אנשימים להתעורר....

dafgol

New member
../images/Emo124.gif אנשימים להתעורר....../images/Emo133.gif

איפה כולם? מה שלומכם? איך עובר החופש המייגע? מה עושים? איך המרגש? עדכנו פרטו נמקו והדגימו
אצלינו שבוע משונה משהו,עמוס בעבודה, לחץ, וגם קצת געגועים...הבנים אצל ההורים שלי,משונה לי שהבית ריק מבלאגן ורעש...לא נורא אחרי העבודה אני מביאה אותם בחזרה הביתה....הבלאגן והרעש יחזרו בשלום לבסיסם
שיהיה יום נעים

frige

New member
עוד שבוע גדוש עומד להסתיים

היה שבוע מלא אירועים וכיף. ביום שני הייתי עם הילדים בת"א, היה ממש כיף. ביום שלישי היה הפנינג של ילדי חברת חשמל שעולים לכיתה א', ההפנינג היה בחיפה, היה ממש מרגש ויפה. כל ילד שעולה לכיתה א', להלן הראל שלי קיבל תיק של הדור השלישי של קלגב, ממיה של קל גב, תיק לממיה, ספר, תמונת מגנט, קלמר עם 3 גדלים של קלגב, תיקייה גדולה עם 5 מחברות חשבון, 5 מחברות שורות, דבק, מספריים, מחק, צבעים, סרגל, הכל של ספיידרמן, בקיצור, קיבלו המון דברים יפים. אתמול היינו ביום כיף מהעבודה של אמא שלי במעיין חרוד, היה ממש אחלה. היום אלי היה בחופש, הלכנו לבריכה, עכשיו חזרנו, עוד שעה הולכים לברית של חברה. קרררררררררררררררררררנבל. סוף שבוע רגוע ונחמד לכולם. עוד חצי TO GO.
וד"ש לכולכם
שרית

לולי72

New member
הי שרית, איפה היית בת"א?

בשבוע הבא אנחנו מתכננים גם לנסוע לת"א למוזיאון א"י, יש שם פעילויות לילדים

frige

New member
לא משהו מיוחד

הייתי צריכה להיות בתל-אביב ואח"כ נסענו לעזריאלי, אכלנו שם וטיילנו קצת. זהו.

מתאוששים

אחרי אילת קצת קשה לחזור לשיגרה אחרי שעושים חיים בעיר הנפלאה הזאת וכמובן שלומי מצויין תודה שאת שואלת החופש שלי עובר טוב וכמובן הייתי שמח לעוד שבוע באילת או בכל מקום שהוא לא העיר מגדל העמק כרגע חוזרים לשיגרת העבודה הולכים לראות הופעות בעיר (אתם מוכרים להסכיים שמי שהיה ביום חמישי במרכז בטוח יתאכזב מכמות הקהל שבא ) וכמובן שחבל שזה רק ההופעות שמתוכננות לסוף הקיץ אפשר היה להשקיע ולהביא יותר כמו את פבלו רוזנברג למשל (חבל שפספסתי את ההופעה שלו בחיפה בגן האם שאין לי מושג איפה זה בחיפה ), שלומי שבת , ליאור נרקיס , כלא 6 או התקווה 6 ועוד אומנים ואבל שיהיה לכולנו שבוע נפלא וטוב ושקט ושיעבור עם אירועים משמחים וטובים

O n y X

New member
שלומי מצוין

חזרתי שלשוןם משבוע בים המלח, היה מצוין, סוף סוף תפסתי צבע יפה, וגם נתפס לי הגב
ואני מתה כבר להתחיל לעבוד..נמאס לי כבר לשבת בבית

למעלה