היום ב-
אנשים

דייב דנ

New member
קיטרו וקראש

האמת אני לא יודע על מה אתם מדברים פה ואפילו שאלתי את עצמי, למה לפתוח פורום מוסיקה יפנית. עד שנזכרתי שיש שני אומנים יפנים שגם אני מקשיב להם. האחד קיטרו שמשלב בין פריחת הדובדבן והנץ החמה ואילו ד.ג קראש שמכניס להיפ הופ ג'אז האמריקאי קצת מוטיבים מסורתים. אם יש לכם דברים בסגנון אשמח לשמוע.

Emiko

New member
יש לי הצעה!

אולי... בכל יום שבת [לדוגמא] נעשה פינת החדשים. איזה שירים חדשים יצאו... וכו'.. עניין אישי - כי כשמגיע לשירים חדשים תמיד נודע לי באיחור.. :( מה דעתכם?

מ א י י ק

New member
מי מכיר את Kids Alive?

אני רוצה אתר להוריד את השירים/הדיסקים, מי יכול לעזור?..

oracle

New member
זהו, שטראנס זה לא בדיוק הקטע שלי ^^

אז אני לא כל כך מכירה דברים בסגנון... בכל אופן, שמחתי לגלות שאפילו שחשבת שאין צורך בפורום מוזיקה יפנית, גילית שבכל זאת יש לו מקום~~~ P=

limmay

New member
פעם היו רוטאציות בקומונעTT.TTנהנודה

וזה כבר מזמן לא קומונע בשבילי.... עכשיו זה רק קומונה... היא לא ממש פעילה...=_=

oracle

New member
אסור לתת לינקים למקורות הורדת

קבצים. זה לא חוקי...

oracle

New member
../images/Emo45.gif אני מאד בעד ^_^

ונכתוב שם את כל השירים/אלבומים/אמנים החדשים ששמענו שיצאו באותו שבוע. רק שנזכור שאסור לפרסם לינקים להורדות, לכן רוטאציות זה לא אופציה =/ רוצה לקחת אחריות על פתיחת הפינה הזו כל שבת?

Emiko

New member
ת'אמת לא...

הצעתי את זה בגלל שאני תמיד באיחור בעצמי..

Emiko

New member
ואם כבר השירים:

אתם פשוט חייבים לשמוע את השיר הבא: Higurashi no Naku Koro ni של eiko שיר פתיחה של אנימה באותו שם *הולכת לחרוש עד שימאס* P:

Emiko

New member
אם חושבים על זה..... אז למה לא

הבעיה היא בזה שאין לי אתרים טובים שאפשר לקחת מהם את החדשות... ואני לא תמיד מעודכנת בכל החדש.[אם בכלל...] אולי נעשה פינה שבועית שבה כל אחד יוכל להוסיף מידע חדש? בשמחה הייתי לוקחת על עצמי אחריות זו אבל יש לי בלגנים בראש מתאריך גיוס.. TT_TT וכמו שאמרתי אני דברך כלל לא מעודכנת בעצמי...

oracle

New member
זה לא שאת תהיי אחראית להביא את כל

החדשות, אלא רק לזכור לפתוח את השרשור, ואנחנו נוסיף את כל החדשים שאנחנו יודעים עליהם... ^_^

star_female

New member
זה לא חוקי...

אבל קצת מידע על השירים שלהם: עד כמה שידוע לי, יצא להם רק אלבום אחד וסינגל אחד, שזה נורא חבל כי השירים שלהם ממש חמודים (Bokura no Bouken מהיקאגו זה השיר הכי מפורסם שלהם כנראה אבל כל השאר גם נורא חמודים!) אז.. למצוא דיסק אחד (ועוד שיר אחד מהסינגל) להורדה זה בטח לא כזה מסובך. בהצלחה ^^;

דייב דנ

New member
אני לא אמרתי טראנס

אם הייתי אומר טראנס, בטח הייתי אומר סHיוצי או משהו כזה, אבל קיטרו מנגן מוסיקה שיותר קרובה לניו אג' ומושפע הרבה מהמוסיקה היפנית המסורתית. אם מישהו מחפש אלבומים אז ברשותכם אני אמליץ על שניים, האחד האוסף והשני האלבום דרים. דרים פחות מסורתי בהשפעות שלו וגם משלב קטעי שירה באנגלית נדמה לי של ג'ון אנדרסון, אבל עדיין זה אלבום מצויין. המיטב של קיטרו למרות שהוא אלבום אוסף עדיין מצליח להעביר בצורה מצויינת את החוויה של קיטרו. לגבי קראש אני ממליץ על האלבום האחרון שלו ג'אקו שהוא באמת משלב מוטיבים יפנים עם ג'אז והיפ הופ. לא מדובר כאן בהיפ הופ כמו פיפטי סנט וכאלה אלה קטעים יותר אינסטרומנטלים. לגבי לעלות קטעים, אני לא יודע מה המדיניות של תפוז לגבי זכויות יוצרים, אבל אני אישית לא מעלה קטעים (לוקח לי מלא זמן) אני מאמין שכל אחד יודע איפה למצוא את הדברים

oracle

New member
קודם כל תודה על ההסבר המפורט ^^

ובקשר להעלאת קטעים, אכן זה לא אפשרי מסיבות של הפרת זכויות יוצרים. אבל אם תכתוב את שמות שני היוצרים האלו באנגלית זה מאד יעזור לנו למצוא את זה בעצמנו... P= תודה ^_^

limmay

New member
אממ... אולי אחי יתעניין בזה. נהנודה

יש סיכוי שתעלה לקומונה כמה שירים?..

../images/Emo122.gif היום ב-../images/Emo43.gif אנשים ../images/Emo101.gif

הערב, בשעה 19:00, חברי להקת אלקטרה יתארחו לייב ב-BlogTV ויענו לשאלות גולשים. שרשרו שאלות כבר עכשיו בפורום מוזיקה אלטרנטיבית: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=520&msgid=80322208
כבכל שבוע, גם הערב ב-22:00 יגיע המתמודד/ת המודח/ת מהתכנית לרדת בגדול להתארח לייב ב-BlogTV ולענות לשאלות הגולשים. שרשור השאלות כבר נפתח בפורום לרדת בגדול ואתם מוזמנים לשרשר שאלות: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1538&msgid=80384934 ל-BlogTV: http://www.tapuz.co.il/blogtv/
החיוך הכי הכי יש לכן/ם את התינוק הכי חייכן ומדהים? ערוץ הריון ולידה מזמין אתכן/ם להשוויץ לזכות בפרסים. http://www.tapuz.co.il/Albums/contests/contest.asp?c=63

למעלה