", איך הייתם קוראים לו
"דיוקן". השיר מעלה בכם קונוטציות עצובות או שמחות
עצובות בעיקר. למרות שמדובר על כלות הסופה [שבדרך כלל מתרחשת בחורף] יש הרגשה של שלהי הקיץ, ותמיד יש הרגשה עצובה בסוף בסוף של משהו [גם עם כלות הסופה]. מה דעתכם על הקליפ של השיר
אה... אפשר לקרוא לזה קליפ? למרות שהביצוע שם מקסים. משפט מועדף בשיר
"אך סביבנו, מבוכי תל אביב גבוהי שמיים". אמן שהייתם חושבים שמתאים לו לעשות קאבר לשיר
לא עולה לי מישהו כרגע. הערות כלליות בנוגע לשיר
שיר מקסים, מרגש, מהרגע הראשון ששמעתי אותו התאהבתי.

../images/Emo27.gif

דעתכם הכללית על השיר? שיר יפה אני אוהבת אותו! האם השיר נמצא ברשימת השירים המועדפים שלכם של יזהר? כן אם לשיר לא היו קוראים "עם כלות הסופה", איך הייתם קוראים לו? לא יודעת השיר מעלה בכם קונוטציות עצובות או שמחות? משמחות מה דעתכם על הקליפ של השיר? נחמד משפט מועדף בשיר? "עם כלות הסופה נרד לרחובות ריקים" אמן שהייתם חושבים שמתאים לו לעשות קאבר לשיר? ברי סחרוף הערות כלליות בנוגע לשיר? פשוט שיר מדהים אני מאוד אוהבת תשיר זהו.

T S F1

New member
זה בגלל שלא שירשת נכון!

חשבתי שכבר דיברנו על זה.. נו, מילא..

T S F1

New member
...

דעתכם הכללית על השיר? נייס וואן האם השיר נמצא ברשימת השירים המועדפים שלכם של יזהר? לא ממש אם לשיר לא היו קוראים "עם כלות הסופה", איך הייתם קוראים לו? לא דיברנו כבר על השאלה הזאת? השיר מעלה בכם קונוטציות עצובות או שמחות? לא יודעת.. לא זה ולא זה מה דעתכם על הקליפ של השיר? אמממ.. הקליפ? הוא.. יש לו קליפ? יש לו! הקלטה מהאולפן.. קליפ.. מעניין? משפט מועדף בשיר? אני צריכה לחשוב על זה אמן שהייתם חושבים שמתאים לו לעשות קאבר לשיר? אה! זאת הנק'! אני לא חושבת!! P: חחח.. אף אחד לא צירך לעשות לזה קאבר. הערות כלליות בנוגע לשיר? הוא נמצא באלבום שעל העטיפה שלו יש תמונה של יזהר!! הערה: אני מצטערת.. ישנתי רק שעתיים..

למעלה