אם מישהו מכם מגיע במקרה לחיפה

S r 35

New member
../images/Emo124.gif אם מישהו מכם מגיע במקרה לחיפה

יש מחר את זה. אולי נקפוץ לשם עם הילדים - נראה לי נחמד.
לילה טוב לכולם

dafgol

New member
תכננו למחר כבר משהו...

חבל שלא ידעתי קודם. לא נורא פעם אחרת, אחרי סוכות ואחרי החתונה כבר, אנחנו מתכננים באיזו שבת לקחת את הבנים לגן חיות במוצקין (אמרתי לך נדמה לי) מקווה שתצטרפו אלינו
לילה טוב

S r 35

New member
גם אני למדתי על קיומו של האירוע רק עכשיו

מוזר, אבל לא ראיתי שום שילוט בעיר
חבל שאתם לא יכולים להצטרף. אבל נצטרף אליכם בשמחה לחי-פארק במוצקין = מקום חביב עלינו ביותר
אגב - יונלה (ראש העיר שלנו) העניק מתנה לילדי גן-חובה וכיתה א' בעיר: ניר מקבל מנוי שנתי חינם לגן-החיות בעיר, למוזיאון המדע (הטכנודע), למוזיאון חיפה ולספריה העירונית. בנוסף הוא מקבל כרטיס כניסה חינם להצגת ילדים בתיאטרון חיפה וכרטיס כניסה לאחד הקונצרטים של הסימפונית החדשה. בתור אמא רומניה גאה אני הולכת לנצל היטב את המתנות הללו. וח"ח לראש העיר שלנו, שלפעמים יש לו גם כמה הברקות חיוביות.

dafgol

New member
נו...אולי מר ברדה ילמד משהו....

סחטיקה ליונלה. אני רוצה לקחת את ברי לטכנודע מתישהו...תמיד הוקסמתי מהמקום הזה, לדעתי בר ישתלב שם יפה מאוד.

S r 35

New member
כן ../images/Emo45.gif הטכנודע מקסים.

ניר נהנה שם מאוד. יש להם תערוכות והפעלות מקסימות. וגם הסרט שלהם על הגלקסיות (עם הכסאות הזזים - כמו שניר קורא לזה) מדהים. אני בטוחה שברי יהנה. את לא שוכחת לשלב גם אותנו בטיול ולקפוץ אלינו לביקור, נכון?

S r 35

New member
תמונות מפסטיבל הבובות היום

היה מאוד נחמד. הילדים נהנו וגם אנחנו. בפנים הייתה תערוכת בובות מדהימות, כולן מדהימות. בחוץ היה הפנינג עם פינות יצירה ומכירה, עם דוכן אוכל של "גרג" ועם הצגת תיאטרון בובות והצגת קסמים שהילדים נהנו ממנה מאוד. הכל היה בחסות עיריית חיפה ומוזיאון ה"טכנודע". העלות מצחיקה 10 ש"ח להורה. חינם לילדים. תתרשמו. אגב - למי שעוד רוצה ומעוניין, זה יימשך עד עשר בלילה.

למעלה