שרשור הפרק היומי של ארתור!

lilo the sexit

New member
../images/Emo122.gifשרשור הפרק היומי של ארתור!

פרק חמוד רק חבל על המכה שבינקי החטיף לארתור אאו'ץ!! אני יודעת שזה לא קשור לפורום אבל שמתי לב שהרבה אוהבים ת'סידרה גם השחקנים יכולים לשרשר על ארתור זה יהיה ממש נחמד!!

חחחחחחח.....

טוב.....! אני לא סובלת את גילי היא תמיד מפריעה ארתור עשה בצדק שהוא הרביץ לה.... חחחחחחח מרגריטה

lilo the sexit

New member
כן גם אני שונאת אותה...

אבל הייתי מנסה להתאפק לפעמים באלי להחטיף לאח שלי הקטן סטירה כי הוא כל הזמן מילל לי אני רוצה במחשבבב ובקושי אני מספיקה להיות 2 ד'ק!! אוףףף איתוו חחח ואני רוצה להחטיף לו ואז בדיוק ליד הפנים שלו אני עוצרת לוקחת נשמה ומחזירה למקום ואז מה קורה?! הוא זה שבא ומחטיף לי!!!!!!!!!!!!!!!איזה כייף לי נכון?!?!באמת אין צדק עם האחים הקטנים האלו!בגללו אני מאחרת לבית הספר כי הוא רוצה שיקחו אותו ראשון לגן.. יאלד בן 5 וחצייי נודניקק לאללה! מסכנה המורה שתיהיה לו בשנה הבאה.... טוב אני עושה שרשור חדש ביו'ש...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אני הייתי הורגת אותה עוד כשהיא נולדה המפגרת הזאת היא כל כך מעצבנת אותי עד שאני יכולה להחטיף בוקס לטלויזיה..... חחחח ביי נשמות !!!! מאיוש

חח גם לי יש אח קטן אבל הוא בן 8

הוא מזה בלתי נסבל הוא כל הזמן מרביץ לי אוף נמאס לי ממנו שילך לחברים שלו שיגע אותי....... חחח מאיה :0

חחח ראיתי את הפרק הזה מלא פעמים

ומגיע לגילי היא חוצפנית!!!!!!!!!! חחח אבל לפעמים היא קורעת אותי עם היציאות המפגרות שלה!!!!!

JustME79

New member
חחחחחח...הרגתם אותי

נראה לי שהמנהלים יהרגו אותכם אבל בלי קשר, בנות כמה אתן? אתן רואות ארתור? נחמד לדעת שהסדרה הזו עדיין קיימת.

נוו מה אין לכם קליטה?!

זה פורום ראש גדול לא פורום ארתור! אם אתם רוצים לכו לפורום ארתור ותדברו על הפרק המשעמם על העכבר המכוער הזה... ארתור!

ללולי

את יכולה להיכנס לאתר שלי יש בו כל מיני דברים על גור ספיר שרון ואלמה...(מתוך ראיון שעשיתי להם)

lilo the sexit

New member
גורו'שש אתה מחובר עכשיוו?!

אהלן מה המצב...? למה פרצוף עצוב? ומזה אלטרנטיבה? אתה אשכרה דומה לעצמך כמו בסדרה פרוטקציות מניפולציות וכל האלו....

lilo the sexit

New member
שלום שלום!

אז אתה מחובר עכשיו אהה? מזה אלטרנטיבה מזה המילים הארוכות האלו חחח?? כמו בראש גדול מניפולציות פרוטקציות... וכל האלוו אהה...? למה עשיתה פרצוף עצוב זה הכי חשוב לי עכשיו! איפה אתה גר איזה עיר בדיוק?!

lilo the sexit

New member
כתבתי את הודעה הודעה פעמייםם

מצטערתת! פשוט היה כתוב חלה טעות נסו מאוחר יותר... סורייי אבל למה פרצוף עצוב באמתת!?

לא הייתי אבל חזרתי עכשיו

אלטרנטיבה..... כאילו שמצאתם תחליף לראש גדול... אני גר באור עקיבא...

מה פתאום מצאנו תחליף?!?!?!?!?!?!

ראש גדול זאת סידרה מדהימה!!!!!!!!!!!!! ואתם שחקנים מדהימים!!!! ואתם באמת יודעים להעביר את הדמות שלכם פשוט מושלם!!!!! אני מתה על כולכם אחד אחד!!!!!!! וארתור לא משתווה לראש גדול!!!! אין אתם גדולים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אוהבת מאוד מאוד צליל...

lilo the sexit

New member
אהה וואלה...!

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא מה פתאוםם אנחנו עדיין רוצים ראש גדולל!! לא ניכנעע!!!!!!!רוצים ראש גדולל!!ובשבילך נפסיק לדבר על ארתור ונדבר רק על ראש גדולל מואהה מתה עלייךך!!! ב-ע-ל-י!! זהו אני ת'בעל שלי מצאתי לאהבה אין גילל!!

lilo the sexit

New member
מצאתי במילוןןן

יש לי מילון במחשב- אלטרנטיבה (נ') חלופה, ברירה, תחליף, אפשרות אחרת, שינוי, חליפין אבל מזאת אומרת ההודעה הזאתי הייתה קשורה לארתור?!

למעלה