פינת הסרט השבועי!!

wolfyy

New member
../images/Emo121.gif../images/Emo202.gifפינת הסרט השבועי!!../images/Emo202.gif

ברוכים הבאים לפינה הראשונה בפורום שלנו
(הרעיון באדיבות פורום ג'וני דפ) כל שבוע אני אפתח פינת סרט שבועית, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לענות על השאלות. הסרט הראשון שלנו יהיה: סליפי הולו - Sleepy Hollow על הסרט: שם הסרט: Sleepy Hollow שנה: 1999 בכורה: 17 בנובמבר 1999 (ארה"ב) 3 במרץ 2000 (ישראל) אורך: 105 דק' ז'אנר: פנטזיה/מתח/אימה מדורג: R שחקנים ראשיים: ג'וני דפ, כריסטינה ריצ'י, מירנדה ריצ'רדסון אתר הסרט בIMDB טריילר האגדה המקורית ולשאלון
האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם?
מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה?
מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה?
מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם?
האם הייתם בוחרים שחקנים אחרים לדמויות הראשיות? אם כן, למה ואת מי?
אם לא - למה אתם חושבים שהשחקנים שנבחרו מתאימים לדמויות?
אם אתם הייתם הבמאים - מה היה קורה בסוף?
מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט?
ציטוט/ים אהובים מהסרט
ציון סופי לסרט (1-10) תהנו!

שלי../images/Emo217.gif

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם?לא מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה?איכבוד כי בתכלס ראיתי תסרט לפני כמה שנים אז אני לא זוכרת מישהו אחר >< מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה?לא זוכרת מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם?יותר מגעיל ממה שהוא היה.. כאילו סבבה היה דם והכל אבל היה לו פוטנציאל להיות חולני כזה, כמו שאני אוהבת :) האם הייתם בוחרים שחקנים אחרים לדמויות הראשיות? אם כן, למה ואת מי?- אם לא - למה אתם חושבים שהשחקנים שנבחרו מתאימים לדמויות? אם אתם הייתם הבמאים - מה היה קורה בסוף?אין לי מושג מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט?לא זוכרת ציטוט/ים אהובים מהסרט ציון סופי לסרט (1-10) 6 חח כי אני לא זוכרת כלום ><

אזירפאל

New member
סליפי הולו ../images/Emo99.gif

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? ראיתי בפעם הראשונה כשהייתי מאוד קטן, ונראה לי שראיתי את המספריים של אדוארד קודם... מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? איכבוד כמובן.
מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? קתרינה. זה לא שאני שונא אותה, פשוט לא מחבב אותה במיוחד. מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? לא ראיתי אותו הרבה זמן, אז אני לא זוכר לפרטים. האם הייתם בוחרים שחקנים אחרים לדמויות הראשיות? אם כן, למה ואת מי? לא נראה לי. אם לא - למה אתם חושבים שהשחקנים שנבחרו מתאימים לדמויות? אם אתם הייתם הבמאים - מה היה קורה בסוף? אהבתי את הסוף כמו שהוא. מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? כל מיני, אבל אני ממש אוהב את הקטע שהפרש מחפש את הילד הקטן ואז מיד אחרי שהוא מוצא אותו רואים אותו יוצא עם שק והראש שלו בפנים. ציטוט/ים אהובים מהסרט: גם כל מיני. כשברום אומר "We haven't heard your name" ואיכבוד עונה "I haven't said it". ציון סופי לסרט (1-10) 9

adi dion

New member
אני :)

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? לא מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? איכבוד. לאדעת כי הוא הגיבור?
ובכלל הוא דמות חמודה ומוזרה חחח מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? לא זוכרת את השמות, אבל היו כמה שלא ממש אהבתי... מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? לאדעת.. האם הייתם בוחרים שחקנים אחרים לדמויות הראשיות? אם כן, למה ואת מי? הלנה בונהם קרטר בתור קתרינה! כי הלנה פשוט מעולה והיא וג'וני עושים עבודה טובה יחד. וזה סרט של טים אז בכלל
אם לא - למה אתם חושבים שהשחקנים שנבחרו מתאימים לדמויות? - אם אתם הייתם הבמאים - מה היה קורה בסוף? אני בקושי זוכרת מה קרה בסוף המקורי אז לחשוב על סוף אחר עכשיו?
מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? אהבתי את הקטע שכולם התחבאו בכנסייה, לא זוכרת למה אהבתי את זה
ציטוט/ים אהובים מהסרט: לא זוכרת ציטוטים חחח ציון סופי לסרט (1-10)- 9

Snow fairy

New member
חדשה../images/Emo9.gif

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? נופ... מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? ברור שאיקבוד, כי זה ג'וני
מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? אף אחד, אבל רק בגלל שאני מתה שם על כל השחקנים אז קשה לי לשנוא את הדמויות שלהם
מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? שום כלום האם הייתם בוחרים שחקנים אחרים לדמויות הראשיות? אם כן, למה ואת מי? נופ... אם לא - למה אתם חושבים שהשחקנים שנבחרו מתאימים לדמויות? ג'וני דפ יכול לשחק פשוט כל דמות שבעולם וכריסטינה ריצ'י היא גאון אם אתם הייתם הבמאים - מה היה קורה בסוף? הסוף שייך לתסריטאים, לא לבמאים, אבל אני לא קטנונית
. סביר להניח שאותו הדבר... מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? הסצנה שאמא של איקבוד מתה
[רק כי היא עשויה ממש יפה] ציטוט/ים אהובים מהסרט חח השורת התחלה של איקבוד עם קתרינה, זה משהו כמו: "קתרינה, את קצת מכשפה" "למה אתה אומר את זה?" "כי כישפת אותי"
ציון סופי לסרט (1-10) 10, כמו כל סרט של טים:]

wolfyy

New member
אח איזה ציטוט!

"but perhaps there is a bit of witch in you, Katrina K: Why do you say that? I: because you have bewitched me"

לא זוכר בכלל את השמות של הדמויות../images/Emo6.gif

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? ממש לא. מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה?איכבוד מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? אנערף
מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? הייתי עושה אותו 'מקפיץ' יותר, עם קצת יותר אקשן. האם הייתם בוחרים שחקנים אחרים לדמויות הראשיות? אם כן, למה ואת מי?את ג'וני דפ לא הייתי מחליף. הוא מושלם לזה. אם לא - למה אתם חושבים שהשחקנים שנבחרו מתאימים לדמויות? אם אתם הייתם הבמאים - מה היה קורה בסוף? הסוף היה נשאר אותו דבר
מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? הסצנה בסוף, שכמחזירים לפרש את הראש. ציטוט/ים אהובים מהסרט:
ציון סופי לסרט (1-10) 7

Rage Of Fire

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo105.gifעונה ויאי אני לא הכי קטן D:

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? לא... מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? הפרש בלי הראש D: {אני אוהב את הרעים D:} מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? לא שונא דמויות, כל דמות עוזרת בצורה מסויימת לעלילה... מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? כלום.... האם הייתם בוחרים שחקנים אחרים לדמויות הראשיות? אם כן, למה ואת מי? לא.... אם לא - למה אתם חושבים שהשחקנים שנבחרו מתאימים לדמויות? אין תשובה... אם אתם הייתם הבמאים - מה היה קורה בסוף? הייתי הופך את הסרט לסרט עם סוף פתוח והופך את איכבוד לפרש החדש D: {זה נשמע לי מגניב ואז היה אפשר לעשות סליפי הולו 2 לפי זה D:} מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? עם הילדות {שכחתי את השם שלהן} שמתחבאות ביער ורואות את הפרש... ציטוט/ים אהובים מהסרט -
ציון סופי לסרט (1-10) - 7 יש לטים סרטים הרבה יותר טובים...

Learn To Fly

New member
../images/Emo11.gif

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? לא מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? Hessian, הוא היה מגניב
מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? לא שונאת מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? המבטא המעצבן:'( זה באמת הרס לי את כל הסרט האם הייתם בוחרים שחקנים אחרים לדמויות הראשיות? אם כן, למה ואת מי? לא אם לא - למה אתם חושבים שהשחקנים שנבחרו מתאימים לדמויות? ג'וני פשוט מתאים לסרטים של טים אם אתם הייתם הבמאים - מה היה קורה בסוף? שומדבר חדש מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? מי זוכר?P: ציון סופי לסרט (1-10) 7, יש לו יותר טובים

Columbina

New member
היי ../images/Emo9.gif

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? ממש לא
ביטלג'וס היה הראשון
מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? איקבוד, אני לא צריכה להסביר
מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? לא חושבת שממש שנאתי דמות, הדמויות האחרות היו שטחיות מכדי לשנוא אותן. מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם?הופכת את הדמויות המשניות ליותר מעניינות. האם הייתם בוחרים שחקנים אחרים לדמויות הראשיות? אם כן, למה ואת מי? הייתי משאירה את הכל כמו שזה. אם לא - למה אתם חושבים שהשחקנים שנבחרו מתאימים לדמויות? כי ג'וני אלוף בלשחק מוזרים, מישהו אחר היה פשוט הורס את הדמות. אם אתם הייתם הבמאים - מה היה קורה בסוף? יש סיבה למה אני לא במאית
אני חושבת שאצלי כולם היו מתים. או שאיקבוד היה הופך לפרש חסר הראש החדש. מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? יותר מדי ציטוט/ים אהובים מהסרט-קשה להיזכר ציון סופי לסרט (1-10) 7

עונה גם../images/Emo87.gif

1. כן. 2. מן הסתם זה של איכבוד קריין
וגם קטרינה אחלה. 3. ברום. אבל גם ככה ברום לא מופיע משהו בסרט. בדיוק 3 סצינות ובסוף השלישית הוא מת. וחבל. 4. את המיעוט הסצינות שיש לברום
. 4. אולי הייתי קורא לכריסטינה ריצ'י להחליף לשחור חזרה. בלונד מזעזע. 5. שאלה רטורית. 7. הממממ... הפרש חוזר, רוצח את קריין וחוטף את קטרינה איתו אל תוך החור- שם קטרינה ואמה החורגת מבצעות זממן בפרש המסוקס. :-} 8. הסוף שהוא מתעלף אחרי שהפרש לוקח את האמא המרושעת לקבר. 9- אין ציטוט מיוחד. ציון סופי לסרט- 8.

wolfyy

New member
תשובותתת ../images/Emo41.gif ../images/Emo202.gif

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? לא; אני לא זוכרת אם זה היה המספריים של אדוארד, או אולי בטמן...
מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? הפתעה...
איכבוד
מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? אין, כל דמות מוסיפה צבע לעלילה..
מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? אולי את הדקה האחרונה, שאיכבוד, קטרינה ומסבת' יוצאים מהכרכרה, ואיכבוד אומר: "Ah, just in time for a new century. You'll soon find your bearings, young Masbeth. The Bronx is "up, the Battery is down, and home is this way כאילו, איפה הנשיקה של הסרט?
האם הייתם בוחרים שחקנים אחרים לדמויות הראשיות? אם כן, למה ואת מי? לא וַלא
אם לא - למה אתם חושבים שהשחקנים שנבחרו מתאימים לדמויות? כן, ג'וני דפ מושלם לתפקיד האיש המוזר אבל מקסים, וכריסטינה ריצ'י באמת פשוט Bewitching בתפקיד הזה...
אם אתם הייתם הבמאים - מה היה קורה בסוף? הייתה נשיקה לעזאזל
אבל לא ממש בסוף.. בעלילה עצמה לא הייתי נוגעת.
מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? יש כמה, הסצנה אחרי שאיכבוד רואה בפעם הראשונה את הפרש... ונכנס להתקף חרדה: "It was a headless horseman. " You must not excite yourself. " "But it was a headless horseman. " "Of course it was. That's why you're here. " "No, you must believe me. It was a horseman, a dead one. Headless. "
אני אוהבת מאד את הסצנות זכרונות של איכבוד מאמו. את הסצנה שבה איכבוד אומר לקטרינה שהיא אמיצה להגיע לעזור לו ביער... הסצנה שהפרש לוקח את ליידי ואן-טאסל בסוף הפרק איתו
או, גם הסצנה שבה איכבוד מראה לקטרינה את האשליה האופטית... והיא אומרת "you can do magic!"
ציטוט/ים אהובים מהסרט הא! בעצם יש נשיקה..
ממ כשאיכבוד מגיע לבית ואן-טאסל: "Pardon Miss, I am only a stranger" "Then have a kiss on my account"
ציון סופי לסרט (1-10) 9.5

Rage Of Fire

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo105.gifאהבתי את התגובה XD

XD הרגת אותי!!! וטכנית העתקת
אני כתבתי: מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? לא שונא דמויות, כל דמות עוזרת בצורה מסויימת לעלילה... ואת כתבת: מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? אין, כל דמות מוסיפה צבע לעלילה.. אז טכנית! העתקת *סעריוצאביציאהדרמטיתוסוחפתבדיוקכמושטיםיודעלביים!*

wolfyy

New member
האמנם? ../images/Emo22.gif

העתקתי אם x =/< 4 x > 3 a = b < 5 c = 0 < a צייר לי גרף והנה התשובה!!
חד"וא!!!

למעלה