אנשים להתעורר פה

dafgol

New member
../images/Emo124.gif אנשים להתעורר פה ../images/Emo88.gif

אילנה, אניטה ,שוקילידה, נורית ,אורית, דניייאלה ,אופיר, איגור, סיוי ,ליה, אלו'ש, שינון ובכלל כולם.....איפה אתם? יש לכולם דש"ח מrby , פגשתי אותה אתמול והיא מתנצלת שאין לה זמן למחשב, היא אחרי לידה ועסוקה בין הגדולה לקטנצ'יק מסביב לשעון.

לולי72

New member
אני אחרי ביקור קשה בבית חולים

לא ראיתי את דודה שלי 3 שבועות והמצב רק הולך ומחמיר, ועכשיו אני יושבת כאן עם גוש גדול בבטן, מה זה רע לי ויש לי הרגשה לא טובה בכלל.

S r 35

New member
עדן ../images/Emo201.gif

מבינה אותך - זה כל-כך קשה, לא הוגן ועצוב. אין לי מה להגיד חוץ מלאחל למשפחה להיות חזקה ולדודתך תפילות להחלמה

LANIT1

New member
הי דפנוש' הנני כאן, השבוע ממש לא ביקרתי אפילו

לא הצצתי , לפעמים מציצה לפורום והולכת. בסוף שבוע שעבר עברתי משהו לא נחמד, אני אחרי והכל יותר טוב תודה לאל.. אני התעגעתי אבל גם בפורום הדברים זזים לאט.. ונזכרת שבתקופה הזו בדיוק לפני שנה התחלתי לבקר בפורום בגלל המלחמה שהרסה לנו את הקיץ. טוב מצפה לראות יותר התעניינות בפורום, ותגידי מה שלום לולי לא כולכך הבנתי מקווה שתרגיש טוב.

S r 35

New member
חזרנו מהכנרת ../images/Emo180.gif../images/Emo42.gif היה מ ק ס י ם !

היינו בחוף עין גב - עם הרבה חברים / חברות / ועם ילדים וילדות ... היה שמח והיה כייף. כולנו נהננו מ א ו ד בדרך הביתה עצרנו - כל החבורה (והיינו הרבה) - ל
בטיילת של טבריה ניר ממש לא רצה להיפרד מהכנרת ושאל אותנו כל הדרך חזרה מתי נוסעים לשם שוב. הייתה לנו שבת כיפית
מקווה שגם לכם.

S r 35

New member
אניטה - שמחה לראות אותך כאן

מקווה שהכל בסדר
שבוע טוב

למעלה