אלושק'ה מה קורה ?

dafgol

New member
../images/Emo124.gif אלושק'ה מה קורה ?

סרבן הפינוי מחכה שתצא ה
תזכרי מה אמרתי.....יום שבת.... אם את צריכה משהו....רק תגידי....אני פה ממול , בעצם כולנו פה
ממש בכלום מרחק. חושבת עליך כל הזמן אוהבת
אJי

הי יקירתי..איפה את?

לא יודעת אם מחכה לשמש.כבר היה לא עזר לו. חשבתי יגיע גשם יעזור. אז גם לא ממש..יש לי כל מיני כאבים מוזרים ואני בקושי הולכת. חוץ מזה בנתיים כלום מה איתכם?איך מרגישים?

ולמה שבת?למה???

מה עשיתי לך ולעדן? טוב עדן בסוף ריחמה עלי קצת הורידה יום. מה איתך? אני רוצה היום!!

dafgol

New member
לא מתאים לי שתלדי היום ../images/Emo3.gif

יש אסיפת הורים בגן של רזי
תחזיקי מעמד דארלינג , אולי יום שלישי - נסגור ? את יודעת פעמיים כי טוב
אהובתי תלדי מתי שבא לו לצאת , אל תתחשבי בנו......אנחנו כבר נתחשבן איתו אח"כ

S r 35

New member
את עוד כאן? ../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

נו, מה אני אגיד לך? את והחברה שלי מחזיקות בבטן שני עקשנים. מאחלת לך שתלדי היום, עכשיו, כמה שיותר מהר! מבינה אותך מאוד שאת רוצה לסיים את כבר - התקופה האחרונה של ההריון כל כך נאכסית. ושיהיה בקלות, במזל ובהצלחה!

כן כן שרה הנני כאן

וזה נראה שזה יקח עוד הרבה זמן.אבל מקוה שלא. מה עם חברה שלך? יש משהו?

LANIT1

New member
אלווש מה קורה את ערה?? אני עוד

זמן קצר, מה שלומך, איך את.? יש חדש? אז תהיי בקשר , ושמרי על עצמך אניטה דש לאושרי ושירז...

dafgol

New member
נכון ללפני שעתיים הכל כרגיל

ראיתי את אלוש...היא כבר נראית טיפל'ה עייפה
אין לי מושג למה באמת....
תזכרו מה אמרתי....בשבת אלה תלד

S r 35

New member
אלה ../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

נו? מה קורה? ... איך את מרגישה? ... החברה שלי עדיין לא ילדה, גם כן. היא מעוצבנת ומקטרת. בפול מרץ - עובדת, רצה, מתרוצצת אבל חוץ מצירים אין לה כלום בינתיים ... נראה לי שבאמת, בסוף תלדו ביחד ... תרגישי טוב ושיעבור בשלום.

dafgol

New member
מעדכנת במקום אלה שנחה לה בטח

היום אחה"צ היה לה מוניטור בקופ"ח , שמעתי את עובי
במו אוזניי ב
, היו צירים אבל לא כאלה של אוטוטו.... אלוש קיבלה הפנייה למיון ל 24 שעות למקרה ש.... ראיתי את אלוש היום היא כבר די מוכנה, היא תהרוג אותי אבל.....יום שבת בעזרת השם
האמת, אני כבר ממש מתרגשת , מחכה ומצפה לנער
גם מיכי חברה שלי תלד ב 22.10 ( קיסרי ) וגם אלה תלד אוטוטו , איזה כיף

S r 35

New member
ה../images/Emo66.gifנים האלה ...

ליבי עם אלה, זה כל כך קשה בסוף. גם לחברה שלי יש
בבטן וגם הוא לא ממהר לצאת. כשהייתי בהריון עם ניר - וגם הוא לא מיהר (נולד בשבוע 41!) מישהו אמר לי שזו הבעיה עם בנים... הם לא רוצים לצאת ואח"כ כל החיים מחפשים את הדרך חזרה ...

frige

New member
חחחח, אחלה בדיחה

אבל מה שנכון נכון. דווקא הראל נולד בשבוע 39 ואלעד ואיתי בשבוע 35+4. אצלי דווקא הם מיהרו לצאת, שלושתם.

תודה שאת עוזרת לי לעדכן ../images/Emo24.gif

אתמול לא היה לי כל כך זמן וכוח להגיע למחשב. כל היום אצתי רצתי. לעשות כמה שיות רסידורים, כי לא יהיה זמן אחר כך. וגם בתקווה לזרז משהו. חוץ מעייפות וכאבים לא זז כלום.
נראה לי שמיכי תהיה לפני בקצב הזה. שרה הבדיחה שלך על הבנים ..ממש הצחיקה אותי. תגידי חברה שלך מגיע לביקורת אצל רופא או בבית חולים? כל כמה זמן? כי לי אמרו לא צריך לכת לביקורת יותר. רק שילך ללדת.

S r 35

New member
שמחה שהבדיחה שלי העלתה לכן את מצב

הרוח
גם אותי היא הרסה בזמנו.
החברה שלי ממשיכה להתגלגל ולקטר ... היא נחשבת הריון בסיכון גבוה - כי הכל אצלה קרחצני, כל ההריון הזה הוא פאנצ'ר שקרה כנגד כל הסיכויים ועם הרבה מאוד סיכונים. אז גם במהלך ההריון היא הייתה כל שבוע-שבועיים בביקורות, אולטרה סאונדים ובלאגן. עד כמה שהבנתי ממנה היא עושה את הביקורות בבית חולים = "כרמל" אלא מה? שאף אחד לא יזכיר לה אפילו בית-חולים אחר
ביום שישי האחרון היא הגיעה שם למיון וכמעט ילדה ... אבל בסוף זה לא קרה. מחכה כבר ששתיכן תלדו ושיעבור בשלום

שתרגיש טוב ותלד מהר מהר

מה תל"מ שלה? בת כמה היא? את יודעת גם התחלתי לחשוב כבר על כרמל. אולי בסוף נפגוש אותה שם. שמעתי שזה בית חולים טוב והכל שם משופץ וצוות טוב

S r 35

New member
כרמל אחלה בית-חולים ../images/Emo45.gif

חוץ מכמה אחיות לחוצות ומעצבנות בתינוקיה, הכל שם באמת בסדר גמור - ועכשיו אחרי השיפוצים שמעתי שבכלל חבל"ז שם. חברה שלי בת 30 היא קטנטונת ורזונת והבן הבכור שלה (חבר טוב של נירי שלי) נולד במשקל קרוב ל 5 ק"ג בלידה רגילה
מיותר לציין שמאז יש לה בלאגנים סביב כל הנושא הזה של הרחם וסביבתו. זה ההריון השלישי שלה - כמו שאמרתי הוא פאנצ'ר - ויש לה בלאגנים איתו מההתחלה היא כל הזמן בבדיקות ובביקורות והאמת אנחנו - כל החברות שלה - במשך כל הזמן הזה דאגנו ודואגות לשלומה. היא בת 30 וכולנו מייחלים כבר שהיא תלד - גם היא
- היא לא מפסיקה לקטר מסכנה. קוראים לה אנה ויש לי הרגשה שבאמת תלדו ביחד. אני לא יודעת בדיוק מתי התל"מ שלה אבל נדמה לי שזה מתישהו בשבוע הבא. ובקשר ללידה ב"כרמל" - בואי תתארחי אצלי, אני נמצאת חמש דקות מ"כרמל" וככה תוכלי ללכת ללדת שם קל"ב
בכל מקרה, יקירתי, אומרת לך שוב ושוב ושוב שיעבור בשלום ושהכל יהיה בסדר

אז מה שלום חברה?

איזה כייף לה.. ויש לה הבדל ממש גדול במשקל מילד הגדול לזה.. לגבי להתארח..לא כדאי לך. בקצב הזה אני אצטרך לבוא עם מזוודה אליך
האמת אני שוקלת לנסוע לשם מחר בבוקר לראות..אלא אם כן יהיה לך מה לספק לי מידע אחרי שביקרת אותה שם

למעלה