אודישן לטלנובלה בע"מ

../images/Emo124.gifאודישן לטלנובלה בע"מ ../images/Emo44.gif

אנחנו מזמינים אתכם לאודישנים ללהקת הבית של טלנובלה בע"מ, שתיכנס אל המסך והלב של מדינה שלמה ותזכה בהכרה ציבורית רחבה. אם אתם זמרים/רות בעלי יכולת משחק והופעה נאה בגילאי 18-26, אתם מוזמנים אל האודישנים שיתקיימו בתאריכים 29.3 וה - 31.3 במועדון הסטייג' בתל אביב (רחוב יונה הנביא 12). לתיאום והרשמה יש להתקשר לטלפון: 03-6290235 לפרטים נוספים ניתן להיכנס לאתר הרשמי של טלנובלה בע"מ בתפוז אנשים.

אני מנצלש"ת.....

וגם היחידה שעושה פה את זה! תקשיבו, פעם נכנסתי לפורום כי היה לי כיף להיות בו, והיינו מגובשים (נשמע ביטוי חנג'י אבל...), והיה גם על מה לדבר וזה היה פורום ראש גדול! ופתאום גם ילדים עושם מפגש פורוםבלי להזמין את כולם... מה קרה לפורום? לאן התדרדרנו?! היום אנחנו סתם פורום
וכבר די נמאס... אז לא נראה לי שאני אכתוב פה הרבה... והפעם אני רצינית! מי שירצה לדבר איתי אני בפורומים: -הראל סקעת. -אורלנדו בלום. -השיר שלנו. -כוכב נולד. -לפעמים בהילארי דאף. -לפעמים פורום בנות. ויש עוד... לא זכור לי כרגע... היה כיף להיות כאן! אוהבת מאוד, אדוה.

ברוש שלי! ../images/Emo99.gif

פשוט כבר נמאס מהקטע של הפורום
... וכבר צריך לעשות מפגש... והחלטתי: חזרתי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CrazyAngel1

New member
../images/Emo185.gif וגם אני בפורום הראל אבל אנחנ

ו רוצים אותך פה!!!!!! בבקשהההה אל תלכי!!!!

בארור!!!!!!!!!!

הייתי עכשיו ביומורים (יום הורים...) היה שווה! רק דברים טובים!
לפרסמם את הציונים?

נצל"ש

אני טסה מחר על הבוקר ללונדון.... חוזרת ביום שני... ביגלל זה אני גם לא אכנס לא לפורום ולא לצ'אט בזמן הקרוב... מי שרוצה- עוד לא מאוחר להיכנס למזוודות שלי ולטוס ביחד איתי!! חחח אז... ניתראה עוד... חמישה ימים... אוהבת הכי בעולם!!!

יאאא באמת איזה כיף לך

מקווה שתהני המוןןןן.... שתחזרי ספרי חוויות ושלחי לנו תמונות שלך שאת מצולמת בלונדון!!!!!1 באהבההההה

yuviz

New member
מיקושששששששש לאאאאאאאאאאאאאא!!!!

תיקחי אותי איתך!! אני אמות מגעגועים =[[[[[[[[[[[[[[[[ כולנו נמות!!! אבל אני באה ראשונה!!! אם לא יצא לי לבוא, אזזזזז מתה עלייך כבר מתגעגעת והכי חשוב, ת-ה-נ-י!!!!

למעלה